Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2105, 2106, 2107 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2021 20:23:52 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Showerthought, tihtipeale ununeb box välja lülitada, st võib seal tiksuda öö läbi. Ilmselt Telia korjab statistikat palju ja mis kanaleid inimesed vaatavad ja teevad selle pealt mingeid järeldusi. Ma kahtlustan et on veel mõni inimene kes paneb teleka kinni aga mitte boxi (nt vahetad teleka youtube peale ja pärast sulged teleri ja boks jääb tööle). Ehk see statistika võib vähemalt öösel olla suht vildakas... Võiks vist olla ka timeout režiim, nagu teleritel, aga samas vist sealt energiasäästu nagunii ei tule.

jeesus188 kirjutas:
Miks kell 2.05 öösel telia boks mingit restarti teeb eh kui ma vaatan teise sisendi pealt, siis viskab telia peale....teil on2 TASUTA FILMIbla bla bla???

Ma küll pole kindel kas kanal vahetub, aga teine telekas maandub alati mingi lastekanali peal peale mingit restarti...nii et öine statistika anyway bs....mul üldjuhul vaid spordikanal ees

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2021 22:16:14 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Showerthought, tihtipeale ununeb box välja lülitada, st võib seal tiksuda öö läbi. Ilmselt Telia korjab statistikat palju ja mis kanaleid inimesed vaatavad ja teevad selle pealt mingeid järeldusi. Ma kahtlustan et on veel mõni inimene kes paneb teleka kinni aga mitte boxi (nt vahetad teleka youtube peale ja pärast sulged teleri ja boks jääb tööle). Ehk see statistika võib vähemalt öösel olla suht vildakas... Võiks vist olla ka timeout režiim, nagu teleritel, aga samas vist sealt energiasäästu nagunii ei tule.

Mul lülitub küll VIP1113 ise välja veidi aja pärast, kui telekas kinni panna. Pole seda ajavahemikku viitsinud mõõta, aga kindlasti alla poole tunni.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2021 22:23:24 vasta tsitaadiga

Alati on ju võimalus statistakas ignoreerida tulemusi näiteks alates 23.00 kui pole pool h ühtegi nuppu näpitud. vms.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004




sõnum 08.04.2021 14:50:05 vasta tsitaadiga

Minu arust ei pea olema eriline raketiteadlane, et aru saada, et need duo-d on lihtsalt Postimees Grupi aka Linnamäe käepikendused. Mõlemas kanalis reklaamitaksegi K12; K11; K2 sarju.. Lühidalt lõpetati ühe kanali näitamine, asendati teisega. Pole midagi uut, varemgi tehtud ja varemgi virisetud.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2021 00:42:33 vasta tsitaadiga

ostsin Samsungi soundbari.
Soundbari ja Samsung teleri vahel on HDMI kaabel (HDMI ARC tähistatud aukudes nii teleril kui ka soundbaril). Aga kas nüüd digiboxi HDMI kaabel tuleb endiselt jätta teleri HDMI STB auku või tuleb see ka soundbari külge ühendada (soundbaril on üks HDMI auk vaba). Korraks proovisin ja justkui töötas mõlematpidi? kuidas õigem on icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2021 01:25:18 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
ostsin Samsungi soundbari.
Soundbari ja Samsung teleri vahel on HDMI kaabel (HDMI ARC tähistatud aukudes nii teleril kui ka soundbaril). Aga kas nüüd digiboxi HDMI kaabel tuleb endiselt jätta teleri HDMI STB auku või tuleb see ka soundbari külge ühendada (soundbaril on üks HDMI auk vaba). Korraks proovisin ja justkui töötas mõlematpidi? kuidas õigem on icon_lol.gif

Resiiveri puhul on mõistlikum panna digiboks resiiveri külge, siis on telekas koos digiboksi pildiga nähtav ka resiiveri on-screen display. Soundbaril vist sellist asja pole?

