Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1147, 1148, 1149 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2021 20:28:48 vasta tsitaadiga

FastPotty, lugemispuue?

Sulle postitati juba link - https://worldoftanks.eu/en/content/strongholds_guide/reserves/#preparing_reserves
Loe mõttega läbi mis seal kirjas on?
tsitaat:
One-Time-Effect Reserves
- High-Capacity Transport
- Requisition
-Airstrike
- Artillery Strike

Bonus: An attack bomber is directed to the specified coordinates and drops anti-tank bombs on enemy vehicles. Increases Industrial Resource income. Available for Skirmishes and Advances.

Required Structure: Attack Bomber Squadrons
Seega kogud "kaste", seejärel kulutad neid et omale vastav üksus-ehitis tekitada. Kui üksus tekitatud, valmistad tolle abil vastavad reservid ette. Kui reservid olemas siis saad neid vastavas lahingureziimis ka kasutada.
Üksuste ehitamine: https://worldoftanks.eu/en/content/strongholds_guide/structures/
Panen sulle pildi ka juurde kus vastavad ehitised peal on.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.04.2021 00:40:16 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Võtan väljakutse vastu, Erick. Teeme kuus kuud pausi mängust ja fooumist. Kas tunnistad kohe sõltuvust või või väljakutse vastu?


Mul peaks olema väike eelis, 22. jaanuaril on olnud viimane mäng. Ehk homme saab juba 4 kuud täis viimasest korrast kui WoT'i puutusin. Ma pole kindel, kuidas see foorum siia puutub, kui eesmärk on võrrelda oskuste taset enne ja pärast pausi?

Anyway, jaanuari tase ehk baseline oli selline (https://play4stats.com/wot/eu/user/senpaierick/):


_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 22.04.2021 20:31:57 vasta tsitaadiga

[quote="erick"]
FastPotty kirjutas:
Võtan väljakutse vastu, Erick. Teeme kuus kuud pausi mängust ja fooumist. Kas tunnistad kohe sõltuvust või või väljakutse vastu?


Mul peaks olema väike eelis, 22. jaanuaril on olnud viimane mäng. Ehk homme saab juba 4 kuud täis viimasest korrast kui WoT'i puutusin. Ma pole kindel, kuidas see foorum siia puutub, kui eesmärk on võrrelda oskuste taset enne ja pärast pausi?

Anyway, jaanuari tase ehk baseline oli selline (https://play4stats.com/wot/eu/user/senpaierick/):

[/quote

Väga uhke tabel, aga võistlus algab ikkagi siis, kui sa ütled, et "OK".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.04.2021 21:40:51 vasta tsitaadiga

Mängust paus OK (no 2 kuud veel), kuid ikkagi ei saa aru, mis sul selle foorumi vastu on icon_biggrin.gif Samas annan endale aru, et siin vist paljud hingaksid kergendatult kui sa ei kribaks siia oma mõttevälgatusi... no kui piirdume selle teemaga siin, siis vast kah OK icon_biggrin.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 24.04.2021 19:06:23 vasta tsitaadiga

Victory!
Battle: Fjords
Vehicles: Centurion Mk. 7/1
Experience received: 4,060 (x2 for the first victory each day)
Battle Pass Points received: 7
Credits earned: 76,592
Battle achievements: 3 Marks of Excellence, High Caliber, Confederate, Mastery Badge: "Ace Tanker"
Reserve Stock received: 7,659

tuli kümnes 3mark ka ära icon_razz.gif

http://wotreplays.eu/site/5865767#fjords-grensu-centurion_mk_7_1

link ka üllatavalt ökonoomne tier 9 (kullamoon ei ole just kõige kasulikum)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 26.04.2021 21:26:25 vasta tsitaadiga

Mind üllatab mil viisil, peaaegu 105K lahinguga on võimalik selline vapustav tulemus saada? icon_biggrin.gif
Tehke järgi profid! icon_smile.gif
https://wotlabs.net/eu/player/maverick59

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.04.2021 22:28:32 vasta tsitaadiga

