Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 344, 345, 346 ... 356, 357, 358  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
oscala
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2021 07:39:41 vasta tsitaadiga

Kui pereelu hakkad elama siis mingi hetk saad aru, et enam pole "minu" pind vaid kõik on "meie" pinnad ning full tower jätab liiga kohmaka mulje toas. Parem küsimus on, et kas sinna "tikutopsi" on ikka vaja vesijahutust aretada, puhtalt praktiliselt mõeldes.

Kuid selle NR200 postituse eesmärk oli jagada ka kogemust ning õpitut sinna ehitamisel, kuid õhtul ei jaksanud seda kõike veel lahti kirjutada aga kokkuvõte:
Alphacooli DC-LT 2600 + Eisstation 40 on üks suurepärane kombo oma kompaktsuselt, vaiksuselt ja võimekuselt.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 16.04.2021 08:57:53 vasta tsitaadiga

Miks mina ITX kasti otsustasin teha oli selles, et ma ei viitsinud oma suurt Fractal Define R6'te elutuppa tassida igakord kui tahaks seal OLED'i taga mängida. Väikest kasti on lihtsam ringi tarida, jääb kenam teleka kõrvale.
Lisaks sooviks aegajalt seda suvilasse kaasa tassida, et seal mängida.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2021 09:33:29 vasta tsitaadiga

Ostad korraliku HDMI kaabli ja pole vaja enam kuhugi tassida icon_biggrin.gif kui just suvilasse...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 16.04.2021 10:04:19 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
Ostad korraliku HDMI kaabli ja pole vaja enam kuhugi tassida icon_biggrin.gif kui just suvilasse...


Kahjuks ei saa. Toad pole kõrvuti, et kuidagi lihtsalt teise tuppa vedada. Lisaks on kaks koduloomast närilist, kes igasugusele lahtisele juhtmele hambad taha ajavad ja kuni vaseni välja närivad thumbs_down.gif
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 22.12.2004




sõnum 17.04.2021 00:19:42 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:

See on see, et teatud perioodidel on sedasi kus mingi asi on popp ja kõigil peab olema - no nagu teismeliste seas icon_lol.gif Kunagi oli see, et tavalise kasti asemel peab olema mingi gigatower. Siis hakati "modima" ja igaüks näris mingisuguse vendiaugu kuhugi juurde, et saaks ikka 10 venti toppida. Siis tulid esimesed külmkatoodid ja pidi igalühel see kastis olema ja eriti kõva oli siis kui oli UV katood ja siis eriti "geymer" kaablid, plate plastjublakad jne. mis siis helendasid. Nüüd on tükimat aega RGB hullus kus kui keegi müüb RGB masturbaatorit siis täismehed hulluvad. Praegune trend on siis niiväike kast kui võimalik. Huvitav whats next? icon_lol.gif


Pean nõustuma. icon_lol.gif Ma jäin suure kasti peale pidama. Tahaks, et jupid ikka jahedalt töötaksid ja tundub, et väikeses kastis nad seda ei tee isegi kui vedelikuga jahutada. Olen uusi korpuseid vaadanud aga midagi sellist, mis vastaks täitsa nõuetele pole eriti näinud. Corsair 5000D Airflow pakkus pinget aga sinna ei mahuta üle slim radiaatorite suurt s*ttagi. Lian-Li Dynamic oli ka hea aga see kast on igal teisell tondil ja seda ka ei tahaks. icon_lol.gif Kiskus veidi korpuste peale jutt aga kui tahaks norm vett ehitada siis igasse korpusesse ikka vett ei paigalda kui juhuslikult lõikuma ei hakka. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2021 05:43:11 vasta tsitaadiga

Evil, Miks see halb on kui mingi kast on paljudel? Ega see telefon pole, et kaasas kannad ja näitad. Lan partyd on kah suht minevik. Eriti praeguses olukorras. Minule on pigem mulje jäänud, et arvutikomponentide osas on see just pluss kui paljud kasutavad mingit mudelit.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2021 08:05:18 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Auron kirjutas:

See on see, et teatud perioodidel on sedasi kus mingi asi on popp ja kõigil peab olema - no nagu teismeliste seas icon_lol.gif Kunagi oli see, et tavalise kasti asemel peab olema mingi gigatower. Siis hakati "modima" ja igaüks näris mingisuguse vendiaugu kuhugi juurde, et saaks ikka 10 venti toppida. Siis tulid esimesed külmkatoodid ja pidi igalühel see kastis olema ja eriti kõva oli siis kui oli UV katood ja siis eriti "geymer" kaablid, plate plastjublakad jne. mis siis helendasid. Nüüd on tükimat aega RGB hullus kus kui keegi müüb RGB masturbaatorit siis täismehed hulluvad. Praegune trend on siis niiväike kast kui võimalik. Huvitav whats next? icon_lol.gif


