Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1148, 1149, 1150 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2021 19:42:17 vasta tsitaadiga

p6kk44 kirjutas:

35% positiivne mäng ja üle 1200 negatiivse hinnangu - metsik

Enamus nendest negatiivsetest on see, et ei saa kasutada olemas olevat WG konto.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk44
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2021




sõnum 06.05.2021 13:28:23 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
p6kk44, Ma ei saa sellest pay-to-win jutust aru. Kui ma maksan, siis ma ei võida ju? Või mida ma võidan sellega kui ma maksan? Teenib rohkem expi ja hõbedat. Selline asi on 90% free-to-play mängudes. Kui kõiki neid kutsute P2W mängudeks, siis olgu. Olgem ausad, millestki peab ju tootja elama.
Olen nõus, et premm tangid maksavad (eestlaste jaoks) palju, aga tegelikult sa vajad vb 3-4 tanki ja kõik. Mäng ise ka jagab neid. Muidugi mitte pärleid aga siiski.
Rohkem ma ei näe miks inimene peaks raha sinna mängu kulutama. Kes tahab, see muidugi maksab, ja seda nutikust ei saa neile pahaks panna.
Kulla moona jaoks jätkub mul küll hõbedat ja jääb ülegi kõvasti (ei hoia puu tanke alles).Muidugi ei lase ma ka seda valimatult igale paberikotile.


kuidas sa siis aru ei saa? võtame kaks tanki, võrdset tanki üks kõik mis mudel. üks laseb kulda või siis krediidiga kallimat moona ja teine ei lase, kes võidab? loomulikult see kes laseb kulda või siis krediidilt kallimat moona, sest tal on raha/aega rohkem seda mängu nühkida.
sa maksad, eks kõik maksavad, aga osad inimesed on arusaanud, et see raha mis sa mängu maksad, nerfitakse ära. võta kõik need omaaegsed premmikad mida inimesed ostsid 40 eurot tükk, ei ole enam ammu mängitavad, sest sa ei sa pihta. WG loogika järgi pead sa ostama iga 6 kuu tagant uue premmika, mis on tugevam kui tavalised tier 8 tankid, siis loobuma sellest kuna 6 kuud hiljem see tank muudetakse ära. sa maksad võitmise nimel lõputult raha siia mängu, aga mis sa vastu saad? on siis uusi kaarte, mängitavaid kaarte... ei ole ju.

wot on ainuke mäng maailmas kus mängutulemus on seotud rahaliste maksetega, seda ei tunnista ainult venemeelne inimene. kõik teised saavad aru. ka striimerid saavad vaikimiskohustusega lepingutega WG sponsorlust kui nad spämmivad kulda, sest kuldmoon toob võidu lauale. kui keegi neist striimeritest iitsatab,s siis peavad head trahvi maksma. kui sul pole premium kontot, siis sa lihtsalt ei võida mänge, lihtne seda testida. kui kulda ei tulista siis ka kullatulistaja vastu ei saa, lihtsalt ei saa - see on jälle kaotus.

kõige kummalisem on hoopis see, et eestis on nii palju eestlasi kes seda petumudelit läbi ei hammusta ja ikka räägivad sellest mängust nagu spordimängust. kuigi ELS saatis woti pikalt juba 5 aastat tagasi selle mängu 25% RGM mudeli pärast.

sul võib seda krediiti olla, aga ju sa siis ostad ka premium kontot, sest vastasel juhul kui mängid tier 10 siis oleks see sul otsas ammu.

ma pole siia mängu sentigi maksnud raha aastast 2019 evad ja pmst ma kaotan kõik mängud, isegi kui ma teen tavamoonaga 5k dämmi. ikka kaotan, sest ma pean kaotama.
aga kui see crew 2 tuleb, siis panen konto kustutusele, rohkem pole mõtet mängida. kõik see kuld mis kunagi sai meeskondade ümbertreenimisele kulutatud, on siis raha raiskamine. augustini saab mängida, siis on kaput
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 06.05.2021 14:28:26 vasta tsitaadiga

p6kk44,
tsitaat:
kuidas sa siis aru ei saa? võtame kaks tanki, võrdset tanki üks kõik mis mudel. üks laseb kulda või siis krediidiga kallimat moona ja teine ei lase, kes võidab? loomulikult see kes laseb kulda või siis krediidilt kallimat moona, sest tal on raha/aega rohkem seda mängu nühkida.


