Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S20 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2021 22:27:26 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Hiljuti oleks saanud Galaxy S7 eest 150€, kui osta S21 seeriast midagi, nüüd see kampaania läbi. Praegu ostes S21 seeria saab kaasa nutikella. Ega sellist perioodi pole olnud, kus oleks saanud mõlemat kampaaniat ära kasutada? Ehk siis osta S21 seeria, vana lutsu eest 150€ tagasi + kingitusena kell/klapid vms?



Neid diile tehakse tavaliselt vist uue mudeli tulekul, mitte poole pealt.

Näiteks S20 välja tulemise hetkel sain diili: Vana telefoni hind + 100€, lisaks Galaxy Buds klapid
Samuti Galaxy Watch 3 välja tulemisel: Vana telefoni hind + 100€, lisaks Samsungi dual Wireless Charger.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2021 12:41:22 vasta tsitaadiga

Eestis on täitsa saadaval 20 fe 5g.
Aga praegu pakutakse vana tel +50€ kui osta A seeria samsung. Paneb täitsa kaaluma seda asja.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 10.05.2021 20:58:34 vasta tsitaadiga

ohooloom kirjutas:
Eestis on täitsa saadaval 20 fe 5g.
Aga praegu pakutakse vana tel +50€ kui osta A seeria samsung. Paneb täitsa kaaluma seda asja.


Miks peaks S seeria telefoni vahetama keskklassi A vastu ?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2021 21:46:02 vasta tsitaadiga

Ma pole kusagil kirjutanud, et mul on S seeria praegu, vaatasin s20fe poole, aga exynos sucks. Vahetusega saaks vana telo eest rohkem lihtsalt, aga tundub kahjuks ikka, et see A seeria on jama ( videod eriti ).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.05.2021 14:26:02 vasta tsitaadiga

s20+ tuli täna uuendus - 390 mb
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / kaup24.ee / instagram / facebook
Telefon 55 77 2 33 (viber/whatsapp)
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 384
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 17.05.2021 18:32:49 vasta tsitaadiga

Kas S20 kuskil järelturul müügis ka on, olen vaadanud huvist, nagu ei leia.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 17.05.2021 19:26:58 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Kas S20 kuskil järelturul müügis ka on, olen vaadanud huvist, nagu ei leia.
Aga millisel põhjusel sellist jura üldse vaja on?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 17.05.2021 19:47:08 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
hugo kirjutas:
Kas S20 kuskil järelturul müügis ka on, olen vaadanud huvist, nagu ei leia.
Aga millisel põhjusel sellist jura üldse vaja on?


A miks jura on ? Tuttav lihtsalt uuris, tal mingi vanem telefon, endal S10 ei plaani veel välja vahetada.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.05.2021 09:26:29 vasta tsitaadiga

jura on see pidev kuumenemine/ülekuumenemine, pole nii viletsat lipulaeva mul enne olnudki
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.05.2021 09:30:41 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
jura on see pidev kuumenemine/ülekuumenemine, pole nii viletsat lipulaeva mul enne olnudki

Viimased samsungid kõik sama jamaga ju, ses suhtes isiklikult mind see enam ei üllata.
Läksin muu tootja teed

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.05.2021 09:33:41 vasta tsitaadiga

s8 ja s10e olid täiesti normaalsed sellega võrreldes
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.05.2021 09:58:03 vasta tsitaadiga