Hah, tüüp on teinud konto TÄPSELT samal päeval mis minagi. 12. aprill 2011 icon_biggrin.gif
Itaallane muide vist.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 29.04.2021 18:55:57 vasta tsitaadiga

grensu kirjutas:
Victory!
Battle: Fjords
Vehicles: Centurion Mk. 7/1
Experience received: 4,060 (x2 for the first victory each day)
Battle Pass Points received: 7
Credits earned: 76,592
Battle achievements: 3 Marks of Excellence, High Caliber, Confederate, Mastery Badge: "Ace Tanker"
Reserve Stock received: 7,659

tuli kümnes 3mark ka ära icon_razz.gif

http://wotreplays.eu/site/5865767#fjords-grensu-centurion_mk_7_1

link ka üllatavalt ökonoomne tier 9 (kullamoon ei ole just kõige kasulikum)


p6kk taaskord näitamas oma teadmatust mängust icon_biggrin.gif

centurion 7/1 kullamoon on HESH, mille pen on 58mm väiksem, kui APCR'il, mis tavamoonaks .. aga eks see mõistus pole ikkagi enda teha

edit:

tuli esimene tier 10 3mark ka ära .. feelsgood

Defeat
Battle: Sand River
Vehicles: IS-7
Experience received: 852
Battle Pass Points received: 5
Bonds received: 5
Credits earned: 64,775
Battle achievements: 3 Marks of Excellence
Reserve Stock received: 6,478
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 30.04.2021 14:29:30 vasta tsitaadiga

WoT on nüüd saadaval ka Steam'is aga seal on üks suur aga, nimelt olemas oleva kontoga sinna sisse logida ei saa vaid pead tegema uue.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk44
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2021




sõnum 30.04.2021 20:18:50 vasta tsitaadiga

grensu kirjutas:
grensu kirjutas:
Victory!
Battle: Fjords
Vehicles: Centurion Mk. 7/1
Experience received: 4,060 (x2 for the first victory each day)
Battle Pass Points received: 7
Credits earned: 76,592
Battle achievements: 3 Marks of Excellence, High Caliber, Confederate, Mastery Badge: "Ace Tanker"
Reserve Stock received: 7,659

tuli kümnes 3mark ka ära icon_razz.gif

http://wotreplays.eu/site/5865767#fjords-grensu-centurion_mk_7_1

link ka üllatavalt ökonoomne tier 9 (kullamoon ei ole just kõige kasulikum)


p6kk taaskord näitamas oma teadmatust mängust icon_biggrin.gif

centurion 7/1 kullamoon on HESH, mille pen on 58mm väiksem, kui APCR'il, mis tavamoonaks .. aga eks see mõistus pole ikkagi enda teha

edit:

tuli esimene tier 10 3mark ka ära .. feelsgood

Defeat
Battle: Sand River
Vehicles: IS-7
Experience received: 852
Battle Pass Points received: 5
Bonds received: 5
Credits earned: 64,775
Battle achievements: 3 Marks of Excellence
Reserve Stock received: 6,478


mida sulle see kulla tulistamine siis pakub? ilma kullata ei teeks sa ju ühtegi gunmarki ära. petad ju iseennast ja toetad putinit oma rahaga. lahedad eestlased, mänguoskus kehv, siis rahaga kompenseeritakse seda. siis mõõdate oma nokusid.
kõikides oma replaydes sa ju tulistad full kulda. vt http://wotreplays.eu/uploader/p6kk/id/500660 kõik mu mängud pole ühelgi tankil kuldmoona peal ja teen paremaid mänge kui teie. LGBT rahvas olete

kui ma paneks oma t10 tankidele full goldi peale, mängiks ma kõikidele tankidele 3 gunmarki peale, see ei ole üldse raske, ainult et mis ma siis saavutasin. lihtsalt maksin raha mingi triibu ees. wow, ma olen nüü võitja mees... see ei ole ju saavutus üldse. see on ju mingi lollus kuubis.
viimane 5 eurot mis ma siia mängu lulutasin oli 2019 veeburaris, 5 eurot, te maksate siiani sellele mängule peale?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.04.2021 20:29:22 vasta tsitaadiga

