Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  irw...kas keegi rikkaks ei taha saada? (Spämmikirjad) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
AlvinL
HV kasutaja
AlvinL

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2021 07:17 vasta tsitaadiga

On ikka viitsimist kirjutada. Siiski, korralik keelekasutus thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
HV kasutaja
euforia

sõnum 30.06.2021 12:42 vasta tsitaadiga

Meil tööjuures IT-turva tiim saadab aeg-ajalt välja võlts-õngitsuskirju. Kui õnge lähed ja kirjas oleval lingil või manusel klõpsad saad teate, et näed põrusid ja pead hiljem mitu nii pooletunnist online koolitust läbima. Telefonist töömaile lugedes ja mitte asjasse süvenedes olen isegi mõnel klõpsanud.
Aga need on ikka palju peenemalt disainitud, a'la link nimekirjale, et kontrollida kas minu mingi x kasutajakonto läheb kustutamisele või mitte, jne. Raha ja Aafrika printsesse neis kirjades ei pakuta.

tagasi üles
juhanna
Uus kasutaja

see post läheb kustutamisele sõnum 03.07.2021 15:10 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Meil tööjuures IT-turva tiim saadab aeg-ajalt välja võlts-õngitsuskirju. Kui õnge lähed ja kirjas oleval lingil või manusel klõpsad saad teate, et näed põrusid ja pead hiljem mitu nii pooletunnist online koolitust läbima. Telefonist töömaile lugedes ja mitte asjasse süvenedes olen isegi mõnel klõpsanud.
Aga need on ikka palju peenemalt disainitud, a'la link nimekirjale, et kontrollida kas minu mingi x kasutajakonto läheb kustutamisele või mitte, jne. Raha ja Aafrika printsesse neis kirjades ei pakuta.

mul linux töölaud ja mingi kuradi kirjaklõps küll midagi ei mõika. Viiruseid ei ole kohanud ja viirusetõrje ei koorma arvutit.
Rihkem nagu vpn ja tulemüür funktsioneerivad.
tagasi üles
yerba
HV Guru
yerba

Autoriseeritud ID-kaardiga

see post läheb kustutamisele sõnum 03.07.2021 16:30 vasta tsitaadiga

juhanna kirjutas:
euforia kirjutas:

mul linux töölaud ja mingi kuradi kirjaklõps küll midagi ei mõika. Viiruseid ei ole kohanud ja viirusetõrje ei koorma arvutit.
Rihkem nagu vpn ja tulemüür funktsioneerivad.

Sa oled nii äge lihtsalt. icon_smile.gif

Oleks siis mingi paarisaja matsiga keskhalduse vajadus…
Kommentaarid: 907 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 700
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  irw...kas keegi rikkaks ei taha saada? (Spämmikirjad) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.