Ellu jääb nutikam, kes laseb strateegilisemalt õigesse kohta, varjab ennast paremini, kasutab maastiku ja mängu kulgu enda jaoks ära.

tsitaat:
võta kõik need omaaegsed premmikad mida inimesed ostsid 40 eurot tükk, ei ole enam ammu mängitavad, sest sa ei sa pihta. WG loogika järgi pead sa ostama iga 6 kuu tagant uue premmika, mis on tugevam kui tavalised tier 8 tankid, siis loobuma sellest kuna 6 kuud hiljem see tank muudetakse ära. sa maksad võitmise nimel lõputult raha siia mängu, aga mis sa vastu saad? on siis uusi kaarte, mängitavaid kaarte... ei ole ju.


Ei nõustu, kasutan juba 5a sama tanke, ilmselt skill paremaks läinud läheb aina paremini sama tankiga.

tsitaat:
wot on ainuke mäng maailmas kus mängutulemus on seotud rahaliste maksetega, seda ei tunnista ainult venemeelne inimene. kõik teised saavad aru. ka striimerid saavad vaikimiskohustusega lepingutega WG sponsorlust kui nad spämmivad kulda, sest kuldmoon toob võidu lauale. kui keegi neist striimeritest iitsatab,s siis peavad head trahvi maksma.


Sellega olen nõus, räme rahamasin on see tõesti, aga inimesed maksavad pimesi. Ma küll kuulnud lugusi (ka eestist) kus mõni teeb nagu püsimakseid WG'ele 100€ kaupa kuus. Kuu aega pole midagi ostnud siis rahakott lihtsalt sügeleb.


tsitaat:
kui sul pole premium kontot, siis sa lihtsalt ei võida mänge, lihtne seda testida. kui kulda ei tulista siis ka kullatulistaja vastu ei saa, lihtsalt ei saa - see on jälle kaotus.


Ei nõustu. Enam jaolt tiksub mul mingi premm, kui mängu isu tuleb. Aga olen ka ilma mänginud. Ei saa väga aru, et ühega läheks kehvemini. Sama asi on kullaga. Küll neid kullasülitajaid kavalusega üle löönud. Aga nõustun, et selle moona kaasavedu võiks olla piiratud, kohati on teda liiga palju õhus.


tsitaat:
sul võib seda krediiti olla, aga ju sa siis ostad ka premium kontot, sest vastasel juhul kui mängid tier 10 siis oleks see sul otsas ammu.


On premm, aga ma tean kui raske on programmeerimine, tasuta ei teeks seda keegi. Väike 10€ kvartalis ei ole kahju. (Olen teinud seda ka teiste F2P mängudega, mobiilis kui ka arvutis)

tsitaat:
ma pole siia mängu sentigi maksnud raha aastast 2019 evad ja pmst ma kaotan kõik mängud, isegi kui ma teen tavamoonaga 5k dämmi. ikka kaotan, sest ma pean kaotama.
aga kui see crew 2 tuleb, siis panen konto kustutusele, rohkem pole mõtet mängida. kõik see kuld mis kunagi sai meeskondade ümbertreenimisele kulutatud, on siis raha raiskamine. augustini saab mängida, siis on kaput


