Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 269, 270, 271 ... 328, 329, 330  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2021 10:27:17 vasta tsitaadiga

Scart, Mängudes jah. Core küll, kuna see ei mõjuta mining perfi eriti aga mäluga on vastupidi, kuna G6X downclockimine ilmselt kahandaks märgatavalt mining perfi veelgi.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P6tuP6tu
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2020




sõnum 10.06.2021 15:13:16 vasta tsitaadiga

P6tuP6tu kirjutas:
Equinox kirjutas:
Ausalt ma lausa palvetan, et mänguarvutis selle hulluse ajal videokaart ära ei kooleks. Täitsa jube kui praegu peaks uut asemele otsima hakkama icon_rolleyes.gif

Mul sai eelmise aasta lõpus kaart otsa. Mõtlesin, et ootan, et äkki tuleb midagi head veel ja hinnad olid kah sellised, et ootasin, et läheb äkki odavamaks... Kuskil jaanuari alguses soetasin kaardi ära (3070 MSI miski variant), sest 3080 oli märg unenägu - seda lihtalt ei olnud kuskil... Ootan endiselt kaarti - mida pole, seda pole... Digizone kah vist ei oska tarnijaid väga suruda... Üks tuttav tellis nädal hiljem sama hinnaga ja sai kaardi umbes kuu tagasi kätte. Digizone laiutab käsi ja ütleb, et no ei tea tarneaega... Suht nigel seis ja praegu proovin vana AMD R9 290 kaardiga hakkama saada...

Kas mõni foorumlane oskab ütelda, kas mul on mingi võimalus Digizonest kaart kätte saada lähimate kuude jooksul või on sealne poliitika selline, et ma ei saagi oma kaarti kunagi ning pakuvad ainult raha tagasi? Rahad makstud ja muudkui aga ootan ja nüüd juba kuus kuud möödas ning Digizone ütleb, et ei näe üldse kaarte tulemas. Natuke kahtlane, et MSI kaarte üldse kohe ei tule... Või on ikka nii nigel seis kiipide ja tootmisega, et täitsa reaalne, et ei ole lihtsalt kuskil kaarti (samas miskil müstilisel kombel on AT-s sama kaardi mudel täiesti saadaval)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.06.2021 15:42:38 vasta tsitaadiga

Edasimüüjad lükkavad ebays maha. Paar päeva peale launchi on seal alati terved alused korraga müügis.
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2021 16:29:17 vasta tsitaadiga

P6tuP6tu, Mis mudel? Tootjad eelistavad praegu toota OC ja muid kõrgema otsa mudeleid. Juhul kui sa tellisid odavama mudeli, siis neid ei toodetagi hetkel juurde.
Isiklikult on suht uskumatu kuskil pool aastat raha kinni hoida. Loodan, et oli vähemalt hea hind siis (MSRP lähedane). Muidu ise oleks 30 päeva pärast raha tagasi küsinud ja mujalt vaadanud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 10.06.2021 16:54:18 vasta tsitaadiga

https://www.gigantti.fi/product/tietokoneet/tietokonekomponentit/naytonohjaimet/327219/pny-geforce-rtx-3070-ti-8gb-xlr8-gaming-revel-epic-x-rgb-triple-fan-graphics-card

Soomes jagatakse ostu õiguseid. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T&O
HV kasutaja
T&O

liitunud: 28.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2021 18:13:28 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
https://www.gigantti.fi/product/tietokoneet/tietokonekomponentit/naytonohjaimet/327219/pny-geforce-rtx-3070-ti-8gb-xlr8-gaming-revel-epic-x-rgb-triple-fan-graphics-card

Soomes jagatakse ostu õiguseid. icon_biggrin.gif


Ti ju kõik LHR ja kaevureid ei tohiks väga ahvatleda. Vist kella 16-st Soomes neid suht vabalt saadaval ja ei ole tormilist rabamist toimunud, hind muidugi ka pisut teine.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2021 18:25:46 vasta tsitaadiga

P6tuP6tu kirjutas:
P6tuP6tu kirjutas:
Equinox kirjutas:
Ausalt ma lausa palvetan, et mänguarvutis selle hulluse ajal videokaart ära ei kooleks. Täitsa jube kui praegu peaks uut asemele otsima hakkama icon_rolleyes.gif

