Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2021 14:58:45 vasta tsitaadiga

Lühematel sõitudel ei viitsi, kuid pikematel ikka lükkan kaabli taha ja kasutan Android Autot, et mitte telefoni päikese käes kütta.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2021 15:25:31 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
Hiljuti märkasin, et mu S10e kest ei taha enam sama hästi peal istuda, kui varem ja täna siis kakkusin maha - aku paistes icon_confused.gif

Tihti laadijas istunud või autohoidikus päikest saanud?

Juhtmevabas laadijas peamiselt ja juhtmega kiirlaadimist saanud üsna harva, ei midagi mainimisväärselt erilist sellest aspektist seega.

Autolaadija on kah juhtmevaba, aga kuna taksot ei sõida, siis ei saa seda vist süüdistada, lisaks on paigutatud niimoodi, et ventilaator peale puhuks, seega pole kordagi virisenud, et ei saa kuumuse tõttu laadida vms.

Varasemad telefonid pole sama kasutuspraktika juures suutnud ükski akut ära tappa või punni ajada, seega ma ei usu, et asi kasutamises või telefonis endas, pigem lihtsalt halb õnn, akude paisumine ei ole kahjuks mingi eriline uudis mobiilse tehnika puhul.

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2021 08:29:51 vasta tsitaadiga

Galaxy Tab S2 aku läks ka punni.
Oli mõnikord palju päevi järjest laadija taga, ilmselt sellest.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2021 08:39:44 vasta tsitaadiga

Laadija otsas olemine ei tohiks teoorias kuidagi pahasti mõjuda, sest kaasaegsed seadmed peaks kõik oskama ise laadimist reguleerida viisil, mis ei tekita probleeme. Pigem on see akude tüüpprobleem, näiteks punnis akuga läpakaid näen oma tööpraktikas pea regulaarselt icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2021 10:40:40 vasta tsitaadiga

Isiklikult kahtlustan kuumust, sest need akud kipuvad just suvel ja kuumade ilmadega paisuma. Liitiumakud teatavasti ei kannata ka eriti kuuma. Paljud hoiavad töötades või puhates arvuteid ja telefone päikese käes pikalt. Kui tunned, et seade on väljast kuum, siis seespool see reaalselt keeb.
Samas, masstoodang + akuelementide eripärad.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2021 11:15:59 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Laadija otsas olemine ei tohiks teoorias kuidagi pahasti mõjuda, sest kaasaegsed seadmed peaks kõik oskama ise laadimist reguleerida viisil, mis ei tekita probleeme. Pigem on see akude tüüpprobleem, näiteks punnis akuga läpakaid näen oma tööpraktikas pea regulaarselt icon_rolleyes.gif


Kuumus on kindlasti kõige halvem, kuid olen aru saanud, et 100% laetuse peal püsimine ikkagi ka mõjub halvasti mahtuvusele. Kas ka paisuma võib ajada, ei oska öelda.

Fun fact: umbes kuu aega tagasi avastasin, et mu mõlemad Xiaomi Mi esimese põlve 10Ah pangad (ostetud ehk pool aasta vahega umbes 2015 paiku) olid kergelt punni tõmmanud. Kuna neil on metall ümber siis polnud kerge märgata seda õrna vahet serval mis lõpuks reetis seisundi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 22.06.2021 21:51:34 vasta tsitaadiga

Kuidas teha nii, et telefon jätaks meelde, mis sim kaarti mis numbriga kasutada.
Mul sellist võimalust ette ei viska, iga kord pean valima.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2021 21:59:34 vasta tsitaadiga

Huvitav, et isegi widgetite alt contacts > direct call ei küsi, kumba kaarti kasutada tahad, vaid helistab SIM1 pealt.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2021 12:25:06 vasta tsitaadiga

Lord Ami, sama koht jah. Saadki 115eur ju. Selle +100eur saad siis ka kui ükskõik mis suva junni neile saadad.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2021 22:03:50 vasta tsitaadiga

kaitseklaasi liim/mustus vihmaga kõlariauku "voolanud". Kuidas ja millega puhtaks saada?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RUFG60
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 14.07.2021 23:37:00 vasta tsitaadiga