Ma olen nagu enamus lohhid seal mängus. Mul on poogen kas võidan või ei. Mul on oluline, et ma teen oma töö ära. Ma ei hakka nahast välja hüppama ja tegema midagi eba inimlikku, et kellelegi meeldida või kuidagi võit välja imeda. Ajan oma rida, üritan lugeda mängu kulgu ja liikuda sinna kust minust võiks tiimile kõige kasulikum olla (on tegelasi, kes nii ei arva ja üritavad mind õpetada, aga mul ka neist poogen). Kõik, naudin lihtsalt seda mis väljakul toimub. Õnneks või kahjuks, pole ma crew treeningutesse ühtegi kuld münti raisanud.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk44
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2021




sõnum 06.05.2021 15:21:09 vasta tsitaadiga

ma lähen abs kõikidest mängudest välja kui keegi hakkab mu vastu nutikalt kulda spämmima, ei viitsi abs aega raisata sellistele mängudele. ajaviite mäng kus osad tahavad rahaga võita, las võidavad, ma ei viitsi nende vastu ennast liigutada.
ESC ja teine tank ja mängin kuni jälle spämmitakse kulda. las tulistavad, mind mängutulemused ei huvita. kuni inimesel on raha taguda seda mängu, ta peab siis ka võitma
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2021 15:45:38 vasta tsitaadiga

Mängida võid sa ju osata aga suhtumine on küll nagu 4 aastasel lapsel.

Rahaga ei võida sa WoT-s midagi. Võibolla 100-st mängust 1 on selline kus puhtalt OP premmikas või "kullasadu" mängu käigu määrab. Ülejäänud 99 korral on selleks ikkagi mängija ise või tema tiim (viimasel ajal küll rohkem selle puudumine).
Mul on premm konto ja mõningaid premmikaid aga pmst viimased poolteist aastat on WR järjepidevalt langenud. 25...45% päevad on tüüpilised. Sekka mõni üksik 60+.
Sõidan peamiselt tier 8-9-10 mix-i aga mitte eriti pühendunult. Pere sebib ringi, TV käib taustaks, mõni striim jookseb ka.
Ehk kui täielikult mängule mitte pühenduda on tulemus ka vastav, mängi millega iganes või maksa palju tahad.

Muideks mitmed head mängijad on 3 markinud tanke ilma ühtegi kuldmoona kasutamata või siis LT puhul üldse ilma ühtegi lasku tegemata. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk44
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2021




sõnum 06.05.2021 17:08:35 vasta tsitaadiga

Keegi Rasmus est-d klannis lasi mind oma foch kulda, ma olin e4 polnud mingid kulda peal, keerasin toru ära ja läksin mängust välja, sai õnnelik eestlane mind kullaga ära lasta. Elagu Rasmus!!!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2021 17:15:19 vasta tsitaadiga

p6kk44 kirjutas:
Keegi Rasmus est-d klannis lasi mind oma foch kulda, ma olin e4 polnud mingid kulda peal, keerasin toru ära ja läksin mängust välja, sai õnnelik eestlane mind kullaga ära lasta. Elagu Rasmus!!!!!


Päris raske elu ikka sul. On veel tähelepanekuid kullaga laskjate osas?
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 06.05.2021 17:17:23 vasta tsitaadiga

p6kk44 kirjutas:
Keegi Rasmus est-d klannis lasi mind oma foch kulda, ma olin e4 polnud mingid kulda peal, keerasin toru ära ja läksin mängust välja, sai õnnelik eestlane mind kullaga ära lasta. Elagu Rasmus!!!!!


Nii kui üks kuld moon lendab on sul ALT+F4?

Tõesti on päris keeruline nii elada kui lasta teiste inimeste otsustest end segada.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk44
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2021




sõnum 06.05.2021 19:05:34 vasta tsitaadiga

iga teine mäng täna olen läinud mängust välja. põhilised kullatulistajad on amx 50b, carrot45t, 907, s.qongueror, siis kõik fame, csa jne klanni mängijad ehk siis kõik nö super unikumiteks pidavad inimesed kes mängivad täis kullaga.
ma lähen välja jah, minul pole raske elu, ma ei kaota ju midagi, sest ma ei hakka ometi raha maksma et ise kulda tulistada. milleks WG payroll tüüpidega võidu joosta?

aga õudsalt nauditavad on mängud kus kulda ei tulistata. kohe tunned et see on mäng, isegi kui kaotad, aju hakkab tööle, strateegia, kuhu tulistada jne. aga kui on kulla spämmer, siis on möhhhhh, jälle mingi kloun.....

