Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 343, 344, 345 ... 356, 357, 358  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2021 16:02:03 vasta tsitaadiga

Ma pidasin silmas, et Noctua mudelitest on üks odavamaid. Samas saad Noctuaga päris palju vajaliku träni ka kaasa ja on ka vaiksemad...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 25.03.2021 16:19:06 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
Ma pidasin silmas, et Noctua mudelitest on üks odavamaid. Samas saad Noctuaga päris palju vajaliku träni ka kaasa ja on ka vaiksemad...


Arcticuga oli vahe vist 1db mingil kindlal pöördel. Mis träni? Õige suurusega poldid ka radika jaoks?
Ma ütleks just, et way way overpriced mida nad pakuvad. Isegi Scythe Kaze Slim vendid on paremad selle raha eest.
Saaks aru kui Noctua pakuks selle raha eest +20% paremat perfi, et õigustada hinnas +300% aga see vahe on vähem kui 2%.

Siin ka teiste slim ventide (Scythe) võrdlus ka Noctua enda slim ja tavalise vastu. Alguses oli plaan need osta, kuid siis "Arctic joined the chat"!
https://smallformfactor.net/reviews/scythe-kazeflex-low-profile-fan-review/
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2021 16:31:02 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
m8markus kirjutas:
Ma pidasin silmas, et Noctua mudelitest on üks odavamaid. Samas saad Noctuaga päris palju vajaliku träni ka kaasa ja on ka vaiksemad...


Arcticuga oli vahe vist 1db mingil kindlal pöördel. Mis träni? Õige suurusega poldid ka radika jaoks?
Ma ütleks just, et way way overpriced mida nad pakuvad. Isegi Scythe Kaze Slim vendid on paremad selle raha eest.
Saaks aru kui Noctua pakuks selle raha eest +20% paremat perfi, et õigustada hinnas +300% aga see vahe on vähem kui 2%.

Siin ka teiste slim ventide (Scythe) võrdlus ka Noctua enda slim ja tavalise vastu. Alguses oli plaan need osta, kuid siis "Arctic joined the chat"!
https://smallformfactor.net/reviews/scythe-kazeflex-low-profile-fan-review/


Seal on hunnik juhtmeid, kummist hoidikud, kummi tihendid radika vahele, juhtme 2 jagajad ja ma ei üritagi siin tõestada, et neid peaks keegi ostma. Shutle teeb 1800 pööret max?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 26.03.2021 00:14:41 vasta tsitaadiga

Ei tea mis värk rahval nende noctua ventidega on. Nad on head küll aga mitte nii head, et õigustada oma hinda. Odavatel arcticutel on ka megapikk garantii, iseasi mida nad peale 4 aastat kasutamist muidugi teevad. icon_smile.gif
Mul on 13x120mm ja 3x140mm arcticu venti. Kui oleks nende asemel noctuad, siis saaks nende raha eest praegu rtx3090 osta. icon_lol.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 26.03.2021 14:38:39 vasta tsitaadiga

Minu jaoks ettevõte, kes tõstab oma ventikate hinda 20% jagu, kuna on nüüd musta värvi- lihtsalt alatu. Seda enam, et 99% turul olevatest ventidest on mustad, kuna see on kõige odavam toota.
Mingi custom okse pruun on kallim lahendus, kui lihtsalt musta värvi sama ventikat toota. It does not make sense.

Ma võtaks ennem need TT replicad, kui maksta mõtetult üle puhtalt musta värvi vendi eest.

Link
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oscala
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2021 11:03:32 vasta tsitaadiga

Nii palju kui ma näinud olen siis need Thermatake'i omad on hetkel isegi kallimad kui Noctua omad. Lõpetasin just oma kompaktse ehituse ning kasutasin Noctua slim-e, ei kahetse. Samas, kuna see projekt võttis nii kaua aega ning selle ajal sai palju ringi surfatud siis jäid need Articu P12'd ka silma.

