Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 797, 798, 799 ... 883, 884, 885  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 11.04.2021 21:36:54 vasta tsitaadiga

08:04:59 WAN Connection: ISP's DHCP did not function properly ütleb minu ruuter 🙁
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2021 22:09:28 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
signaalid?


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2021 05:13:24 vasta tsitaadiga

Äää.. signaalid on korras muidu. Upsnr i siit samas ei näe aga see ei mõjuta seda, mida sa kirjeldasid.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 703
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 12.04.2021 17:08:03 vasta tsitaadiga

Panin ruuteri logi supportile näis.tegid ticketi vähemalt
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2021 09:39:49 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Äää.. signaalid on korras muidu. Upsnr i siit samas ei näe aga see ei mõjuta seda, mida sa kirjeldasid.


Väike update ka: ilma, et ma oleks otseselt midagi teinud või muutnud, on nett olnud nüüd pühapäeva õhtust relatiivselt korras ja töötab. Eile korraks ühe Zoomi kõne ajal tõmbas kinni ja kuna mul oli CMD lahti, sain kohe ka pingida. Tulemuseks oli alguses paar kaotsi läinud pingi ja lõpuks 800ms > 600mn > 200ms > 8ms jada. Sealtmaalt jälle kõik fine ja mängudes, mis varem ei soovinud üldse joosta(näiteks Enlisted. Ning jah, mul on selle launcher kinni keeratud ega luba sellel uploadida) toimetavad nüüd ilma takistuseta. Eks kui olukord muutub, tuleb jälle klienditoega suhelda.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2021 18:51:32 vasta tsitaadiga

tizko kirjutas:
kenkauksi, kuidas asi lahenes? Endal ootab sama saaga varsti vist ees icon_smile.gif


sellest asjast asja ei saanud.

ÄRGE OSTKE kuskilt tagantkätt seadmeid! te ei tea, mida teile müüakse.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 703
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002




sõnum 18.04.2021 20:14:56 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
EI ainult livetv ja ainult koaxis.

Kolin antennil toetuvalt zoom tv'lt ümber püsiühendusele.
Praegu on olnud mugav, et saan vaadata TV-d ilma täiendava digiboksita läbi TV CI mooduli.
Kas ma saan õigesti aru, et livetv ei saa netkaabli kaudu nii enam vaadata ja olen sunnitud võtma elisa digiboksi?

Täitsa taandareng siis. Ei taha kohe kuidagi mõttetut lisapulti ja boksi.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 18.04.2021 20:34:21 vasta tsitaadiga

mixkamitte kirjutas:
laurx kirjutas:
EI ainult livetv ja ainult koaxis.

Kolin antennil toetuvalt zoom tv'lt ümber püsiühendusele.
Praegu on olnud mugav, et saan vaadata TV-d ilma täiendava digiboksita läbi TV CI mooduli.
Kas ma saan õigesti aru, et livetv ei saa netkaabli kaudu nii enam vaadata ja olen sunnitud võtma elisa digiboksi?

Täitsa taandareng siis. Ei taha kohe kuidagi mõttetut lisapulti ja boksi.


Kui teler toetab mõnda äpp TV lahendust siis on sinu jaoks see ainus alternatiiv.
Hetkel paljudel teleritel Go3 nii android kui LG ja Samsa mingid mudelid.
Küllap õige pea tuleb Androididele nii Elisa kui Telia.

Digiboks ise ei ole taandareng, see on üks parimaid viise, et teenusepakkuja teenus toimib stabiilselt, ja kui mingi viga leidub, siis saab see kiire lahenduse, mitte pika viitega.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002




sõnum 18.04.2021 20:47:39 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Kui teler toetab mõnda äpp TV lahendust siis on sinu jaoks see ainus alternatiiv.
Hetkel paljudel teleritel Go3 nii android kui LG ja Samsa mingid mudelid.
Küllap õige pea tuleb Androididele nii Elisa kui Telia.

Digiboks ise ei ole taandareng, see on üks parimaid viise, et teenusepakkuja teenus toimib stabiilselt, ja kui mingi viga leidub, siis saab see kiire lahenduse, mitte pika viitega.

Põhitelekas on mul Sony KD-75XH9096. Sinna pean siis mingi äpi installima ja selle kaudu saab siis?
Lisaks on mul üks vanem telekas, kuhu neid lisaäppe kahjuks installida ei saa. Seal küll jookseb mul lisaks Roku Streaming Stick+. Ehk saab sellele streaming stickile äpi?
Mõlemale on võimalik conax moodul sisestada.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016



Online

sõnum 18.04.2021 21:04:07 vasta tsitaadiga

Elisa kaablis saab ju samuti vaadata Klassik live-tv-d teleris. Koaksiaal telerisse, DVB-C kanaliotsing ja Conax kaart.

