Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin’s Creed Valhalla märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 07.05.2021 11:28:49 vasta tsitaadiga

võibolla me mängisime erinevat mängu, aga leveli vahe küll väga tunda ei andnud. ma nottisin level 100 juures level 340 nõia maha, kes oli üldse üks karmimaid bosse mängus. kui üldse, siis levelid just tulid kuidagi imekiiresti ja nendega polnud enam midagi lõpus teha. lõpus pidin lihtsalt kogu passive-puu nupud ära klikkama, sest teisiti ei saanud, pidin panema punkte asjadesse, mida eos ei kasutanud.

ma pakun, et nende area levelite idee oli seetõttu, et tekidada mingi veidikenegi loogiline järjestus alade hõivamisel. ja ka nende zealotite maha nottimist ei pea kohe alguses tegema, sellega on seotud hilisemad asjad.

kui üldse viriseda siis:
a) passive tree oli mõttetult suur ja üldse oleks võinud olla max level 300 ja peale seda masteryd. ei saa aru, miks ma pean aktiveerima nodesid, mida ma ei kavatse kasutada
b) paljude alade hõivamised olid justkui eraldi mini-mängud, omaette episoodid ja alles lõpus sai need kuidagi kokku
c) mõni animus anomaalia oli täitsa hull. lihtsalt frustreerivad. kuna need andsid ainult leveli punkte, siis lõpuks paar tükki skippisin.
d) võiks olla mingi seos alade hõivamise ja rahu tagamisega. nõme kuidagi ala "vabastada", aga siis lähed linna ja ikka oled "wanted" ja pead kapuuts peas käima.
e) lõpu animus missioon oli minu arust seosusetu. midagi nagu toimus, aga kuidas see kogu eelneva mänguga seotud oli, krt seda teab.
f) skillivalik oli kehva. pool asju oli täitsa pointless, pidi niisama punktid ära toksima, ilma, et mingitki kasu oleks.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 07.05.2021 11:34:55 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Selle mängu suurim probleem on pikkus ja piirangut alguses. Kaart on jagatud tsoonideks, mis k6ik erinevate levelitega ja pea sada levelit üle minu karakteri kõik. Nagu need lollakad hiina mmorpg. Kuid isegi nondes leveldab alguses kiiremini kui selles mängus. Esimeses alas, mis on minu lv kandis, sai k6ik need rüüstamised tehtud. Ja midagi muud seal rohkem teha ka polnud kui vaid stoori queste. K6ik need Zealotid ja legendarid huntid võid ära unustada, sest nood kõik 1hittivad mind. Nii et peab stoori queste tegema, mis on väga head ja huvitavate dialoogidega. Aga lv-id tulevad sellega nii aeglaselt ja sa pead kõik nurgad ja keldrid läbi tuhnima, et kraami ja raha saada, et vähemalt mingi sugunegi progress oleks. Nii et sa pead seda vähemalt mingi 40-50 tundi tegema enne kui sa kuhugi sinna lv 150 kanti saad, et esimesi legendarisi jahtida. Ehk saab ka esimese Zealoti maha lüüja. High end varustuse saamiskes sellest ikkagi ei piisa, sest tuleb väga tugevaid Minibosse killida. Mis seal 250+ lv kandis.

Ma mäletan, et AC originis oli ka midagi taolist ja seal sai isegi raha eest xp booste osta. Milline sitane gamedesign. Venita mäng nii pikaks, et mängija oma aja asemel raha hakkaks kulutama. Aga õnneks on trainerid olemas. Poleks see mäng nii huvitav ja äge oleks juba alguses unistallinud nagu Odüssei.



Vanasti ei antud isegi leveit ette. Pidid ise välja selgitama kui raske vaenlase või alaga tegu on.
Viiased 3 AC-d on kõik sama ideoloogiaga olnud. Enamus inimesi peaks tegelt teadma mida mängust oodata. Ise paigutaksin ma AC-d kergema ja lihtsama otsa mängude hulka.

Seda , et Ubisoft üritab lisaks mänguhinnale veel lisaraha välja meelitada .... mees kus sa siiani elanud oled. Nende kaitseks pean ütlema, et AC puhul pole mingiks lisaks kunagi vajadust olnud. Mängu algul võib tunduda, et nänni on vähe,aga lõpus pole sellega midagi peale hakata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 07.05.2021 15:48:35 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mis selle Ass creede mängude teema täpselt on pole peale odüssei (algust natuke), neid rohkem mänginud. Tundub nagu mingi avatar laadne teema, et tulevikus istud vanni ja saad VR elamuse kus mängid inimkonna ajalugu läbi. Et super realistik jne. Aga see mäng oma lv tsoonidega on nii lollakalt tehtud, see ei sobi üldsegi realistlikku maailma. Näiteks ühes tsoonis võitled kergelt huntide vastu, teises tsoonis tapavad su kohe ära. Selline odav hiinakate mmo maailm on see. Võinuks niimoodi teha, et alguses väga vilets varustus, et mingi nuga ja mädanev puukilp. Et ei saa kohe rüütlite vastu võidelda, kellel rauast ja terasest varustus.

