Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Resident Evil 8 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 14.05.2021 22:30:56 vasta tsitaadiga

Jõudsin ka mängu lõppu. Steam näitab 15,5h, seega täiesti normaalse pikkusega mäng. Arvatavasti läbin ta nüüd teist korda veel.
Vahepeal tundus üsna kaugel olema RE seeriast, sest kohati tundus väga jabur see mis toimus. Isegi RE7 võrreldes tundus erinev. Ja mängus on päris palju erinevaid vaenlase tüüpe, mis ei lase mängul üksluiseks muutuda.
Aga lõppkokkuvõttes on minu silmis tegemist väga hea mänguga. Kohati oli palju actionit, kuid oli ka õudseid hetki piisavalt. Pinge oli koguaeg kõrge, aga eks see oleneb inimesest enamjaolt. Ning julgen väita, et 60€ eest on mängu piisavalt palju. Nagu ma olen aru saanud on paljudel häda, et liiga lühikene mäng selle raha eest.
Eks peab Mercenaries mängulaadi ka proovima. Ilmselt seal ka tundideks tegevust.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 14.05.2021 23:33:52 vasta tsitaadiga

Ise olen ka seda mõned õhtud mänginud ja väga meeldib..olen tõesti vaimustuses thumbs_up.gif kuigi ma RE7 ei ole mänginud, kuna lihtsalt ei meeldinud see teema seal. Ise praegu mänginud steami andmetel juba 7 tundi ja esimene boss ainult maha löödud. mängin selle keskmise standard astmega ja minu jaoks täitsa paras.. ehk kui läbi tahaks ka kõige raskemaga proovida... Keegi teab seal on vahest mõnes kohas mingid kitse kujud ja olen need kõik puruks lasknud huvitav kas saab midagi ka nende eest ? mäletate resdient evil 5 olid medalid rippusid teatud kohtades icon_biggrin.gif Kas see Mercenaries mode ei pidanud hiljem tulema ? icon_rolleyes.gif aa kahju oli mul ka neid õdesi tappa üldse ei tahtnud icon_biggrin.gif Ise võtan rahulikult ja vaatan cutscene ja nuusin kõik nurgatagused läbi ... nii raske pole veel olnud et poleks edasi saanud.. klaveri juures jäin veits toppama aga lõpuks sain pihta icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.07.2021 06:02:44 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Denuvo thumbs_up.gif monkey.gif
30FPS peale stutter kaob kräk exe-ga ära. Nagunii saadakse lahti mängu, mis mõttega ikka topitakse seda jura...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2021 00:05:09 vasta tsitaadiga

Denuvoga pole pistmist, Capcomi enda DRM-is asi.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 23.07.2021 15:51:10 vasta tsitaadiga

See osa on üks kõige halvem pc port üle pika aja. Fov on liiga väike, et paha mängida. Inventori listis hiirega scrollimine on piix kuubis. Objektide vaatamine 3d roteerimine super ekstreem aeglane, lohista hiirt üle terve laua. Isegi start menü on mingi tra sitt. Vajuta del nuppu, et välja saada, nagu wtf? Kolm viimast mängu olid väga head pordid ju! Mida nad seda menüd uuesti leiutama pidid. Lihtsalt kopipasta vana kood ja kõik.

Kui cutcensid skippida on isegi hea mäng. Mõned kohad on head õudukat aga teisel ringil on mõttetud timewasterid, sest kõik on 1ühele samamoodi. Nagu miks pärast ma seda nukumaja uuesti pean tegema? Seal pole ei relvi ega mingit nänni kah. Isegi boss fight sama. Võinuks natukegi rändomnessi sinna progeda võinud.

Mäng veits liiga lineaarne ja venib mõnes kohas(vamploss, nukumaja) aga pole hullu. Stoori aga, ja eriti dialoogid on 100% oksefest. Tõlk vist ei oska jaapani keelt hästi. Sest dialoogid on nii jaburalt lollakad. Ühes tseenis tuleb ilge kalakujuga rõvedus veest välja ja hakkab okse.gif ja mu tegelane ütleb:"Mees, mis sul viga on?". Siis need sääski täis vampiirid kah oigavad, et miks ma neid ei armasta ja liiga teen. Ja siukest paska terve mäng täis. Ja selle mängu stoori vist pre origin sitt koguselle Resident evil saagale! Milline shitshow!
See käe tagasi kleepimine ja surematus... ma saan aru, et see tüüp pole enam inimene aga see on selline JAMA! See re seeria läks ikka liiga mitte ei kuhugile ja loojad topivad ainult paska sisse, mis ajab juba üle ääre.

Muidu ringijooksmine ja tulistamine on fun. Relvad ei ole veepüstolid nagu eelmistes osades vaid saab väga võimsateks upgradeda. Mees võiks vähe kiiremini joosta!

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2021 16:27:29 vasta tsitaadiga

japsid teevadtki sittasid mänge, kas on sitt port võimõttetu grind näiteks võta metal gear solid phantom pain(grindfest et kõik saaks lahti)ja see veel üks mängitavaid mänge , 95% on mingi mõttetu anime piix, näiteks nier automata, suht jura mäng anime + halb klahviasetus klaviatuuril
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 14.06.2022 01:45:58 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2022 12:04:04 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas RE:Village plaat peab alles olema, et seda mängida saaks? Mul PS5 versioon.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 17.06.2022 11:53:35 vasta tsitaadiga

Meshboy28 kirjutas:
Ei tea, kas RE:Village plaat peab alles olema, et seda mängida saaks? Mul PS5 versioon.

Reeglina peab...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Resident Evil 8 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.