Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Robottolmuimeja Xiaomi jne märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 53, 54, 55  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
AWsander
HV kasutaja
AWsander

liitunud: 15.10.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2021 13:50:31 vasta tsitaadiga

Arvad et on legit värk? Tundub kuidagi liiga odav et tõsi olla.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2021 21:47:40 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
ents75 kirjutas:
vester1 kirjutas:
See Aivi ja Roborock S6maxv suht samasse auku. Puhastuselt praktiliselt sama 1 natuke 1 asjas parem siis jälle teine. Samas hinnaklassis diil hea. Kuu tagasi tuli mingi suurem AI upgrade ka vist mõlemale ja ei ole enam nii lollikesed nagu alguses. Paelad vist pidid ainult ikka probleemiks olema.


Mulle see Deeboti vibraga kalts tundus sümpaatne - see alles Roborocki S7-l peal. Eks näis kuidas töötab. Aga muus osas hästi sarnased. Mul pereliikmed väidavad et Deebot vaiksem... aga oma kõrve seda ei haara - võibolla segadus veidi madalam ja seepärast tundub et veidi vaiksem. Roborock andis jutuga märku kui prügisahtel välja võeti... Deebot vaikib selles osas. Robo harjal sai otsi eemaldada - Deebotil mitte, aga suht lihtne karvu eemaldada ka ilma selle võimaluseta - tal pole eriti kohti kuhu otstes need karvad vahele saaksid pugeda. Oleks mul kolli vms elukas kodus siis võibolla räägiksin muud juttu aga ühe karva ajava kassiga saab kenasti hakkama. Nüüd peab veel krt uksepakud ära vahetama madalamate vastu...


Võibolla kasulik info, kes kavatsevad Deeboti või Roborock S7 just pesu ja vibreeriva kaltsu pärast soetada. Kuna minu masinaga oli kaasas nii tavaline kui ka vibramopp siis proovisin nüüd nädalavahetusel mõlemad ära kivipõrandal. Kõigepealt lasin tavalisega üle ja siis mõne tunni pärast vibraga. Ja ütleme nii et kui tavaline mopp oli veidi määrdunud... siis see mis hiljem samalt põrandalt vibramopp kätte sai oli üsna kole (st ilus). Seega igal juhul väga hea areng. Lisaks hoiab kenasti ka mu ainsalt vaibalt alumisel korrusel eemal kui mopp küljes. Mulle tundub et kaamerast ka kasu sest tõesti ei torgi eriti jalanõusid jms pisemat kama. Seega hetkel küll väga rahul - puhtam ja kuivem tunne kindlasti


Ma olen neid kaameraga variantide ülevaateid vaadanud, kuid natuke kõhe tunne tuleb peale, kui kodus on eemalt juhitav videokaamera ringi liikumas... Olen paranoiline inimene, see on juba varasemast selge.
See, et hiinlastel mu korteri plaan on, sellest nagu pole nii hullu icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004




sõnum 20.04.2021 09:10:30 vasta tsitaadiga

antti22, kas mamibot on kohale jõudnud ja kuidas toimetab?
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraff
HV veteran


liitunud: 10.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 20.04.2021 09:21:38 vasta tsitaadiga

Keegi S5 max-le eesti keelt pole peale aretanud?
_________________
Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go!
Kommentaarid: 277 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005




sõnum 20.04.2021 12:45:39 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
antti22, kas mamibot on kohale jõudnud ja kuidas toimetab?


Kahjuks ei ole veel jõudnud... MyRobotCenter lükkab tarnet koguaeg edasi, väidetavalt pole nende tarnija suutnud neile tarnida lubatud ajaks. Aga idees on testida Exvac890 vs S5Max vs S7 . Loodame, et varsti ikka jõuavad kohale.

edit: sellepoolest muidugi MyRobotCenteri poolelt üsna paras ämber, et muidu väga postiivse tagasisidega koht aga kasutab üsna labaseid müügivõtteid nagu paljud "low-class" veebipoed: "soodustused" millel on lõpukuupäev aga kuupäev muutub kohe järgmiseks kui eelmine läbi saab, tarneajad mida pakub lükkuvad edasi kui eelmine kuupäev kätte jõuab. Eks näis kas lõpuks reaalselt asjad kohale jõuavad või peab lihtsalt tühistama. Õnneks küll "support" vastab küsimustele kiiresti, aga need vastused on sellised üsna ümmargused. Praeguse kogemuse järgi ei soovitaks küll tellida sealt.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 20.04.2021 13:01:57 vasta tsitaadiga

