Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 508, 509, 510 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2021 09:32:23 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Olen litsentse ostnud ja ostan ka edaspidi.

Tõesti? Kas sa Youtube's maksad ikka autorile kui tasuta videot vaatad? Või uudiseid lugedes on ikka pakett tellitud, et ajakirjandust toetada?
See mis sina teed on sinu asi aga ära tule teistele moraali lugema mis on õige või mis on vale.
Betamax kirjutas:
Vähemalt ei pea ma mingeid halenaljakaid ettekäändeid stiilis "suurkorporatsioonid see või teine" leiutama

Aga ettekääneid miks maksimaalne hind maksta litsentsi eest kui mujalt saab odavamalt jätkub koorma kaupa ja lisaks suurkorporatsiooni suuvooder veel pealekauba thumbs_up.gif
Betamax kirjutas:
et intellektuaalse omandi vargust õigustada.

Sama teema nagu mõnel teisel koroonateemas see kütteperiood pidevalt hambus on. Mine siis MS-i tööle ja pushi karmimat kontrolli ettevõtte siseselt mitte ära tänita foorumis, et odavama võtme ostja on toime pannud "intellektuaalse omandi varguse" või midagi sarnast naeruväärset.
NATAS999 kirjutas:
Tomorrow, katsu laiemalt seda pilti näha. need odavad võtmed võivad olla vabalt ostetud musta raha eest. krediitkaardi pettused, narkorahad, arvutifirmadelt tuuri pandud võtmed, mis iganes. asi ei ole ainult selles, et suurkorporatsioon saab võibolla mõned eurod vähem võtme eest, sest vlk või vaesemale regioonile mõeldud võtmed. nende hämarate võtmete ostmisega ja nende propageerimisega sa potentsialselt toetad kuritegevust.

Minu kui ostja asi ei ole teha taustakontrolli müüja suhtes. Mina ostan heas usus ja teiste ostjate tagasiside põhjal. Samamoodi võib ju öelda, et ärge ostke foorumist rauda, kuna see võib olla hämara taustaga.
Baeskades kirjutas:
See Windowsi piramine on järjest koomilisem, eriti kui samad inimesed märksa kallimat riistvara ostavad.

Ma ei oska kommenteerida kas seal on mingi seos või ei ole aga lõpuks taandub ilmselt kõik sellele, et riistvara ei saa eriti odavamalt osta ja viimase aja hinnatrende vaadates on kõik kallimaks läinud. Ma ei imesta kui üritatakse teisest otsast (s.t tarkvara poolelt) kokku hoida. Piramisega kaasnevad muidugi omad pahavara jms riskid. Selles suhtes on "halli võtme" ostmine veidikenegi parem. Et parem kui inimene kes varem piras ja omateadmata botnetis vms osales ostab nüüd odava võtme ja saab aktiveeritud windowsi.
Baeskades kirjutas:
No ei ole ammu juba me nii vaesed, et ei jaksaks tarkvara osta, eriti kui Windows kestab viimasel ajal viis aastat ikka.

5 aastat on pigem erand. See on alles teine kord ~30 aasta jooksul kus uusim windows on kestnud 5+ aastat. Eelmine oli XP kuni tuli Vista. Teiste versioonide vahed on olnud märgatavalt lühemad.
Baeskades kirjutas:
Palju see Home maksabki, mingi soti või mõni euro peale?

105+ https://www.hinnavaatlus.ee/827239/microsoft-windows-windows-10-home-64bit/
Baeskades kirjutas:
Jaga see viie aasta ja 60 kuuga, tuleb äkki paar eurot kuus. Häbi ei ole või?

See eeldab, et inimene ostab null muud tarkvara või teenuseid. Kui see litsentside või teenuste arv kasab suureks, siis jah küllap hakatakse mingi hetk oma väljaminekuid kriitilise pilguga üle vaatama ja odavamaid alternatiive otsima.
Baeskades kirjutas:
Sest operatsioonisüsteemi loomise nimel on väga paljud inimesed tööd teinud ja teevad seni.

