Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ishop.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2019 16:26:11 vasta tsitaadiga

Argo12 kirjutas:
Tellisin 08.01.2019 ultra.ee (Contigo Eesti OÜ) kaudu robottolmuimeja Neato D5. Sain samal päeval e-kirjaga kinnituse.
11.01.2019 e-kirjaga teade, kaup saabus Eestisse.
16.01.2019 SMS, et kaup Tartus pakiautomaadis.
Kuigi antud foorum tegi mind murelikuks, siis minu antud kogemus ultra.ee-ga on positiivne.


Mis see siia puutub ? Antud foorumis käib iShop.ee arutlus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2019 16:42:10 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
Argo12 kirjutas:
Tellisin 08.01.2019 ultra.ee (Contigo Eesti OÜ) kaudu robottolmuimeja Neato D5. Sain samal päeval e-kirjaga kinnituse.
11.01.2019 e-kirjaga teade, kaup saabus Eestisse.
16.01.2019 SMS, et kaup Tartus pakiautomaadis.
Kuigi antud foorum tegi mind murelikuks, siis minu antud kogemus ultra.ee-ga on positiivne.


Mis see siia puutub ? Antud foorumis käib iShop.ee arutlus.
Sest kaupluse kui ka juriidiline aadress on 1:1
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2019 10:49:46 vasta tsitaadiga

Argo12 konto paistab olevat loodud ainult selle ühe postituse jaoks icon_confused.gif
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ecu
HV vaatleja

liitunud: 12.08.2004




sõnum 12.08.2019 14:49:38 vasta tsitaadiga

Contigo Eesti OÜ - Ei saa soovitada selle firma e-poodidest tellida. Kuu aega ainult lubati ja raha ka pole veel tagastatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maitz
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 28.11.2019 13:49:33 vasta tsitaadiga

Ecu kirjutas:
Contigo Eesti OÜ - Ei saa soovitada selle firma e-poodidest tellida. Kuu aega ainult lubati ja raha ka pole veel tagastatud.


tänaseks on selle poe aadress ilike.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A. Loop
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2020




sõnum 14.03.2020 13:33:15 Contigo vasta tsitaadiga

Contigo Eesti (ultra.ee pood) ongi loodud minusugustelt rumalatelt raha ära võtmiseks. Sai tellitud 280 EURine tolmuimeja tarneajaga 2-3 päeva. Möödunud üle kuu - ei kaupa ega raha. Klienditugi on ainult meilirobot. Tänaseks olen läbi proovinud kõik variandid raha tagasi saamiseks peale nende JÕhvi kontorisse kohale minemise. Tuleb vist see ette võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRsick
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2020




sõnum 25.04.2020 11:52:28 Re: Contigo vasta tsitaadiga

A. Loop kirjutas:
Contigo Eesti (ultra.ee pood) ongi loodud minusugustelt rumalatelt raha ära võtmiseks. Sai tellitud 280 EURine tolmuimeja tarneajaga 2-3 päeva. Möödunud üle kuu - ei kaupa ega raha. Klienditugi on ainult meilirobot. Tänaseks olen läbi proovinud kõik variandid raha tagasi saamiseks peale nende JÕhvi kontorisse kohale minemise. Tuleb vist see ette võtta.


Kas loos arenguid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hfda
HV vaatleja

liitunud: 28.04.2020




sõnum 28.04.2020 12:26:38 Re: Contigo vasta tsitaadiga

A. Loop kirjutas:
Contigo Eesti (ultra.ee pood) ongi loodud minusugustelt rumalatelt raha ära võtmiseks. Sai tellitud 280 EURine tolmuimeja tarneajaga 2-3 päeva. Möödunud üle kuu - ei kaupa ega raha. Klienditugi on ainult meilirobot. Tänaseks olen läbi proovinud kõik variandid raha tagasi saamiseks peale nende JÕhvi kontorisse kohale minemise. Tuleb vist see ette võtta.


Mul on samasugune lugu! Tellisin robotit 19.03.2020. (280 EUR). Nad ei vasta postile, telefonitugi ei tööta, ei saa raha tagasi. Olen kuri juba. Kas Te leidsite lahendust?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRsick
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2020




sõnum 01.05.2020 19:50:01 Re: Contigo vasta tsitaadiga

Hfda kirjutas:
A. Loop kirjutas:
Contigo Eesti (ultra.ee pood) ongi loodud minusugustelt rumalatelt raha ära võtmiseks. Sai tellitud 280 EURine tolmuimeja tarneajaga 2-3 päeva. Möödunud üle kuu - ei kaupa ega raha. Klienditugi on ainult meilirobot. Tänaseks olen läbi proovinud kõik variandid raha tagasi saamiseks peale nende JÕhvi kontorisse kohale minemise. Tuleb vist see ette võtta.