Krt ei saa aru, mida te oma telefonidega teete. Oli ennem S8 ning nüüd S20 ning käe järgi ütleks, et ei ole S20 mitte ühestki otsast kuumem. Tegelikult ei näe mitte ühtegi kohta, kus S20 kehvem oleks.
Aga vb tõesti need, kes telefonidega mängivad, näevad neid erinevusi - minu puhul tohututes hunnikutes telefonikõnesid, sõnumeid ning internetti/muusikat ei ole igatahes küll telefoni kuumaks ajanud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 18.05.2021 11:27:07 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
Krt ei saa aru, mida te oma telefonidega teete. Oli ennem S8 ning nüüd S20 ning käe järgi ütleks, et ei ole S20 mitte ühestki otsast kuumem. Tegelikult ei näe mitte ühtegi kohta, kus S20 kehvem oleks.
Aga vb tõesti need, kes telefonidega mängivad, näevad neid erinevusi - minu puhul tohututes hunnikutes telefonikõnesid, sõnumeid ning internetti/muusikat ei ole igatahes küll telefoni kuumaks ajanud.
+1
mul S20+ ja ka ei ole mingeid probleeme
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 19.05.2021 00:20:30 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
Krt ei saa aru, mida te oma telefonidega teete. Oli ennem S8 ning nüüd S20 ning käe järgi ütleks, et ei ole S20 mitte ühestki otsast kuumem. Tegelikult ei näe mitte ühtegi kohta, kus S20 kehvem oleks.
Aga vb tõesti need, kes telefonidega mängivad, näevad neid erinevusi - minu puhul tohututes hunnikutes telefonikõnesid, sõnumeid ning internetti/muusikat ei ole igatahes küll telefoni kuumaks ajanud.
Mul on S20 Ultra olnud alates sellest ajast kui ma selle eelmüügist sain. Suurimaks probleemiks sellel "kaameratelefonil" on nii mõnelgi partiil kaamera ise. Minu eksemplaril on kaamera täielik hit-and-miss - kui hästi läheb, siis teeb väga head pilti, kui ei lähe, siis teeb kehvemat pilti kui 15-16 aastat tagasi mu Sony Ericsson K750i (Mingeid pildinäiteid mida selle aja telefonid tegid). Kurb on see, et enamasti teeb point-and-shoot piltide puhul S20 Ultra kehvemat pilti.

Teine asi mis on hakanud häirima on see, et kui päikse käes kasutada, siis manuaalse maks eredusega alguses on ekraan täiel võimsusel, kuid siis kas temperatuur läheb kõrgeks ja hakkab throttlema või mis iganes, kuid tõmbab ekraani eredust tagasi maksimumi pealt kuigi slaider jääb maksimumile. Sombuses Eestis ei oleks vahet, aga Maltal, kus päike enamus ajast aastas uugab on see tuntavalt häiriv.

S21 Ei tõmmanud mind üldse ning kahtlen kas Samsungi telefone üldse edaspidi kasutan. Võib-olla on mõistlik tagasi liikuga öko süsteemile, kus "kõik lihtsalt töötab".
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kassu
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2002




sõnum 19.05.2021 17:17:12 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
S21 Ei tõmmanud mind üldse ning kahtlen kas Samsungi telefone üldse edaspidi kasutan. Võib-olla on mõistlik tagasi liikuga öko süsteemile, kus "kõik lihtsalt töötab".


Olen sinuga 100% ühel meelel. Mul oli enne S20 Ultra, selle andsin naisele ja ostsin omale Note 20 Ultra - no krt ei ole rahul. Järgmiseks tuleb ilmselt iPhone 13 Pro Max või misiganes selle uue "kõige kangema" mudeli nimetus tuleb.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 19.05.2021 20:22:46 vasta tsitaadiga

Mul hakkas kuumaks minema millalgi aasta alguses, sest mingi update keeras asja tuksi. Nüüd viimatine kaamera oma tegi natukene paremaks, aga ikka läheb liiga kuumaks võrreldes sellega, mis sügisel oli.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 19.05.2021 21:11:19 vasta tsitaadiga

kassu kirjutas:
mario20031 kirjutas:
S21 Ei tõmmanud mind üldse ning kahtlen kas Samsungi telefone üldse edaspidi kasutan. Võib-olla on mõistlik tagasi liikuga öko süsteemile, kus "kõik lihtsalt töötab".


Olen sinuga 100% ühel meelel. Mul oli enne S20 Ultra, selle andsin naisele ja ostsin omale Note 20 Ultra - no krt ei ole rahul. Järgmiseks tuleb ilmselt iPhone 13 Pro Max või misiganes selle uue "kõige kangema" mudeli nimetus tuleb.


