Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Huawei P40, P40 Pro, P40 Pro+ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.05.2020 08:58:28 vasta tsitaadiga

Sold OUT, thumbs_up.gif ise millegipärast ei suutnud poe linki tuvastada icon_redface.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2020 14:45:43 vasta tsitaadiga

Ostsin Huawei tahvli ja sain guugli teenused levinud häkkimismeetodiga kenasti tööle.

Selle pealt julgesin osta P40 telefoni, aga viimase .147 firmwarega ei saa toimima seda hiina G äppi. On keegi teine uusima tarkvaraga huawei suutnud ära häkkida?

Mõtlesin, et proovin siis ilma ja ongi peaaegu kõik olemas mis vaja, aga kolme kriitilist rakendust ei saanud tööle: smart-id, strava ja waze. Kahe esimese puudumise elab (mobiil-id ja strava brauseriaknas), aga ilma waze'ta on küll natuke kehva lugu.
Variant on ka vist korraks .141 fw tagasi installida, aga ei leidnud lihtsalt meetodit, kuidas seda teha.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 07.09.2020 20:36:39 vasta tsitaadiga

Waze peaks toimima ka APKPure kaudu installides?
Mul õnnestus lõpuks isegi SwedBank äpi viipemaksed jm käima saada, aga paras keberniit oli ja ausalt öeldes ei tea siiani, kuidas see lõpuks õnnestus. Mäletan 3x tegin kogu krempli otsast peale läbi ja viimased sammud veel mitu korda erinevas järjekorras.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VectraT
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2005




sõnum 09.09.2020 10:17:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Waze peaks toimima ka APKPure kaudu installides?
Mul õnnestus lõpuks isegi SwedBank äpi viipemaksed jm käima saada, aga paras keberniit oli ja ausalt öeldes ei tea siiani, kuidas see lõpuks õnnestus. Mäletan 3x tegin kogu krempli otsast peale läbi ja viimased sammud veel mitu korda erinevas järjekorras.


Mina tean! icon_smile.gif Olude sunnil (P40 Pro prantsatas maha, klaas katki, sain uue) pidin uuesti installima just eelmine reede...
Kõigepealt uuele telefonile GMS peale, väidavad, et peab olema .131, mitte uuem ( mul oli .114, pakkus kohe .131 uuendust, tegin ära), siis Phone Clonega vana sisu uuele üle, installid kõik Google asjad peale (SwedBank äpil lubad biomeetria ja viipemaksed) ja siis keelad gsf ära Multi Tool-8 progega arvutil. SMartID töötab kah, kuigi ise see äpp lahti ei tule vist - ei tulnud ka vanematel P Pro-del...
Tegin selle õpetuse järgi:
https://www.youtube.com/watch?v=VA-gyruGORo&feature=youtu.be&ab_channel=SystemHacks
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infiltrant
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2004




sõnum 25.04.2021 10:16:28 vasta tsitaadiga

Kuidas siis värskemad arengud Huawei omanikel on, kas Waze, Smart-id ja muuks eluks vajalik on probleemivabalt tööle saadud või peab selleks mingeid keerulisi õpetusi netist taga ajama? Tahaks P40, see on veel normaalse suurusega telefon, kuid kuna kogu mu elu ja töö on väga telefonipõhibe, siis pisut pelgan.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 25.04.2021 10:49:28 vasta tsitaadiga

Minul P40 Pro nii waze, smart-id kui swedi äpp töötab siiani probleemivabalt, aga jah alguses tööle saamine oli paras kemüüse.
Waze küll vahel käima pannes ütleb, et "su telefon ei toeta google sertifikaate" vms, aga vaatamata sellele toimetab kenasti.
Paar korda on swedi panga äpp lõpetanud sõrmejäljega logimise ja kinnitamise, siis olen tolle äpi seadedest lihtsalt uuesti aktiveerinud ja toimeta jälle.