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 09.04.2021 07:32:23 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
ostsin Samsungi soundbari.
Soundbari ja Samsung teleri vahel on HDMI kaabel (HDMI ARC tähistatud aukudes nii teleril kui ka soundbaril). Aga kas nüüd digiboxi HDMI kaabel tuleb endiselt jätta teleri HDMI STB auku või tuleb see ka soundbari külge ühendada (soundbaril on üks HDMI auk vaba). Korraks proovisin ja justkui töötas mõlematpidi? kuidas õigem on icon_lol.gif


Soundbar ühenda HDMI ARC pesasse ja digiboks HDMI (4K) STB pesasse.
ARC on teadupoolest audio retrurn channel ning olenemata mis sisu või sisendi kaudu heli tuleb, mängitakse seda välja läbi ARC-i

Digiboksi ei ole mõtet ühendada otse soundbari järgi, isegi kui Soundbar toetab HDMI passtrough-i. Kui digiboks lülitub enne telerit sisse (oleneb kui kiire su teler on) siis võib pildikvaliteediga probleeme olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2021 12:13:14 vasta tsitaadiga

Ise viisin oma soundbari sellepärast tagasi, et teler või digiboks startis kiiremini kui soundbar ja kui emb-kumb proovis soundbari heli saata, aga kuna soundbar polnud veel valmis, siis saatis heli ikka telerisse tagasi ja pidi mõne hetke pärast käsitsi soundbari puldist uuesti suunama, seega osutus täismõttetuks, kuna lootus oli, et soundbari ei pea just selle ARC pärast üldse näppima.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VaidoK
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2021




sõnum 09.04.2021 13:01:33 vasta tsitaadiga

2jalga kirjutas:
Kas kellelgi on Samsung Q7F teler ja telia digibox?
Nimelt Samsungi pult pairis end automaatselt telia digiboxiga ära ja saab kanaleid vahetada jne, kuid Back nupp ei tööta, niiet kui tahan Telia menüüs tagasi navigeerida pean iga kord digiboxi enda puldi kätte võtma.

Keegi teab mis lahendus olla võiks?


Leidsid sa sellele lahenduse?
Mul sama probleem TU8072 Samsungiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 09.04.2021 21:28:42 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Ise viisin oma soundbari sellepärast tagasi, et teler või digiboks startis kiiremini kui soundbar ja kui emb-kumb proovis soundbari heli saata, aga kuna soundbar polnud veel valmis, siis saatis heli ikka telerisse tagasi ja pidi mõne hetke pärast käsitsi soundbari puldist uuesti suunama, seega osutus täismõttetuks, kuna lootus oli, et soundbari ei pea just selle ARC pärast üldse näppima.

Mitte arc vaid cec. Kui soundbaris olid õigused andnud, siis kehva hdmi-cec ja õigesti tegid tagasi viies. Vahet pole mitu sekundit hiljem käivitub, heli peab ikka endale suunama.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2021 21:38:45 vasta tsitaadiga

Tuli sahtlist natuke seisnud vip1003 teleka taha panna. Tulemuseks on 4 rohelist pallikest ja vilgutav viies. Ma mäletan, et ma lugesin selliste digiboxide arstimise kohta, aga ei leia õiget posti. Kas keegi saab õige lingiga aidata?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2021 21:45:48 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10253659#10253659
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 09.04.2021 22:29:29 vasta tsitaadiga

No selge, ise loll.

Ma küll arvasin, et olen kõike näinud, aga Telia suutis oma kavaga jällegi üllatada. Vaatan päris tihti YLE pealt sarju, sest Skandinaavia asju mujalt väga tihti ei näe ja seal alati mulle arusaadavad tiitrid all. Nüüd juhtus see, et Telia kavas muutusid saadete nimed ja tänu sellele katkes nende salvestamine. Näiteks oli Taani doksari nimega ''Kaugete randade poole'', mis muutus sarjaks nimega ''EkspeditsioonTaani''. Või Briti doksari ''Levison Wood: Venemaalt Iraani'' muutus ''Venemaalt Iraani: metsiku piiri ületamine''. Mõned on veel. Ilmselgelt pole Telia milleski süüd, ise olen loll. Ja nii on need hädad kavaga olnud aastast aastasse ja ilmselt ka tulevastel aastatel.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.04.2021 00:32:18 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
No selge, ise loll.

Ma küll arvasin, et olen kõike näinud, aga Telia suutis oma kavaga jällegi üllatada. Vaatan päris tihti YLE pealt sarju, sest Skandinaavia asju mujalt väga tihti ei näe ja seal alati mulle arusaadavad tiitrid all. Nüüd juhtus see, et Telia kavas muutusid saadete nimed ja tänu sellele katkes nende salvestamine. Näiteks oli Taani doksari nimega ''Kaugete randade poole'', mis muutus sarjaks nimega ''EkspeditsioonTaani''. Või Briti doksari ''Levison Wood: Venemaalt Iraani'' muutus ''Venemaalt Iraani: metsiku piiri ületamine''. Mõned on veel. Ilmselgelt pole Telia milleski süüd, ise olen loll. Ja nii on need hädad kavaga olnud aastast aastasse ja ilmselt ka tulevastel aastatel.