Offer süsteem on jah odav võte, aga nagu näha, tihtipeale toimib. Olen aru saanud, et kohale toimetamine toimib sealt suht sujuvalt kui toode on stockis. Nende probleem on et müüvad rõõmsalt pre-ordereid mingi kuupäevaga, mis ei ole nende võimuses täita. Tarne sõltub tarnijast, aga nagu viimasel ajal kombeks, kipuvad tähtajad pikenema ka tarnijast mittesõltuvatest põhjustest tingituna. Ja seda eriti Aasia suunalt, kuskandist enamus elektroonikat pärit. Müüja peaks sellega arvestama, et ostjale peab aru andma tema
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 20.04.2021 20:58:02 vasta tsitaadiga

Mamibot tuleb Hollandi kaudu, isegi kui mitte otse konteineritega. Konteinerid hetkel ei liigu väga (pole üldse kanaliga seotud). Kuldne prevac650 oli eelmise suve kõige populaarsem mudel ja peaaegu terve suvi otsas myrobotis. Refurb variandid liikusid. Juba siis ei suudetud vorpida nõudluse järgi. Täpselt nii ilmselt on ka praegu, tulevad ja lähevad tellijatele kohe laiali....aga Eesti kutt nüüd ähmi täis ja ei saa aru kuidas nii saab, kribab päevas 2-3 kirja ning nõuab vastuseid.... kas nüüd on tulnud? kuna tuleb? Kuidas te ei tea? Tahad soodsalt aga tahad ka personaalset 24h teenindust, ei käi need asjad kokku. Siis ikka oleks pidanud Eestist soetama selle.
2 tuttavat tellisid worxi niidukid, vähem kui nädalaga käes. In Stock.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005




sõnum 20.04.2021 23:11:13 vasta tsitaadiga

No milleks vaja nii klähvida? Olen rahvusvahelise logistikaga (10 aastat otseselt sellega tegelenud) ja ka konteinerite defitsiidiga väga hästi kursis ning selles ei olegi probleem. Nagu ma ütlesin, mulle ei meeldi see kuupäevade nihutamine nii sooduskampaaniate puhul kui tarnete puhul - see on labane. Logistika ja transpordi ning selles tulenevalt ka selliste tarnega seonduva klienditeeninduse põhireegel on korrektne/realistlik info, ausus ja otsekohesus - ehk siis pane aus kuupäev taha ning küsi kliendilt kas see on sobilik või mitte - pole vaja olla liiga optimistlik. Antud juhul on 3 erinevat "at the latest" kuupäeva olnud ning nende saabumisel mingit infot pole, vaid alles möödunud kuupäeva puhul uuesti küsides on öeldud järgmine ebarealistlik "at the latest" kuupäev. See on halb teenindus. Kui nad oleks esimese viivituse peale öelnud, et vabandust, on probleem, tuleb alles 2 kuu pärast, siis ei oleks minu jaoks probleemi, mul pole sellega kiiret absoluutselt. Ja ma arvan, et selline tagasiside ühe müügikoha ja nende "pre-orderite" osas on täiesti aus ja õigel kohal.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j6ukur
Kreisi kasutaja
j6ukur

liitunud: 16.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2021 06:46:37 vasta tsitaadiga

Ettevõtja taktikalisest seisukohast on kõik õige
- kauba laoshoidmine on kulukas, raha ettemaksuna arvel, on positiivne
- pannes reaalse tähtaja, on huvi väiksem, nii mõnigi ost jääks tegemata
- klient saab lõpuks kauba kätte ja mis sa arvad, kas ta hakkab sõprade ees kelkima, et tegi sita valiku ja ootas kaua või pigem kiidab, et sai 200% odavamalt kui Eestist? Lõpuks ununeb ka kliendil pikk ooteaeg ja meelde jääb positiivne kogemus hinnaga.

Kas mu enda eetilised väärtused sellise mudeliga äri lubaks pidada - pigem ei.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 21.04.2021 07:02:01 vasta tsitaadiga

Me kõik teame, kuidas üks e-pood võiks toimida ja kuidas klientidele vastama peab jne jne jne.... Mida suuremaks läheb tootevalik ning ostjate arv(myrobot üle euroopa) seda rohkem automaatseid vastuseid, mis ei annagi enamsti otsekohest seletust kunagi. Käibki mämmutamine, ma saan sinu pettumusest aru. Ma ootasin saksa e-poest kõlareid 2 kuud ja ometi oli "in stock". Kui tooteid on palju ja tarned pole müüja teha, siis seal ei tea isegi tootejuht kuna saabuda võiks....et poleks offtopic siis mu teada käib see nii.