Millal sa ükskord arusaamiseni jõuad, et Putiniga on see mäng vähe seotud? Tegu on VALGEVENE firmaga, niiet äärmisel juhul võid Lukašenkost fantaseerida.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.04.2021 20:45:29 vasta tsitaadiga

Teil siin terav arutelu icon_lol.gif
Tundub, et videoka gametestiks päris hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk44
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2021




sõnum 30.04.2021 21:39:06 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Millal sa ükskord arusaamiseni jõuad, et Putiniga on see mäng vähe seotud? Tegu on VALGEVENE firmaga, niiet äärmisel juhul võid Lukašenkost fantaseerida.


ilma putinita seda mängu venemaal lihtsalt ei sheeri, nii et 30% selle mängu tuludest läheb putini ühiskassasse. ma ei tea kui sinisilmne sa oled, aga kahjuks see maailm on selline. valgevene oligarh saab sellest mängus mingi 20%

aga mis puutub veel kulla tulistajatesse, eriti retsid on need arty mängijad kes kulda spämmivad. üks pauk tapab sul laadija ja komandöri, paranda ühe ära, teine pauk jälle kulda ja sihtur surnud. peab ikka valus mängija olema eks.
ajukad inimesed, aga noh mis tahta LGBT maailm, kui normaalsus on kadunud, tähtis on võit, isegi kui maksab mõni selle eest 100 eurot kuus.

üldiselt ma lähen igast mängust välja kui keegi tulistab mind kullaga, võite mind reportida ja kaevata icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
mind see mäng ei koti rohkem kui ajaviide
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2021 22:32:25 vasta tsitaadiga

Sa ruigad siin nagu keegi oleks sulle omale sulakulda kannikate vahele valanud...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.04.2021 22:34:05 vasta tsitaadiga

bladerunner, vb valataksegi iga öö. Sellepärast ongi kuri LGBT, putini jms tegelaste peale. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk44
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2021




sõnum 30.04.2021 23:08:58 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Sa ruigad siin nagu keegi oleks sulle omale sulakulda kannikate vahele valanud...


aga teeme 1:1 mängu, ma ei tulista kulda, sa tulista kui tahad, valime samad tankid. kui sa võidad mind, siis oled võitja, kui kaotad, siis oled HV troll
minu kasutajanimi on mängus p6kk. teeme homme kell 2 päeval mängu, sobib sulle?

yerbaga pole mõtet mängu teha, ta kaotab 1 minutil, ta pole mängija, isegi kulda tulistades ta saab lutti, aga kui sa oled parem, teeme mängu, päriselt ka icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
nii vahva. näha kes on niisama mulaja ja kes mängija.

kell 2 homme, saada mulle kutse, ma sinu mängunime ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.04.2021 23:10:38 vasta tsitaadiga

p6kk44, ma isegi ei mõelnud selle peale, et hakkaks mõõtu võtma tankimängus. Selle e-peenise võid rahumeeli endale jätta ja pikenduseks juurde kruvida. icon_cool.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk44
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2021




sõnum 30.04.2021 23:32:54 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
p6kk44, ma isegi ei mõelnud selle peale, et hakkaks mõõtu võtma tankimängus. Selle e-peenise võid rahumeeli endale jätta ja pikenduseks juurde kruvida. icon_cool.gif


nõus, sa oled niisama halvustaja, vähemalt mida ma loen fastspotti kohta. mängu sa ei mängi, aga halvustama oled kohe valmis. ma ei tea mis sul viga on, aga midagi on. me ei pea suhtlema eks

p.s. ma ei viitsi rohkem selles NLKP reformierakonna foorumis passida, homme kell 2 viska kutse... ku ioled mängija, kui ei ole siis ei ole, who cares.
siiski ma arvan, et teen igale kulda tulistavale LGBT sotsile tuule alla icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
jään ootama, võid mu konto siin kustutada (valvejoodik on ka rahvuselt vist venelane?)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 01.05.2021 02:14:43 vasta tsitaadiga