NCase M1 Noctua slim-id, tavalised ei mahuks või tekitaksid probleeme:
Spoiler Spoiler Spoiler


Pooleli olev NR200 bang-for-buck ehitus, kus katsetan Arcticuid, ühed slimid on all sees, lisana 2 tükki 240 radikale ja 2 üles (ei tea kas tavalised või slimid):
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jamaisvu
Kreisi kasutaja
jamaisvu

liitunud: 02.09.2010




sõnum 05.04.2021 19:04:54 vasta tsitaadiga

Tundub lahe projekt oscala 👍🏼
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AWsander
HV kasutaja
AWsander

liitunud: 15.10.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 10:42:18 vasta tsitaadiga

Kellelgi Msi 1080ti Gaming X waterblocki pole üle? Suvi vaikselt tulekul, mõtlesin et peaks ka selle full custom loopi ära proovima, aga kuna kaart nii vana juba siis raskusi netist waterblocki leidmisega icon_confused.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 10:52:01 vasta tsitaadiga

https://a.aliexpress.com/_mrYZwDV
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AWsander
HV kasutaja
AWsander

liitunud: 15.10.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 11:13:24 vasta tsitaadiga

See praegu ainus variant mis ise ka leidsin jah, aga delivery time 40-60 päeva eeldusel et laev kanalisse kinni ei jää, eks kui mujalt ei leia tulebki ali oma võtta icon_biggrin.gif
Kvaliteedi poolest vist Barrow > Bykski, nt fittingute osas?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 11:16:44 vasta tsitaadiga

15-21 days on 2€ kallim saatmine saad sealt valida. Mu arust nad suht sama
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oscala
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 12:33:27 vasta tsitaadiga

Barrow ongi pigem suunatud fittingutele ning pumpadele ning Bykski plokkidele ja vidinatele. Vähemalt selline mulje on mulle jäänud nii palju kui ma sealt tellinud olen. Barrow-ga hea kogemus, Bykskit pole proovinud. Mõlemad toodavad ka radikaid, kuid pole proovinud.

@AWsander, vaheta MSI ASUSe vastu ning võin sulle hea hinnaga müüa icon_smile.gif [/user]
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 14.04.2021 18:34:05 vasta tsitaadiga

Sain nädalavahetusel ka enda ITX dual loop süsteemi kokku. Kasutasin sellist kasti:
https://cougargaming.com/products/cases2/qbx/

Ostsin Amazonist 40 euroga icon_biggrin.gif
Kasti rohkem kui raha eest.

Nüüd OriginPC hakkas sama kasti ise modifitseerima ja oma ITX brebuilt süsteemides kasutama. Ju siis on hea kast icon_razz.gif

Aga asjast ka.
Mitu korda oli kopp.gif ees ehitamisest, sest valitud voolikud näevad ilusad küll välja kui jube jäigad ja raske paigutada nii kitsasse kasti, kus on ettenähtud ainult 1x240mm radikas. Mitte 2tk icon_lol.gif icon_lol.gif
Siis ootasin lisa liideseid jne. Kogu projekt hakkas pihta eelmise aasta sügisest. Vahepeal oli ainult CPU vesijahutatud ja 1 radikas sees. Kuid kindel soov oli GPU ka vee alla saada ning 2x240mm radikat sisse ning kiirliidestega.
Alguses ostsin ühed Alphacool bloki, pumba, kuid siis tuli välja see Barrow all-in-one variant. Ning teised jäid avamata pakendites lihtsalt seisma...

Kasutusel siis siit läbi käinud Barrow blokk+pump+reservuaar kombo (AMD AM4 platvormile).
http://www.barrowint.com/product/cpuslt/Barrow_cpu_water_block/1604.html
Radikateks siis üks 30mm Bykski 240mm radikas ja üks Alphacool 240 ST25 radikas. Ventidest läksid peale uued Arctic P12 slim PST variandid (jadaühendusega).
Kasti põhja peale läinud Alphacool slim radikas sai ainult ühe 120mm vendi, sellest ka natuke kehvem oodatav perf jahutuses. Kuid kuipalju, ei oska öelda.
Teine lihtsalt ei mahtunud kõrvale ära kuna GPU blocki see osa liiga kõrge.

GPU ja block (Gigabyte RTX2080 Super Waterforce mudel)
Spoiler Spoiler Spoiler


Kasutusel ei ole mitte custom GPU block mis 14mm maksimaalselt kõrge vaid Gigabyte enda "in-house custom" block, mis deshrouditud (plastik eemaldatud), ning see blokk on 22mm paks sellest ühest kohast.
Aga ei näinud pointi hakata kulutama 100 eurot veel ühe veeploki jaoks kui tegelikult on juba blokk olemas. icon_neutral.gif


Ehitasin ühenduse nii, et kasti külgmist radikat saab kiirliidestega eemaldada. Kasutusel siis Barrow quick disconnectid.