Baltikumi Mamiboti vahendaja (mitte mamibot.ee) näitab eelduslikult delivery 14 days, enamus meie e-pood reastub sellele oma kuupäeva automaatikaga ja kuvavad ka veebis. Võtavad tellimusi selle infoga. Reaalselt aga tellitakse Mamibotist robotid siis, kui tarnija juures on 100+ tellimust kirjas. Ehk nii seda lükatakse ja lükatakse, kuni üks hetk täis teatud number. Seejärel tellib tarnija ja siis hakkab alles see 14 jooksma.
beer_yum.gif

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2021 11:30:07 vasta tsitaadiga

Hakkan kolima ja plaan võtta siis ka ligi iseliikuv puhastusaparaat mis töö/kooli ajal toa puhtaks tõmbab.
MOPi versioon ei ole väga oluline aga esmapilgul tundub, et ilma enam ei saagi osta.
Kuna tegemist oleks täitsa esimese säänse aparaadiga siis olen endiselt Xiaomi usku ja mõtlen millist valida. Kogu põrand on tammeparkett seda vist moppida pole väga viisakas.

Hansapostis on posti põhjal oleks valikus ka Mamibot aga tõesti ei tea nendest mitte midagi.

Mamibot EXVAC680S VSLAM 4.0 Smarteye 3in1
Xiaomi Mi Essential SKV4136GL
Xiaomi Mi Mop Pro SKV4110GL

Üle 300euri ei tahaks väga maksta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraff
HV veteran


liitunud: 10.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 22.04.2021 12:42:01 vasta tsitaadiga

Roborock s5 max on alis 312.-
Pm samuti xiaomi.

_________________
Let`s go, let`s go, I`m bored, let`s go!
Kommentaarid: 277 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2021 12:45:22 vasta tsitaadiga

kraff kirjutas:
Roborock s5 max on alis 312.-
Pm samuti xiaomi.


On ta parem nt kui see mamibot?
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 22.04.2021 14:24:03 vasta tsitaadiga

mocc kirjutas:
kraff kirjutas:
Roborock s5 max on alis 312.-
Pm samuti xiaomi.
On ta parem nt kui see mamibot?
Jah, selle raha eest paremat asja kui S5 Max ei saa.
Sama arvamus tuleb välja ka siis, kui siin viimasesse ~2lk süveneda icon_smile.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jax_
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2005




sõnum 22.04.2021 14:54:33 vasta tsitaadiga

S5 max on ka minu viimase viie aasta parim ost. Ei tea kuidas ma ennem ilma selleta hakkama sain icon_biggrin.gif

Karr000 kirjutas:
mocc kirjutas:
kraff kirjutas:
Roborock s5 max on alis 312.-
Pm samuti xiaomi.
On ta parem nt kui see mamibot?
Jah, selle raha eest paremat asja kui S5 Max ei saa.
Sama arvamus tuleb välja ka siis, kui siin viimasesse ~2lk süveneda icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004




sõnum 22.04.2021 15:21:49 vasta tsitaadiga

Ma mopin küll mati lakiga kaetud tammeparketti. Siiani pole näinud, et see mingeid komplikatsioone tekitaks.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 22.04.2021 16:53:13 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Ise viskasin nüüd originaal S4 harja minema, kuna 4 aastat truult teeninud. Oli isegi neid kummitükke väljas sealt. Panin siis asemele mitte originaal harjase ja oh kus hakkas vibreerima ja lärmama.
Panin kohe orig tarvikute tellimuse sisse Alist. Aga vahepeal ju vaja robotit kasutada... Tuli siis idee harjaste otstesse üks või kaks kihti isoleerteipi tõmmata, et istuks kindlalt pesas. Ja toimis! icon_smile.gif Ütleks, et vaiksem kui originaal harjaga.


Täna sain Aliexpressi paki kätte ja tulidki originaal osad thumbs_up.gif
https://www.aliexpress.com/item/4000709121875.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.5ca35d95sD2lIq

Siit lingilt see € 17,23 kombo (peahari+2 filtirt+ 2 külje harja + puhastus kamm).
Võrdlesin ka praegu kasutusel oleva knockoff peaharjaga ning filtriga. Kvaliteet on ikka kõvasti etem.
Katsetasin ka siis filtrit. Panin kohe tähele, et napsatas ilusti tugevalt kinni. Järgi tehtud filtritega on siiamaani olnud see jama, et need raisad ei taha korralikult kogumiskasti külge kinnituda. Plastiku ja filtri kvaliteet tundus ka parem olevat.
Peaharja võrdlesin ka knockoffiga. Plastik oli teine. Lisaks markeeringud rulliku otstes puudusid võltsingul- sellel olid olemas. Ning mis peamine, ei vibreerinud kohutavalt kasutamise ajal!