Palju seal enam loodud on viimastel aastatel? Pigem on igaastane facelift. Ma ei tea küll kuidas tasuta linuxi distrosid arendavad inimesed ära elavad.
Baeskades kirjutas:
Ära ole rott ning maksa asja eest, mida juba aastaid pruugid.

Halloo? Esimesed aastad jagati Win10 tasuta ju. Sa eeldad, et minul ja paljudel pole juba tasuta saadud.
Baeskades kirjutas:
Või kui W10 on valus bugine sitt, siis kurat ära kasuta seda. Tegelikult ka.

Lihtne öelda aga raske teha kui raud mida inimene omab ei oma alternatiivse OS-i draivereid. Seega inimene kas ostab odava võtme, et saada OS legaalseks või peab hakkama rauda vahetama mis läheb kallimaks kui ametlikult lehelt või edasimüüjalt litsentsi ostmine. Pole asi alati nii mustvalge.
Baeskades kirjutas:
Või anna tootjale tagasisidet, et ta saaks asju paremaks teha.

Naer saalist. Ma andisin Win10 alguses 2015 aastal Insider programmi kaudu tagasisidet aga osa neid asju pole ka nüüd veel ära parandatud. See on ilus lause aga kahjuks see eriti ei kehti nii suure firma puhul kes lõpuks ikka teeb mis ise tahab.
On ju ka väljastataud bugiseid uunendusi mis kasutaja andmeid on kustutanud vaatamata sellele, et Insider tagasiside hoiatas selle eest enne launchi aga seda ignoreeriti.
Mul on märgatavalt paremad kogemused väiksemate arendajatega. Seal on ka lootus, et reaalne inimene vaatab su tagasisidet ja arvestab sellega.

Kaua me jaurame siin sellel teemal üldse? Iga veidikese aja tagant kerkib see teema ülesse. Niikaua kuni MS oma suhtumist karmimaks ei muuda, niikaua hallid võtmed ka jäävad ja kellegi kaeblemine või halvustamine/mahategemine siin või mujal seda ei muuda, et neid ostetakse ja kasutatakse.

Soovitan model panna teema lukku kuni 24.06 kui toimub väidetav Windows 11 esitlus. Siis on millestki asjalikust ka ilmselt rääkida siin teemas jälle.
Win11 teema asub siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=803147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2021 09:48:03 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Betamax kirjutas:
Olen litsentse ostnud ja ostan ka edaspidi.

Tõesti? Kas sa Youtube's maksad ikka autorile kui tasuta videot vaatad? Või uudiseid lugedes on ikka pakett tellitud, et ajakirjandust toetada?
See mis sina teed on sinu asi aga ära tule teistele moraali lugema mis on õige või mis on vale.
Betamax kirjutas:
Vähemalt ei pea ma mingeid halenaljakaid ettekäändeid stiilis "suurkorporatsioonid see või teine" leiutama

Aga ettekääneid miks maksimaalne hind maksta litsentsi eest kui mujalt saab odavamalt jätkub koorma kaupa ja lisaks suurkorporatsiooni suuvooder veel pealekauba thumbs_up.gif
Betamax kirjutas:
et intellektuaalse omandi vargust õigustada.

Sama teema nagu mõnel teisel koroonateemas see kütteperiood pidevalt hambus on. Mine siis MS-i tööle ja pushi karmimat kontrolli ettevõtte siseselt mitte ära tänita foorumis, et odavama võtme ostja on toime pannud "intellektuaalse omandi varguse" või midagi sarnast naeruväärset.

