Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Final Fantasy XIV online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 18.07.2017 16:51:13 Final Fantasy XIV online vasta tsitaadiga

Final Fantasy XIV Online on PS4 ja PC MMORPG.
Ise alustasin pelamist kolm päeva tagasi ja ütleks, et meeldib - ostsin starter editioni peale triali proovimist.
Minu jaoks esimene FF pela.
Kas on siit keegi, kes vähe aktiivsemalt seda pelab?

http://eu.finalfantasyxiv.com/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2021 17:40:21 vasta tsitaadiga

viimase aja kõva teema on FFXIV vs WoW. olen ise üle 10a WoW-i peale "raisanud" ja nüüd läheb kolmas päev trial kontoga Ragnaroki serveris, päris mõnus ja sujuv kulgemine on. muusika ja need lendavad vatitupsud on õigepisut häirivad, sest ma olen ikkagi alfaeestlane icon_lol.gif, aga kõik muu on üsna hea.
_________________
3D-printimine mahus kuni 320x320x380mm, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 28.06.2021 12:53:34 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
viimase aja kõva teema on FFXIV vs WoW. olen ise üle 10a WoW-i peale "raisanud" ja nüüd läheb kolmas päev trial kontoga Ragnaroki serveris, päris mõnus ja sujuv kulgemine on. muusika ja need lendavad vatitupsud on õigepisut häirivad, sest ma olen ikkagi alfaeestlane icon_lol.gif, aga kõik muu on üsna hea.


WoW on aastal 2020 mingi teema ? See oli hea nali.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2021 13:25:32 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
caramis kirjutas:
viimase aja kõva teema on FFXIV vs WoW. olen ise üle 10a WoW-i peale "raisanud" ja nüüd läheb kolmas päev trial kontoga Ragnaroki serveris, päris mõnus ja sujuv kulgemine on. muusika ja need lendavad vatitupsud on õigepisut häirivad, sest ma olen ikkagi alfaeestlane icon_lol.gif, aga kõik muu on üsna hea.


WoW on aastal 2020 mingi teema ? See oli hea nali.

wowil läheb siiani väga hästi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 28.06.2021 14:56:47 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
caramis kirjutas:
viimase aja kõva teema on FFXIV vs WoW. olen ise üle 10a WoW-i peale "raisanud" ja nüüd läheb kolmas päev trial kontoga Ragnaroki serveris, päris mõnus ja sujuv kulgemine on. muusika ja need lendavad vatitupsud on õigepisut häirivad, sest ma olen ikkagi alfaeestlane icon_lol.gif, aga kõik muu on üsna hea.


WoW on aastal 2020 mingi teema ? See oli hea nali.

wowil läheb siiani väga hästi


Jah, WoW on üks parimaid selle zanri mänge, teine tipus olev on sama FFXIV.
Samas saab WoW-i kohta ütelda aastal 2020 parimal juhul kurb teema. Ma nimetaks täna WoW-i pigem casual epic asjade farmimise simulaatoriks.

FFXIV hindand ma tegelikult WoW-ist kõrgemalt.
Kõige olulisem on , et FFXIV on üks eesti päritouluga (nimega) pahalane ja
teiseks on FFXIV-s online mängudest üks parimaid koti(bag) süsteem. (vähemalt kunagi oli)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2021 18:24:24 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
caramis kirjutas:
viimase aja kõva teema on FFXIV vs WoW. olen ise üle 10a WoW-i peale "raisanud" ja nüüd läheb kolmas päev trial kontoga Ragnaroki serveris, päris mõnus ja sujuv kulgemine on. muusika ja need lendavad vatitupsud on õigepisut häirivad, sest ma olen ikkagi alfaeestlane icon_lol.gif, aga kõik muu on üsna hea.