Mul sai eelmise aasta lõpus kaart otsa. Mõtlesin, et ootan, et äkki tuleb midagi head veel ja hinnad olid kah sellised, et ootasin, et läheb äkki odavamaks... Kuskil jaanuari alguses soetasin kaardi ära (3070 MSI miski variant), sest 3080 oli märg unenägu - seda lihtalt ei olnud kuskil... Ootan endiselt kaarti - mida pole, seda pole... Digizone kah vist ei oska tarnijaid väga suruda... Üks tuttav tellis nädal hiljem sama hinnaga ja sai kaardi umbes kuu tagasi kätte. Digizone laiutab käsi ja ütleb, et no ei tea tarneaega... Suht nigel seis ja praegu proovin vana AMD R9 290 kaardiga hakkama saada...

Kas mõni foorumlane oskab ütelda, kas mul on mingi võimalus Digizonest kaart kätte saada lähimate kuude jooksul või on sealne poliitika selline, et ma ei saagi oma kaarti kunagi ning pakuvad ainult raha tagasi? Rahad makstud ja muudkui aga ootan ja nüüd juba kuus kuud möödas ning Digizone ütleb, et ei näe üldse kaarte tulemas. Natuke kahtlane, et MSI kaarte üldse kohe ei tule... Või on ikka nii nigel seis kiipide ja tootmisega, et täitsa reaalne, et ei ole lihtsalt kuskil kaarti (samas miskil müstilisel kombel on AT-s sama kaardi mudel täiesti saadaval)?


Mul oli sealt sama jutt näed kaarte pole tulemas ja ma ise loobusin ootamisest reaalselt neil neid tooteid polegi. Seal aeti nii paska juttu ma ei hakka ka tulevikus sealt midagi ostma. Kogu see pood maksab tagasi raha videkaardi ostjatele irw ajav koht.
Mainiti ka veebileht ei uuenda laoseisu pidi olema 4ja tunnine viivitus sisuliselt mainiti ostuhetkel oli juba otsas kuigi näitas laos olemas. Sellise iba ajamine mis sealt tuli on tegelikult petmine kui tooteid reaalselt polegi.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2021 19:51:58 vasta tsitaadiga

Paliti 3070 Ti on isegi täitsa normaalse hinnaga saadaval hulgilaos. Hakkavad vaikselt saadavale tulema.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P6tuP6tu
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2020




sõnum 10.06.2021 22:53:03 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
P6tuP6tu, Mis mudel? Tootjad eelistavad praegu toota OC ja muid kõrgema otsa mudeleid. Juhul kui sa tellisid odavama mudeli, siis neid ei toodetagi hetkel juurde.
Isiklikult on suht uskumatu kuskil pool aastat raha kinni hoida. Loodan, et oli vähemalt hea hind siis (MSRP lähedane). Muidu ise oleks 30 päeva pärast raha tagasi küsinud ja mujalt vaadanud.

Täpsemalt oli soetatud kaart MSI RTX 3070 GAMING X TRIO 8GB. Ehk siis mitte OC mudel. Hind oli alla 700€ ostu hetkel nii, et võib vast ütelda, et sai veel enam-vähem normaalse hinnaga (või noh, jutu järgi sai - tegelikult pole midagi saanud). Oleks tõesti tühistanud, aga kinnitati (senini kinnitatakse), et kaart tuleb ja saab... Oleks teadnud, et nad ei suuda tarnida, oleks mujalt soetanud natukene kõrgema hinnaga. Nüüd on suht pekkis, sest praegu sellise hinnaga ei saa mitte kuskilt ja tuleb vähemalt kahekordne hind välja käia ning seda see asi minu jaoks väärt ei ole (ma tahan lihstalt 4k mängimiseks kaarti, mis natukenegi välja veaks...). Ideaalis oleks 3080 soovinud, aga selle saadavus oli pupu ja kuna vana videokaart sai otsa, oli vaja midagigi asemele soetada.