Pean nõustuma. icon_lol.gif Ma jäin suure kasti peale pidama. Tahaks, et jupid ikka jahedalt töötaksid ja tundub, et väikeses kastis nad seda ei tee isegi kui vedelikuga jahutada. Olen uusi korpuseid vaadanud aga midagi sellist, mis vastaks täitsa nõuetele pole eriti näinud. Corsair 5000D Airflow pakkus pinget aga sinna ei mahuta üle slim radiaatorite suurt s*ttagi. Lian-Li Dynamic oli ka hea aga see kast on igal teisell tondil ja seda ka ei tahaks. icon_lol.gif Kiskus veidi korpuste peale jutt aga kui tahaks norm vett ehitada siis igasse korpusesse ikka vett ei paigalda kui juhuslikult lõikuma ei hakka. icon_rolleyes.gif


Kui pinnaruumi on siis ongi ju nö. slim radikas soovitatud - paks radikas soovitatud aint juhul kui pinna suuremaks ajamine pole võimalik ehk siis tekitatakse lisapinda juurde lisades radikale paksust. See aga nõuab paremat õhuvoolu, et paksemast radikast efektiivselt läbi suruda mis tahab kiiremini pöörlevaid vente mis võrdub rohkem müra. Kui juba nö. bädäss mitme suure radikaga süsteem ehitada siis eesmärk on ju jahutada hästi võimalikult vaikselt. Mingist piirist, mis tavalise mitte rekordeid püüdva ja ülemõistuse ülekellatud süsteemi puhul tuleb üsna kiiresti ette (a'la 2xmingi 420/540 vms. radikas) ei anna rohkem radikaid jahutamisjõudlust juurde kuna vesi juba ongi tiiru läbikäiduna +2-3 ruumi temperatuurist.

Sesmõttes nõus, et kui tahta ehitada mingeid eriti overkill vesijahutus süsteeme siis sellist mõistlikku kasti mis seda silmale ilusalt võimaldaks otseselt päris jahh pole. Ehk siis ise näeks vaimusilmas ette nö. dual chamber kasti kus piltlikult öeldes oleks kogu jahutusmänga siis tagaküljel ja näiteks radikaid saaks täis panna kogu tagumise kaane ehk nii 4-5 tükki suuri kõrvuti - kast kinnisena aga näeks välja nagu tavaline dual chamber kast a'la lianLi 011 - lihtsalt siis põhijuppide ruum võib olla õhem ja tagumine külge siis paksem. Probleem vist nö. ongi see, et taoline kast oleks vesijahutus only kast ja ükski tootja ei taha rahhi raisata taolise asja väljatöötamise jaoks kuna kasutus oleks nö. piiratud ja väga konkreetne.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oscala
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2021 08:58:26 vasta tsitaadiga

Lian-Li O11 Dynamic Mini-sse saab väga overkill jahutusega ning RGB disco-show ehitada. Arvan, et kunagi võtan sellise ka ette.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2021 19:05:21 vasta tsitaadiga

Mingiaeg rääkisin ka uuesti naisterahvaga arvutilaua projektist, tegi selgeks, et mööbel vahetub suht tihti, ehk kord aastas kindlalt ja siis sai seda korpust talle näidatud ehk siis valget.

See Lian-Li O11 Dynamic Mini ka mõlema rahulolul tellitud sai. icon_smile.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 22.12.2004




sõnum 19.04.2021 23:49:41 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Kui pinnaruumi on siis ongi ju nö. slim radikas soovitatud - paks radikas soovitatud aint juhul kui pinna suuremaks ajamine pole võimalik ehk siis tekitatakse lisapinda juurde lisades radikale paksust. See aga nõuab paremat õhuvoolu, et paksemast radikast efektiivselt läbi suruda mis tahab kiiremini pöörlevaid vente mis võrdub rohkem müra. Kui juba nö. bädäss mitme suure radikaga süsteem ehitada siis eesmärk on ju jahutada hästi võimalikult vaikselt. Mingist piirist, mis tavalise mitte rekordeid püüdva ja ülemõistuse ülekellatud süsteemi puhul tuleb üsna kiiresti ette (a'la 2xmingi 420/540 vms. radikas) ei anna rohkem radikaid jahutamisjõudlust juurde kuna vesi juba ongi tiiru läbikäiduna +2-3 ruumi temperatuurist.