Tulid ka eraldi Xiaomi pakendite sees. Võltsingud on tulnud seni markeeringuteta valgetes karpides. Isegi paigaldus manuaalid olid karpides.
Spoiler Spoiler Spoiler


Alternatiivne variant on, et tegu on A+ tasemel võltsinguga icon_razz.gif
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2021 17:46:52 vasta tsitaadiga

Paistab jah Xiaomi poolse hea võltsinguga vb icon_biggrin.gif Pakend on ikka erinev võrreldes nendega https://www.aliexpress.com/item/4000789833507.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.24364c4dXXn0yo Filtripakendil on nagu pilt ka aga samas võib ka olla muidugi erinev s5 ja s5max filtrikarp. Nimi ka pealkirjas Xiaomi mis reaalsuses ei ole ju tõsi kuna karbid Roborock. Nende suur koostöö lõppes vist juba 2019 kui Xaomi ise oma roboteid müüma hakkas. Eks Xiaomil võisid jääda õigused kasutada samu detaile(või vastupidi) ja kasutab ka Roborocki nime, et paremini varuosasid müüa.
Originaalfiltril on ka see serval olev kiri After washing jne peale nagu söövitatud või mitte igatahes kleeps. Kui sinuomal ka see asi nii korralikult seal peal, siis raudpolt originaal. Keegi ei hakka odava jamaga niipaljuvaeva nägema. Kui sellerahaga saad õige hepa filtri siis ikka superˇ.

https://www.joom.com/et/products/5c6f942c8b45130101f72d04 Siin näiteks kohe näha, et pole üldse seda kirja filtritel. Lisaks paistab mingi võrk olema lisaks. Ei tea kas see kergemini õhuvoolu ei hakka pärssima kui tekib selline paksem sein ette ja ei lase ribidevahele mustusel minna
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 27.07.2002




sõnum 22.04.2021 18:10:38 vasta tsitaadiga

Seda hoiatus kirja, et peale pesu kuivatage ei näinud. Kuid tegu siiski vist originaal filtritega, sest neid tehti ka non-washable versioone.
https://xiaomi-store.sk/en/filters-for-vacuum-cleaners/308-dust-filter-for-mi-robot-roborock-2pcs-6970244522566.html

Samal lehel müüakse ka pestavaid filtreid, mis +3 eurot kallimad tavalisest.
https://xiaomi-store.sk/en/196-filters-for-vacuum-cleaners
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2021 10:53:24 vasta tsitaadiga

Kas mõnes Eesti veebipoes ka originaale saab mõistliku hinnaga? (põhihari, külghari, filter, mop)
Väga ei viitsi leiutada nende alidega, et kas tuleb õige asi või mitte.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2021 11:52:36 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=roborock+&min_price=&max_price= Filtreid pakub k-rauta aga 28kulli, pole ka imestada, sest Alist originaalid 20 euri. Xiaomi või kellegi teise järgitehtuid saab odavamalt Alist nagu eelnevalt juttu oli.

https://www.youtube.com/watch?v=sJ3L-E-ufYo&ab_channel=ProjectFarm See on hea video, et saada aru odava ja ka liiga kergelt läbilaskva filtri miinuseid. Hea filter on väga oluline mootorile,et hoiaks ka peenemat pahna kinni. Alates 9 minutist oli õhutest
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2021 15:23:28 vasta tsitaadiga

vester1, thumbs_up.gif
Kuna mul alla poole aasta masin kasutusel siis hetkel veel pole vaja, aga hinnatasemel võiks hinnavaatlejana juba hakata silma peal hoidma icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Online

sõnum 23.04.2021 16:03:30 vasta tsitaadiga

kraff kirjutas:
Roborock s5 max on alis 312.-
Pm samuti xiaomi.


Kas on ka linki jagada, kus sellise hinnaga saadaval?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2021 13:22:12 vasta tsitaadiga

Jah, ~332€ kandis tundub enamus pakkumisi seal olema.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AWsander
HV kasutaja
AWsander

liitunud: 15.10.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2021 17:53:53 vasta tsitaadiga

Sain ka oma S5 Maxi kätte, panin esimest koristust tegema, täitsa põnev on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Robottolmuimeja Xiaomi jne mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 53, 54, 55  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.