Kasti sai vähesel määral ka ketaslõikuriga modifitseeritud.
See külgmise radika kinnitusplaat oli osaliselt auguline ja osaliselt lahtine. Sai see auguline osa täiesti ära lõigatud, et vähem ventilaatoreid piinaks ning mõttetud turbulenssi ei tekita.

Radika kinnitus ennem.
Spoiler Spoiler Spoiler



Radika kinnitus pärast.
Spoiler Spoiler Spoiler


PS. Alguses sai proovitud dremliga lõigata seda, aga no peale 20seki oli pisike ketas läinud... Ülikõva metall. Isegi teemantkettaga pidi natuke õlga taha panema ja jõudu kasutama, et läbi lõikaks. thumbs_up.gif


Lisaks oli soov kasti ära paigutada ka 3.5" HDD. Originaalis oli ettenähtud selleks see sama koht, mille sai välja lõigatud. Siis sai see lükatud kasti etteotsa PSU ja esipaneeli vahele.

Spoiler Spoiler Spoiler


Nüüd oli vaja sata data ja power ühenduste jaoks ühte juba olemasolevat auku natuke suurendada.
Spoiler Spoiler Spoiler



Modifikatsioonidest viimane, mis kastile sai tehtud- oli ühe augu tekitamine kasti taha, kuhu paigutasin siis pumba rpm nupu.
Max on 4500rpm ja min 1900 kandis. Jätsin 2000rpm peale, tundus et perfis vahet pole, kuid tunduvalt vaiksem.
Spoiler Spoiler Spoiler



Aga mis siin ikka enam pikalt rääkida, niigi omajagu juba. Panen pildid.

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Kogu arvuti kaal.
Spoiler Spoiler Spoiler



Kes viitsisid pildid läbi klikata, siis tähelepanelikumad juba märkasid ühte teist veel väiksemat ITX karpi icon_razz.gif
Tegu on siis jah ASRock Deskmini X300'ga.

Kuna üks 2200G vedeles niisama, lisaks veel üks 250GB nvme ssd ning Wifi6 pci-e moodul...
Seega ostsin Deskmini juurde, ning lisaks Noctua NH-L9a jahuti ja 2x8GB Crucial 3200CL16 so-dimmi.

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler



Üllatavalt palju saab lisada sinna väikesesse karpi andmekandjaid. 2x2.5" sata SSD'd ning 2xNvm pci-e SSD'.

Tõenäoliselt tuleb sellest teleka alla old-school mängude emulaator kast ja Plex server.


Nüüd raske töö tehtud ja peaks hakkama midagi mängima icon_biggrin.gif Samas motivatsiooni pole icon_lol.gif kopp.gif

Ahjaa. Kodukontor näeb nüüd selline välja.

Kodune itx kast ühel pool ja ühe monitori taga, ning tööläpakas teise monitori taga.
Klaver ja headset on BT võimekusega, seega need on jagatud kahe süsteemi vahel.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 14.04.2021 19:19:38 vasta tsitaadiga

Korralik projekt. thumbs_up.gif
Mis vedelikku kasutad loopis? Igaks juhuks ütlen kui sa ei tea, siis et see veeplokk mis kaardil peal, on alumiiniumist. Nii, et ole ettevaatlik. Mul sama kaart kasutusel. icon_smile.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 14.04.2021 19:25:44 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Korralik projekt. thumbs_up.gif
Mis vedelikku kasutad loopis? Igaks juhuks ütlen kui sa ei tea, siis et see veeplokk mis kaardil peal, on alumiiniumist. Nii, et ole ettevaatlik. Mul sama kaart kasutusel. icon_smile.gif


Sama müüja käest ka icon_wink.gif

Panin sisse EK CryoFuel cleari, ehk siis läbipaistvat, ehk tuleb vähem soga sellest.
Kunagi kasutasin EK BloodRedi, seal oli niipalju osakesi pärast sees lendlemas.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 14.04.2021 19:36:59 vasta tsitaadiga

Ma kasutan Aquacomputer Double Protect Ultra vedelikku, mis peaks töötama erinevate metallidega loopis. Eraldi inhibitori ostnud pole veel. Enne kasutasin mayhems pastel-i ja sellega oli paska hiljem omajagu, isegi kui loopis oli ainult vask ja nikeldatud vask. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 14.04.2021 22:51:47 vasta tsitaadiga

Krt, mulle tuli meelde, et panin sinna GPU kivi peale vedelmetalli. See nüüd küll alumiiniumiga kokku ei sobi. Peab homme laiali kiskuma ja lootma, et pole väga ära söönud.