Mis tüüpi ja mis kaitseklaase/kilesid soovitate? Lolli peaga nokkisin Samsungi enda oem kile maha ning olen edutult klaase peale liiminud. Kõik katsetused täiesti kohutavad. Viimane klaas on nüüd päris pikalt peal olnud. Klaas ekraani küljes kinni ainult kahest (kumerast) servast. Istumine/sobivus on nii kehva, et isegi täiesti klaasi serva servadest on liim tolmu ja ebemeid pidevalt juurde kogumas. Ekraani keskel, kus liimi pole, üleval ja all ekraani ja klaasi vahel korralik tolmukiht. Senimaani on olnud ka mõned niiskuslärakad. Umbes cm kuni paari suurused. Mingi hetk telefoni niiske märja lapiga puhastades vahele sattunud. Täna aga sattus nii suur kiht vett ekraani ja klaasi vahele, et polnud enam isegi võimalik telefoni kasutada. Ekraani ülemine ja alumine serv ei töötanud korrektselt. Lisaks libises/sõitis klaas mõõda ekraani ringi ehk polnud enam fikseeritud. Et no telefon võib ju veekindel olla, aga selline kahest äärest kinni klaas kindlasti ei ole. Lisaks häirib veel kohutav klaasi läige. Suvel brightness koguaeg maxis ja ikkagi ei näe ekraanilt mitte midagi.

Ühesõnaga vist loobuks klaasidest. On meil saada kuskilt Samsungi oem kile? Või on midagi muud head? Võiks matt olla, 100% ulatuses liim ja sõrmejäljelugejast on täiesti suva.

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCchzzugAfbRoNQObMgwoHiw
https://www.facebook.com/ruwesaare
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2021 08:05:20 vasta tsitaadiga

https://www.kannukas.ee/ ja lase neil paigaldada icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RUFG60
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 15.07.2021 10:39:15 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
https://www.kannukas.ee/ ja lase neil paigaldada icon_rolleyes.gif


On seal konkreetset toodet soovitada? Ma siiamaani olen väga edukalt mittekumaratele ise klaasi paigaldanud, aga hetkel olen nõus tõesti paigaldamist lasta teistel teha.

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCchzzugAfbRoNQObMgwoHiw
https://www.facebook.com/ruwesaare
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2021 10:53:39 vasta tsitaadiga

Võta selline, mida rahakott kannatab, sest kumerate ekraanide puhul ei saa paraku tulemust absull garanteerida, isegi tehase enda kaitse ei kata ääri ilmselgelt põhjusega icon_rolleyes.gif

Paigaldamist soovitasingi seepärast, et kui see ei saa korralikult, siis võid nende juurde kurtma minna, mitte ei pea hakkama ise leiutama või uut ostma.

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.07.2021 11:19:27 vasta tsitaadiga

RUFG60 kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
https://www.kannukas.ee/ ja lase neil paigaldada icon_rolleyes.gif


On seal konkreetset toodet soovitada? Ma siiamaani olen väga edukalt mittekumaratele ise klaasi paigaldanud, aga hetkel olen nõus tõesti paigaldamist lasta teistel teha.


Võtsin sealt Panzerglassi koos sõrmejäljelugeja toega. Aasta oli ilusti peal aga nüüdseks on servad ja keskosa lahti tulnud.
Kumera klaasi viga, S7 oli samamoodi jama klaasidega. Eriti kui veel mingi korpus ka on tagumisel osal.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RUFG60
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 15.07.2021 14:04:49 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Võta selline, mida rahakott kannatab, sest kumerate ekraanide puhul ei saa paraku tulemust absull garanteerida, isegi tehase enda kaitse ei kata ääri ilmselgelt põhjusega icon_rolleyes.gif

Paigaldamist soovitasingi seepärast, et kui see ei saa korralikult, siis võid nende juurde kurtma minna, mitte ei pea hakkama ise leiutama või uut ostma.