Kas saan siis õigesti aru, et põhimõtteliselt olen suht metsas omadega ja tuleks leppida, et ei ole ja ei saagi kaarti?
Margus kirjutas:
P6tuP6tu kirjutas:
P6tuP6tu kirjutas:
Equinox kirjutas:
Ausalt ma lausa palvetan, et mänguarvutis selle hulluse ajal videokaart ära ei kooleks. Täitsa jube kui praegu peaks uut asemele otsima hakkama icon_rolleyes.gif

Mul sai eelmise aasta lõpus kaart otsa. Mõtlesin, et ootan, et äkki tuleb midagi head veel ja hinnad olid kah sellised, et ootasin, et läheb äkki odavamaks... Kuskil jaanuari alguses soetasin kaardi ära (3070 MSI miski variant), sest 3080 oli märg unenägu - seda lihtalt ei olnud kuskil... Ootan endiselt kaarti - mida pole, seda pole... Digizone kah vist ei oska tarnijaid väga suruda... Üks tuttav tellis nädal hiljem sama hinnaga ja sai kaardi umbes kuu tagasi kätte. Digizone laiutab käsi ja ütleb, et no ei tea tarneaega... Suht nigel seis ja praegu proovin vana AMD R9 290 kaardiga hakkama saada...

Kas mõni foorumlane oskab ütelda, kas mul on mingi võimalus Digizonest kaart kätte saada lähimate kuude jooksul või on sealne poliitika selline, et ma ei saagi oma kaarti kunagi ning pakuvad ainult raha tagasi? Rahad makstud ja muudkui aga ootan ja nüüd juba kuus kuud möödas ning Digizone ütleb, et ei näe üldse kaarte tulemas. Natuke kahtlane, et MSI kaarte üldse kohe ei tule... Või on ikka nii nigel seis kiipide ja tootmisega, et täitsa reaalne, et ei ole lihtsalt kuskil kaarti (samas miskil müstilisel kombel on AT-s sama kaardi mudel täiesti saadaval)?


Mul oli sealt sama jutt näed kaarte pole tulemas ja ma ise loobusin ootamisest reaalselt neil neid tooteid polegi. Seal aeti nii paska juttu ma ei hakka ka tulevikus sealt midagi ostma. Kogu see pood maksab tagasi raha videkaardi ostjatele irw ajav koht.
Mainiti ka veebileht ei uuenda laoseisu pidi olema 4ja tunnine viivitus sisuliselt mainiti ostuhetkel oli juba otsas kuigi näitas laos olemas. Sellise iba ajamine mis sealt tuli on tegelikult petmine kui tooteid reaalselt polegi.

Ma loll muudkui aga usun, et midagi ikka tuleb, sest lubatakse, aga mõistus hakkab koju jõudma... Kuna ma soetasin kogu kupatuse uue (mis seisab karbis täpselt nii nagu pakiautomaati tuli), tahaks sellegi ilmselt tagastada, sest pole midagi teha. Vana emme ja prose ei taha enam väga hakkama saada ja vaja kogu sisu kastis ära uuendada põhimõtteliselt. Nüüd ajaga juba nii palju muutunud, et soetaks hoopis miskit muud üldse kokku... Lihtsalt idiootlikult nõme tunne endal olla, et realistliku hinna eest videokaarti ei saa ja mingeid mänge jooksutada ei jaksa üleelmise vana R9 290 kaardiga - hea muidugi, et seegi kaart alles on...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 11.06.2021 00:12:12 vasta tsitaadiga

P6tuP6tu kirjutas:
(samas miskil müstilisel kombel on AT-s sama kaardi mudel täiesti saadaval)?


