Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warships märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 14.10.2018 15:51:23 vasta tsitaadiga

Sai üle pika aja mäng käima ajatud... Migit jama on ohtralt peale aetud... et osta veel rohkem või .....
cleveland pole enam tier 6... vist oli nii. nüüd tier 8 WTH. Nii 4-5h mängimist ikka nii jama et ei kutsu kohe kindlasti enam tagasi.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005




sõnum 14.10.2018 19:27:43 vasta tsitaadiga

Iga päev mängin aktiivselt, pole probleemi. Nüüd tier 7 peale jõudnud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 14.10.2018 19:49:47 vasta tsitaadiga

kui kunagi mängimise lõpetasin, oli juba päris kehv, nüüd on juba päris ropp, kuhu edasi?
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005




sõnum 14.10.2018 19:54:08 vasta tsitaadiga

Mille üle täpselt kurdad? ja mis enne parem oli?

Ise olen mänginud 2015 keskpaigast saati, nüüd üle 3 aasta vahelduva eduga. Siis, kui World of Tanksi mängimise lõpetasin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 14.10.2018 20:21:02 vasta tsitaadiga

lõpetasin siis kui tier 5-ga pandi kokku tier 8
ja siis sai veel vastu hakata, praegu kannatab ainult omaha-ga sõita kõik mis alla ja üles on lihtsalt jõle saast alles jäänud nerf-d jama. plus veel igasugu tilu lilu veel rohkem grind-i ja kapteni skill punktid. veel jäi mainimata et asjad real rahas ka kallimaks läinud.
Ja mis jäi silma clan... kelle jaoks, milleks?!

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005




sõnum 31.10.2018 21:23:48 vasta tsitaadiga

Ei tea, pole klanniga liitunud. Aga tuttaval varsti 9 tuhat lahingut täis, peab vist tema käest küsima. Ta EST klannis.

Tier 5 on nüüd max tier 7-ga koos. Ja tier 4-5 ongi kõige mõnusamad lahingu jaoks. Teir 7-ga ma veits jännis, eriti kui bottom tier olen. Vastased lihtsalt nii palju paremad, 20km pealt lastakse ühe laksuga pooled elud ära. PEab palju siplema, mis mulle ei meeldi.

Muidu eelistan jah battleshipi mängida, selle jaoks saigi selle mängiga liitutud. Cruiserid lähvad kohe prõks puruks. Destroyeriga kihutan metsikult ringi, lasen torpeedod ja siis suren...

PVE missioonid on ka täitsa olemas, tavaliselt tier 6-7 jaoks. Neid ka vahel teen.

EDIT: Täna sain tasuta tier 6 briti lahingulaeva Warspite!

EDIT: Sain nüüd ka tasuta tier 5 destroyeri Acasta. See on küll täielik saast!

EDIT: Nüüd on siis allveelaevad ka warshipsis! Esialgu küll ainult Halloweeni scenarios.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007




sõnum 17.11.2018 00:13:11 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab alguses väheke boonust saada,
GDWAAN-66MZF-ERF9H

_________________
(Est)Rufu
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reaper
Kreisi kasutaja
Reaper

liitunud: 29.08.2005




sõnum 20.03.2020 23:52:38 vasta tsitaadiga

0.8.0 tuli välja ja carrierid said kõvasti nerfi.

Nüüd on carrieri mäng strateegiamängu asemel arcade mäng. Plaanin oma carrierid maha müüa.

EDIT: dohc-48v12: tegine endale ühemehe klanni ja kogun sellega iga konteineri pealt oili. Mängin piisavalt palju, et olen paari kuuga juba kolmanda tieri klanni ehitised püsti saanud.

Kogutud free expi eest ostsin tier 7 premium lahingulaeva: Nelson

Free expi eest ostetud tier 9 premium lahingulaev Musashi oli juba varem.

EDIT (nov 2019):
Peale mitmeaastast mängimist sain kätte lõpuks esimese tier 10 laeva: Worcester. Pole just suurem asi, aga noh. Seda ka ainult sellele, et free expiga jätsin vahele tier 9 laeva Seattle.

Muidu enamik laevu praegu tier 8 peal ja tundub, et mängin rohkem COOP modes, kui Randomit.

Tier 6 ja tier 7 sai hõlpsalt läbitud põhiliselt Scenariote abil.

EDIT (jan 2020):
Praeguseks on käes lisaks Worcesterile ka Des Moines, Yamato ja Grosse Kurfürst. Kõigi puhul jätsin tier 9 vahele, kuna see kahjulik mängida.

Lisaks coali eest ostsin Thundereri.

Aastavahetuse kanti tegin Puerto Rico grindi. Ostsin kõik tasulised boosterid. Sellest hoolimata tuli 3 esimest directiivi ära teha. Grindisin nii, et oksemaik oli suus. Sain lõpuks napilt Puerto Rico kätte, aga pole eriti hea laev... No grindimise kõrvalmõjuna sai hulga tier 8 laevu lõpuni tehtud.

Hetkel grindin rohkem scenariotega raha teha... et saaks uusi laevu osta, tier 9 või 10.

