Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70, 71, 72  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2021 13:15:32 vasta tsitaadiga

hind on küll remake oma icon_smile.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 14.05.2021 13:26:26 vasta tsitaadiga

Seal on ikkagi 3 mängu. Oleks ainult Mass Effect 1 Remaster siis oleks selle eest 60€ jah röövimine päise päeva ajal.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 14.05.2021 20:00:47 vasta tsitaadiga

Pole paha, uuendused paistavad tiptop olevat. Näod ja huulte liikumine on muidugi erand, aga sinna pole suurt midagi parata ka. Igatahes tore et on põhjust taaskord läbi mängida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2021 20:38:30 vasta tsitaadiga

MatchMaker, Muljetage kuidas inventory on esimeses osas. On seal midagi parandatud?
Ühtlasi huvitab see, et kas teksti saab kerida hiirega codexis jms või peab ikka scrollbari lohistama?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2021 23:26:00 vasta tsitaadiga

Ultrawide support on paras nali. Sellepärast jääb vist ostmata.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2021 23:36:18 vasta tsitaadiga

Steamis reviewd 65% praegu...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.05.2021 00:25:42 vasta tsitaadiga

Excelivendadel ilmselt vesi ahjus jah oma ultrawide kõveras junnidega kui steam reviewe lugeda.

Siiamaani ME 1ga ikka väga rahul aga ma pole ilmselt objektiivne hinnangu andja kuna nostalgia aspekt kallutab tugevalt positiivsele poolele.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 15.05.2021 05:30:30 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


ehk mõttetu piix. icon_rolleyes.gif

_________________


viimati muutis labidas 15.05.2021 12:16:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 15.05.2021 11:34:23 vasta tsitaadiga

Pingutavad päris kõvasti
Igal mängulehel on vähemalt 3 artiklit hype-i remake kohta.
Denuvo kaitse.
Hind on nende mõistes ok, sest 3 mängu eraldi osta tuleks kallim. Mängija mõistes küsitav, eriti siis kui mängu kunagi juba mänginud oled.
Parema graafika pärast ma küll mängu ostma ei hakkaks. Ma ei näe mingit mõtet raha raisata selleks, et mängida viletsa graafikaga mängu veits parema viletsa graafikaga. Tänapäeva mängude tipp graafika on täiesti teine tase.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.05.2021 12:17:36 vasta tsitaadiga

Ühe täismängu hind kolme mängu eest, tunduks nagu mõistlik eks? Samas on mul nii Originis (kõikide TLC-dega) kui ka Steamis Mass Effecti triloogia juba olemas. Sisu on täpselt sama mis sellel uuel remasteril. Hea tava järgi võiks originaali omajatele olla hinnaalandus või Bioshocki ja Metro eeskujul hoopis tasuta. Küsida täishinda neilt kelle kontodel on juba kolm Mass Effecti koos kõikide TLC-dega on tegelikult päris lame värk, aga see on ahne Electronic Arts ja tema poolt andetuks lahjendatud Bioware... Mina jään igatahes suuremat allahindlust ootama. Uuendatud valguse ja tekstuuride eest ma 60 euri maksma ei hakka, eriti veel siis kui mul on mängu sisu praktiliselt peas.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...


viimati muutis Vondur 15.05.2021 12:19:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2021 12:20:02 vasta tsitaadiga