WoW on aastal 2020 mingi teema ? See oli hea nali.

lugemisoskus ei ole sul kõige parem, aga see selleks. WoW on hapu juba mitu aastat, seni FFXIV triali kontoga saanud rahulikumalt mängida ja teema on palju nauditavam kui retail WoW. questid "voolavad" paremini kuidagi

_________________
3D-printimine mahus kuni 320x320x380mm, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2021 19:42:55 vasta tsitaadiga

Pole ise pelind aga kas FF ka sedasi, et madinas muudkui sõtkud viit miljonit skilli samal ajal kui itemitest asjadest pool ekraani buffe täis, olulisemad questid on mingid 24 matsilised elik groupx4 ja muidu võid aint rotte sügada roikaga või pirukaid ühest külast teise viia ehk siis kõik tore on mingi no life guild elu?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 03.07.2021 21:47:08 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
caramis kirjutas:
viimase aja kõva teema on FFXIV vs WoW. olen ise üle 10a WoW-i peale "raisanud" ja nüüd läheb kolmas päev trial kontoga Ragnaroki serveris, päris mõnus ja sujuv kulgemine on. muusika ja need lendavad vatitupsud on õigepisut häirivad, sest ma olen ikkagi alfaeestlane icon_lol.gif, aga kõik muu on üsna hea.


WoW on aastal 2020 mingi teema ? See oli hea nali.

lugemisoskus ei ole sul kõige parem, aga see selleks. WoW on hapu juba mitu aastat, seni FFXIV triali kontoga saanud rahulikumalt mängida ja teema on palju nauditavam kui retail WoW. questid "voolavad" paremini kuidagi


Vabandust ???

Su lausest "viimase aja kõva teema on FFXIV vs WoW" järeldub, et WoW on teema, sest muidu poleks sellel lausel mingit mõtet.

Kui ma ütlen et WoW kui teema on hea nali soovitad sa mul lugema õppida ja ...
....
....
ütled , et wow on juba mitu aastat hapu ....mis sisuliselt tähendab sama mida mina ütlesin.

Äkki pekasid ise oma teksti üle lugema ja veits süvenema mida sa siia varem kirjutasid ?

tsitaat:
Pole ise pelind aga kas FF ka sedasi, et madinas muudkui sõtkud viit miljonit skilli samal ajal kui itemitest asjadest pool ekraani buffe täis, olulisemad questid on mingid 24 matsilised elik groupx4 ja muidu võid aint rotte sügada roikaga või pirukaid ühest külast teise viia ehk siis kõik tore on mingi no life guild elu?


Võid ju kuu proovida (see peaks mängu ostimsega paketi sees olema) . Isiklikult loen ma FFXIV MMO klassikaks ehk selliseks mänguks mida iga endast lugupidav MMO mängija vähemalt korra proovib.
Mäng on piisavalt kaua tootmises olnud, et singlplayer teemat peaks ilmselt aastaks jaguma.
Aga ...üldiselt pole ma veel online MMO-d näinud , mis ei lõpeks mingi raidi sarnase tegevusega.

Kui sa singleplayer suunitlusega online mängu tahad võid Genshin Impact-i proovida. See on selline asi mis isegi rpgwatchi nerdidele meeldis. Mäng on tasuta aga itemshopiga , mis tähendab sisse ehitatud paywalli või grindwalli. (oleneb kumba sa eelistad)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2021 21:51:26 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
caramis kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
caramis kirjutas:
viimase aja kõva teema on FFXIV vs WoW. olen ise üle 10a WoW-i peale "raisanud" ja nüüd läheb kolmas päev trial kontoga Ragnaroki serveris, päris mõnus ja sujuv kulgemine on. muusika ja need lendavad vatitupsud on õigepisut häirivad, sest ma olen ikkagi alfaeestlane icon_lol.gif, aga kõik muu on üsna hea.


WoW on aastal 2020 mingi teema ? See oli hea nali.

lugemisoskus ei ole sul kõige parem, aga see selleks. WoW on hapu juba mitu aastat, seni FFXIV triali kontoga saanud rahulikumalt mängida ja teema on palju nauditavam kui retail WoW. questid "voolavad" paremini kuidagi


Vabandust ???

Su lausest "viimase aja kõva teema on FFXIV vs WoW" järeldub, et WoW on teema, sest muidu poleks sellel lausel mingit mõtet.

Kui ma ütlen et WoW kui teema on hea nali soovitad sa mul lugema õppida ja ...
....
....
ütled , et wow on juba mitu aastat hapu ....mis sisuliselt tähendab sama mida mina ütlesin.

Äkki pekasid ise oma teksti üle lugema ja veits süvenema mida sa siia varem kirjutasid ?

FFXIV vs WoW
sa ikka ei oska ju.