Ma arvasin, et see AC seeria nagu Farcry aga see ikka hoopis midagi muud. Torne saab küll unlockida, et kiiremini reisida saada. Aga vaenlaste baase vallutada, et regioone enda omaks teha pole siin. Rüüstamised vaid selleks, et kola saada. Mida linna ehitamiseks vaja aga see on ka ultra basic mehaanika. Farcrys vaenlastel mingid level sitta ka pole vaid varustus on parem. Seal saab ka kohe alguses kogu mäppi vallutada kui tahad. Minuarust kordades etem teema kui farmida leveleid, et kaugemale minna kaardil.

Ma loodan, et nad FC6 AC stiilis ei tee.

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.05.2021 12:04:49 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Selle mängu suurim probleem on pikkus ja piirangut alguses. Kaart on jagatud tsoonideks, mis k6ik erinevate levelitega ja pea sada levelit üle minu karakteri kõik. Nagu need lollakad hiina mmorpg. Kuid isegi nondes leveldab alguses kiiremini kui selles mängus. Esimeses alas, mis on minu lv kandis, sai k6ik need rüüstamised tehtud. Ja midagi muud seal rohkem teha ka polnud kui vaid stoori queste. K6ik need Zealotid ja legendarid huntid võid ära unustada, sest nood kõik 1hittivad mind. Nii et peab stoori queste tegema, mis on väga head ja huvitavate dialoogidega. Aga lv-id tulevad sellega nii aeglaselt ja sa pead kõik nurgad ja keldrid läbi tuhnima, et kraami ja raha saada, et vähemalt mingi sugunegi progress oleks. Nii et sa pead seda vähemalt mingi 40-50 tundi tegema enne kui sa kuhugi sinna lv 150 kanti saad, et esimesi legendarisi jahtida. Ehk saab ka esimese Zealoti maha lüüja. High end varustuse saamiskes sellest ikkagi ei piisa, sest tuleb väga tugevaid Minibosse killida. Mis seal 250+ lv kandis.

Ma mäletan, et AC originis oli ka midagi taolist ja seal sai isegi raha eest xp booste osta. Milline sitane gamedesign. Venita mäng nii pikaks, et mängija oma aja asemel raha hakkaks kulutama. Aga õnneks on trainerid olemas. Poleks see mäng nii huvitav ja äge oleks juba alguses unistallinud nagu Odüssei.
žealotide vastu aitas edukalt, kui charged shot skill ja missile reversal skill olemas olid
esimene gameplay ma muudkui üritasin vajalikku healthi ja damaged tõsta, kuid tegelikult on skillid olulisemad

charged shotiga saab lihtsalt nõrkadesse kohtadesse tugeva paugu ja missile reversaliga saab vastase lastud nooli, pomme, odasid kohe tagasi loopida

195 skill mul hetkel, aga 280 zealot läks muretult paar vibunoolega

phpBB [media]

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.05.2021 19:32:41 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.05.2021 21:45:07 vasta tsitaadiga

haarasin ka lõpuks season passi ära thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 14.05.2021 15:13:57 vasta tsitaadiga

Kuidas siis DLC on?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2021 20:19:34 vasta tsitaadiga

ECMadis kirjutas:
Kuidas siis DLC on?

Tavaline. Iirimaa näeb välja ikka nagu Inglismaa. icon_razz.gif Teed kõiki samu asju nagu baas mänguski. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.05.2021 18:47:02 vasta tsitaadiga

ECMadis kirjutas:
Kuidas siis DLC on?
täitsa nitshevoo
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 10.06.2021 12:07:00 vasta tsitaadiga

Jaburalt pikk mäng. Pikemat pausi teed, siis peab ikka sundima end edasi mängima. Vaatasin osad YT videod, mis edasi tuleb. Ja ei taha sellepärast küll edasi grindida. Parimad palad nagu Ivar ja teised juba tehtud. Pole mõtet rohkem aega raisata, mängu loojad ka ei teinud. Sest edasi läheb ikka mega jüraks. Jõudsin kuskil 70% inglismaast tehtud ja lv140+ alade stoori questid on ikka jüramast jüramad.