Mul on samasugune lugu! Tellisin robotit 19.03.2020. (280 EUR). Nad ei vasta postile, telefonitugi ei tööta, ei saa raha tagasi. Olen kuri juba. Kas Te leidsite lahendust?


Kui kontakti ei saa ja tarne aeg möödas tuleb hakata kiiresti avaldusi vorpima et saadaks pätid kätte või vähemalt pettuäri kinni.
Näide: https://raha.geenius.ee/rubriik/uudis/politsei-hakkas-ootamatult-tegevuse-lopetanud-uhisrahastusplatvormi-uurima/
Contigo Eesti OÜ omanik on Marko Pirks- kahjuks ise ka ei teinud Niiiii põhjalikku analüüsi ette. Midagi head ei räägita temast icon_sad.gif
Kui kontakti saaks, teaks mis päriselt toimub siis veel ehk mõistaks aga hetkel tundub et see pood on püsti pandud puhtalt pettusega raha rööviks.


TÄIENDUS:
just tuli Sõnum et pakk smartposti pandud. (3 nädalat kulus)
Kui see nüüd päriselt ikkagi teoks saab et ma saan paki kätte siis pean oma sõnu sööma.
KEEGI ei vasta telefonile ega mailile aga justkui miski liiguks taustal.

Annan teada kuidas kõik lõppeb.

KAUP KÄES.
niisiis ettevõte toimis ja ma sain alla kuu aja mis tellisin.
Muud polegi ette heita kui et nad võiks vahepealset kommunikatsiooni parandada.
Et klient saaks tagasisidet, asjad on liikumas jne.
Tuleb ehk ise ka teinekord kenasti maksimum aeg täis oodata enne kui teemat teha.
Kahjuks ilma tagasisideta tausta asjadel uurides tekib kõhedus et ehk petetakse.
Hea kommunikatsiooniga oleks neil imago parem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dafetix
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2004




sõnum 11.12.2020 14:32:14 Re: Contigo vasta tsitaadiga

A. Loop kirjutas:
Contigo Eesti (ultra.ee pood) ongi loodud minusugustelt rumalatelt raha ära võtmiseks. Sai tellitud 280 EURine tolmuimeja tarneajaga 2-3 päeva. Möödunud üle kuu - ei kaupa ega raha. Klienditugi on ainult meilirobot. Tänaseks olen läbi proovinud kõik variandid raha tagasi saamiseks peale nende JÕhvi kontorisse kohale minemise. Tuleb vist see ette võtta.


Samad sõnad minu poolt:
Sai 2020-11-09 robottolmuimeja tellitud ning sealt edasi on ainult ähmaseid tarneaegade lubadusi antud mis on iga kord samad (5-9tp).
Üle kuu aja on juba möödunud...vaatab kas raha saab ikka tagasi ilma tarbijakaitseta.

Kokkuvõttes...ei soovita või soovitan vaatamata odavatele hindadele võimalikult kaugele hoida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004




sõnum 15.12.2020 13:21:14 vasta tsitaadiga

Kolleeg suhtles nendega läbi kodulehe chati, uuris Macbook Airi tarneaja kohta. Tellimust ei esitanud, aga oh üllatust, e-arve oli otse raamatupidamisse juba järgmisel päeval saabunud.
Kõlab väga kahtlaselt ning igaks juhuks hoiatan kõiki nendega asja ajamise eest icon_evil.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dafetix
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2004




sõnum 04.01.2021 14:14:44 Re: Contigo vasta tsitaadiga

dafetix kirjutas:
A. Loop kirjutas:
Contigo Eesti (ultra.ee pood) ongi loodud minusugustelt rumalatelt raha ära võtmiseks. Sai tellitud 280 EURine tolmuimeja tarneajaga 2-3 päeva. Möödunud üle kuu - ei kaupa ega raha. Klienditugi on ainult meilirobot. Tänaseks olen läbi proovinud kõik variandid raha tagasi saamiseks peale nende JÕhvi kontorisse kohale minemise. Tuleb vist see ette võtta.


Samad sõnad minu poolt:
Sai 2020-11-09 robottolmuimeja tellitud ning sealt edasi on ainult ähmaseid tarneaegade lubadusi antud mis on iga kord samad (5-9tp).
Üle kuu aja on juba möödunud...vaatab kas raha saab ikka tagasi ilma tarbijakaitseta.

Kokkuvõttes...ei soovita või soovitan vaatamata odavatele hindadele võimalikult kaugele hoida.