_________________
3D-printimine mahus kuni 320x320x380mm, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 03.07.2021 23:44:54 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
caramis kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
caramis kirjutas:
viimase aja kõva teema on FFXIV vs WoW. olen ise üle 10a WoW-i peale "raisanud" ja nüüd läheb kolmas päev trial kontoga Ragnaroki serveris, päris mõnus ja sujuv kulgemine on. muusika ja need lendavad vatitupsud on õigepisut häirivad, sest ma olen ikkagi alfaeestlane icon_lol.gif, aga kõik muu on üsna hea.


WoW on aastal 2020 mingi teema ? See oli hea nali.

lugemisoskus ei ole sul kõige parem, aga see selleks. WoW on hapu juba mitu aastat, seni FFXIV triali kontoga saanud rahulikumalt mängida ja teema on palju nauditavam kui retail WoW. questid "voolavad" paremini kuidagi


Vabandust ???

Su lausest "viimase aja kõva teema on FFXIV vs WoW" järeldub, et WoW on teema, sest muidu poleks sellel lausel mingit mõtet.

Kui ma ütlen et WoW kui teema on hea nali soovitad sa mul lugema õppida ja ...
....
....
ütled , et wow on juba mitu aastat hapu ....mis sisuliselt tähendab sama mida mina ütlesin.

Äkki pekasid ise oma teksti üle lugema ja veits süvenema mida sa siia varem kirjutasid ?

FFXIV vs WoW
sa ikka ei oska ju.


veel kord vabandust ???
Mis iganes seemneid või tablette sa sööd. Lõpeta nende söömine.

Lauses "viimase aja kõva teema on FFXIV vs WoW" annab lausele mõtte osa "viimase aja kõva teema on" .
FFXIV ja WoW on lihtsalt kaks objekti mis sa oled vastasseisu asetanud.

Kui sa nüüd järsku leiad et FFXIV on kuld ja WoW on sõnnik , siis kulla ja sõnniku vastaseisus ei ole midagi kõvat, ei ole mingit teemat ei ole mingit vastaseisu, sest kuld on alati väärtuslikum kui sitt.
Ainuke kellele selline võrdlus võib vastaseisuna tunduda on Beavise ja Buttheadi narkouimas generatsioonile.

Teiste jaoks tähendab võrdlus, mida alustatakse sõnadega "viimase aja kõva teema on", tavaliselt objektide/subjektide võrlust, mis on enamvähem samaväärse väärtusega.

Vabandan sügavalt kui mu selgitus oli su ajumahu jaoks liiga pikk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2021 00:29:20 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
3D-printimine mahus kuni 320x320x380mm, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 04.07.2021 01:18:48 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2021 09:57:59 vasta tsitaadiga

mingi 15a WoWi taustaga striimer tegi ka eile lõpuks selle sammu, et FF ära proovida. korralik kino, chat on ka alati kõva olnud icon_biggrin.gif

Link

_________________
3D-printimine mahus kuni 320x320x380mm, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 14.07.2021 09:17:57 vasta tsitaadiga

Ilmselt siis rohkem infot selle "viimase aja kõva teema " kohta.

https://kotaku.com/wow-disappointment-plus-twitch-start-mass-exodus-into-1847283978

Tundub , et WoW elitistide klubi alustas migratsiooni FFXIV-sse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2021 00:47:18 vasta tsitaadiga

elitistid kindlasti FFXIV poole ei vaata, neil liiga palju kaotada eriti Mythic raideritel ja high-end M+ gängidel, PvP seltskonnal samuti. pigem on mäng oma päevaste questide ja lõputu nimekirja muude "kohustustega" nii igavaks muutunud, paar tundi läks veebruaris mul lihtsalt regulaarsete toimetuste peale enne kui üldse midagi muud tegema sain hakata. lõpuks sai siiber lihtsalt.

Asmon & Co. koos paari teise striimeriga on USAs numbrid ilusti lakke tõmmanud küll, twitchi videosid tagantjärgi vaadatates on sisu küll ja veel, tore vaadata. endal pole enam paraku aega mängida kuni septembrini, tööl klippide/striimide vaatamine on next best thing.

üsna kibestunud sõnade valik sul muidu.

