Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Pesumasinavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 64, 65, 66  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 06.03.2021 19:27:42 vasta tsitaadiga

Bosch on ka ok, aga ma ei oska soovitada 2in1
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2021 08:19:44 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
von Wu kirjutas:
Minu viimane kogemus Electroluxiga oli selline, et kõige lühem 60-kraadine programm kestis 3 tundi ja napilt pärast garantiiaja lõppu läks masin katki.
Kunagine 90ndate alguse Electrolux kestis pea 15 aastat. Vahepeal oli üks Whirlpool ka.

Korterisse mingit odavat pealtlaetavat masinat vaja, mida soovitate?


Soovitaks masin teise kohta panna, et saaks võtta eestlaetav masin.
Muidu mul on praegu Electrolux (tänu sellele, et ükski teine firma nii õhukest ei pakkunud) ja mina olen programmihäälestusega ülirahul. Jah, default on väga pikk neil kõigil, aga praktiliselt kõike peale väga spetsiifiliste eriprogrammide saab käsitsi lühemaks häälestada, kuni 5x

+1 sellele. Kummaline, et inimesed ei oska ise aega vähemaks võtta. Mõttetu ju lasta 4+ tundi vms. Minul tahab eelpesu ja lisaloputuse puhul isegi ligi 5 tundi lasta aga enamus programme võimaldavad aega vähemaks võtta.
Endal Electolux just sel põhjusel, et ruumi vähe ja oli vaja pealtlaetavat invertermootoriga varianti. See mille ostsin oli üks kolmest. Teised kaks olid AEG omad ja kallimad. Välimuselt (displey põhjal) tundusid üsna samad olema.

Senine ainus probleem on see, et maksimaalse 1500 pöörde juures tekitab korralikult müra nii et naabergi kuuleb ära. Eks see ole lihtsalt marketingi jaoks pandud. Tegelikult 1200 on optimaalsem ja tunduvalt vaiksem. Hretkel paar aastat olnud. 2x nädalas saab kasutust. Hetkel on vastu pidanud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 22.03.2021 10:09:35 vasta tsitaadiga

Ma ei ole sest loogikast kunagi aru saanud, et mis põhjusel need programmid üldse sellise pikkusega tehakse, kui lühema ajaga ka sama tulemuse saab. icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 643 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 501
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 11.10.2007




sõnum 22.03.2021 10:31:01 vasta tsitaadiga

Too Electrolux ei lasknud 60 kraadi juures aega vähemaks võtta. Ei olnud ka mingit näidikut, mis oleks aega kuvanud, ainult kasutusjuhendi järgi sai sättida.
Kommentaarid: 864 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 652
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2021 11:05:02 vasta tsitaadiga

von Wu, Kui ammu see siis oli? Mingi displey on ikka ammu ju olnud masinatel ikka.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 22.03.2021 12:09:12 vasta tsitaadiga

Millist eesmärki täidab kodustes tingimustes 3-4h pesuprogramm? Ma m6tlen, et ärikasutajatele jah, kui on vaja tekstiili desinfitseerida näiteks 20min 60°C juures, vastava pesupulbriga. Kuid kodukasutajale m6eldud masin ei hoia sul 60°C 20 min? V6i m6ni teeb seda?
_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2021 17:37:39 vasta tsitaadiga

degrass, Ilmselt mingi veesääst vms. Minul näitab mingi eco level 1 default 3 asemel kui aja miinimumi panen. Vb siis lühema tööajaga kasutab agressiivsemalt vett ja elektrit, et sama tulemus saavutada.
Aga no aeg on minu jaoks olulisem kui väike elektri või veekulu tõus.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 11.10.2007




sõnum 23.03.2021 00:55:21 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
von Wu, Kui ammu see siis oli? Mingi displey on ikka ammu ju olnud masinatel ikka.


5-6 aastat tagasi ostetud. Näitas ainult, et on sisselülitatud. Ma veel spetsiaalselt küsisin müüjalt, kas see masin näitab aega ja ta kinnitas et näitab. Masinat kodus käima pannes selgus, et selle funktsiooni saamiseks oleks pidanud 100€ kallima variandi ostma. Must plastikutükk peal samasugune, kallimal seal all "ekraan", odavamal kõigest paar tulukest. Siit moraal: tellige internetist, saab 14 päeva jooksul tagasi saata. Tegelikult meenub, et keeratava nupu asendi järgi sai aru, millal programm lõppema hakkab,.selline umbkaudne skaala. Ühelgi varasemal pealtlaetaval masinal ka digitaalset numbrinäitu ei olnud.
Kommentaarid: 864 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 652
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2021 15:45:16 vasta tsitaadiga

Mu LG oli (õnneks) vaid ühe plastikjupi alla neelanud, mis äravoolupumba tööd takistas.