Põkk, vana sa oled? Tundub, et mitte eriti vana, sest reaalsest elust ei paista sa veel palju jagavat!
Pole hullu! Aastatega tuleb ka tarkus icon_wink.gif
Õpi ükskord vahet tegema tibla ja venelase vahet!
Nii mõnegi venelase ees võtan ma mütsi maha, sama aga ei saa öelda kõigi eestlaste kohta.
Loe nende kirjandust, tunne nende kultuuri ja sa mõistad seda rahvust natuke rohkem.
Samuti sõbralik soovitus tegeleda oma närvidega, paistavad teised sul üsna pekkis olevat.
Ma ka vahel paugun ja ega ma ilmaasjata WOTist pidevalt chatbänni saa, kuid sedagi teen vaid siis kui keegi klähvima tuleb esimesena.

P.S Mina ei ole rahvuselt venelane, alates 1762 on minu esivanemad elanud juba siin. Kas ka varemalt, pole teada.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 01.05.2021 23:20:40 vasta tsitaadiga

Kas vaid minu meelest on kõik need põkid, potid ja kes kurat iganes see kolmas juhmard oli, üks ja sama inimene?

Kirjastiil, mõtted, väljendus- ja arusaamisoskus on täpselt samad...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 02.05.2021 16:04:08 vasta tsitaadiga

Kuule p6kk44
Kui WoT'is on loodud võimlus täiesti legaalselt "kulla" ammot lasta (kui sa oled tähele pannud siis juba pikemat aega ei pea selle eest kullaga maksma) siis miks ma ei peaks seda võimalust kasutama? Ma ei saa aru sellest oigamisest, et näe lasevad "kullaga" jne. See on üks osa mängust ja nii ongi, mida siin viriseda ja ohkida on.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 02.05.2021 21:50:45 vasta tsitaadiga

Põkiga ehk siis vipuga oli aastat viis tagasi täitsa okei õhtuti platoonida. Krõll oli ka kambas. Vahel põkk läks natukene närvi kui kaotasime aga yldpilt oli viisakas. Pagan teab mis nüüd viimastel aastatel temaga juhtunud on.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk44
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2021




sõnum 05.05.2021 12:38:53 vasta tsitaadiga

wow wow wow wow

Mäng on stiimis üleval, trikk on selles, et olemasoleva kontoga stiimis mängida vist ei saa (ei saa ka nullist alustada)? 35% positiivne mäng ja üle 1200 negatiivse hinnangu - metsik
Stiim on ainuke koht kus inimesed saavad mängust rääkida nii nagu see on - hetkel. Wot foorumis seda ei saa, HVs ka ei saa, sest pay2win mängijad lihtsalt kustutavad postid.
Sest kes maksab, see võidab...

Kopin siia ühe arvamuse:

First off: I'm a long term player, playing on and off since closed beta in early 2011. I know the history of this game very well and played it a lot in the early days. And now with Steam release it seems like a good time to tell you all a bit about this game and the company running it.

Let's begin with the most recent problem: existing players (like me) can't play the Steam version, because Wargaming artificially locks us out.
They say this is due to technical limitations, but as being a Steamworks developer myself, I can assure you that this is a blatant lie.
This isn't the first time this company lies and manipulates, and in pretty much all cases the reason for this is very simple: money.
For any purchase by a player through Steam, Valve keeps a ~30% share. Now imagine how much money Greedygaming would loose if only 20% of the existing players suddenly switch over, using Steam to buy ingame stuff instead of their own game store. They obviously don't want to take that loss, and instead of saying this honestly, they make up a bad story, basically stating that their developers are too incompetent to implement a simple feature that all modern games on Steam (including other Wargaming titles like WoT Blitz) already have.