Hetkel küsimus rahas pole. Panzerglass oli esimesena peal mis väidetavalt pigem hea ja kallim. No ei olnud rahul. Sain isegi garantiiga uue icon_biggrin.gif Keegi soovib, siis see on avamata pakendis ja müügiks. S10 võiks olla ka servi mitte katvat klaasi.

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCchzzugAfbRoNQObMgwoHiw
https://www.facebook.com/ruwesaare
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2021 14:34:07 vasta tsitaadiga

Kui juba Panzer ei sobi, siis ma ei oska küll midagi soovitada, see reeglina alati olnud soovituste ülemine ots. Olen ise pealt näinud, kuidas Panzeriga telefon pudeneb näppude vahelt paneelmaja trepikojas ja uperpallitab pool korrust alla. Pärast seda oli kest kole ja Panzer mõrane, aga telefonil endal polnud vähemalt visuaalselt häda miskit.
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.07.2021 15:52:43 vasta tsitaadiga

Nahast ja metallsisuga kaaned on vist parim valik. Nokia l925 käis betoonil nurka pidi mitu korda. S10 katsus ka asfalti(ehmatasin juba ära, et telefon kortsus, aga siis tuli meelde et kummist ääris hoopis. Metall ka natuke kõver aga tel ise kriimuta).
Lihtne kasutada ka, randmeliigutusega kaas lahti, kilet pole, kõik töötab...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RUFG60
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 15.07.2021 17:12:49 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Kui juba Panzer ei sobi, siis ma ei oska küll midagi soovitada, see reeglina alati olnud soovituste ülemine ots. Olen ise pealt näinud, kuidas Panzeriga telefon pudeneb näppude vahelt paneelmaja trepikojas ja uperpallitab pool korrust alla. Pärast seda oli kest kole ja Panzer mõrane, aga telefonil endal polnud vähemalt visuaalselt häda miskit.


Panzer on täpselt selline, mida kirun. Liimuvad ainult parem ja vasak serv. Korraks telefon vette "kasta" ning võib selle kaitseklaasiga ainult lutsu visata. Plus mainitud tolm ekraani ja kaitseklaasi vahel. Ma pigem liiguks kaitsekile või "hübriidi" poole. Mainin veel üle, et minu jaoks oluline 100% liimuvus. Kuna pole siiamaani ühegi kaitseklaasiga rahul olnud, siis küsingi kile või hübriidi osas soovitusi. Tundub, et S10 kumera ekraanikaitse osas kallis hind ei taga head kvaliteeti.

Et ma päris vinguja ei paistaks, siis endisele A3 ja iphone 5 olen ise paigaldanud mitmeid odavaid kaitseklaase ning kõik on megasuper olnud icon_smile.gif Või tõesti s10 pole eelmainitud telefonitega võrdväärset tulemust saada ka rahalisi piire mitte seadmata? Sealjuures poes/esinduses paigaldades.

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCchzzugAfbRoNQObMgwoHiw
https://www.facebook.com/ruwesaare
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 15.07.2021 17:28:36 vasta tsitaadiga

Kõige paremad odavad hiina omad, touch jääb normaalne, lihtne paigaldada. Nüüd mingid sellised isegi kus lased vedeliku klaasi alla ja plastik raam ka kaasas mis aitab lihtsasti paigaldada. Just ema omale paigaldasin ja kõik timm.
Osta.ee ja kaup24 odavaid kaitseklaase täis. Panzer on täis rämps jah.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2021 21:56:26 vasta tsitaadiga

Kogu probleemi allikas on antud juhul kumer klaas. Enda S10e peale sai Panzerglass pandud esimesel päeval ja kuigi on paar korda ka asfaldile kukkunud ja klaasil on mõned kriimud, siis üldiselt on terve.
Paigaldimisega polnud kah mingit probleemi. On ilusti peal püsinud.
Eelmisel telefonil lõi küll võtmetega samas taskus olles killu välja aga telefoni enda klaas jäi terveks mis ongi asja point. Panzer maksis mingi 20 ringis. Telefoni klaasi vahetus oleks 100 olnud. Selle raha eest saab neli-viis panzerit ära lõhkuda.