Muus osas on telefon siiani väga viis. Sisuliselt viivitusevaba ja sujuv.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jekateri
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2021




sõnum 07.05.2021 15:26:44 vasta tsitaadiga

infiltrant kirjutas:
Kuidas siis värskemad arengud Huawei omanikel on, kas Waze, Smart-id ja muuks eluks vajalik on probleemivabalt tööle saadud või peab selleks mingeid keerulisi õpetusi netist taga ajama? Tahaks P40, see on veel normaalse suurusega telefon, kuid kuna kogu mu elu ja töö on väga telefonipõhibe, siis pisut pelgan.


Mul praegu P40, mina lihtsalt oma vanast telefonist tõmbasin kõik phone cloniga, siis sain kohe ka kõik appid kaasa, siis ei olnud vaja ükhaaval otsida. Waze kord jämas, tõmbasin uue Petal searchiga, see on see otsinguriba seal ning nüüd on OK. Smart toimib, viskab seda google asja, vajatan OK ja edasi, vist pidi tulema ka uuendus varsti sellele. Swed ja SEB ka olemas, SEBis toimis sõrmejäljelugeja, Swedis ei pandnud, ta ei tuvasta mind mingil põhjusel. Aga mul Mobiil ID ei ole mingeid probleeme
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slava83
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2021




sõnum 20.07.2021 08:27:35 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Minul P40 Pro nii waze, smart-id kui swedi äpp töötab siiani probleemivabalt, aga jah alguses tööle saamine oli paras kemüüse.
Waze küll vahel käima pannes ütleb, et "su telefon ei toeta google sertifikaate" vms, aga vaatamata sellele toimetab kenasti.
Paar korda on swedi panga äpp lõpetanud sõrmejäljega logimise ja kinnitamise, siis olen tolle äpi seadedest lihtsalt uuesti aktiveerinud ja toimeta jälle.

Muus osas on telefon siiani väga viis. Sisuliselt viivitusevaba ja sujuv.


Kas kasutate veel p40 pro? Tahaks uuendada telefoni, praegu mul on OnePlus 7t pro, ja mõtlen mis võiks huvi pakkuda. Kas kõik äppid töötavad hästi? Swed (vip maksed, sõrmejæljega sisselogimine jKinnitamine)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2021 15:44:22 vasta tsitaadiga

OK, seda teemat lugedes tundub, et võib P40 Pro endale soetada küll. Inimesed on Gsuite asjad kenasti tööle saanud.
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 06.12.2021 19:14:19 vasta tsitaadiga

Ikka veel kasutan jah ja minu jaoks vajalik töötab. Peale mingit Huawei uuendust läks googleplay poest äppide laadimine jälle katki ja ei viitsinud uuesti häkkima hakata, sest minule vajalik töötab.

Smart ID on nüüd juba tükk aega Huawei sobituvus ametlikult olemas. Mobiili ID ma kasutanud ei ole ja kommenteerida ei oska, sest Smart ID teeb mul kõik vajaliku tuvastuse ära.
Waze muidu töötab kenasti, aga miskipärast häälega hoiatused viimasel ajal ei tööta. Ei ole viitsinud uurida, sest ei tunnegi neist puudust.
Swedbank äpp ja maksmine töötab probleemideta. Algul oli küll tükk tegemist, et näpujälg tööle saada, sest tundub, et swed kasutas google turvaserte. Sain tööle ja siiani pole uuenduste käigus katki läinud.
Facebookid jms, Microsoft äpid jms kõik töötab probleemivabalt.
mTasku töötab probleemivabalt.
Netflix jms töötab probleemivabalt
Kaup24 jm poodide äpid töötavad probleemivabalt. Delfid jms töötavad probleemivabalt.

Uusi äppe saab installida kas huawei Appgallery või otselinkide kaudu. Ka võib kasutada APKpure, aga too on mega reklaami täis ja ilmatuma aeglane.

Mis ei tööta:
Bolt äppide funktsionaalsus ei tööta, sest asukohta ei saa tuvastada. Nood kasutavad google maps API't, mis ei tööta.
Sama lugu on CityBee äpiga.

Telefon ise on siiani väga hea ja kõik kraam toimetab väga kiiresti. Mänge ei mängi, seega neid ei oska kommenteerida.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2021 19:35:09 vasta tsitaadiga

Kellelgi SEB rakendusega kogemusi on?
Youtube ja youtube music?