EDIT Märts 2020:

Seoses koroonaga World of warshipsis 14 päeva tasuta premiumi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2021 13:12:17 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brandnew
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2021 13:30:10 vasta tsitaadiga

Caseking.de saatis koos pakiga WOW 30€ väärtuses vautšeri. Erinevat mängusisest nänni ja krediiti peaksid andma need koodid. Kuna ise ei mängi, siis jagan lahkelt - kes ees, see mees - YG7MMWX9-BTZK3-DV7F2 ja RTTCCF4Y-CAF69-4Z2B7 . Siit saab lunasta - www.playwarships.de
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j6rx1
HV vaatleja

liitunud: 14.10.2015



Online

sõnum 17.06.2021 13:31:07 vasta tsitaadiga

Minagi mängin üpris tihedalt seda. Mingi eriliselt osavust mul kindlasti pole, vast harju keskmine.
Põhiliselt mängin Randomit, praegu ka Ranked. DD või BB.
DD on mul Usa ja Inglise oma kõpuni nühitud ja Saksa oma oli vist 8 peal. BB on mul Usa oma ainult lõpuni.
Premiume olen grindinud Nelsoni ja Thunderi, lisaks kogusin dobluune, niipalju et sain Massa, kahjuks just enne kui selle sekundaarsed nerfiti, seega kuu sain nautida sellega mängu, enne kui lahjendati. Mingite kampaaniatega on madalama klassi preemiume mul ka, mida ma pea kunagi ei puutu. Alles hiljuti olen õppinud hindama cruisereid, sedagi ainult kergeid, Helena ja Fiji on käes, grind käib icon_biggrin.gif
A ja lennukikandjaid ma vihkan icon_biggrin.gif Mul on 2 tükki neid aga need enne grinditud, kui see uuendus tehti.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2021 09:57:13 vasta tsitaadiga

Ma ka ajan mängu aeg ajalt tööle hetkel küll EM paneb pausi sellele...
Enamus laevu on DD ja BS -s..põhi mäng käib Jaapani DD peal...
Cruiserid on lihtsalt halvad minu jaoks...ei ole oskust nendega seilata...
Lennukikandjat olen 1x proovinud ja EI....pole minu teema...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j6rx1
HV vaatleja

liitunud: 14.10.2015



Online

sõnum 16.08.2021 20:32:56 vasta tsitaadiga

Tundub, et mingi shit-show on tekkinud WG-ul Community Contributoritega, kuna enamus tunduvad põgenevat sealt... aga allveelaevad tulid. Mis muljed teil on?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 19.08.2021 19:06:23 vasta tsitaadiga

Ahh need alveekakd on lihtsalt aja raiskamine teinekord ootad millal too otsutab pinnale tõusta venitab lahingut päris pikalt minuarust too on sihilikult tehtud ,et lahingud kauem kestaksid ja on juhtunud ,et too spämmib torpeedosid mille eest juba võimatu põgeneda. Kui laev ja alveekas otsustab topeedo salvot sulle anda siis päris juba ei põgene. Kui millegi taga oled ja distansi hoiad siis torpeedod pole probleem. Battleship on ka ainus asi millega suudad üle elada vigu. Vaatad alguses laevad kugel mõni minut ja siis juba hilja. Eks neid uputamisi tuleb torpeedodega kergemini lased salvo küljepealt sisse kuid teinekord on ka seegi ohtlik tegevus ei pruugi õnnestuda kui neid laevu seal rohkem on kui 3.

Midagi on nendega lahti

Link


Link

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j6rx1
HV vaatleja

liitunud: 14.10.2015



Online

sõnum 20.08.2021 20:31:48 vasta tsitaadiga

Tundub nii enamvähem praegu, mäng venib ja kui sukeldumisega oodata viimsele hetkele siis mul õnnestub enamalt ellu jääda, see kas mul õnnestub ka midagi teha selle allvee banaaniga, sõltus vägagi oma tiimist, kas nad suutsid DD eemale lükata v mitte. Üldjoones on pigem igav ootamine koguaeg. Enamalt ajalt lihtsalt ootad oma u 6km kaugusel millal torpeedo laeb ja sihtmärgini jookseb. Õudsalt häirib see bug, kus torpeedod keeravad sinu pööramise ajal. Kui DD ja kruiseritega on ka sama bug, siis seal spämmin vähem torpeedosi või siis vähem hakkab silma. Sellised on minu esmamuljed Ranked mängides.

Mis aga puutub suunamudijate lahkumisega, siis saan aru, et suhtumine nendesse on 1 asi aga ka see hasartmäng sloti masina... Vabandust lootboxi näol ajab harja punaseks. Lisaks on hulluks raharabamiseks läinud, lipud on saavutustest maha võetud, free xp laevad kaovad sujuvalt ära jne.
Ühesõnaga kutsutakse üles WG kampaaniaga kaasa mitte minna ja 1 kuu raha sinna mängu mitte visata.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 27.08.2021 12:14:14 vasta tsitaadiga

Selle wargaminguga on kaput riigid on selle firma uurimise alla võtnud. Need kes rahi üritavad pumbata mängu küll ei tasu enam. Sama on slle tanki mänguga kah. Kui lootboxe mängu alguses lisatud polnud ja need lisatakse hiljem tuleb mmoga palju jama. Kui näteks tehakse mmo ja kohe alguses on lootboxid siis sellest palju kära ei sünni. Probleem oli selles et lastele antakse mängida sellist mängu kuhu vaja raha pumbata vist oli alla alaealistele. Pigem see on selleks et kasvatada ülesse nooremaid põlvesid kes on harjunud juba raha pumpama mmodesse kui nad 18 aastaseks saavad. Sama teema on selle hasart mängudega tegelikkuses lastele ikka ei lubata.

Link

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warships mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.