SirAskAlot, Hype on kõva jah. Denuvo murtakse varasti lahti.
Ma ei nõustu sellega, et kui varem mänginud oled, siis replay väärtus puudub. ME on vägagi uuesti mängitav igast küljest. Eriti kui see tuleb parema graafika, audio ja bigfixidega. Ühesõnaga palju asju on parandatud mida ainult lähtekoodi omav arendaja saab parandada.
Tippgraafika nõuab ka hoopis teist rauda ja see tuleb oma probleemidega. Rääkimata sellest, er täielikku remasterit tegemata graafikat paremaks poleks saanudki (ja see oleks võtnud palju kauem aega). Bioware võttis UE3-st suht maksimumi.
Pealegi kui stoori on hea, siis ei märka seda nii väga, et graafika pole tehnika viimane sõna.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2021 13:33:07 vasta tsitaadiga

mul on ostetud kõik kolm koos kõigi lisadega nii konsoolile kui ka pc-le. esimene osa lisaks eelnevatele läbimistele ka graafikamodiga läbi tehtud, kokku 5x vähemalt. replay väärtus on täiesti olemas, parem graafika või mitte. muidugi ma ostan LE ka, põhimõtte pärast, aga kibe maitse jääb sellele hinnasildile küll külge.
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 15.05.2021 13:43:12 vasta tsitaadiga

pole ühtegi MEd mänginud, praegu tundub nagu ideaalne hetk alustamiseks thumbs_up.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2021 14:34:06 vasta tsitaadiga

ME1 täiesti mängitav. Thresher Maw fight on ka nüüd natuke raskem, ei saa alati õigel ajal hüpates ta rohelist asja vältida. Legendary scaling on huvitav: max lvl 30, aga expi tuleb vähem. Natuke pettunud, et endiselt pole respec varianti me1-s. Pole ühtegi crashi olnud. Vana me1-ga oli mingi quicksave bug: mäng crashib ja save on corrupted vms. Inventorys saab nüüd asju Junk gruppi panna ja siis ühe hooga omnigeeliks teha thumbs_up.gif

Esmapilgul tundub asi hää olevat. Näiss, kuidas me2 läheb. Vanillas on see jama, et peab mingeid minigame mängima. Modidega said need kõrvaldatud.

protip: lülitage me1-s see välja, et hiirega juhid Makot.

Seni on mu ainus suurem vingumiskoht see neetud Shepardi pea kuju ME3st icon_biggrin.gif Kes teab see teab.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.05.2021 18:14:22 vasta tsitaadiga

Igalpool paistab olevat konsooli ülevaade. Kuidas PC peal on? Saab graafikat veel juurde keerata?
Hinnaalandus võiks jah eelmiste mängude pealt olla. 10% mängu kohta oleks juba piisav...

Kuna mul 1 täitsa tegemata, siis 60€ võib 1 mängu eest välja käia küll. Lisaks saab teised ka veel üle mängida.

ot:
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT:
Hüppasin mõnest kohast PC mänguvideost läbi, kuulsin ME muusikat ja helisid ning läks loosi. Mäng ise on ka hea, aga kui suudetakse luua meeldejääv ja unikaalne soundtrack ka veel...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.05.2021 19:53:40 vasta tsitaadiga

AlvinL kirjutas:
Legendary scaling on huvitav: max lvl 30, aga expi tuleb vähem.

Huvitav kas ühe läbimängimisega saab nüüd max level kätte? Originaalis pidi alati kaks korda läbima, et lv 60 täis saada.
Ise saan järgmine nädal alles uuesti sukelduda sellesse maailma, kuna praegu veel palju muud tegemist.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 16.05.2021 11:38:09 vasta tsitaadiga

Osad olukorrad näevad selle uue lighingpassiga ikka jubedad välja.
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 16.05.2021 11:55:47 vasta tsitaadiga

Nendes remasterites näeb graafika lihtsalt teisiti välja, et parem oleks küll ei saa öelda. M6ned kohad on paremad teised jälle mitte. Ma arvasin, et nad teevad selle ME4 stiilis gameplay ja graafika, aint stoori jääb samaks. Aga sellisel kujul nagu see praegu on, küll ei tasu uuesti mängida.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2021 14:45:08 vasta tsitaadiga

https://www.ea.com/games/mass-effect/mass-effect-legendary-edition/mass-effect-bonus-content-download?isLocalized=true