Haige suhtumine sul. Ilmselgelt pole sa ise midagi loonud. Vastasel juhul sa sellist iba ei ajaks. Sinusugustega pole mõtet vaielda - kõik peab olema tasuta. Nagu mingi nõuka-aja jäänuki jutt.
Mine kirjuta mingi tarkvara, loo muusikat või filme, ja siis vaata, kui mõnus on, kui täpselt samasugused nagu sina, piravad seda ja müüvad seda edasi sulle sentigi maksmata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2021 10:00:17 vasta tsitaadiga

Betamax, Sa eeldad, et ma küsiks raha oma loomingu eest. Sa eeldad valesti. Sellega sinu teadmised piirduvadki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2021 10:03:45 vasta tsitaadiga

Sa ei saa kogu selle teema arutelule ilmselt pihta. Nagu enne mainisin, jätka rottimist ja varastamist, aga lihtsalt ära seda siin avalikult kuuluta. Jätad endast parema mulje.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.06.2021 10:18:44 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Seega inimene kas ostab odava võtme, et saada OS legaalseks või peab hakkama rauda vahetama mis läheb kallimaks kui ametlikult lehelt või edasimüüjalt litsentsi ostmine.
ei, vale, ei osta selle odavvõtmega windowsi legaalseks, mis on hangitud vanainimeselt välja petetud raha eest. sa ostad illegaalsel teel hangitud võtme, mis annab sulle võimaluse taustapilti vahetada.

kui hästi sa sellesse suhtud, kui sul ükspäev pangakonto tühjaks tõmmatakse ja veel laenud kaela ning selle raha eest ostetakse rahapesu eesmärgil täishinnaga windowsi võtmeid ja hakatakse neid hea odava hinnaga müüma? kõik on väga hästi, sest teeb windowsi legaalseks ja ostja asi on seda süsteemi toita, sest legaalne windows.

Tomorrow kirjutas:
Betamax, Sa eeldad, et ma küsiks raha oma loomingu eest. Sa eeldad valesti. Sellega sinu teadmised piirduvadki.
mine räägi seda Tanel Padarile ja Olav Ehalale.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2021 10:31:48 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sa ei saa kogu selle teema arutelule ilmselt pihta. Nagu enne mainisin, jätka rottimist ja varastamist, aga lihtsalt ära seda siin avalikult kuuluta. Jätad endast parema mulje.

Aga sina jätka tänitamist ja moraalilugemist thumbs_up.gif . Muidugi jätaksid endast parema mulje kui seda ei teeks.
NATAS999 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Seega inimene kas ostab odava võtme, et saada OS legaalseks või peab hakkama rauda vahetama mis läheb kallimaks kui ametlikult lehelt või edasimüüjalt litsentsi ostmine.
ei, vale, ei osta selle odavvõtmega windowsi legaalseks, mis on hangitud vanainimeselt välja petetud raha eest. sa ostad illegaalsel teel hangitud võtme, mis annab sulle võimaluse taustapilti vahetada.

kui hästi sa sellesse suhtud, kui sul ükspäev pangakonto tühjaks tõmmatakse ja veel laenud kaela ning selle raha eest ostetakse rahapesu eesmärgil täishinnaga windowsi võtmeid ja hakatakse neid hea odava hinnaga müüma? kõik on väga hästi, sest teeb windowsi legaalseks ja ostja asi on seda süsteemi toita, sest legaalne windows.

Tomorrow kirjutas:
Betamax, Sa eeldad, et ma küsiks raha oma loomingu eest. Sa eeldad valesti. Sellega sinu teadmised piirduvadki.
mine räägi seda Tanel Padarile ja Olav Ehalale.

Kui MS-i aktivatsiooniserver aksepteerib võtit ega tühista seda ka hiljem, siis see on nendepoolne tegematajätmine ja nemad täpselt samamoodi soodustavad "halli" tegevust. Aga see, et suurkorporatsioonid soodustavad ja isegi lõikavad kasu sellisest tegevusest (rohkem kasutajaid neile) pole mulle üllatus. Näiteks ka need neetud lootboxid mängudes ja black market kus rariteetsemaid ingame itemeid müüakse kallimalt.
Ma tuletaks meelde, et tarkvara litsentsi alla tootja määratud hinna müümine ei ole illegaalne. Vähemalt viimati ei olnud...