aga teate mis, yerba jt, tehke minu peale wargamingu peale kaebus, kaevake, et ma lähen mängudest välja. eestlased olid ju need kes küüditasid teisi siberisse, teil tuleks ka see hästi välja. mirko peale te ju kaebasite ja WG kustutas oma foorumist balti osa ära.
teil on see kaebamine selge, kaevake icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif te olete ju eestlased, kaevupunnidest küüditajad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2021 19:15:04 vasta tsitaadiga

p6kk44, soovitan sul sellise klanniga nagu YOURS liituda. Sealne komandör ka kerge "kiiksuga". Saate koos tier IV ja E25 sõita. Ja koos kiruda kui kallutatud see WG ja WoT ikka on ning millised sead eesltased on. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 06.05.2021 19:15:40 vasta tsitaadiga

mul pigem hea meel kui õnnestub see nö kulla spammer maha võtta või kui nende team kaotab. Vahel ajab muidugi naerma jah kui näiteks tier8 pihta jgdpanzerE100 kulda põrutab. See selline laisk värk, et suva kuidas sihin, keeran toru vastase suunas ja põmm.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 09.05.2021 08:44:56 vasta tsitaadiga

See lahingust välja astumine on ju sulaselge käru keeramine oma tiimile!
Ma ei saa aru mis nende inimeste peas küll sünnib!
Ja solvuda iga kullaspämmeri peale on küll selline .... nõrga närvikava süptom.
Mind ka ajab tigedaks, kui lampi kulda pritsitakse ja ei vaevutagi sihtima, aga kui vastane on selline sitapea, kas siis ma peaksin sellepärast nurka nutma jooksma?

Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida!
Talvel oli natuke vaba aega ja nikerdasin ühe Eesti filmidest kokkupandud Crew Soundmodi valmis.
Lõplikult aitas vormistada üks sell, kellel oli Wwise proge hästi käpas.
Klipid siis pärit sellistest teostest nagu : 3 Apelsini, Malev, Tulnukas, Uuspõld Läheb Tartusse, Seenelkäik, Vanamehe Multikas ja veel mõned mis kohe meeldegi ei tule.
Kätte saab sellelt lingilt: https://www.dropbox.com/sh/66oycrstiz5p2nz/AAD8HttzArLd9vLbmJIMLTw6a?dl=0
Installimiseks kopeerige kausta sisu World of Tanks\res_mods\1.12.1.1\audioww
Kui ei meeldi, kustutage failid sellest kaustast ja ongi korras.

Sai tehtud see asi rohkem pulli pärast ja tuli ehk liiga värvikas. Kes aga tahab ise midagi kokku nikerdada, siis andke teada, mul on 209 klippi 18`nest filmist ja natuke pihuga peale. Võin vabalt jagada.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 09.05.2021 12:19:05 vasta tsitaadiga

kuskilt enne neid hääli ka kuulda saab
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 09.05.2021 16:25:07 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
kuskilt enne neid hääli ka kuulda saab

Pole neid sel viisil kuskil ülesse visanud.
Kõige lihtsam aga katsetada on nad sinna Wot`i kausta panna ja näiteks mõni replay käima lasta.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk44
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2021




sõnum 09.05.2021 17:05:32 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
See lahingust välja astumine on ju sulaselge käru keeramine oma tiimile!
Ma ei saa aru mis nende inimeste peas küll sünnib!
Ja solvuda iga kullaspämmeri peale on küll selline .... nõrga närvikava süptom.
Mind ka ajab tigedaks, kui lampi kulda pritsitakse ja ei vaevutagi sihtima, aga kui vastane on selline sitapea, kas siis ma peaksin sellepärast nurka nutma jooksma?

Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida!
Talvel oli natuke vaba aega ja nikerdasin ühe Eesti filmidest kokkupandud Crew Soundmodi valmis.
Lõplikult aitas vormistada üks sell, kellel oli Wwise proge hästi käpas.
Klipid siis pärit sellistest teostest nagu : 3 Apelsini, Malev, Tulnukas, Uuspõld Läheb Tartusse, Seenelkäik, Vanamehe Multikas ja veel mõned mis kohe meeldegi ei tule.
Kätte saab sellelt lingilt: https://www.dropbox.com/sh/66oycrstiz5p2nz/AAD8HttzArLd9vLbmJIMLTw6a?dl=0
Installimiseks kopeerige kausta sisu World of Tanks\res_mods\1.12.1.1\audioww
Kui ei meeldi, kustutage failid sellest kaustast ja ongi korras.

Sai tehtud see asi rohkem pulli pärast ja tuli ehk liiga värvikas. Kes aga tahab ise midagi kokku nikerdada, siis andke teada, mul on 209 klippi 18`nest filmist ja natuke pihuga peale. Võin vabalt jagada.


ma tegelt keeran toru maha ja lasen vastasel end kullaga ära lasta. las laseb, TA JU MAKSAB
mis käru ma ikka keeran kui inimesed spämmivad kulda võitmiseks? iga rahatehingus on alati risk saada mööda pükse. paras nendele kullatulistajatele.
mina ei kaota midagi, isegi kui mu WR oleks 0, siis ma mängin vähemalt ausalt.

võtame jumal mingi suvalise mängu, näiteks farcry 5. seal on palju tobedaid missioone kus sa pead lennukiga lendama läbi rõngaste ja kui sa ebaõnnestud juba teisel rõngal, siis lendad vastu maad, sest lõpuni punnitada pole mõtet.
sama on ka wotis, miks punnitada missioone kus pead saama patrulli medali, aga sul on linnakaart? jooksen vastaste peale, las lasevad kullaga ära, võta teise tanki ja üritan uuesti, see on ju täiesti normaalne käitumine kõigis muudes mängudes.
miks siis wotis peaks hambad ristis taluma RNG - 25% mänge??? ei pea, keegi ei bänni sind, keegi ei kustuta sind.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 09.05.2021 17:08:53 vasta tsitaadiga

Kuld moon maksab samamoodi ingame raha (hõbedat), nagu tava moon.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk44
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2021




sõnum 09.05.2021 17:17:26 vasta tsitaadiga

mõned klannimängijad saavad tasuta kingituseks tanki, carro 45t. mis nad siis selle tankiga teha oskava? panevad täis kulla peale ja siis spämmivad kõiki teisi kullaga. AGA MILLEKS? see on kingituse tank, kui ta sulle ei meeldi, müü ta maha, miks ruineerida kõigi teiste mänge kuldmoona, selleks et võita?
Sama selle 279 V tank, kõik lasevad selle kulda, no milleks? See tank on niigi nii tugev, ikka inimene laseb kulda, see peab olema mingi kummaline käitumine.

Sama nende premmikatega, alles oli turnament kus said selle poola premmika, kõik spämmisid sellega kulda, nüüd on see prantslaste bourason, kõik spämmivad kulda, aga milleks?
Miks maksta eurosid, selleks et tulistada kulda ja üldse mängu mitte nautida oma oskuste baasil? Tanki pene on kehv? Miks siis ostsid? Absurdne inimkäitumine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 09.05.2021 17:21:04 vasta tsitaadiga

Ega siis ei ole midagi teha, Toompeale koos plakatiga.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2021 18:13:48 vasta tsitaadiga

SilQ, p6kk44 läheb pigem ikka Aljoša juurde nelke viima tänasel päeval. Ega kui talle see "venelaste" mäng sügaval hinges ei meeldiks, ega ta seda siis endiselt ei mängiks. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk44
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2021




sõnum 09.05.2021 18:29:40 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
SilQ, p6kk44 läheb pigem ikka Aljoša juurde nelke viima tänasel päeval. Ega kui talle see "venelaste" mäng sügaval hinges ei meeldiks, ega ta seda siis endiselt ei mängiks. icon_lol.gif


sina ju tulistad kulda ja teenid aljošale raha, mitte mina. aga nagu ikka, eestlane on venestaja, teenib venelasele raha ja siis halvustab eestlast kes seda ei tee.
reformi ja kaja kallast valid ka sina eks, mina pole 20 aastat isegi valimas käinud. kes meist on bolševik, kas sina bladerunner või mina? isegi mingi mõttetu venelaste mängu peale hakkad sina poliitikat vedama, aga mina ei vea, ma räägin õiglusest, aga sina oled venemeelne.
kopp.gif

bänni mind ära, aga eestlane sa ei ole!

