Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  Vandenõuteoreetiku hirmutus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 13.06.2021 18:04:16 Vandenõuteoreetiku hirmutus vasta tsitaadiga

Tere!

FB-s üks hirmutab, et tulevat koledat küberkataetroofi.
Kuna inglist kõnes ei mõista, siis millest jutt käib ja kui mõeldav see kõik on?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2021 10:23:07 vasta tsitaadiga

Kõik mis on Internetis, vastab tõele.

Sellise kraami jaoks on eraldi teema olemas juba: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=454866

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2021 11:28:16 vasta tsitaadiga

Märt., ma võtan selliseid asju talupojaloogikaga.

Kui tõenäoline on, et kusagil kulisside taga lepitakse kokku maailma mõjutavaid vandenõusid ja lastakse kogu e-värk õhku? Vaadates 9/11 toimunut, siis kahtlemata on võimalik läänemaailma üllatada. Vaadates Araabia kevadet, siis on ka võimalik aktiveeruda kiirelt "tavalistel" inimestel. Vaadates, kuidas Venemaa Ukrainat, Valgevenet ja paljusid kohti mõjutab - jälle, on võimalik, et juhtub midagi ettenägematut.

Seega ilma videot vaatamata pole kahtlust ka, et teoreetiliselt saab igasuguseid halbu asju juhtuda.

Kas selle pärast peaks muretsema? Noh, oleneb. Jällegi võib ju vett, konserve ja tikke varuda ja maale varjend kaevata juhuks, kui maailma lakkab mõneks ajaks töötamast (mis juhtuks peale küberkatastroofi). Samas võid kindel olla, et varsti saadakse teada, mille otsas istud ning võetakse kõik ära näljaste poolt.

Tulles tagasi talupojamõistuse juurde. Minu arvan, et üle maailm on väga palju kaitseministeeriume, sõjalisi jõude, erinevat küberseiret, kes tegelevadki kogu maailma IT-värgi monitoorimisega ning korra tagamisega. Seega las riigid teevad oma tööd, mina eraisikuna teen oma tööd, olen netomaksumaksja ja aitan enda maksurahaga riigi tasemel turvalisust ülal hoida. Seega selle pooletunnise video pärast muretsemise asemel tee midagi kasulikku. Kas on see lapsega mängimine, töö tegemine, raamatu lugemine või puu istutamine - vahet pole.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.06.2021 11:42:05 vasta tsitaadiga

Baeskades, suuremalt jaolt n.ö. lihtinimeste vastu suunatud vandenõud tekitavad alati küsimusi, mis on selle eesmärk, kuidas see hea on, kellele see kasulik on jne. jne. võitluse võimu või raha pärast pole mõtet hävitada raha tootvat ja võimule alluvat massi minu talupojaloogikale tuginedes.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 15.06.2021 11:52:29 vasta tsitaadiga

Küsingi, sest inglise keelest ei saa aru, kui räägitakse. Loen aga küll.
Aga tänan.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 15.06.2021 12:48:42 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
Märt., ma võtan selliseid asju talupojaloogikaga.

Kui tõenäoline on, et kusagil kulisside taga lepitakse kokku maailma mõjutavaid vandenõusid ja lastakse kogu e-värk õhku? Vaadates 9/11 toimunut, siis kahtlemata on võimalik läänemaailma üllatada. Vaadates Araabia kevadet, siis on ka võimalik aktiveeruda kiirelt "tavalistel" inimestel. Vaadates, kuidas Venemaa Ukrainat, Valgevenet ja paljusid kohti mõjutab - jälle, on võimalik, et juhtub midagi ettenägematut.

Seega ilma videot vaatamata pole kahtlust ka, et teoreetiliselt saab igasuguseid halbu asju juhtuda.

Kas selle pärast peaks muretsema? Noh, oleneb. Jällegi võib ju vett, konserve ja tikke varuda ja maale varjend kaevata juhuks, kui maailma lakkab mõneks ajaks töötamast (mis juhtuks peale küberkatastroofi). Samas võid kindel olla, et varsti saadakse teada, mille otsas istud ning võetakse kõik ära näljaste poolt.