_________________
3D-printimine mahus kuni 320x320x380mm, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Acidrain
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 10.10.2021 20:51:22 vasta tsitaadiga

Tegime eesti gildi ka, nimega "Hyljatud", TAG: "Eesti".
Datacenter: Light
Server: Phoenix

Võite in-game lisada sõbra listi: Acid Metal
Saan teid FCsse lisada.
Meil on oma cross-world linkshell ka Eestlaste jaoks. Kui mängite Light datacentris aga kuskil mujal serveris, andke teada, invib teid.

Ootame kõiki eesti mängijaid FCsse! Tulge mängime koos! FFXIV on täiesti piiramatu trial kuni lvl 60ni. See sisaldab tsirka 200+ tundi mängu contenti. (Free trial ei saa FCga liituda, source: https://support.na.square-enix.com/rule.php?id=5382&la=1&tag=freetrial )

(Kui chari tegemisel ütleb, et server on täis, siis proovige lihtsalt mingi hetk uuesti, kui vähe mängijaid on. See muutub neil iga tunni tagant vms.)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007




sõnum 05.12.2021 21:06:07 vasta tsitaadiga

Mis hetke muljed siinsetel mängijatel on Endwalkerist? Reedel ja ja eile mingi 5 minutit sai oldud login järjekorras(Chaos, Louisoix), täna pole login ekraanist kaugemale saanud icon_lol.gif

Siia maani olnud 10/10 muidu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 15.01.2022 13:24:20 vasta tsitaadiga

Eile sai FF VII remake teemas arvustatud, et jumal ka ei tea miks FF14 online uusi servereid juurde ei tehta.
Täna hommikul oli vastus olemas.

tsitaat:
The game will go on sale again on January 25 (11:00 UTC).
The Oceania data center with 5 worlds will open on January 25th.
Server transfer will become available again on January 26th.
The launch of the travel system to other data centers has been delayed and will appear in patch 6.1x.
The fourth Japanese data center will open in July 2022. The number of worlds has not yet been determined.
In August 2022, the fourth North American data center with 4 worlds will open.
In the summer of 2023, 4 more worlds will be added for the new North American data center.
In July 2022, 4 worlds will be added to European data centers – 2 for each of the existing ones.
In the summer of 2023, the third European data center with 8 worlds will open.


Äitähh härra vanajumal icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Acidrain
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2006




sõnum 07.08.2022 15:21:41 vasta tsitaadiga

Meil oma tore Eestlaste seltskond ka tekkinud juba FFXIV's. Oma static, käime iga nädal raidimas ja teeme treasure mape jms.

FC asub Light datacenter ja Phoenix serveris. Mängijaid on muidu igaltpoolt serveritest, õnneks saab kõiki tegevusi koos teha cross-server. Ühine in-game Cross-server linkshell on ka (ühine chat eestlastele). Ning discordis suhtleme WoW Hüljatute serveris, seal on ühine kanal FFXIV jaoks.

Discord: https://discord.gg/DYe9EF2
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2023 21:42:23 vasta tsitaadiga

Acidrain kirjutas:
Tegime eesti gildi ka, nimega "Hyljatud", TAG: "Eesti".
Datacenter: Light
Server: Phoenix

Võite in-game lisada sõbra listi: Acid Metal
Saan teid FCsse lisada.
Meil on oma cross-world linkshell ka Eestlaste jaoks. Kui mängite Light datacentris aga kuskil mujal serveris, andke teada, invib teid.

Ootame kõiki eesti mängijaid FCsse! Tulge mängime koos! FFXIV on täiesti piiramatu trial kuni lvl 60ni. See sisaldab tsirka 200+ tundi mängu contenti. (Free trial ei saa FCga liituda, source: https://support.na.square-enix.com/rule.php?id=5382&la=1&tag=freetrial )

(Kui chari tegemisel ütleb, et server on täis, siis proovige lihtsalt mingi hetk uuesti, kui vähe mängijaid on. See muutub neil iga tunni tagant vms.)


see clan toimib veel v? ei leidnud nagu et eksisteeriks?
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 03.04.2023 11:39:46 vasta tsitaadiga

FINAL FANTASY XIV: Stormblood is now free for a limited time to owners and new purchasers of FFXIV Starter Edition.
link

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Final Fantasy XIV online
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.