Seega minu kogemused on head. Vähemalt lameda ekraaniga.
Mõnede suhtumine on ka naljakas. Panzerit ei usaldata aga mingit noname hiina kraami kiidetakse taevani.
Minu silmis pole odav hind õigustus mitte kriitiseerida.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2021 00:25:47 vasta tsitaadiga

Enda kunagisel S10e oli ka Panzer ja just probleem liimuvusega paaris kohas äärtel. Õnneks olid üsna märkamatud "iluvead". Aga point selles, et ei ole isegi kallis Panzer ideaalne lahendus taolise kumera ekraani puhul. Ja S10-l peaks mälu järgi olema veel kumeram ekraan.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 16.07.2021 00:33:29 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kogu probleemi allikas on antud juhul kumer klaas. Enda S10e peale sai Panzerglass pandud esimesel päeval ja kuigi on paar korda ka asfaldile kukkunud ja klaasil on mõned kriimud, siis üldiselt on terve.
Paigaldimisega polnud kah mingit probleemi. On ilusti peal püsinud.
Eelmisel telefonil lõi küll võtmetega samas taskus olles killu välja aga telefoni enda klaas jäi terveks mis ongi asja point. Panzer maksis mingi 20 ringis. Telefoni klaasi vahetus oleks 100 olnud. Selle raha eest saab neli-viis panzerit ära lõhkuda.

Seega minu kogemused on head. Vähemalt lameda ekraaniga.
Mõnede suhtumine on ka naljakas. Panzerit ei usaldata aga mingit noname hiina kraami kiidetakse taevani.
Minu silmis pole odav hind õigustus mitte kriitiseerida.


Ära hakka jälle pihta oma mölaga. Tee selgeks mis asi on see klaas üldse. Mina topin telefonidele vähemalt 30 klaasi aastas peale erinevatelt firmadelt mitu sina?

Kumerale ekraanile saab väga hea klaasi, lihtsalt iga firma oma ei sobi. Panzeri jamaga on nagu õhk klaasi vahel, vajutad A tähte, tuleb S täht. Normaalset klaasi kumerale ekraanile vaja, siis korraliku liimiga või mingi kaasasolev möks/vedelik klaasi alla.

Kõige lihtsam üldsegi kindlustus võtta, ei pea muretsema mingite klaaside pärast.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2021 06:58:53 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Ära hakka jälle pihta oma mölaga.

Sina alustasid oma hiina noname pasa kiitmisega siin.
hkurujo88r kirjutas:
Tee selgeks mis asi on see klaas üldse.

Jah, sest kindlasti on need tohtult erinevad icon_rolleyes.gif
hkurujo88r kirjutas:
Mina topin telefonidele vähemalt 30 klaasi aastas peale erinevatelt firmadelt mitu sina?

Null. Sest ma ei osta mingit ühekordset jama mis paari nädala pärast asendust vajab. Kui sa teed seda töö korras siis see on iseasi ja täiesti teine teema.
hkurujo88r kirjutas:
Kumerale ekraanile saab väga hea klaasi, lihtsalt iga firma oma ei sobi.

Too siis mõned näited nendest headest klaasidest kumeratele.
hkurujo88r kirjutas:
Panzeri jamaga on nagu õhk klaasi vahel, vajutad A tähte, tuleb S täht.

Touch sensitivity säte tuleb sisse lülida. See on lihtsalt kasutaja teadmatus. Vaevalt teiste (sama paksude) klaasidega erinev on.
hkurujo88r kirjutas:
Normaalset klaasi kumerale ekraanile vaja, siis korraliku liimiga või mingi kaasasolev möks/vedelik klaasi alla.

Pole kunagi pidanud mingi liimi või vedelikuga mökeradama. Samas pole "au" olnud ka kumera klaasiga telefone omada.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2021 11:18:03 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Normaalset klaasi kumerale ekraanile vaja, siis korraliku liimiga või mingi kaasasolev möks/vedelik klaasi alla.

Viidet Eestis taolisele?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.