Paremat varustust otsida pole ka mõtet, sest kõik on selle power leveli järgi häälestatud. Kui see madal siis ei aita ka excalibur ja brigand armor max uppidega. Materialida leidmine ka mega piix. Otsi võtmeid ja auke, et ruumi saada kus see kast on. Mis annab ehk 1/10 sellest mida 1 upgrade vajab. Nii, et seda sitta kordad sadu kordi. Mul viskas juba päris varakult üle. Nüüd ka maailm neid värvilis poste täis et ei saa ka seda ilusad graafikad nautida. Sest mõned maastikud oma god raydega on ikka väga hästi tehtud. Aga jah, oleks nad selle mängu sisu 100ga jaganud. Ja ma sidequeste eriti ei puutunudki. Nii JABURALT pikk on see mäng!

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.06.2021 19:08:58 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Jaburalt pikk mäng. Pikemat pausi teed, siis peab ikka sundima end edasi mängima. Vaatasin osad YT videod, mis edasi tuleb. Ja ei taha sellepärast küll edasi grindida. Parimad palad nagu Ivar ja teised juba tehtud. Pole mõtet rohkem aega raisata, mängu loojad ka ei teinud. Sest edasi läheb ikka mega jüraks. Jõudsin kuskil 70% inglismaast tehtud ja lv140+ alade stoori questid on ikka jüramast jüramad.

Paremat varustust otsida pole ka mõtet, sest kõik on selle power leveli järgi häälestatud. Kui see madal siis ei aita ka excalibur ja brigand armor max uppidega. Materialida leidmine ka mega <b>piix</b>. Otsi võtmeid ja auke, et ruumi saada kus see kast on. Mis annab ehk 1/10 sellest mida 1 upgrade vajab. Nii, et seda sitta kordad sadu kordi. Mul viskas juba päris varakult üle. Nüüd ka maailm neid värvilis poste täis et ei saa ka seda ilusad graafikad nautida. Sest mõned maastikud oma god raydega on ikka väga hästi tehtud. Aga jah, oleks nad selle mängu sisu 100ga jaganud. Ja ma sidequeste eriti ei puutunudki. Nii JABURALT pikk on see mäng!
jõudsin vahepeal teise gameplayga vist kahe nädalaga 200 juurde
ei viitsinud üldse sidequeste teha, aga kui jalgu jäi, siis tegin

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2021 20:42:20 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ahvilõust kirjutas:
Jaburalt pikk mäng. Pikemat pausi teed, siis peab ikka sundima end edasi mängima. Vaatasin osad YT videod, mis edasi tuleb. Ja ei taha sellepärast küll edasi grindida. Parimad palad nagu Ivar ja teised juba tehtud. Pole mõtet rohkem aega raisata, mängu loojad ka ei teinud. Sest edasi läheb ikka mega jüraks. Jõudsin kuskil 70% inglismaast tehtud ja lv140+ alade stoori questid on ikka jüramast jüramad.

Paremat varustust otsida pole ka mõtet, sest kõik on selle power leveli järgi häälestatud. Kui see madal siis ei aita ka excalibur ja brigand armor max uppidega. Materialida leidmine ka mega <b>piix</b>. Otsi võtmeid ja auke, et ruumi saada kus see kast on. Mis annab ehk 1/10 sellest mida 1 upgrade vajab. Nii, et seda sitta kordad sadu kordi. Mul viskas juba päris varakult üle. Nüüd ka maailm neid värvilis poste täis et ei saa ka seda ilusad graafikad nautida. Sest mõned maastikud oma god raydega on ikka väga hästi tehtud. Aga jah, oleks nad selle mängu sisu 100ga jaganud. Ja ma sidequeste eriti ei puutunudki. Nii JABURALT pikk on see mäng!
jõudsin vahepeal teise gameplayga vist kahe nädalaga 200 juurde
ei viitsinud üldse sidequeste teha, aga kui jalgu jäi, siis tegin

Mis mõttega sa otsast alustasid? icon_rolleyes.gif

Mul on hetkel 165h mängitud. Kõik tehtud aga 3 achi veel teha. Tundub, et üks on vigane ach.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.06.2021 20:47:15 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
libe kirjutas:
ahvilõust kirjutas:
Jaburalt pikk mäng. Pikemat pausi teed, siis peab ikka sundima end edasi mängima. Vaatasin osad YT videod, mis edasi tuleb. Ja ei taha sellepärast küll edasi grindida. Parimad palad nagu Ivar ja teised juba tehtud. Pole mõtet rohkem aega raisata, mängu loojad ka ei teinud. Sest edasi läheb ikka mega jüraks. Jõudsin kuskil 70% inglismaast tehtud ja lv140+ alade stoori questid on ikka jüramast jüramad.