Mina pole ka Padar. Pealegi vähemalt enne koroonat teenisid muusikud enamuse oma tulu esinemiste ja sponsorlepingute mitte "plaadimüügi" pealt.
Sama lugu ka igasugu tundud Twitch streamitega mille jaoks reklaamid või superchatid on piisake meres.

Aga ma ei tohi sellest rääkida. Pean vagusi olema, sest muidu tuleb betamax ja tembeldab mu rotiks ja vargaks kui ma julgen midagi öelda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2021 10:33:30 vasta tsitaadiga

W10 on täna ka tasuta. Võta kuskilt w7 w8 litsentsiga kast ja kasuta.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.06.2021 10:35:12 vasta tsitaadiga

Härrased, palun tehke endale eraldi legaalsete litsentside teema, jätame selle tehniliseks aruteluks.
Puhastan hiljem teemat.

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2021 10:36:41 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Aga ma ei tohi sellest rääkida. Pean vagusi olema, sest muidu tuleb betamax ja tembeldab mu rotiks ja vargaks kui ma julgen midagi öelda.

Asi pole selles, et sa julged midagi öelda. Asi on selles, et sa õigustad vargust praegu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 07.06.2021 10:40:37 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:

Tomorrow kirjutas:
Betamax, Sa eeldad, et ma küsiks raha oma loomingu eest. Sa eeldad valesti. Sellega sinu teadmised piirduvadki.
mine räägi seda Tanel Padarile ja Olav Ehalale.


"ärimeeste" asemel võiks Jan Elasky juude minna. Ta annabki oma plaadi, litsentsiga: kuula ise ja luba teistelgi kuulata. //mul isegi on üks helikandja sellise litsentsiga.

Ühes ma olen kindel, kui poleks piraatlust, ei teaks enamus eestlasi, mis asi on windows, see oleks samal pulgal müstilste lühenditega AIX, HP-UX jne. Ning Nadella ja Bill Gates'i asemel kummardataks kedagi Linus Torvalds'i nimelist või mõnda muud hetkel tundmatut nime.
tagasi üles
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.06.2021 11:07:12 vasta tsitaadiga

Tomorrow, mis see ms tegema peab siis? võtme siduma krediitkaardi numbri, millega antud võti osteti, omaniku isikuga ja nõudma installimise ajal isikutuvastust?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 07.06.2021 11:15:11 vasta tsitaadiga

NATAS999, Tomorrow, tasuta turundus, lapsed. te ei hakka ometi kiusama neid, kes teile täiesti vabatahtlikult tasuta turundust teevad.


miks Pennu red-hat'i plaadid popiks ei saanud? maksid kordades vähem kui M$ toodang. ainult 100EEK

kunagi Raadio 2 arvutisaates saates kõlas tolle aegne M$ mitteametlik seisukoht: Pirage, kuid pirage MINU toodangut.


viimati muutis olavsu1 07.06.2021 11:25:28, muudetud 1 kord
tagasi üles
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 11.10.2007



Online

sõnum 07.06.2021 11:23:26 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Baeskades kirjutas:
Palju see Home maksabki, mingi soti või mõni euro peale?

105+ https://www.hinnavaatlus.ee/827239/microsoft-windows-windows-10-home-64bit/


Retail alates 122€, mõttetu OEM-i osta.
https://www.hinnavaatlus.ee/1673155/microsoft-windows-10-home-3264-bit-fpp-eng/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.06.2021 11:27:32 vasta tsitaadiga

olavsu1, tasuta turundus on tasuta, mitte 15€. tasuta win10 tahad, siis ütle installi hetkel, et sul pole võtit ja ongi windows tasuta. ainult taustapilti ei saa muuta. ongi tasuta turundus.

tasuta linuxid elavad annetuste pealt.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 07.06.2021 11:40:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ainult taustapilti ei saa muuta.


see küll õige väide ei ole.

oleks minu teha keelustaks HOME (+OEM) versioonide müümise, sest see on ostjale kraevahele kusemine.


viimati muutis olavsu1 07.06.2021 13:00:57, muudetud 1 kord
tagasi üles
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.06.2021 11:41:21 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
tsitaat:

ainult taustapilti ei saa muuta.