Boltist on muidugi natuke kahju...
Samas:
https://www.gsmarena.com/exclusive_huawei_strikes_a_deal_with_bolt_an_uber_alternative-news-44083.php
hmmm, äkki ikka peaks töötama?

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 06.12.2021 20:44:03 vasta tsitaadiga

Aeron, väga võimalik, et kellelgi töötab, kui ma proovisin, siis gps positioneerimine mul tööle ei hakanud.

Youtube äpp ei töötanud, veebi kaudu muidugi töötab.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2021 18:26:22 vasta tsitaadiga

Hei, mul endal esimene eksperiment läks pekki, sain tala uue firmwarei installil.
Mis firmware sul kasutusel on? Mul on ELS-NX9, EMUI 10.1.0.
Tundub, et peab HiSuite proxy-ga mässama hakkama icon_sad.gif

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 09.12.2021 19:58:14 vasta tsitaadiga

Mul on praeguse seisuga vist kõige värskem 11.0.0 ja build number 11.0.0.230
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2021 02:39:38 vasta tsitaadiga

Niisiis, kuna ei viitsinud liiga palju ise vaeva näha, siis lasin selle asja ära teha.
https://forum.xda-developers.com/t/guide-how-to-solve-wrong-downgrade-fix-usb-connection-to-computer-p40pro-firmware-on-p40-pro-n39-on-n29.4333225/
Kontakt: Telegram: badmania98


See vend - badmania, on mingi Romania entusiast, kes 20 € eest, hackib sul kõik tööle.
Võttis aega paar tundi kõik kokku ja nüüd kõik tundub töötavat kenasti + kui midagi on katki, siis ta pakub ise supporti.
Tal on telegrami chat, kus on mingi 100+ inimest kellega tal selline diil on.
Aitab sul teha softi downgrade ja siis peale seda installid esimese asjana team vieweri ning siis ta sudib ise kõik google-i teenused tööle.

Kui ma vaatasin palju ta seal toimetas, siis ei oleks ise elusees viitsinud nii palju mässata.

For now istun 10.1.0.121 versiooni peal, mis tema sõnutsi on kõige stabiilsem.
Nagu täitsa tavaline androidikas, installi Appstore-ist asju jne.

Mõningad piirangud mis kaasa tulid:
Google play store, Google Play Services ja Google Services Frameworki uuendada ei tohi.
EMUI versiooni uuendada ei tohi.
App Twin ei tööta.
Backup apps and data, contacts etc. to google drive ei tööta.
Huawei optimizerit ei soovita kasutada
Googe store poe sätetest apps auto update maha võtta.

Eks näis, kui probleemitu see elu olema saab, aga so far tundub well worth it.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 10.12.2021 08:28:42 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Telefon riistvara poolest on väga OK ja kaamerad on ka head. Kahju jah, et see USA ban nii palju jama tekitab.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 10.12.2021 09:02:44 vasta tsitaadiga

Kui ohutu selline tegevus on, anda oma telefoni üle kontroll võõrale rumeenia häkkerile, kes seal kapoti susib, pärast avastad, et su paroolid jm elu on arusaamatult kuskile rändama läinud.

Kunagi jäi silma miski liikumine "ungoogle", kus käsitletakse android telefonidele peale surutud google teenuseid bloatwarina, ning kasutajal peaks olema vabadus telefoni kasutada ka ilma google poolsete äppdeta ja nuhkimistegevuseta.
Selles vaates on veider tõepoolest, kus paljud väga hellad arvutiga ja ka telefoniga kaasa tuleva bloatwariga, mida tootja on eelpaigaldanud ja mida kasutaja kergesti või üldse eemaldada ei saa. Sisulises mõttes on google kõikide bloatwaride bloatwar, mis sisuliselt tegutseb taustal kasutaja kohta süsteemselt andmete kogumisega, aga kuna seda tehakse nii suurelt, süsteemselt ja rafineeritult, kipuvad kasutajad oma privaatsuse unustama ja loovutavad oma elu suurkorporatsioonile.