Räägi kas su kogemus custom veega on ainult teoorias või oled reaalselt midagi ehitanud ka?
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2021 06:47:18 vasta tsitaadiga

Evil, mõned custom kastid olen tellimuse peale teinud - kõik olnud nö. mängurikastid. Eesmärk olnud vaikus ja viisakas väljanägemine.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 22.12.2004




sõnum 22.04.2021 00:38:58 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Evil, mõned custom kastid olen tellimuse peale teinud - kõik olnud nö. mängurikastid. Eesmärk olnud vaikus ja viisakas väljanägemine.


Tore, et sul mingi kogemus vähemalt on. thumbs_up.gif
Minu arvamus on muidugi veidi teistsugune, mis puudutab slim vs thick radiaatorit. Isiklikult meeldivad mulle rohkem paksemad radiaatorid kuna neil on rohkem jahutuspinda. Kunagi olid väga kiidetud Thermochill PA120 radiaatorid ja need olid paksud elukad.(60mm) Teoorias oleks olnud vaja nende radiaatorite puhul high rpm ventilaatoreid aga kuna radiaatori FPI(fins per inch) oli nii madal, siis ei olnud vaja nii palju static pressure-it, et sealt õhku läbi suruda. Nii, et mõnikord töötab paksem radiaator ka madala rpm ventilaatoritega isegi paremini kui slim radiaatoriga. See tähendab, et õige paksu radiaatoriga on performance parem kui slim radiaatoriga. Viskan siia mingi lingi kus igaüks saaks vaadata erinevate 360 radikate võrdlust:
https://www.xtremerigs.net/2015/02/11/radiator-round-2015/
Mul on see testivõitja XE360 täitsa olemas ja tahaks kasutusele võtta aga mu Obsidian 750D Airflow ei söö hetkel üle 2x360 radika. icon_smile.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oscala
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2021 08:09:25 vasta tsitaadiga

Minu kogemused toetavad Auron mõttekäiku. Sellest samast testist loeb välja, et XE on ainult parem juhul kui kasutada push/pull lahendust ehk kahte tiivikut, mis teeks XE sügavuseks 110mm vs nt Hardware Labsi GTSi 55mm (ühe tiivikuga). Nende jõudluse vahe on aga:
Ühe tiivikuga (XE oleks 85mm vs 55mm): 750 RPM juures HWLabsi kasuks 9,6% ning 1300 juures EKWB XE kasuks 8,8%.
Push/pull XE-l ja lihtsalt push HWLabs GTS: 750 RPM juures XE kasuks 7,9% ja 1300 juures 17,4%. Kaks tiivikut teevad rohkem müra, kindlasti alates ~1100+ RPM juures.

Eks see kõik teebki vesijahutuse huvitavaks - sama tulemus on võimalik saada erinevat moodi ning vastavalt kasti/olude võimalikkusele.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2021 08:49:01 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Auron kirjutas:
Evil, mõned custom kastid olen tellimuse peale teinud - kõik olnud nö. mängurikastid. Eesmärk olnud vaikus ja viisakas väljanägemine.


Tore, et sul mingi kogemus vähemalt on. thumbs_up.gif
Minu arvamus on muidugi veidi teistsugune, mis puudutab slim vs thick radiaatorit. Isiklikult meeldivad mulle rohkem paksemad radiaatorid kuna neil on rohkem jahutuspinda. Kunagi olid väga kiidetud Thermochill PA120 radiaatorid ja need olid paksud elukad.(60mm) Teoorias oleks olnud vaja nende radiaatorite puhul high rpm ventilaatoreid aga kuna radiaatori FPI(fins per inch) oli nii madal, siis ei olnud vaja nii palju static pressure-it, et sealt õhku läbi suruda. Nii, et mõnikord töötab paksem radiaator ka madala rpm ventilaatoritega isegi paremini kui slim radiaatoriga. See tähendab, et õige paksu radiaatoriga on performance parem kui slim radiaatoriga. Viskan siia mingi lingi kus igaüks saaks vaadata erinevate 360 radikate võrdlust:
https://www.xtremerigs.net/2015/02/11/radiator-round-2015/
Mul on see testivõitja XE360 täitsa olemas ja tahaks kasutusele võtta aga mu Obsidian 750D Airflow ei söö hetkel üle 2x360 radika. icon_smile.gif


Kuhu sa selle 2 360 radika toppisid? Lõikasid HDD ülemise sahtli ka välja? Ja 3 saab panna katusele väga edukalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 22.12.2004




sõnum 22.04.2021 11:44:58 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
Kuhu sa selle 2 360 radika toppisid? Lõikasid HDD ülemise sahtli ka välja? Ja 3 saab panna katusele väga edukalt thumbs_up.gif