Edit: Võtsin ikka kohe lahti. Õnneks ei olnud midagi hullu selle 1.5 nädalaga juhtunud, kui peale panin kaardile selle bloki.
Panin Kryonaut pasta vahele. Vaatab, mis need GPU tempid nüüd saavad olema. Võimalik, et isegi paremad.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2021 23:55:43 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Aga mis siin ikka enam pikalt rääkida, niigi omajagu juba. Panen pildid.

Spoiler Spoiler Spoiler



Kui sa toite teistpidi keerad (nii, nagu juhises ei ole soovitatud; võtab õhku kastist seest), siis mahub "katusele" 2 120mm venti ka ära (mul sama kast). Toite juhe peaks ilusti mahtuma, veits pead ehk painutama, kui just HDD väga ette ei jää.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 15.04.2021 00:16:11 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Krt, mulle tuli meelde, et panin sinna GPU kivi peale vedelmetalli. See nüüd küll alumiiniumiga kokku ei sobi. Peab homme laiali kiskuma ja lootma, et pole väga ära söönud.

Edit: Võtsin ikka kohe lahti. Õnneks ei olnud midagi hullu selle 1.5 nädalaga juhtunud, kui peale panin kaardile selle bloki.
Panin Kryonaut pasta vahele. Vaatab, mis need GPU tempid nüüd saavad olema. Võimalik, et isegi paremad.


Üks asi on vedelmetall, teine on alu plokk loopis koos vasega. Kunagi räägiti hirmujutte sellest. Võimalik oleks, siis väldiks aga eks nüüd saab teada kui hästi see coolant töötab, mis väidetavalt peaks okei olema mixed metal loopis.
Üks HV-lane soovitas mayhems inhibitor+ lisada loopi igaks juhuks aga meie banaanivabariigis seda saada pole, nii et ma passin ilma selleta hetkel. icon_smile.gif Aga suht alatu löök gigabyte-i poolt kellel pole kodulehel sõnagi selle kohta, et veeplokk on alumiiniumist. Lõi vist eelarve lõhki kui vaske kasutada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 15.04.2021 01:30:35 vasta tsitaadiga

DanelM kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Aga mis siin ikka enam pikalt rääkida, niigi omajagu juba. Panen pildid.

Spoiler Spoiler Spoiler



Kui sa toite teistpidi keerad (nii, nagu juhises ei ole soovitatud; võtab õhku kastist seest), siis mahub "katusele" 2 120mm venti ka ära (mul sama kast). Toite juhe peaks ilusti mahtuma, veits pead ehk painutama, kui just HDD väga ette ei jää.


Jah, tean.
Aga siis toiteplokk tõenäoliselt kohe lärmakam ja see teine 120mm suurt ei päästa, sest tema all on kohe kõik kinni. Väike pilu ainult kust saaks sooja õhku välja imeda.

Evil kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Krt, mulle tuli meelde, et panin sinna GPU kivi peale vedelmetalli. See nüüd küll alumiiniumiga kokku ei sobi. Peab homme laiali kiskuma ja lootma, et pole väga ära söönud.

Edit: Võtsin ikka kohe lahti. Õnneks ei olnud midagi hullu selle 1.5 nädalaga juhtunud, kui peale panin kaardile selle bloki.
Panin Kryonaut pasta vahele. Vaatab, mis need GPU tempid nüüd saavad olema. Võimalik, et isegi paremad.


Üks asi on vedelmetall, teine on alu plokk loopis koos vasega. Kunagi räägiti hirmujutte sellest. Võimalik oleks, siis väldiks aga eks nüüd saab teada kui hästi see coolant töötab, mis väidetavalt peaks okei olema mixed metal loopis.
Üks HV-lane soovitas mayhems inhibitor+ lisada loopi igaks juhuks aga meie banaanivabariigis seda saada pole, nii et ma passin ilma selleta hetkel. icon_smile.gif Aga suht alatu löök gigabyte-i poolt kellel pole kodulehel sõnagi selle kohta, et veeplokk on alumiiniumist. Lõi vist eelarve lõhki kui vaske kasutada. icon_rolleyes.gif



GN minumeelest testis neid AIO'sid ja loope kus vask ja alu koos. Osadel polnud peale 5.aastat mitte midagi viga. icon_rolleyes.gif Dunno. Võibolla on asi korralikus vedelikus, kus õige kogus keemiat sees et ei tuleks reaktsiooni erinevatest metallide kokkupuutest.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 15.04.2021 21:12:53 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
GN minumeelest testis neid AIO'sid ja loope kus vask ja alu koos. Osadel polnud peale 5.aastat mitte midagi viga. icon_rolleyes.gif Dunno. Võibolla on asi korralikus vedelikus, kus õige kogus keemiat sees et ei tuleks reaktsiooni erinevatest metallide kokkupuutest.