Paremat varustust otsida pole ka mõtet, sest kõik on selle power leveli järgi häälestatud. Kui see madal siis ei aita ka excalibur ja brigand armor max uppidega. Materialida leidmine ka mega <b>piix</b>. Otsi võtmeid ja auke, et ruumi saada kus see kast on. Mis annab ehk 1/10 sellest mida 1 upgrade vajab. Nii, et seda sitta kordad sadu kordi. Mul viskas juba päris varakult üle. Nüüd ka maailm neid värvilis poste täis et ei saa ka seda ilusad graafikad nautida. Sest mõned maastikud oma god raydega on ikka väga hästi tehtud. Aga jah, oleks nad selle mängu sisu 100ga jaganud. Ja ma sidequeste eriti ei puutunudki. Nii JABURALT pikk on see mäng!
jõudsin vahepeal teise gameplayga vist kahe nädalaga 200 juurde
ei viitsinud üldse sidequeste teha, aga kui jalgu jäi, siis tegin

Mis mõttega sa otsast alustasid? icon_rolleyes.gif
enne dlc'd oli kõik tehtud, siis mõtlesin uuesti alustada, kuna sittagi teha polnud
ajasin oma skilltreed teise motivatsiooniga ja korjasin vajalikku manti 100-200 levelit kangemas regioonis ka vaikselt

see gameplay on rahustav - lisaks alustasin very hard tasemega, eelnevalt oli vist normal

kogemata avastasin, et zealotsid saab ühe skilliga ka mõne vibunoolega kiirelt maha nottida, ilma et reaalselt peaks võitlema
mingi, kus r tähega klahvil kogub ja siis kiirelt võtab - toimib ka lege loomadel

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 11.06.2021 14:44:29 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
jõudsin vahepeal teise gameplayga vist kahe nädalaga 200 juurde
ei viitsinud üldse sidequeste teha, aga kui jalgu jäi, siis tegin


Mul 60 tundi koos ja lõppu pole veel näha. Et ma nii kaugele jõudsin on ka tänu xp boostile ja muudele chiitidele. Normaalselt mängides poleks ma seda grindi kaasa teinud. Liiga igav ja ajakulukas! Combat ka liiga sitt, et seda pikalt taluda suudaks!

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.07.2021 22:59:17 vasta tsitaadiga

https://www.polygon.com/22566556/ubisoft-assassins-creed-infinity-live-service-game
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.07.2021 00:13:43 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
libe kirjutas:
jõudsin vahepeal teise gameplayga vist kahe nädalaga 200 juurde
ei viitsinud üldse sidequeste teha, aga kui jalgu jäi, siis tegin


Mul 60 tundi koos ja lõppu pole veel näha. Et ma nii kaugele jõudsin on ka tänu xp boostile ja muudele chiitidele. Normaalselt mängides poleks ma seda grindi kaasa teinud. Liiga igav ja ajakulukas! Combat ka liiga sitt, et seda pikalt taluda suudaks!
see paistab sul paljude mängudega olevat
top tip, osta selle žanri mängud, mis sind köidavad icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 09.07.2021 09:32:01 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ahvilõust kirjutas:
libe kirjutas:
jõudsin vahepeal teise gameplayga vist kahe nädalaga 200 juurde
ei viitsinud üldse sidequeste teha, aga kui jalgu jäi, siis tegin


Mul 60 tundi koos ja lõppu pole veel näha. Et ma nii kaugele jõudsin on ka tänu xp boostile ja muudele chiitidele. Normaalselt mängides poleks ma seda grindi kaasa teinud. Liiga igav ja ajakulukas! Combat ka liiga sitt, et seda pikalt taluda suudaks!
see paistab sul paljude mängudega olevat
top tip, osta selle žanri mängud, mis sind köidavad icon_idea.gif


Mäng meeldis aga näiliselt lõputult pikk ja monotoonne tegevus. Main questide struktuur hakkas ka korduma uutes alades.

Aga hei te saate rõõmustada järgmine tuleb päriselt lõputu mäng oma laifsöörvisiga. Saate elulõpuni nänni osta ja queste teha. Tõelise ahvi lemmik tegevus!

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 09.07.2021 13:38:30 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:


Aga hei te saate rõõmustada järgmine tuleb päriselt lõputu mäng oma laifsöörvisiga. Saate elulõpuni nänni osta ja queste teha. Tõelise ahvi lemmik tegevus!