Lihtsalt sinu "alla 700'ga" ei liigu kaarte... beer_yum.gif icon_wink.gif müüjate jaoks omahinnad lihtsalt vaheladudest nii kõrged.
Kui tahad 700ga siis oota.. Kui olenemata hinnast seda kaarti tahad siis tühista tellimus ja osta sealt kus kohal.
(võrdluseks mindfactory gaming z on 1,1k, verkkokauppas gaming z 1,2k... AT's 1,3k küll x variant a hinna areng tavaline)
(verkkos on 3070 ti suprim x 1170€ - 12tk kohal olemas. - AT's sama kaart 1829€ hetkel icon_rolleyes.gif )
eks see ole - ühel õlal soov uut kaarti saada, teisel õlal finants olukord... eks anna teada kumb inglike võitis icon_biggrin.gif

ot:
ise kogesin ootamist kui ostsin 5900X.. novembris sai tellimus verkkosse sisse antud ja märtsi lõpu poole oli kohal. 4-5kuud ootamist, kreda konto oli ka vahepeal aegunud ehk, et kui märtsis maksmiseks läks tuli vähe selles vallas ka jebida. (isegi kampaania mäng aidati kuid hiljem AMDga suheldes aktiveerida) Samal ajal eestis ka liikus jah kuid oi mis hindadega. Oli samuti tunne, et äkki tühistaks ja ostaks poole kallimalt siit - 570 vs 799 mis AT vahepeal küsis.

_________________
Inflation Nation


viimati muutis jtz 11.06.2021 08:02:05, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2021 06:13:38 vasta tsitaadiga

P6tuP6tu kirjutas:
Kas saan siis õigesti aru, et põhimõtteliselt olen suht metsas omadega ja tuleks leppida, et ei ole ja ei saagi kaarti?.

Lähiajal ilmselt mitte. 3060 näiteks liigub 700-800 kandis või siis 900 kandis 6700XT. 3070 on igal pool 1100+ tavaliselt.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T&O
HV kasutaja
T&O

liitunud: 28.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2021 09:34:43 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
P6tuP6tu kirjutas:
Kas saan siis õigesti aru, et põhimõtteliselt olen suht metsas omadega ja tuleks leppida, et ei ole ja ei saagi kaarti?.

Lähiajal ilmselt mitte. 3060 näiteks liigub 700-800 kandis või siis 900 kandis 6700XT. 3070 on igal pool 1100+ tavaliselt.


Kuna 3070 Ti hind tuli 3070 juurde, siis jääb loota järgmise nädala lõpust 3070 LHR-i saabumist ja ehk kukub pisut ka hind. Hetkel küll hind nähtavasti saabumiseni kinnitamata, aga näiteks on Trio Z 979.- ja LHR 999.-, TUF OC ja LHR mõlemad 899.- Küsimus vaid, kas ja kuidas meil keegi suudab Soomest neid sealt ka kätte saada.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Online

sõnum 11.06.2021 11:54:07 vasta tsitaadiga

Undu1 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
P6tuP6tu kirjutas:
Kas saan siis õigesti aru, et põhimõtteliselt olen suht metsas omadega ja tuleks leppida, et ei ole ja ei saagi kaarti?.

Lähiajal ilmselt mitte. 3060 näiteks liigub 700-800 kandis või siis 900 kandis 6700XT. 3070 on igal pool 1100+ tavaliselt.


Kuna 3070 Ti hind tuli 3070 juurde, siis jääb loota järgmise nädala lõpust 3070 LHR-i saabumist ja ehk kukub pisut ka hind. Hetkel küll hind nähtavasti saabumiseni kinnitamata, aga näiteks on Trio Z 979.- ja LHR 999.-, TUF OC ja LHR mõlemad 899.- Küsimus vaid, kas ja kuidas meil keegi suudab Soomest neid sealt ka kätte saada.


Sina suudad. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 852
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T&O
HV kasutaja
T&O

liitunud: 28.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2021 12:01:40 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Undu1 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
P6tuP6tu kirjutas:
Kas saan siis õigesti aru, et põhimõtteliselt olen suht metsas omadega ja tuleks leppida, et ei ole ja ei saagi kaarti?.

Lähiajal ilmselt mitte. 3060 näiteks liigub 700-800 kandis või siis 900 kandis 6700XT. 3070 on igal pool 1100+ tavaliselt.


Kuna 3070 Ti hind tuli 3070 juurde, siis jääb loota järgmise nädala lõpust 3070 LHR-i saabumist ja ehk kukub pisut ka hind. Hetkel küll hind nähtavasti saabumiseni kinnitamata, aga näiteks on Trio Z 979.- ja LHR 999.-, TUF OC ja LHR mõlemad 899.- Küsimus vaid, kas ja kuidas meil keegi suudab Soomest neid sealt ka kätte saada.