Jah, kahjuks on see areng aastate piin, üks ei teinud kava hästi, valid teise, ja siis on see arenemis periood koos aastate pikkuste vigadega. Aga kui see kõik ilusti korda saab, on rõõmustav uudis, kõik muutub ja toimub uus areng, ja kõik algab otsast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2021 01:04:18 vasta tsitaadiga

Kuidas see setanta spordi heli saab nii pekkis olla juba aastaid...tohib küsida?

Hetkel vaatan golfi, löögi heli tuleb sekund varem kui löök ise...nagu päriselt? icon_neutral.gif

Iga muu interneeduse striim on sünkroonis....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 12.04.2021 09:03:39 vasta tsitaadiga

Inglise keelne heli on üldse pees. Inglise keelne heli tuleb (varem vähemalt tuli) vaid ühest kõlarist. Vene keelega probleeme pole.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2021 09:50:00 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10253659#10253659


tänud, aitas.

sellest oli ka kasu: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9923150#9923150
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2021 10:28:58 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Inglise keelne heli on üldse pees. Inglise keelne heli tuleb (varem vähemalt tuli) vaid ühest kõlarist. Vene keelega probleeme pole.

Yup, see ka eluaeg nii olnud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005




sõnum 12.04.2021 11:59:28 vasta tsitaadiga

Panin kunagi K2 sõbrad salvestama, teist korda jäi silma, et salvestuses mõned osad puudu. Vaatan telekavast, seal kõigil südamed olemas.
Võtsin salvestuse maha ja kohe uuesti peale, ja kõik jälle olemas. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kamma
HV kasutaja
Kamma

liitunud: 19.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2021 17:29:53 vasta tsitaadiga

bingo kirjutas:
Panin kunagi K2 sõbrad salvestama, teist korda jäi silma, et salvestuses mõned osad puudu. Vaatan telekavast, seal kõigil südamed olemas.
Võtsin salvestuse maha ja kohe uuesti peale, ja kõik jälle olemas. icon_rolleyes.gif


Sama siin. Seda juhtub vast keskmiselt korra kuus yhe või teise seeria salvestusega. :/
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 12.04.2021 17:40:26 vasta tsitaadiga

Kamma kirjutas:
bingo kirjutas:
Panin kunagi K2 sõbrad salvestama, teist korda jäi silma, et salvestuses mõned osad puudu. Vaatan telekavast, seal kõigil südamed olemas.
Võtsin salvestuse maha ja kohe uuesti peale, ja kõik jälle olemas. icon_rolleyes.gif


Sama siin. Seda juhtub vast keskmiselt korra kuus yhe või teise seeria salvestusega. :/


Muude salvestustega seotud murede valguses samuti kogenud. Võib-olla pole varem märganud, aga nüüdsel koroonaajastul on telekas rohkem ees ja mina kohtan sellist Anu Maalijat umbkaudu kaks-kolm korda kuus.

_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 12.04.2021 22:08:47 vasta tsitaadiga

Kanal 2 ka juba kirillitsas saateinfo ja filmi pealkiri! kopp.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 13.04.2021 00:31:37 vasta tsitaadiga

Mis valemiga see võimalik on?

Vahel on tekkinud supa-jutu sünkrooniga mingid jamad. mis provvat eriti vihastab, aga keelevahetust pole täheldanud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 13.04.2021 10:19:19 vasta tsitaadiga

BTK0 kirjutas:
Kanal 2 ka juba kirillitsas saateinfo ja filmi pealkiri! kopp.gif


Vaatasin ka eile ja no krt ajab ikka vanduma küll, et mis mõttes te näitate mulle sellist paska!! Ma saan venekeelest väga hästi aru aga kuidas saab nii käituda,see ei ole keel milles ma Teliaga suhtlen.Kusagil nägin veel vene keeles,oli vist ZONE peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 13.04.2021 10:23:37 vasta tsitaadiga

Sellised asjad on Telial jub aastaid toimunud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2105, 2106, 2107 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.