UPD: Peale peaaegu 2 kuud sain ikka igapäevase helistamise, tarbijakaitse avaldusega ja peale käimisega ikka raha tagasi. Huvitav on ikka, et sama toode, mille esialgselt tellisin on siiamaani just kui "Laomüük", kohapeal olemas.
Ja telefoni otsas istub tüdruk ei tea üldse mitte kunagi mitte midagi (saatsime raha juba tagasi...saatsime läbi paypal'i...WTF...ikka ei saatnud...saadame homme...uurime...ikka saatsime...saadame ikka homme jne) ...EI SOOVITA
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 26.02.2021 13:46:14 vasta tsitaadiga

Nali,Naljaks aga see pood kuulub samase patta üks järgmistest antud tegelaste poodidest, Nimelt sai siin nädala eest tellitud Videokaart teades juba ette ,et no ei ole ju kaarte praegu saada ja veel siukeste hindadega aga loomulikult laoseisus kõik kaardid olemas.

https://1shop.ee/et/298--arvuti-videokaardid

Nädalaga pole keegi midagi posti pannud helistasin ja uurisin mis värk on ja kaua tarne aega võtab?
Vastuseks sain selle ,et keegi olevat veel 2 nädalat tagasi samasuguse kaardi tellinud nagu mina aga pole veel kaardid nendeni jõudnud, küsisin sellpeale ,et müüte asju mida endal pole laos olemaski?
Kahjuks hetkel pole jah ühtegi kaarti icon_sad.gif. Aga varsti peaks jõudma ,et esmaspäevaks saabub täpsem info ,et kas peab veel veidi ootama või tuleb teha raha tagastus.
Eks ma postitan mis huvitava vastuse ma siis esmaspäeval saan icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2021 14:00:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

loomulikult laoseisus kõik kaardid olemas

Kus sa seal seda laoseisu näed?

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 26.02.2021 14:09:02 vasta tsitaadiga

mina Artjom kirjutas:
tsitaat:

loomulikult laoseisus kõik kaardid olemas

Kus sa seal seda laoseisu näed?


Tegelikult ei näegi aga kui on kirjas tellitav siis eeldaks ,et neil on toode ka kohapeal olemas või kuidas ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2021 14:16:40 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
mina Artjom kirjutas:
tsitaat:

loomulikult laoseisus kõik kaardid olemas

Kus sa seal seda laoseisu näed?


Tegelikult ei näegi aga kui on kirjas tellitav siis eeldaks ,et neil on toode ka kohapeal olemas või kuidas ?
nope
.. ja kus kohapeal? https://1shop.ee/et/kauplused

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 26.02.2021 14:31:05 vasta tsitaadiga

mina Artjom kirjutas:
Mõmmik123 kirjutas:
mina Artjom kirjutas:
tsitaat:

loomulikult laoseisus kõik kaardid olemas

Kus sa seal seda laoseisu näed?


Tegelikult ei näegi aga kui on kirjas tellitav siis eeldaks ,et neil on toode ka kohapeal olemas või kuidas ?
nope
.. ja kus kohapeal? https://1shop.ee/et/kauplused



Laos? Enda pood v milles probleem v millest probleemi otsid ?
Tellimust täites pole mingit infot selle kohta ,et tarneaeg võib olla väga pikk v mitte üldse saada ?
Normaalne pood ei talitu nii ,et hakkab sulle mingist rahatagastusest rääkima v ei paku tooteid mille kättesaadavus suht 0 lähedane on või kuidas ?
Kui kõnes öeldi ,et hetkel pole jah kohapeal ühtegi kaarti, siis järelikult ikka hoiavad enda manti kuskil v kuidas?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2021 15:05:49 vasta tsitaadiga

Pole ju kirjas et kohe saadaval icon_rolleyes.gif

Ma küll ei tea mis kaarti sa osta tahtsid, aga rx 5000 hinnad on eelmisest aastast ning nende puhul sa vaevalt soovitud hinnaga toote kätte saad..

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2021 15:46:08 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
mina Artjom kirjutas:
tsitaat:

loomulikult laoseisus kõik kaardid olemas

Kus sa seal seda laoseisu näed?


Tegelikult ei näegi aga kui on kirjas tellitav siis eeldaks ,et neil on toode ka kohapeal olemas või kuidas ?

Ei, seda ei saa eeldada üheski epoes. Ja reeglina puhtakujuline epood Eestis ei hoia kaupa oma laos, kõik on partnerite ladudes ning epoes toote juures pakutav tarneaeg tähendab aega hetkest kui kaup on partneri laost nendeni jõudnud. Enne uuest/võõrast kohast tellima asumist on mõistlik kasutustingimused läbi lugeda: https://1shop.ee/et/content/3-epoe-kasutustingimused
tsitaat:
2.2 Müüjal on õigus e-poe vahendusel sõlmitud Müügilepingust taganeda ning tellitud Kaup jätta üle andmata või teenus osutamata järgnevatel juhtudel: Kaup on laost otsa saanud; tegemist on e-poe „Tellimisel“ staatusega Kaubaga, mis on laost otsa saanud; Kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu.