Sina suudad. icon_smile.gif


Kahjuks mitte, seal mingid omad reeglid nende ostuks või siis rabavad robotid. Mina saan vaid neid millel igapäevaselt osta nupuke juures, aga neil hinnad juba sellised, et peaks peale maksma.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
squizzer
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2019




sõnum 14.06.2021 13:30:13 vasta tsitaadiga

P6tuP6tu kirjutas:
P6tuP6tu kirjutas:
Equinox kirjutas:
Ausalt ma lausa palvetan, et mänguarvutis selle hulluse ajal videokaart ära ei kooleks. Täitsa jube kui praegu peaks uut asemele otsima hakkama icon_rolleyes.gif

Mul sai eelmise aasta lõpus kaart otsa. Mõtlesin, et ootan, et äkki tuleb midagi head veel ja hinnad olid kah sellised, et ootasin, et läheb äkki odavamaks... Kuskil jaanuari alguses soetasin kaardi ära (3070 MSI miski variant), sest 3080 oli märg unenägu - seda lihtalt ei olnud kuskil... Ootan endiselt kaarti - mida pole, seda pole... Digizone kah vist ei oska tarnijaid väga suruda... Üks tuttav tellis nädal hiljem sama hinnaga ja sai kaardi umbes kuu tagasi kätte. Digizone laiutab käsi ja ütleb, et no ei tea tarneaega... Suht nigel seis ja praegu proovin vana AMD R9 290 kaardiga hakkama saada...

Kas mõni foorumlane oskab ütelda, kas mul on mingi võimalus Digizonest kaart kätte saada lähimate kuude jooksul või on sealne poliitika selline, et ma ei saagi oma kaarti kunagi ning pakuvad ainult raha tagasi? Rahad makstud ja muudkui aga ootan ja nüüd juba kuus kuud möödas ning Digizone ütleb, et ei näe üldse kaarte tulemas. Natuke kahtlane, et MSI kaarte üldse kohe ei tule... Või on ikka nii nigel seis kiipide ja tootmisega, et täitsa reaalne, et ei ole lihtsalt kuskil kaarti (samas miskil müstilisel kombel on AT-s sama kaardi mudel täiesti saadaval)?


Võid täitsa rahulikult oma raha tagasi võtta ja oodata kuu-kaks, siis saad sama raha eest 10 kaarti.
Paanikamüük hakkab varsti nagunii, sinna on jäänud loetud nädalad max mõni kuu.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 14.06.2021 13:34:17 vasta tsitaadiga

Vaadates mis hindadega juba RTX3060 ja RTX3070'd liikuma on hakanud siis jah. Varsti võiks saada täitsa mõistliku hinnaga uue kaardi... või noh, samas siis võibolla tekib saadavus ka juba ja täidavad su tellimuse ära ehk? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
squizzer
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2019




sõnum 14.06.2021 13:37:15 vasta tsitaadiga

Laine pole veel siia jõudnud, aga tegelikult 3070 hind on kukkunud 700-800€ peale.
Tootlus aasta +
Varsti hakkab kaartide soodusmüük millist pole maailm veel näinud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2021 13:39:50 vasta tsitaadiga

Iga aasta sama jutt - kohe kohe saab võileivahinnaga kaarte

viimati muutis heretic666 14.06.2021 13:40:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Online

sõnum 14.06.2021 13:40:01 vasta tsitaadiga

squizzer kirjutas:
Laine pole veel siia jõudnud, aga tegelikult 3070 hind on kukkunud 700-800€ peale.
Tootlus aasta +
Varsti hakkab kaartide soodusmüük millist pole maailm veel näinud icon_biggrin.gif