Mis selle Note puhul häiris ?
Õunal pole 2 sim varianti va e-sim, muidu katsetaks vaheldusr mõttes õuna
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurikas
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2021 21:40:31 vasta tsitaadiga

Kas garantii neid kaamera ja liigsesoojenemise probleeme ei lahenda?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 19.05.2021 21:59:56 vasta tsitaadiga

kurikas, ei, sest need pole vead ega defektid. Exynos prose lähebki kuumaks kui hagu anda ja kaamera probleemid on uuendustega ammu korda tehtud (mis ei tähenda, et kaamera nüüd ülihea oleks).
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 20.05.2021 11:34:35 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Kaamera probleemid on uuendustega ammu korda tehtud (mis ei tähenda, et kaamera nüüd ülihea oleks).
Ma ütleks, et uuendused on kaamera tõesti väga palju paremaks teinud, kuid "korda tehtud" on siiski natuke liiga palju öeldud. Võib-olla on asi muidugi minus, et mu ootused on "liiga kõrged" telefonile, mille müügihitt pidi olema selle kaamera ja mille eest ma ei rohkem ega vähem kui 1349€ maksin icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 20.05.2021 11:52:30 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
olafsand kirjutas:
Kaamera probleemid on uuendustega ammu korda tehtud (mis ei tähenda, et kaamera nüüd ülihea oleks).
Ma ütleks, et uuendused on kaamera tõesti väga palju paremaks teinud, kuid "korda tehtud" on siiski natuke liiga palju öeldud. Võib-olla on asi muidugi minus, et mu ootused on "liiga kõrged" telefonile, mille müügihitt pidi olema selle kaamera ja mille eest ma ei rohkem ega vähem kui 1349€ maksin icon_rolleyes.gif
tõsimeelseks fotografeerimiseks osta fotoaparaat icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 20.05.2021 13:36:25 vasta tsitaadiga

Kui ma tahan päris fotosid, siis ma tellin ikkagi fotograafi icon_rolleyes.gif . Mida ma soovin kaamera-telefonilt on see, et seade saaks alati ise hakkama point-and-shoot stiilis fotodega, kus võtad telefoni taskust välja ja "tulistad".
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2021 13:40:51 vasta tsitaadiga

Mis see probleem seal siis on? Periskoopobje kiilub füüsiliselt kinni või "AI" kipub üle mõtlema?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 20.05.2021 16:10:13 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mis see probleem seal siis on? Periskoopobje kiilub füüsiliselt kinni või "AI" kipub üle mõtlema?
Pigem see teine variant - Autofocus on suurimaks probleemiks. Mingil põhjusel telefon ei saa fokusseerimisega hakkama - Enamasti on vaja mängida zoomiga olenemata kui kaugel on objekt ja plõksida ekraanil nii kaua kuni lõpuks enam-vähem õige asja ära fokusseerib. Ainuke lohutus on see, et iga tarkvarauuendusega on asi paremaks läinud. Algselt oli põhikaamera täiesti kasutu ning ainuke võimalus ükskõik mille pildistamiseks oli Selfie kaamera. Tänasel päeval on point-and-shoot pildid, lähivõtted ja liikuvad objektid probleemiks, kuid kui on aega istuda, sättida ja timmida, siis on võimalik teha tõesti väga häid 108mpx fotosid statsionaarsetest objektidest (maastik, loodus, ehitised jms.)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 20.05.2021 22:37:40 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
rex kirjutas:
Mis see probleem seal siis on? Periskoopobje kiilub füüsiliselt kinni või "AI" kipub üle mõtlema?
Pigem see teine variant - Autofocus on suurimaks probleemiks. Mingil põhjusel telefon ei saa fokusseerimisega hakkama - Enamasti on vaja mängida zoomiga olenemata kui kaugel on objekt ja plõksida ekraanil nii kaua kuni lõpuks enam-vähem õige asja ära fokusseerib. Ainuke lohutus on see, et iga tarkvarauuendusega on asi paremaks läinud. Algselt oli põhikaamera täiesti kasutu ning ainuke võimalus ükskõik mille pildistamiseks oli Selfie kaamera. Tänasel päeval on point-and-shoot pildid, lähivõtted ja liikuvad objektid probleemiks, kuid kui on aega istuda, sättida ja timmida, siis on võimalik teha tõesti väga häid 108mpx fotosid statsionaarsetest objektidest (maastik, loodus, ehitised jms.)


Täpselt samad mõtted mul ka seoses selle telefoni kaameraga (s20u). Oma lastest piltide tegemisest olen suht loobunud. Õues päikse käes veel kuidagi saab miskit kätte, aga toas laelambi valgel...mõttetu üritus. Isegi kui fookus käes, siis pilt tuleb ikkagi "plastiliini" sarnane. Ja esimest korda peale ostmist pidin ka toolilt maha kukkuma kui kvali nägin, õudus kuubis icon_eek.gif
Tulin Huawei P30 Pro pealt ja kahetsen siiani vahetust.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S20 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.