Elisa Elamus vajab eraldi digiboksi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixkamitte
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2002




sõnum 18.04.2021 21:14:14 vasta tsitaadiga

Korter, kuhu kolin, ei ole koaksiaalkaablit. On vaid netikaabel.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2021 21:18:48 vasta tsitaadiga

Siis pole digiboksist pääsu.
Või siis pead antenni paigaldama. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2021 21:22:54 vasta tsitaadiga

mixkamitte, netikaablit (cat) ei too elisa tuppa, kas coax või optika.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 703
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2021 08:55:53 vasta tsitaadiga

Kindlasti läbi käinud teema kuid hetkel kiiruga ei leidnud.

Kas Elisa puhul on võimalik ka see, et optika jookseb otse minu seadmesse?
Tean, et Telia puhul seda varianti ei ole aga ehk Elisal siiski on.
Ehk siis ei taha ma ka nende optika konverterit, vaid sööta optika otse minu Mikrotiki.

Tean, et telekaga tekib igal juhul mingeid ikaldusi aga sellest on mul ükskõik, huvitab ainult internet.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2021 09:07:09 vasta tsitaadiga

Ei saa, optika vaseks muundamine peab toimuma Elisa seadmega
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2021 21:20:47 vasta tsitaadiga

TaaviS, ei ole. saad ondi, kuhu paned oma seadme taha.

ja et edasist ulgu ei tuleks: kas sa kujutad ette kuidas see oleks, kui on vaja teha 1 erand, tagada, et edaspidi see erand töötaks, tagada , et see erand töötaks koos teistega? kogu võimalik per.se minek ei kaalu sinu ulgu mitte kuskilt otsast üles..

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 703
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2021 07:25:44 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
TaaviS, ei ole. saad ondi, kuhu paned oma seadme taha.

ja et edasist ulgu ei tuleks: kas sa kujutad ette kuidas see oleks, kui on vaja teha 1 erand, tagada, et edaspidi see erand töötaks, tagada , et see erand töötaks koos teistega? kogu võimalik per.se minek ei kaalu sinu ulgu mitte kuskilt otsast üles..


Ei tule ulgu ja polnud plaaniski.
Suudan ja tean, võrk ei ole mulle võõras icon_smile.gif
Telia infraga olen ma kursis aga Elisa ühendust pole veel kunagi kasutanud siis lihtsalt uurisingi.
Seda ma kahtlustasin, et Elisa ühendus toimib sisuliselt sama moodi nagu Telia oma kuid loota võib ju ikka icon_biggrin.gif
ONT'iga suudan ma ilusti leppida.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004




sõnum 20.04.2021 09:03:04 vasta tsitaadiga

TaaviS kirjutas:
ONT'iga suudan ma ilusti leppida.

Kas ikka suudad? Mina ei suutnud! Elisa pani ONTiks mingi Nokia optikatoega ruuteri (vb ilma TV teenuseta pannakse midagi vähemat), mis kippus kapis üle kuumenema ja lolliks minema. Start võttis asjal terve igaviku aega, erinevalt Telia ONTidest.

_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2021 12:59:00 vasta tsitaadiga

MaXakas, Tehnik ka läis sellega seoses sul?e-240g-b on sillaks seadistatud.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 703
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2021 16:56:56 vasta tsitaadiga

MaXakas kirjutas:
TaaviS kirjutas:
ONT'iga suudan ma ilusti leppida.

Kas ikka suudad? Mina ei suutnud! Elisa pani ONTiks mingi Nokia optikatoega ruuteri (vb ilma TV teenuseta pannakse midagi vähemat), mis kippus kapis üle kuumenema ja lolliks minema. Start võttis asjal terve igaviku aega, erinevalt Telia ONTidest.


Okei... See on veidi kummaline.. Miks kasutada ruuterit ONT seadmena kui on olemas soodsamad ja kompaktsemad lahendused.
Saan aru, et hea ja lihtne kui üks seade läheb alati igale poole aga siiski võiks olla veidi valikut ning pakkuda ka lihtsat ONT'i kui klient ei soovi nende ruuterit kasutada.
Ruumi- ja pistikute puudus ongi mu suurim põhjus miks ma lootsin, et ehk õnnestub ilma nende seadmeta hakkama saada.
Pean vist ennast korrigeerima ja hakkan ulguma icon_biggrin.gif

Õnneks on veel mõned nädalad aega enne kui uus elamine käes on ning tuleb otsustada kumma teenusepakkuja kasuks otsustada.
Igaljuhul paras kolakas ruuter ainult bridge'i mängima panna lihtsa NAT ühenduse puhul tundub overkill.