Jama on selles, et me tegelikult ei tea mis vedelikku nad nendes AIO-des kasutavad. Eks tuleb aasta aega kasutada ja siis näeb kas vedelik töötab või mitte. icon_rolleyes.gif Kuidas sul temperatuurid muutusid kui kolisid vedelmetalli pealt tavalise pasta peale? Ja kui palju üldse loadis see RTX2080S sul läheb?
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oscala
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2021 00:11:24 vasta tsitaadiga

Sain ka oma kahe kastiga ühelepoole: NCase M1 ja NR200.

Cooler Master NR200
Asus ROG Poseidon 1080Ti
MSI B450i
Ryzen 3700x
Corsair SF600
Alphacool DC-LT
Alphacool ST30 X-Flow 240mm
Arctic P12/P12 Slim





Algne soov oli NR200-le panna radikas kõige üles õhku välja puhuma ning põhjast ja küljelt jahedat õhku sisse. Seda siiski teha ei saanud ilma kasti kõvasti modifitseerimata ehk oleks pidanud ülemisele plastikule lisaauke tegema. NRis on piisavalt ruumi küll selle jaoks, kuid soovist hoida sümmeetriat on nad tiivikute avad teinud kasti keskele, kuid ülemise radika jaoks peaks see nihkes olema - muidu jääb emaplaat/RAM ette.

Ncase M1 ehitusel kasutasin Barrow LTPRPA-04 CPU veeploki ja pumba ühendatud seadet ning kiidan. Ma isegi tellisin samasuguse NR200 jaoks, kuid avastasin, et mul oli üks ülejäänud vanem Alphacooli veeplokk alles ning tahtsin Alphacooli DC-LT + Eisstation 40 proovida.

Samuti on mulle hakanud meeldima Alphacooli TPV voolik ning nende enterprise seeria fittingud. Ainus halb asi on, et need on täiesti erinev ökosüsteem ning teiste voolikutega ei ühildu. Teine miinus on, etkui varasemalt mul pole kunagi probleeme olnud, et kuskilt tihendite vahelt vett tuleb siis nendega oli - just 90-kraadiste puhul, need tuli lehtvõtmega kinni keerata, niisama näpujõust ei piisanud.


Veel pilte:
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis oscala 19.04.2021 09:55:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 16.04.2021 00:26:42 vasta tsitaadiga

Ilus kast. thumbs_up.gif Ei tea, mis viimasel ajal toimub, et kõik üritavad oma nänni võimalikult väikesesse tikutoosi toppida. icon_lol.gif
Muidu lihtsalt arvutikastide piltide jaoks on see teema: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=224213
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 16.04.2021 03:09:10 vasta tsitaadiga

Ilus valge on küll teine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2021 07:27:08 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Ei tea, mis viimasel ajal toimub, et kõik üritavad oma nänni võimalikult väikesesse tikutoosi toppida. icon_lol.gif

See on see, et teatud perioodidel on sedasi kus mingi asi on popp ja kõigil peab olema - no nagu teismeliste seas icon_lol.gif Kunagi oli see, et tavalise kasti asemel peab olema mingi gigatower. Siis hakati "modima" ja igaüks näris mingisuguse vendiaugu kuhugi juurde, et saaks ikka 10 venti toppida. Siis tulid esimesed külmkatoodid ja pidi igalühel see kastis olema ja eriti kõva oli siis kui oli UV katood ja siis eriti "geymer" kaablid, plate plastjublakad jne. mis siis helendasid. Nüüd on tükimat aega RGB hullus kus kui keegi müüb RGB masturbaatorit siis täismehed hulluvad. Praegune trend on siis niiväike kast kui võimalik. Huvitav whats next? icon_lol.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 343, 344, 345 ... 356, 357, 358  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.