Vaadates mida Ubisoft hiljuti Might and Magic X-ga tegi kahtlen ma selles väites. Mingi hetk tõmmatakse serveri juhe seinast välja ja kogu su mäng on kadunud. Vahet pole oli see single player või live service tüüpi mäng.

Ühes asjas olen ma Ubisoftiga samal arvamusel. Lollidelt tulebki raha ära võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2021 17:46:15 vasta tsitaadiga

Oodake enne mäng ära. Mis te siin niisama tühja paugutate. icon_confused.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2021 17:59:09 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:


Vaadates mida Ubisoft hiljuti Might and Magic X-ga tegi kahtlen ma selles väites. Mingi hetk tõmmatakse serveri juhe seinast välja ja kogu su mäng on kadunud. Vahet pole oli see single player või live service tüüpi mäng.

Ühes asjas olen ma Ubisoftiga samal arvamusel. Lollidelt tulebki raha ära võtta.


Mida nad siis tegid? Mäng võeti müügilt maha, et DRMi kontroll maha võtta ja mäng uuesti siis müüki lasta. Kohutav kuritegu, I know. M & M X on muidu 2014 aasta mäng. Mainin jutu jätkuks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 10.07.2021 01:30:09 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:


Vaadates mida Ubisoft hiljuti Might and Magic X-ga tegi kahtlen ma selles väites. Mingi hetk tõmmatakse serveri juhe seinast välja ja kogu su mäng on kadunud. Vahet pole oli see single player või live service tüüpi mäng.

Ühes asjas olen ma Ubisoftiga samal arvamusel. Lollidelt tulebki raha ära võtta.


Mida nad siis tegid? Mäng võeti müügilt maha, et DRMi kontroll maha võtta ja mäng uuesti siis müüki lasta. Kohutav kuritegu, I know. M & M X on muidu 2014 aasta mäng. Mainin jutu jätkuks.



Kõigepealt võeti mängu DRM server ikka maha.
Müügilt maha võtmine tuli hiljem.

Ubisofti selgitus on pastakast imetud.
Steami kaitse häkiti samal päeval lahti kui mäng välja tuli ja ubisofti DRM oli ka selleks ajaks lähti muugitud kui ma oma mänguga tookord ubisofti DRM-ini jõudsin. Oleks pidanud vist selle häkitud versiooni alles hoidma.
See , et ubisoft ei tea kuidas ta mängu DRM töötab ja ei suuda seda loetud päevadega parandada on puhas jama.
Tõenäoliselt olid nad samamoodi üllatunud, et keegi seda mängu mängib ja lugu kohe uudistesse jõudis.
Suht jama uudis , arvestades nende AC live service välja kuulutamist. Liiga palju inimesi näeb mis 10a pärast nende online mängudega juhtuda võib.

Üldiselt pole oluline kui vana mäng on ja kas seda keegi veel mängib. Oluline on see, et tootja võib sult midagi , mille eest sa maksnud oled , oma suva järgi lihtsalt ära võtta.
Tänapäeval kogu coinindusega ja muu digitaalse "kunsti" müügiga on juba üsna selge, et ka kuskil serveris asuvatel bittidel on olemas väga reaalne väärtus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.08.2021 21:31:53 vasta tsitaadiga

poisid uus dlc ju väljas icon_razz.gif on keegi proovinud ja kuidas on ? icon_rolleyes.gif Siege Of Paris vms on nimi.,..


Link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 12.08.2021 21:47:35 vasta tsitaadiga

ma just alustasin. vahepeal unustasin ACV ära ja mitu kuud ei puutunud. nüüd võtsin wrath of the druid ette ja nüüd pariisi ka. ei tea kaua küll seda putitan, homme d2:resurrected beta launch.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.08.2021 22:07:53 vasta tsitaadiga

pole ka mitu kuud putitanud icon_razz.gif ma selle uplay game passiga tegin läbi mingi 4 kuud läks kahjuks icon_biggrin.gif siis lõpetasin ära ... ei tea kui nüüd nende dlc-de jaoks uuesti võtta kas mu save on ikka alles ? kui terve mäng ja season pass osta siis ma ei tea kas raatsin... see valhalla oli graafiliselt ilus küll ja see maastik jne oli ilus aga mäng oli ikka kuidagi sisutühi ja mannetu icon_neutral.gif nendest uutest AC taasündinud osadest jäävad minu lemmikuks ikka origin mis oli kõige tugevam odyssey oli selline ka enam vähem ja see valhalla minu jaoks kõige nõrgem .
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 12.08.2021 22:37:07 vasta tsitaadiga

vaata, kas save filed on alles, näiteks: C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\USER ID\13504 (NB! launcheri folder, mitte mängu enda)
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin’s Creed Valhalla mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.