Aga üks küsimus LG-ekspertidele - kas kuidagi on võimalik ka pesule kuluvat aega ette näha? AI on küll tark jne, aga mõnikord paneb lambist 4-5h pesu automaatprogrammi peal.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2021 17:20:17 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
von Wu, Kui ammu see siis oli? Mingi displey on ikka ammu ju olnud masinatel ikka.


5-6 aastat tagasi ostetud. Näitas ainult, et on sisselülitatud. Ma veel spetsiaalselt küsisin müüjalt, kas see masin näitab aega ja ta kinnitas et näitab. Masinat kodus käima pannes selgus, et selle funktsiooni saamiseks oleks pidanud 100€ kallima variandi ostma. Must plastikutükk peal samasugune, kallimal seal all "ekraan", odavamal kõigest paar tulukest. Siit moraal: tellige internetist, saab 14 päeva jooksul tagasi saata..


Teine moraal ka, enne huvipakkuva masina ostu saab manuali kusagilt sebida ja vaadata, mida ta tegelikult teeb. Mina läksin selle lõksu, et minu Electroluxil pidi aurufunktsioon olema ja ma arvasin, et see on nagu mõnel, et saab õrnemat pesu ainult auruga läbi töödelda. Aga tegelikult see on ainult allergikute eriprogrammi koosseisus, mis peseb 4h lühendamisvõimaluseta, 60 kraadi juures ja vahepeal laseb desinfitseerimiseks veel 60 kraadist kuumemat auru ka. Aga noh, see kulub ka ära, ja tegelikult mul mingit valikut ei olnud, oleks nagunii sama mudeli võtnud.

Igastahes minuoma näitab kõike, prognoositavat aega, allesjäänud aega jne. Standardprogrammi lühendab pesu käigus oma peaga ka, kui saab aru, et on vähem pesu sees kui ette nähtud. Tundub, et viimase 5 aastaga on nn. odavate mudelite võimalused ikka väga suure hüppe edasi teinud. Sellest 2x kallimad hakkavad juba selliseid trikke tegema mille järgi mul mingeid soove pole - pesuvahendi omapäi doseerimine, wifi, jne
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2021 20:51:04 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Mu LG oli (õnneks) vaid ühe plastikjupi alla neelanud, mis äravoolupumba tööd takistas.

Aga üks küsimus LG-ekspertidele - kas kuidagi on võimalik ka pesule kuluvat aega ette näha? AI on küll tark jne, aga mõnikord paneb lambist 4-5h pesu automaatprogrammi peal.


miks sa üldse nii pika programmiga pesed? icon_rolleyes.gif
ise laseme põhiliselt mix programmiga...olenevalt pesu kogusest jms kestab u 1.20h-1.35h
üli harva kasutand neid 2+ või 3+ tundi kestvaid pesusid

enda masinal näitab alati aega lõpuni kui pesu käima läinud.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bsd04
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2007




sõnum 31.03.2021 14:19:10 vasta tsitaadiga

2001 ostetud "made in France" Electrolux EWT1221 on hakanud lõpuks trikke tegema.
Ei saa enam kõigis programmides tsentrifuugi kiirust seada, see hüppab ise siia-sinna
jm. huvitavat...
Kolm ja pool last on üle elanud, korra olen rihma ja pumpa vahetanud ja palju kordi
pumpa ning igasuguseid voolikuid puhastanud. Kaas roostetab ka kenasti või koledasti,
kuidas öeldagi icon_razz1.gif

Nüüd, kui Sihvka on aru andnud ja kõik ausalt ära rääkinud, rääkige teie kas tänapäeval
üldse enam pesumasinaid toodetakse või on üks p*sk puha? Siinset teemat lehitsedes jääb
küll viimane mulje.

Vaja oleks pealtlaetavat, 6+ kg mahutavat, ilma kellade-viledeta masinat mille laius
ja sügavus peaksid 60x60 cm sisse jääma. Võib nii harjadega kui ka moodsa otseveoga olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 01.04.2021 11:20:20 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
jaank kirjutas:
2in1 60cm sügav, oskab keegi midagi soovitada?
praegu tundub, et võta üks viska teist, kõik samasugused.