see küll õige väide ei ole.
ei mäleta, et miskit muud katki oleks olnud sellega seoses, sai küllalt kiiresti legaalne litsents ostetud.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2021 11:44:37 vasta tsitaadiga

Mul pole praegu ühtki aktiveerimata Windows 10 masinat võtta, aga on terve hunnik funktsioone, mis on lukus. See lukustus ei hõlma ainult taustapildi ja muude visuaalsete elementide seadistusi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2021 11:46:07 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Aga ma ei tohi sellest rääkida. Pean vagusi olema, sest muidu tuleb betamax ja tembeldab mu rotiks ja vargaks kui ma julgen midagi öelda.

Asi pole selles, et sa julged midagi öelda. Asi on selles, et sa õigustad vargust praegu.
Ma ka ei saa aru. Nõme on pugeda juriidilise häma ja muu sarnase taha. Kui on tehtud tarkvara, mis sobib kasutamiseks ja mille eest küsitakse aastate peale jagades kommiraha - miks veel hakata selles punktis niiska ajama? Ammu juba pole nii, et tarkvara maksab meeletult palju, maksab kas mõistliku hinna, või siis saab üldse võtta kuutasulise teenusena. Rääkimata tasuta alternatiividest, mis on ammu juba täiesti töötavad asjad. Et kui võtta Eesti keskmist palka saav inimene, siis äkki mõtleks selle peale, et Delfis, Microsoftis, Adobes, Googles töötavad tegelikult ka inimesed, kes tahavad enda töö eest väärilist tasu saada. No milleks üritada leida halli ala või õigustada, keegi ei usu seda. Ise ka ei usu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 07.06.2021 11:52:21 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mul pole praegu ühtki aktiveerimata Windows 10 masinat võtta, aga on terve hunnik funktsioone, mis on lukus. See lukustus ei hõlma ainult taustapildi ja muude visuaalsete elementide seadistusi.


Noo win10 aktiveerub täitsa ise ilma igasuguse jamata. ja pole täheldand, et midagi oleks lukus. õigete seadete ülesleidmine on jah probleem. peab vana kontrolpaneeli otsima või pruukima godmode häkki. win10 GUI sai esimese asjana win7 moodi tehtud. nii on normaalsem.
tagasi üles
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2021 11:58:04 vasta tsitaadiga

Aktiveerub, kui netti minna. Seda ma teen tavaliselt esimese sisselogimise järgselt. Ma ei lase Windows 10 installi ajal netti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 07.06.2021 12:00:25 vasta tsitaadiga

Betamax, ma kasutan võrguinstalli.
tagasi üles
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2021 12:00:43 vasta tsitaadiga

olavsu1, biosest / eelnevast ugradest seotud seos. Ise ei aktiveeru midagi kui eelnevalt midagi tehtud pole w10 ga.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 07.06.2021 12:33:49 vasta tsitaadiga

ju ma siis olen mingi valge vares.

telefoniga aktiveeritud win7ultimate alla ja ülevõrgu win10 upgrade selga. kõik.

BIOS ka ei puutu asjasse. panen süsteemi ketta teise tootja masinasse ja see käib seal samamoodi edasi.

XP jonnis selle peale, win10 pole kordagi jonninud.
tagasi üles
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2021 13:08:32 vasta tsitaadiga

See, mida sa tegid, on upgrade, mitte puhas install.
Kui mul on Windows 7 litsentsiga masin, siis ma teen puhta installi ja pärast netiga ühendamist saab kleepsul oleva koodi.
Upgrade'iga tuleb mõttetut pahna kaasa (+mingi hunnik kasutuid partitsioone) ja kui sul 120GB ketas sees, siis on see ka lihtsalt ruumi raiskamine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 07.06.2021 13:13:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

+mingi hunnik kasutuid partitsioone


ei tule mittemidagi niisugust ja installikas on alati värskeim võimalik.
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 508, 509, 510 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.