Aga kus seal poes üldse seda "Tellitav" staatust näha saab? Kiikasin ka poodi ja ma ei näe üldse mingit infot toote laostaatuse kohta. Mitte ühelgi tootel icon_confused.gif
Lisaks, kas teema pealkirjas olev ishop.ee ja postituses viidatud 1shop.ee on ikka sama asi? Edit: Ok, sain aru, mida Mõmmik mõtles - sama ärika loodud uus epood.

Edit2: Mina oleksin sellest poest tellimisega väga ettevaatlik. Poe kontaktandmete järgi haldab seda Epood OÜ. Selle äriühingu andmed on enam kui kahtlased, 2019 aastaaruanne on esitamata ning 2020 aastal on deklareeritud käive 0 eurot icon_eek.gif https://www.teatmik.ee/en/personlegal/14111571-Epood-O%C3%9C
Arvaks, et kui sealt üldse mingit kaupa saab siis susserdab selle Priksi (vist) toimiv äriühing Contigo Eesti OÜ (poodide ultra.ee ja ishop24.ee käitaja). See näib deklareeritud maksuandmete järgi elus olevat. Mis siis et 4 viimast aastaaruannet on esitamata icon_biggrin.gif

Miks keegi nendest poodidest üldse midagi osta tahab, jääb mulle täiesti arusaamatuks icon_eek.gif Muid valikuvõimalusi oleks nagu jalaga segada ju.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
muss123
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2021




sõnum 07.04.2021 01:54:05 vasta tsitaadiga

Sai ka ostetud 30.03.2021 1shop e-poest videokaart ja pole siia maani kätte saanud. Minun soov on raha tagasi saata. Esiitan tarbijakaitse avaltuse selle e-poe kohta. Kui sealt abi ei saa pöörtun ka telese SOTID SELGEKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 07.04.2021 02:11:02 vasta tsitaadiga

muss123 kirjutas:
Sai ka ostetud 30.03.2021 1shop e-poest videokaart ja pole siia maani kätte saanud. Minun soov on raha tagasi saata. Esiitan tarbijakaitse avaltuse selle e-poe kohta. Kui sealt abi ei saa pöörtun ka telese SOTID SELGEKS!

Kui loodad "tellitavat" toodet nädalaga kätte saada siis veits halb aeg et sedasi loota icon_lol.gif
samas, kas sealt üldse video kaarte osta saab? säärast variant antud antud lehelt ei leia..
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2021 07:08:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

säärast variant antud antud lehelt ei leia.

vt kasvõi siin teemas paar posti üles
https://1shop.ee/et/298--arvuti-videokaardid

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 07.04.2021 08:53:20 vasta tsitaadiga

muss123 kirjutas:
Sai ka ostetud 30.03.2021 1shop e-poest videokaart ja pole siia maani kätte saanud. Minun soov on raha tagasi saata. Esiitan tarbijakaitse avaltuse selle e-poe kohta. Kui sealt abi ei saa pöörtun ka telese SOTID SELGEKS!

Epoe kasutustingimused kirjutas:
2.5.1 Maksimaalne tarneaeg on kuni 30 päeva sõltuvalt toote saadavusest. Kulleri- ja postiteenust pakuvad Smartpost, DPD ja Omniva.


Hetkel möödas 8 päeva, aega on veel palju. Tellimusest loobumiseks teavitad lihtsalt müüjat ning kõik. Kui teavitusest 14 päeva möödas ja raha pole tagasi võid mõelda tarbijakaitsele ja "sotid selgeks". Aga muidu ootamise aega veel 22 päeva.

ühe inimese kogemus paar postitust ülevalt poolt:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012




sõnum 26.04.2021 14:28:12 vasta tsitaadiga

Kehv on näha, et kuigi aeg ja olukord e-kaubandust igati soodustavad, siis sellised "ärigeeniused" suudavad oma sahkerdamisega lörtsida suure hulga usaldust e-poodide vastu.

Märtsi keskel sai rumala peaga ühte neist e-poodidest tellimus tehtud. Ei toodet, ei tagasimakset, tarbijakaitses nõue üleval.

Contigo Eesti OÜ ehk Marko Priks omab mitmeid erinevaid e-poode ja suur tõenäosus on neis kõigis lihtsalt rahast ilma jääda ilma kaupa saamata, seega tasub hoiduda:

    1shop.ee
    ilike.ee
    ishop24.ee
    ultra.ee
    sewing.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ishop.ee mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.