2in1 osas konkurents puudub hetkel:

https://www.hinnavaatlus.ee/1758789/lg-f4dn409s0/


Mul on see, vähemalt displey täpselt sama.

Sai eelmist siin teemas trooninud masinat vaadatud, aga kuna uut verd oli peale tulnud, siis ka uusim 2in1 sai võetud.

Töötab normaalselt, peseb puhtaks ja kuivatab ka üsna okeilt. Vatti saab 5-10 pesu nädalas umbes, ma pakub, ehk kindlasti rohkem kui paljudel.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 01.04.2021 18:05:49 vasta tsitaadiga

Võtsin lõpuks F4DV709S1E, tundub norm.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2021 18:59:23 vasta tsitaadiga

bsd04 kirjutas:

Nüüd, kui Sihvka on aru andnud ja kõik ausalt ära rääkinud, rääkige teie kas tänapäeval
üldse enam pesumasinaid toodetakse või on üks p*sk puha? Siinset teemat lehitsedes jääb
küll viimane mulje.


Eks nad kõik pesevad mingi aja. Ilmselt kui sulle kogemata praak ei satu, siis 20 aastat kestvat eksemplari tõenäoliselt enam ei soeta. Ma soovitaks selle asemel pigem vaadata soetushinna/kasutusaja suhet, ehk kui palju oled nõus jooksvalt nt kuus kulutama selleks, et sul pesumasin olemas oleks? Raha läheb kogu aeg odavamaks, kas seda on mõtet kõige kallima variandi alla kinni panna?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onusnooker
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2013




sõnum 11.04.2021 21:50:18 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/kodumasinad/pesumasinad-ja-kuivatid/kuivatiga-pesumasinad/l9wba61bc/pesumasin-kuivati-aeg-(10-kg-6-kg)

Kas kasutajatel sellist AEG pesumasin-kuivatit on kellelgi? Kuidas toimib ja kas elektri ja veekulu on nii nagu reklaamis kirjas?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2021 10:34:24 vasta tsitaadiga

Sai koju veetud pesumasin: https://www.euronics.ee/kodumasinad/pesumasinad-ja-kuivatid/eestlaetavad-pesumasinad/wau28pbhsn/pesumasin-bosch-(9-kg)
Mingil hetkel plaanis ka eraldiseisev kuivati osta ja panna see tornina pesumasina peale. Seinas on ainult 1 äravool, aga soov on, et nii pesumasina kui kuivati kondensvee ärajuhtimine toimuks sinna ühte äravoolu torru. Võtsin Bosch klienditoega ühendust ja nende vastus: "Kuivati ja pesumasina ühendamine samasse äravoolu ei ole kahjuks võimalik. Kuivatites ei ole tagasilaskelappi ja ummistuse korral võib pesumasinasvõi äravoolus olev vesi jõuda kuivatisse ning seda kahjustada" - jah, tõsi ma saan kasutada ka paaki, mida siis peaksin manuaalselt tühjendama, aga ma ikkagi tahaks uskuda, et on olemas lahendus, mis eelpool toodud püstituse lahendaks. On keegi sama tee läbinud ja leidis lahenduse, mis vahele panna jne ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2021 10:59:32 vasta tsitaadiga

Mitmetes uutes majades on pesumasina all avariitrapp, sel juhul saaksid kuivati vooliku otse sinna suunata.
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2021 12:33:14 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Mitmetes uutes majades on pesumasina all avariitrapp, sel juhul saaksid kuivati vooliku otse sinna suunata.


See kindlasti ei sobi kahjuks...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Online

sõnum 04.05.2021 13:33:30 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Sai koju veetud pesumasin: https://www.euronics.ee/kodumasinad/pesumasinad-ja-kuivatid/eestlaetavad-pesumasinad/wau28pbhsn/pesumasin-bosch-(9-kg)
Mingil hetkel plaanis ka eraldiseisev kuivati osta ja panna see tornina pesumasina peale. Seinas on ainult 1 äravool, aga soov on, et nii pesumasina kui kuivati kondensvee ärajuhtimine toimuks sinna ühte äravoolu torru. Võtsin Bosch klienditoega ühendust ja nende vastus: "Kuivati ja pesumasina ühendamine samasse äravoolu ei ole kahjuks võimalik. Kuivatites ei ole tagasilaskelappi ja ummistuse korral võib pesumasinasvõi äravoolus olev vesi jõuda kuivatisse ning seda kahjustada" - jah, tõsi ma saan kasutada ka paaki, mida siis peaksin manuaalselt tühjendama, aga ma ikkagi tahaks uskuda, et on olemas lahendus, mis eelpool toodud püstituse lahendaks. On keegi sama tee läbinud ja leidis lahenduse, mis vahele panna jne ? icon_rolleyes.gif