The second never ending problem of WoT is the pay-to-win (p2w) factor. In theory it got better over time, the reality looks different however.
Premium ammo is better than standard ammo. Premium ammo costs gold or absurd amounts of credits. Premium ammo is a must-have for any tank because of bad game design.
The developers added so many overpowered tanks through the history of the game, that there is no way to properly balance this anymore today. Some tanks (which never existed in reality btw) have so crazy designs that they can only be countered by premium ammo nowadays.
Of course you don't have to care about this as casual player really, but if you actually want to win matches, you will have to use at least some premium shells in every battle. Otherwise you will be running into indestructible enemies sooner or later.

This brings me to point number 3 - the bad game and UI design.
There are many many different types of daily missions and quests, scattered around inside a horrible user interface. The old UI was simple and effective, but in the past years everything was hidden within hundrets of submenus, making everything slow, unresponsive and confusing.
The ingame UI was adjusted in the past, forcing us to play with horrible design decisions. Just take the team lists on the sides as an example - it's wasting a ton of space because of the platoon icons. There is no way to disable them. They are always displayed, completely empty/transparent if necessary, even when most players are not inside any platoon. It's not an important info in the battle which always needs to displayed. Yet there is absolutely no way to hide it or to maximize it only when needed.
Also they added (totally overpowered) wheeled tanks a while back. And while they are at least somewhat balanced by now, it never made any sense to add them in the first place. Yet they are there now and we have to live with this bad design decision.
Another always existant design problem is the matchmaking, including the map design. There are many examples for bad map design and unbalanced maps. There are many examples for bad matchmaking. Yet nothing has changed in over 10 years now. You still have to play against Tier 8 tanks with a Tier 6 tank, resulting in countless unfair situations on maps which are clearly one-sided.


And now my last and biggest concern: Wargaming, the developer behind this game.
They once were a small studio creating a unique MMO called World of Tanks. The game was a financial success and the company started growing rapidly. But instead of improving their interesting little game, making it more interesting and fun for everyone, they decided to jump on the money train and ultimatively sold their souls.
I think it's obvious that the game is focused at milking money from casual players today. It wasn't always like that, but what they are doing lately goes way too far in my opinion.

The game once had employed community manager teams, watching the forums and the game chat, interacting with players, helping out with questions and keeping everyone up-to-date. (This also applies to their other titles like World of Warships or WoT Blitz)
Over the years Wargaming kept removing them from their games, reaching a state where pretty much everything is done remotely by external companies. Just take a look at the game chat or the game forum - you won't see developers or community managers there, as almost all of them have been transferred or fired.
I've even tried talking to Wargaming staff at events like the Gamescom, but surprise: everyone I've met there was a hired, external promoter, knowing almost nothing about the game, only being there to throw around merchandise stuff.
This made one thing really clear for me: they don't really care about this project anymore and only want your money.

Another really questionable thing is their community contributor program, where content creators will receive all the overpowered ingame stuff for free as long as they keep making positive reviews about it. They are kept on a short line and under NDA, and they have to follow as long as they want to get the views from all this (p)review content.
From my point of view they abuse their hardcore-fans who joined the CC program to boost their ingame sales, without giving the players the ability to make a fair, objective decision. Only CC program members receive new stuff early, so only they can review tanks while the events to obtain them are not even running yet.
From a marketing perspective this is a genius move: you get mostly positive video content of your game on YouTube from people who are seen as a 'trusted source' by most players, hyping them for overpriced premiums or events, yet you only have to give out some ingame items (which cost you nothing as a company) to a few selected players for it.
I can't really blame the people in the CC program - almost all of them are hardcore players and they get a lot of stuff for free. Yet this pure player manipulation in my opinion, which only helps their sales and not the players or the game.

(Please don't confuse the CC program with product placements. Wargaming also pays big, totally unrelated influencers to play a few WoT rounds in a video on a press account from time to time, but such things are (at least on YouTube) clearly marked as placements and are totally unrelated to the community contributor program.)