Lõikasin välja jah. Osaliselt oli neetidega aga ilma lõikamata ei pääsenud. Eesmärk on radikad korpusesse mahutada. Ma paigaldaks sel juhul need radikad juba tagumise küljepaneeli külge nagu Mora radikas kunagi oli.
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2021 12:52:04 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
m8markus kirjutas:
Kuhu sa selle 2 360 radika toppisid? Lõikasid HDD ülemise sahtli ka välja? Ja 3 saab panna katusele väga edukalt thumbs_up.gif


Lõikasin välja jah. Osaliselt oli neetidega aga ilma lõikamata ei pääsenud. Eesmärk on radikad korpusesse mahutada. Ma paigaldaks sel juhul need radikad juba tagumise küljepaneeli külge nagu Mora radikas kunagi oli.


Miks peale ei taha panna, vendid alla, tõmbavad seest veel lisaks sooja välja...see HDD kast on seal üldse väga paha asi, ise pole veel välja lõiganud, ei saa paksu 360 ka panna üles normaalselt...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 22.12.2004




sõnum 22.04.2021 13:19:18 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
Evil kirjutas:
m8markus kirjutas:
Kuhu sa selle 2 360 radika toppisid? Lõikasid HDD ülemise sahtli ka välja? Ja 3 saab panna katusele väga edukalt thumbs_up.gif


Lõikasin välja jah. Osaliselt oli neetidega aga ilma lõikamata ei pääsenud. Eesmärk on radikad korpusesse mahutada. Ma paigaldaks sel juhul need radikad juba tagumise küljepaneeli külge nagu Mora radikas kunagi oli.


Miks peale ei taha panna, vendid alla, tõmbavad seest veel lisaks sooja välja...see HDD kast on seal üldse väga paha asi, ise pole veel välja lõiganud, ei saa paksu 360 ka panna üles normaalselt...


Selleks, et otseselt vaja pole. 2x360 on enam kui küllalt. Testimise eesmärgil prooviks. Mul on hetkel isegi 3x360 radikat üle aga siis peaksin teise pumba ka lisama. See oleks kergelt öeldes overkill. icon_smile.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2021 13:53:23 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
m8markus kirjutas:
Evil kirjutas:
m8markus kirjutas:
Kuhu sa selle 2 360 radika toppisid? Lõikasid HDD ülemise sahtli ka välja? Ja 3 saab panna katusele väga edukalt thumbs_up.gif


Lõikasin välja jah. Osaliselt oli neetidega aga ilma lõikamata ei pääsenud. Eesmärk on radikad korpusesse mahutada. Ma paigaldaks sel juhul need radikad juba tagumise küljepaneeli külge nagu Mora radikas kunagi oli.


Miks peale ei taha panna, vendid alla, tõmbavad seest veel lisaks sooja välja...see HDD kast on seal üldse väga paha asi, ise pole veel välja lõiganud, ei saa paksu 360 ka panna üles normaalselt...




Selleks, et otseselt vaja pole. 2x360 on enam kui küllalt. Testimise eesmärgil prooviks. Mul on hetkel isegi 3x360 radikat üle aga siis peaksin teise pumba ka lisama. See oleks kergelt öeldes overkill. icon_smile.gif


Ma neid nurgaga pööratavais muhve enam kunagi ei kasuta, üks proose oma hakkas heast peast läbi laskma ja kärsatas kunagi 1080 kaardi läbi...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 22.04.2021 15:58:08 vasta tsitaadiga

Vaatasin size compare'st järgi oma praeguse itx kasti Cougar QBX'i suuruse ja siis CM NR200 suuruse.
https://comparesizes.com/comparison/NR200-vs-Cougar-QBX/16190953248284836
Sisuliselt identsed va see, et NR200 on laiem (kõrgem) ja mahutab kuni 155mm cpu torne. QBX'l on see 105mm. Olgugi, et kasti kõrguse vahe on ainult 178mm vs 185mm.
See näitab, et NR200 sees on seda sügavust paremini ära kasutatud. Peab ikka uue kasti muretsema ja sinna ümber laduma oma itx buildi... kopp.gif
Saab siis suuremaid radikaid ja vente ära kasutada, et paremat tempi saavutada.
Hetkel all-core OC 5600X saavutab 1h CB23 benchis 82C. Võiks nagu madalam olla.
TimeSpy stress testi lõpus on nii CPU kui GPU max temp siis 85C ja 76C. Vendid 1900rpmi peal huugamas. Tõenäoliselt saaks GPU undervoldiga tempi alla.