Amazonis müüakse selliseid vidinaid:

https://www.amazon.co.uk/Xavax-00111398-Back-Valve-1-BL/dp/B079J93N9Q
https://www.amazon.de/Xavax-R%C3%BCckschlagventil-Schlauchschellen-Ablaufschl%C3%A4uche-Kondenstrockner/dp/B079J93N9Q
tsitaat:
Product Description

Prevents water back-flow between washing machines and laundry driers If a washing machine and a condensing or heat pump dryer is connected to a single siphon connection, the waste water could be pumped from one machine to the other A non-return valve in the waste water pipe prevents this backflow Suitable for drain hoses with an inner diameter of up to 10 mm Installation: Simply cut through the drain hose of the appliance at the required point OR fit a separate drain hose to the siphon. Connect the non-return valve and the hose clamps between the two ends of the hose and ensure that the embossed arrow is pointing towards the siphon. Tighten the hose clamps. Only suitable for waste water. Technical Details: Material: Metal Diameter: 10 mm Suitable for: Down Pipe Tube Scope Of Delivery: 1 non-return valve 2 hose clamps


https://www.amazon.co.uk/DL-pro-Backflow-Preventer-Washing-Dishwasher/dp/B08K979CJP
See vist rohkem kraanikausi alla sifooni külge kruvimiseks, et äravoolu ummistuse korral masinasse tagasivoolu sulgeks.

Eestimaa kodumasinate ja ehituskaupade müüjate jaoks vist liiga kõrgtehnoloogiline?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2021 15:20:28 vasta tsitaadiga

siuke ei sobi - https://www.ehituseabc.ee/ee/pesumasina-uhend112x40-2-ne-ani-m145 ? Seal on kummist klapid sees tagasivoolu kaitseks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2021 19:43:39 vasta tsitaadiga

Äravool on seinas nagu alloleval pildil.

Nüüd on vaja pesumasina vooliku ja kuivati vooliku jaoks vahele panna mingi ühine adapter ja nii, et ühest seadmest ei jookseks äravoolav vesi teise, vaid otse pildil toodud torru.

Midagi sellist ehk vaja ? https://www.hutterer-lechner.com/en/products/catalog/washing-devices/attachments/HL2.0.aspx

Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2021 20:11:16 vasta tsitaadiga

FEB-st küsimine tundub liiga keeruline?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2021 20:52:20 vasta tsitaadiga

mhh, AHV-d on selleks, sest siin on alati tõde!
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007




sõnum 04.05.2021 20:56:15 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
Keegi oskab kommenteerida - Boschi pesumasin kuivati (WDU8H540SN) 10 / 6 kg on paar korda ülekuumenemise tõttu seisma jäänud. Jahtub maha, masinale restart ja toimib edasi.
Olen tähele pannud, et need 2 korda kui juhtnud, siis ilmselt on kuivati jaoks rohkem kilosid kui lubatud. Ma arvasin koguaeg, et kui kuivati jaoks kilosid rohkem on, siis on tulemus lihtsalt kehvem - mitte, et masin ekstreemselt üle jõu käituma hakkab.
kood mida viskab on E30 (-80).

Edit: Nvm... tundub, et ei ole kuumus ega kogus. Vannitoa ärajooksul on kuuli-vedru süsteemiga haisulukk, mis oli vilti korralikult täis tõmbanud. Ilmselt kuivatiga ei tekkinud piisavalt vett, et massiga ummistusest läbi pumbata.
Peale puhastamist tegi uue kuivatustsükli ilusti läbi. Huvitav ainult, et sellist errorit manualis pole icon_confused.gif


Täpset põhjust ei saanudki teada. Tehnik ütles ka, et midagi veega aga manualis pole. Vahetati hunnik veeringlusega seotud osi ära. Peale seda tekkis 1 kord vee sissevõtu probleem, tundus ajutine aga vahetati selle peale veel osi icon_confused.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Pesumasinavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 64, 65, 66  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.