Ise olen ka oma hinge googlele juba ammu loovutanud aga vaikselt tiksub mõte, kas oleks alternatiivi.. võibolla ei kaotagi väga mugavuses ja muus ning tegelikult google pakutavale täitsa pädevad alternatiivid olema, ilma selle süsteemse nuhkimiseta. Strateegilises enda küberhügeeni ja julgeolekuvaatest oleks tark oma elu ühele suurfirmale mitte loovutada. See et täna ei ole su andmeid kuritarvitatud, ei tähenda, et seda tulevikus ei või juhtuda.

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2021 02:54:42 vasta tsitaadiga

Eks ma saan teada kui ohutu on icon_smile.gif
Jätsin omale tema kõik konf failid alles, plaanin nendega tutvuda.
Kõik muud tegevused, mis ta tegi, tegi ta remote desktopiga minu enda silma all ning seal ma midagi kahtlast ei näinud.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 11.12.2021 09:38:43 vasta tsitaadiga

Ma ise google kaupa sisuliselt ei kasuta, aga probleem on ses, et liiga paljud äppide loojad kasutavad taustal erinevaid google teenuseid ja seetõttu võib mõni äpp (nagu Bolt) pooleldi kasutu olla või mitte üldse töötada. Google on ka kaval, jagades suurt osa teenustest kas tasuta või pea tasuta, seega hea ja mugav valmislahendus äppide loojatel käepärast võtta.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konnasiil
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2022




sõnum 25.01.2022 16:40:00 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:

Swedbank äpp ja maksmine töötab probleemideta. Algul oli küll tükk tegemist, et näpujälg tööle saada, sest tundub, et swed kasutas google turvaserte. Sain tööle ja siiani pole uuenduste käigus katki läinud.

...snip...

Mis ei tööta:
Bolt äppide funktsionaalsus ei tööta, sest asukohta ei saa tuvastada. Nood kasutavad google maps API't, mis ei tööta.
Sama lugu on CityBee äpiga.

Telefon ise on siiani väga hea ja kõik kraam toimetab väga kiiresti. Mänge ei mängi, seega neid ei oska kommenteerida.


Hei!

Natuke necron siin teemat. Mina isiklikult panin endale GMS-i tööle 2019 mais mingi kaheksatunnise häkkimisega, mille käigus ma olin mitu korda valmis telefoni vastu seina viskama. AGA. Kõik sain tööle, Google äpid toimuvad nagu oleks native, playstore'ist tõmmatud kraam samamoodi. Kõik telefoni update'id töötavad, EMUI 12 läks peale ilusti, midagi ei juhtunud.

Välja arvatud:
Swedbank ei toeta mitte mingit moodi biomeetriat, ma olen igasugustes nurgatagustes lubanud igasugu asju ja miski ei aita. Äkki valgustaksid, kuidas Sul see käima saada õnnestus? Tänud. SEB äpp samas läks paugust biomeetriaga käima. Seoses sellega ma ei saa ka viipemakset mitte kuidagi tööle.

Teine asi - kui Bolt on tõmmatud PlayStore-ist, siis ta ei tööta. Aga Bolt on nüüd olemas App Gallerys, et sealt installides läheb tööle ilusti. Bolt Food ja Wolt sama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006




sõnum 25.01.2022 19:17:43 vasta tsitaadiga

OK, huvitavad seiklused. Väga võimalik, et biomeetria käima tõmbamiseks swedi äpis on vaja downgrade. Youtubest leiab ka mingi downgrade guide.
Ma ise ei viitsi sellega jamada kuna kolisin juba Samsungi peale üle.

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 27.01.2022 10:14:37 vasta tsitaadiga

Elisas P50 Pro myygis thumbs_up.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spooky
HV kasutaja
Spooky

liitunud: 25.02.2005




sõnum 15.10.2023 20:32:27 vasta tsitaadiga

Kas keegi on saanud P40 Pro panna pildistama DNG pixel binninguga? 50MP asemel 12,5MP?
50MP tuleb suure lag'iga - kassid, lapsed ja muud lemmikloomad jõuavad selle ajaga poosi ning nägu muuta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2023 23:19:24 vasta tsitaadiga

Mõni google cam-i port?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Huawei P40, P40 Pro, P40 Pro+ mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.