Update: Tellisin valge NR200 ära...
Mõtlen kas kasutan edasi seda Barrow CPUblock/reser/pump kombot, või teen siin juba aasta seisnud Alphacool karbid lahti (Alphacooli DC-LT + Eisstation 40), mida siin kasutaja oscala ka kasutas samas korpuses... või panna tutikad asjad müüki icon_neutral.gif
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oscala
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2021 21:48:36 vasta tsitaadiga

Ma ise soovitan Barrow oma. Kindlasti võimsam (kui kaalutakse mitmeid radikaid ja plokke) ning ~55% PWN juures hääletu. Samuti mugavam ehitada "plöts ja paigas" ning komponente liigutada. Ainus DC-LT pluss oli, et seda oli lihtsam täita - Barrow "reservoir" on ikka olematu ning mina lihtsuse mõttes panin EKWB Revo D5 quick disconnectidega vahele, et õhku välja saada, täita ja normaliseerida.

NR200 kohalt ma loodan, et nad teevad REV.2 kus tekitavad ülesse radika toe - ruum selleks on olemas, lihtsalt halb disain. Kui nad selle ära teevad siis tundub väga hea kast, et teha: radikas all sisse, küljelt ventilaatorid külma õhku juurde ning üleval radikas välja + GPU vertikaali, et õhk saaks liikuda.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2021 22:06:05 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Vaatasin size compare'st järgi oma praeguse itx kasti Cougar QBX'i suuruse ja siis CM NR200 suuruse.
https://comparesizes.com/comparison/NR200-vs-Cougar-QBX/16190953248284836
Sisuliselt identsed va see, et NR200 on laiem (kõrgem) ja mahutab kuni 155mm cpu torne. QBX'l on see 105mm. Olgugi, et kasti kõrguse vahe on ainult 178mm vs 185mm.


Kui sa QBX's natuke sees ringi vaatad, siis näed, et selgelt mahub sinna kõrgem kui 105mm. Koos sisemise bracketiga peaks umbes 132mm mahtuma (Dark Rock TF nt), ilma sellest peaks ka 145mm ära mahtuma ilma, et see küljepaneeli vastu läheks. Neil on see spec sheet selles osas suht mööda.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 28.04.2021 13:39:25 vasta tsitaadiga

A-Circus. kirjutas:
Tänud, kes arvamust avaldasid. Saan aru, et iseehitatud süsteemi puhul on praktiline kasutegur üsna olematu, kuid ei saa vist enne rahu kui asi ära proovitud. Aastaid juba korduvalt kihk selle koha pealt peale tulnud.

Sain siis mingi aeg tagasi oma süsteemi kokku, läksin natuke kergema vastupanu teed ja võtsin Alphacooli komplekti 360mm radikaga. Kokkupanemine läks ladusamalt, kui ootasin.

Kraken X62 AIO'ga võrreldes on CPU max temperatuurid ca 4c madalamad (lasin 25min CB 20 järjest, AIO'ga 20min- tean ei ole päris Prime95 vms). Skoorid olid AIO'ga võrreldes samuti veidi kõrgemad ning ei vähenenud iga järgneva run'iga nii palju. Kõige rohkem on mind selle ise kokkupandud süsteemi juures üllatanud vaikus, eriti see et pumpa pole üldse kuulda, koormuse all oli X62 kindlasti lärmakam (idles mõlemad väga vaiksed).

CB's sain üksiku testiga ka 7400p kätte nüüd (see ei olnud eesmärk omaette):
Spoiler Spoiler Spoiler

Igatahes praegu sai kihk rahuldatud, kuid kes teab võib-olla lisan mingi aeg GPU ka ringesse.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2021 13:27:10 vasta tsitaadiga

Kui keegi on midagi tellimas näiteks highflow.nl lehelt või kuskilt mujalt EU-st siis palun teada anda, oleks vaja saada EK-D5 PWM G2 Motor (12V DC Pump Motor) - Sleeved, saaks postikulu väiksemaks.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thech00z3n
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2009




sõnum 03.05.2021 09:17:18 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi leidub G1/4 seal plugi? Midagi selle sarnast: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Vesijahutus-komponendid/215193
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oscala
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2021 10:41:55 vasta tsitaadiga

thech00z3n kirjutas:
Kas kellelgi leidub G1/4 seal plugi? Midagi selle sarnast: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Vesijahutus-komponendid/215193


Mul peaks olema mitmeid. Mitte küll just konkreetset.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 344, 345, 346 ... 356, 357, 358  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.