ma kirjutasin, keeg ieestlane rasmus tulistas mind kullaga, andsin talle võidu, keerasin toru maha. sina üritad mind näidata venelasena. oi jummel, kui valus sa oled
sa ei sa olla eestlane!!!!!!!!! eestlane hakkab alati vastu ebaõiglusele, aga mitte sina, sa oled vene toru
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2021 18:45:52 vasta tsitaadiga

Võtke selle rahvuste teemaga rahulikumalt. Igast rahvusest on kummalisi ja sigudikke. Isegi siin foorumis..
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk44
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2021




sõnum 09.05.2021 18:51:41 vasta tsitaadiga

ma küll ei saa aru, kui ma ei tulista kellegi vastu ühtegi kuldmoona, annan alati alla, üritan mängida seda mängu spordi võtmes, siis olen mina aljošale lillede viia, aga mitte see mängiga kes tulistab kulda on tõeline eestlane.
see on tõeline müsteerium. kuidas siis nii? mis ma siis peaks tegema, ostma iga kuu aljošale raha et bladerunner end hästi tunneks vms? kuidas saab olla nii venemeelne? aga see on ju HV foorum, kus kõik ongi ju kummalised inimesed.
see on free mäng, aga kui ei kiida takka kullatulistajaid, siis oled venemeelne?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2021 19:03:01 vasta tsitaadiga

p6kk44, kui võimalik siis tee yks paus foorumist ja tankist? Eemalt vaadates asi enam teab mis ilus ei ole.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.05.2021 19:04:00 vasta tsitaadiga

P6kk ei saa kuidagi aru, et kuldmoona ei saa enam pärisraha eest osta. Ainult krediidi eest icon_lol.gif
Jaurab ikka rahast icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk44
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2021




sõnum 09.05.2021 19:11:10 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
P6kk ei saa kuidagi aru, et kuldmoona ei saa enam pärisraha eest osta. Ainult krediidi eest icon_lol.gif
Jaurab ikka rahast icon_lol.gif


sa oled venelane, saan aru. kõik teised saavad aru et kuldmoon on suurema krediidi eest, st sa pead ostma rohkem premiumit, omama krediiti, et selle abil teisi võita eks
sina kui venelane sellest aru ei saa, sinu jaoks on võit kui sul on rohkem raha, aega teenida, osta seda krediiti ja tulistada neid kes sind sama väärse moona ei tulista.

siin ongi vahe miks kõik venelased on olümpia mängudelt bännitud, nad ei ole ausad, aga teie ei saa sellest aru, sest teie jaoks on see õiglane mäng. loll on see kes ei peta, kas pole nii?
kes ei peta on ka venemeelne nagu väidab bladerunner, aga see kes spämmib krediiti on hoopis õiglane mängija, sest ta kannab endas teie väärtuseid- vähem sporti rohkem raha.

lähme loeme steam negatiivseid arvamusi, isegi 3500 WN8 mängijad ütlevad, see mäng on pay2win, aga sina ütled et ei ole... keda siis uskuda, kas teid venelasi või meid eestlasi? HV on palju venemeelseid, mõned üksikud on eestlased.
eri arvamus bännitakse, sest see on kasulik, aga lõpuks ikka toetad selle suurema krediidiga mängude toetamist oma rahakotiga, kas pole?

ps. kui loed steamist negatiivsust, ka paljud venekeelsed panevad mängu suhtes pöidlad alla, aga eks nemadki on ju lääne mõjutatud tegelased ja ei lase super venelaste ausal mängul õitseda.
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


viimati muutis p6kk44 09.05.2021 19:13:50, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1148, 1149, 1150 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.