Tulles tagasi talupojamõistuse juurde. Minu arvan, et üle maailm on väga palju kaitseministeeriume, sõjalisi jõude, erinevat küberseiret, kes tegelevadki kogu maailma IT-värgi monitoorimisega ning korra tagamisega. Seega las riigid teevad oma tööd, mina eraisikuna teen oma tööd, olen netomaksumaksja ja aitan enda maksurahaga riigi tasemel turvalisust ülal hoida. Seega selle pooletunnise video pärast muretsemise asemel tee midagi kasulikku. Kas on see lapsega mängimine, töö tegemine, raamatu lugemine või puu istutamine - vahet pole.


Selliste teemadega olen väga skeptiline. Seisukoha võtmiseks vajasingi keeleabi.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2021 13:32:02 vasta tsitaadiga

Märt., ma isegi ütleks, et keel pole oluline. Alati leiab igas keeles mingeid "Uuu, ma avastasin, et maailm kukub kokku!" videosid. Neid võib rahus ignoreerida, sest KUI on see tõesti oluline ja maailmamuutev värk, siis kuuleb sellest varsti ERRist (või muust infokanalist). Kui ei kuule - järelikult ei olnud oluline.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 15.06.2021 15:22:07 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
Märt., ma isegi ütleks, et keel pole oluline. Alati leiab igas keeles mingeid "Uuu, ma avastasin, et maailm kukub kokku!" videosid. Neid võib rahus ignoreerida, sest KUI on see tõesti oluline ja maailmamuutev värk, siis kuuleb sellest varsti ERRist (või muust infokanalist). Kui ei kuule - järelikult ei olnud oluline.


Minus endas polegi probleemi, lihtsalt oleks soovinud teada, miks see sell, kes seda jagas, nii arvas, mis selles sisus võis olla.
Loogika baasil talle juba vastasin, lootsin lihtsalt lisa leida, et vastuargumendid oleks ka videos olevaga seotud. Muud midagi.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2021 16:15:36 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Baeskades, suuremalt jaolt n.ö. lihtinimeste vastu suunatud vandenõud tekitavad alati küsimusi, mis on selle eesmärk, kuidas see hea on, kellele see kasulik on jne. jne. võitluse võimu või raha pärast pole mõtet hävitada raha tootvat ja võimule alluvat massi minu talupojaloogikale tuginedes.


Ei viitsinud videot vaadata, aga lihtinimeste vastu suunatud ründel võib eesmärk siiski olla. Totalitaarne riik võib seda teha inimeste hirmutamiseks, et näete mis võib juhtuda kui te sõna ei kuula.
Terrorist jälle võib seda teha sooviga valitsustelt raha välja pressida
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexl
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2005




sõnum 28.06.2021 22:17:56 vasta tsitaadiga

Olen ise ka nö. vandenõu teureetik, aga vaadata/lugeda koguaeg neid "HAPPENING" lugusi/videosi, ajab juba sita keema. Mitte m*****i ei juhtu siin maailmas, teater jookseb ikka edasi....
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.07.2021 21:19:18 vasta tsitaadiga

Internet on üks kõige suuremaid raha- ja võimumasinaid, seda ei ründa keegi, see oleks nagu oma kannika alt oksa saagimine. Rünnatakse kedagi konkreetset interneti kaudu.
Tavainimest töödeldakse destruktiivsete vahenditega ainult kolmandas maailmas. Teises ja esimeses maailmas on selle jaoks meedia, mis paneb inimese uskuma, et valitsus on aus, et sõda on hea ja et valimiste kaudu saab kodanik poliitikat mõjutada.

Link

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2021 21:51:05 vasta tsitaadiga

Muretsemiseks pole põhjust, kõik on väga hästi:

Link

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2021 12:51:41 vasta tsitaadiga

beer_yum.gif icon_lol.gif
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  Vandenõuteoreetiku hirmutus
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.