Kas sa pidid selle Nokia seadme välja ostma või rentima hoolimata sellest, et see oli ainult bridge(eeldaksin, et see on tasuta)?

PS. Ma saan aru, et ma nokin asjade üle mis tavakasutajat harilikult absoluutselt ei häiri ning ta on võibolla isegi õnnelikum kui on üks seade kahe asemel.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004




sõnum 20.04.2021 20:35:33 vasta tsitaadiga

TaaviS kirjutas:
MaXakas kirjutas:
TaaviS kirjutas:
ONT'iga suudan ma ilusti leppida.

Kas ikka suudad? Mina ei suutnud! Elisa pani ONTiks mingi Nokia optikatoega ruuteri (vb ilma TV teenuseta pannakse midagi vähemat), mis kippus kapis üle kuumenema ja lolliks minema. Start võttis asjal terve igaviku aega, erinevalt Telia ONTidest.


Okei... See on veidi kummaline.. Miks kasutada ruuterit ONT seadmena kui on olemas soodsamad ja kompaktsemad lahendused.
Saan aru, et hea ja lihtne kui üks seade läheb alati igale poole aga siiski võiks olla veidi valikut ning pakkuda ka lihtsat ONT'i kui klient ei soovi nende ruuterit kasutada.
Ruumi- ja pistikute puudus ongi mu suurim põhjus miks ma lootsin, et ehk õnnestub ilma nende seadmeta hakkama saada.
Pean vist ennast korrigeerima ja hakkan ulguma icon_biggrin.gif

Õnneks on veel mõned nädalad aega enne kui uus elamine käes on ning tuleb otsustada kumma teenusepakkuja kasuks otsustada.
Igaljuhul paras kolakas ruuter ainult bridge'i mängima panna lihtsa NAT ühenduse puhul tundub overkill.

Kas sa pidid selle Nokia seadme välja ostma või rentima hoolimata sellest, et see oli ainult bridge(eeldaksin, et see on tasuta)?

PS. Ma saan aru, et ma nokin asjade üle mis tavakasutajat harilikult absoluutselt ei häiri ning ta on võibolla isegi õnnelikum kui on üks seade kahe asemel.

Kui õigesti mäletan, siis see "modem" (oli vist arvel nii) oli 100% soodustusega rendis ja välja osta ei saanud. Bridges oli jah... Ja vb tegi Elamusele mingit hookus-pookust...
Igasuguse Elisa kliendiks olemise isu võttis ära, et kappi (kuhu jooksid korteri pealt kaablid), pisteti see ONT-ruuter. Teine ruuter topiti telerile lähima pesa taha. Korteri teised pesad kasutud - Elisa töll ütles, et nii on, tema töö on tehtud.
Õnneks või kahjuks nüüd elukoht selline, et ainus optika pakkuja on Telia.

_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2021 21:24:59 vasta tsitaadiga

Telia lahendus 100%sama. Muude pesade jaoks lased sama koha teisest pesast tagasi ja sinna paned svitsi. Arvad, et su lemmikwifi leviks sellest metallkaanega kapist ka poolköökelutoa terrassile? Mõtle uuesti. Teleka juures on fifiseade selle pärast, et seal kasutatakse seda kõige rohkem.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 703
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004




sõnum 22.04.2021 08:44:15 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Telia lahendus 100%sama. Muude pesade jaoks lased sama koha teisest pesast tagasi ja sinna paned svitsi. Arvad, et su lemmikwifi leviks sellest metallkaanega kapist ka poolköökelutoa terrassile? Mõtle uuesti. Teleka juures on fifiseade selle pärast, et seal kasutatakse seda kõige rohkem.

What!!! icon_lol.gif Olen Teliat näinud ainult seda pisikest Huiaweia ONTi paigaldamas! Selle kõrvale mahub ruuter ära küll. Mis levisse puutub, siis mitte kõigil kappidel pole metallist uksed! JA AP võin torgata pessa, kuhu soovin...

_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2021 10:48:33 vasta tsitaadiga

MaXakas, mine nüüd mõnda uusarendusse..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 703
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 22.04.2021 11:04:37 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
MaXakas, mine nüüd mõnda uusarendusse..

Mul on plastikkapp.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 797, 798, 799 ... 883, 884, 885  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.