Kus need 3070 kaardid sellise hinnaga on? Linki, infot? Tahaks küll. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 852
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2021 13:42:48 vasta tsitaadiga

yerba, Sina va kaevur ole tasa icon_mad.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 14.06.2021 13:44:20 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
squizzer kirjutas:
Laine pole veel siia jõudnud, aga tegelikult 3070 hind on kukkunud 700-800€ peale.
Tootlus aasta +
Varsti hakkab kaartide soodusmüük millist pole maailm veel näinud icon_biggrin.gif
Kus need 3070 kaardid sellise hinnaga on? Linki, infot? Tahaks küll. icon_smile.gif
eks sa ise peadki selle hinnaga müüma hakkama, oli mõte icon_wink.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2021 13:48:45 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Iga aasta sama jutt - kohe kohe saab võileivahinnaga kaarte
Aga ongi nii olnud ju. See pole küll nVidia aga kaevanud RX470/480 maksid vahepeal olematu summa, hinna-kvaliteedi suhe oli 5+.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
squizzer
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2019




sõnum 14.06.2021 13:50:04 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
squizzer kirjutas:
Laine pole veel siia jõudnud, aga tegelikult 3070 hind on kukkunud 700-800€ peale.
Tootlus aasta +
Varsti hakkab kaartide soodusmüük millist pole maailm veel näinud icon_biggrin.gif


Kus need 3070 kaardid sellise hinnaga on? Linki, infot? Tahaks küll. icon_smile.gif


https://www.tori.fi/etela-savo/Tuf_rtx_3070_gaming_oc_85348638.htm?ca=18&w=3

Palun, kirjutasin vennale 700€ pakkumise, kirjutas vastu 750€ ja diil.
Hetkel veel ostetakse kokku neid kaarte aga paanika on juba alanud, järjest rohkem tuleb peale ja ära enam ei lähe
Nii kui vaba liikumine soomega taastub voolavad need odavad hinnad siia ja siis on nalja nabani icon_biggrin.gif

Jah lasen endale jalga selle jutuga, paar kaarti müügis aga noh pole hullu, eks on teenitud ka juba icon_razz.gif


viimati muutis squizzer 14.06.2021 13:52:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Online

sõnum 14.06.2021 13:51:41 vasta tsitaadiga

squizzer kirjutas:
yerba kirjutas:
squizzer kirjutas:
Laine pole veel siia jõudnud, aga tegelikult 3070 hind on kukkunud 700-800€ peale.
Tootlus aasta +
Varsti hakkab kaartide soodusmüük millist pole maailm veel näinud icon_biggrin.gif


Kus need 3070 kaardid sellise hinnaga on? Linki, infot? Tahaks küll. icon_smile.gif


https://www.tori.fi/etela-savo/Tuf_rtx_3070_gaming_oc_85348638.htm?ca=18&w=3

Palun, kirjutasin vennale 700€ pakkumise, kirjutas vastu 750€ ja diil.
Hetkel veel ostetakse kokku neid kaarte aga paanika on juba alanud, järjest rohkem tuleb peale ja ära enam ei lähe

Jah lasen endale jalga selle jutuga, paar kaarti müügis aga noh pole hullu, eks on teenitud ka juba icon_razz.gif


Leidsid sealt kõige odavama pakkumise ja nüüd siis nii ongi. Ole meheks, tarni 10x 3070 kaardid 7000 eest ja kaup koos. icon_cool.gif
Kommentaarid: 1142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 852
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
squizzer
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2019




sõnum 14.06.2021 14:01:46 vasta tsitaadiga

yerba, ma ikka jälgin seda elu seal, aga äkki olen oma vaatenurgaga eksinud, see polegi mingi finantsiline nõuanne vaid arvamuse avaldus.

link
Sellist pilti, et 7tk on laos olemas ja saad ostukorvi panna pole olnud pikalt

Kui poes juba saab 1150€ 3070 tippkaardi kätte siis ilmselgelt pidu enam kaua ei kesta
Kaardid mida müünud olen on põhimõtteliselt sekunditega letilt läinud olnud, hetkel juba saab igast liigast kaarte osta.
Varsti tuleb uus laar peale, neljapäeval vist, siis on igat kaarti letil 25tk +

Nädal tagasi oleks ükskõik milline RTX3070 999€ eest kaart minutitega läinud, praegu ei taha seda minult enam keegi.
Eks see näitab ka midagi.


viimati muutis squizzer 14.06.2021 14:22:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 269, 270, 271 ... 328, 329, 330  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.