Tasuta mudru. Kahjuks soundrack on 320kbps MP3. Mul on juba nende lugude FLAC formaadis originaalid olemas millel poole kõrgem bitrate. Muidugi see oleks paisutanud arhiivi mahu 1,7GB pealt kuskil 3-4GB peale ilmselt.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 16.05.2021 15:25:27 vasta tsitaadiga

Valguse koha pealt ei oska 1 osa kommenteerida. Aga tekstuurid ja peegeldused on rahuldavad. Graafika toetab lugu ja mängu, arvatavasti ilma remasterita poleks 1 osa ette võtnud. N. DAO näeb ikka päris kehv välja, häirivalt kehv.
Muusika ja heliefektid on väga head, juba selle pärast tasub mängida- nagu spaasse oleks sattunud:p.

Esimeat korda ette võtjatele kindlasti soovitatav- panin mängu käima ja kadusin maailma..

Ps valikus saab 30 või 60 lvl cap valida.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2021 09:07:54 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.05.2021 12:44:58 vasta tsitaadiga

Tasub aeg-ajalt manuaalseid savesid teha, mul läks quicksave peeti kus reloadides jäi sul karakter glitchima üle terve ekraani ja liikuda ei saanud.

Aga endiselt ajab mäng ikka nende "ülbete" responsedega naerma, quicksave ja plõksutada läbi siis need ülbedv astused a'la "I don't have time for your personal issues" vms icon_lol.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 17.05.2021 15:45:18 vasta tsitaadiga

Raskusastet vist ei ole mõtet tõsta? Kaaslased on lollid nagunii- Krogani tank kükkab kaardinteises otsas varjus ja Tally Quarian jookseb käsitsivõitlusse.
Huvitav, et DAO tuli Biowarel 1a hiljem välja ja sai igale tegelasele võtlustaktika paika panna. Mõni skill oli bugine aga muidu töötasid iseseisvalt ka.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2021 16:23:15 vasta tsitaadiga

Ma mängin Insanity peal, see on ka piisavalt lihtne, aga vahel läheb peeti ja siis reload. (Quick)save often icon_biggrin.gif

Kaks põhilist glitchi, mis mul on esinenud.
Kaamera vaade jääb külje peale ja siis nagu raske orienteeruda, mis suunas liikuma peab. Aga ma pole pidanud selle pärast reloadima. Nt aitas see, et paned relva ära ja uuesti kätte.
Teine tõsisem probleem on see, et vahepeal kui Makost välja ronida, siis ei saa uuesti sisse või kuskile "hoonesse" siseneda. Sp ma quicksaven alati enne Makost välja ronimist. F5 vajutamine juba suht lihasmälus ja LE-s ei ole seda quicksave delayd nagu originaalis (mäng korraks freezib).

Spoiler Spoiler Spoiler


Legendary scaling VIST venitab 30 ära peale esimest playthroughd. Ma hetkel 26, enamus asju on tehtud. Veel on Virmire, siis Liara ja Ilos. Renegade missiooni sain ka lahti ja seal planeedil peaks olema 2 Maw-d.

Väike positiivne asi veel: Shredder ja Tungsten ammo lõppeb ära VII peal ja kui originaalis oled liiga kõrge level, siis rohkem seda ammot dropina ei saa. LE-s on see korda tehtud. (Vähemalt Legendary scaling peal).

edit: kuramus, just panin tähele, et see on üldse ME3 teema icon_biggrin.gif On siin ok LE-st põhjalikult rääkida?

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.05.2021 16:32:33 vasta tsitaadiga

AlvinL, Jep siin teemas on ok arutada. Eraldi teemat pole mõtet selle jaoks teha, kuna pole uued mängud kus palju poste tekib.
See Quarian armor on jah suht jama saada. Juhul kui Tali pidevalt kaasas, siis on ehk mõistlik kohe kui map avaneb X57 asteroidi peal ära käia, et Colossus saada?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70, 71, 72  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.