Now I also could talk a bit about the positive sides of the game from the past, risking to sound like a grumpy old grandpa being stuck in old memories. But since those times are long gone, finally let me warn you again...
The company running this game is only interested in your money. They want to attract casual players. They want to milk them.
The game has many design problems which probably never will get fixed. It has many balancing problems and you will have to pay a lot of money to keep up with other players.
The company behind this game has no morale standards and is very manipulative. They often lie and try to make up things to calm down the less involved players.
The devs put minimum effort into this project and the community is ignored and treated like a herd of braindead idiots.

In conclusion, please think twice before starting to play this game.
You might indeed have fun when just playing casually from time to time. After all that's exactly what the game was designed towards in the past years. But you found your way to Steam already. There are so many other good games here - why not look around a bit more to find something that really catches you instead of falling for this dulled mass-produced casual game? It's your time (and money) in the end, so better use it wisely...

-----

panen veel ühe arvamuse siia juurde, mis on täielik tõde.

I'm playing this game since it was released in Europe 10 years ago and I've developed a Stockholm syndrome for it and cannot escape it due to time and money invested in it. I do not recommend this game to anyone who values sanity and good fun. Wargaming as a developer is greedy and doesn't listen to players and community contributors, they do lots of casino style tricks to convince players to spend money, they've also implemented gambling with loot boxes in it. You have to constantly keep spending money on premium time, premium tanks, due to the way this game's economy works. Old premium tanks become obsolete quite fast, because WG is improving all other tanks and encourages players to shoot premium ammunition. They also introduce obscenely overpowered tanks and give them to players who can spend 8 hours per day playing the game, this creates even more unbalanced situations, where normal good player has no chance against other player in a much better tank of the same tier. Game balance is one of the worst in online games, it is pay to win game and don't get fooled by the free to play trick. I think the worst thing about this game, is that the developer doesn't listen to the player base and old players keep leaving the game once they had cured themselves from the already mentioned Stockholm syndrome.

You can ready lots of forum posts and YouTube videos about this game, take a look before playing it and sinking your money in the "free to play" title.

----

ühesõnaga ei ole arvamust kust ei jookseks läbi sõnapaar pay2win. äkki WG siis lõpuks teeb silmad lahti, kui varem nad kõik negatiivsed arvamused kustutasid ära, nüüd on koht kus seda teha ei saa ja see mõjub nende mainele tiba kehvasti.
üldse seda jaburam ongi vaadata täna veel mängijaid kes kulda näkku tulistavad, et siis olla parim mängija RNG pay2win mängus, veel aastavahetusel kulutatakse raha mängurlusele, et võita mingeid vanu premmikaid, millega saab mängus ainult sõita, sest pihta nendega ei saa ja ei peagi saama, sest nii ongi tehtud.
kellel konto on stiimis, lugege mida inimesed arvavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 05.05.2021 13:41:04 vasta tsitaadiga

p6kk44, Ma ei saa sellest pay-to-win jutust aru. Kui ma maksan, siis ma ei võida ju? Või mida ma võidan sellega kui ma maksan? Teenib rohkem expi ja hõbedat. Selline asi on 90% free-to-play mängudes. Kui kõiki neid kutsute P2W mängudeks, siis olgu. Olgem ausad, millestki peab ju tootja elama.
Olen nõus, et premm tangid maksavad (eestlaste jaoks) palju, aga tegelikult sa vajad vb 3-4 tanki ja kõik. Mäng ise ka jagab neid. Muidugi mitte pärleid aga siiski.
Rohkem ma ei näe miks inimene peaks raha sinna mängu kulutama. Kes tahab, see muidugi maksab, ja seda nutikust ei saa neile pahaks panna.
Kulla moona jaoks jätkub mul küll hõbedat ja jääb ülegi kõvasti (ei hoia puu tanke alles).Muidugi ei lase ma ka seda valimatult igale paberikotile.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 05.05.2021 15:36:24 vasta tsitaadiga

Ole vahepeal eriti mänginud aga fps on kukkunud 130 pealt 90 peale ja enamus aega ongi 70 ja 90 vahel, ennem oli 120 ja 140 vahel. Kas asi minus või on mänguga midagi tehtud.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1147, 1148, 1149 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.