Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 253, 254, 255 ... 328, 329, 330  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005




sõnum 07.04.2021 19:17:33 vasta tsitaadiga

palju 3070 maksis siis seal jimms lehel?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 13.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2021 19:29:30 vasta tsitaadiga

959 asus dual, tuf oli 1050, strix 1200
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Online

sõnum 08.04.2021 10:06:42 vasta tsitaadiga

Ma ise enne suve ei viitsi kuumapuhureid hoardida:

https://mioga.de/d0-3956836/.html?
ca 930 koos postiga ja hetkeseisuga in stock.

Viimastel päevadel on "in stock" kaarte nagu juurde tulnud ja hinnadki veidi kukkunud. Vast polegi see defitsiit nii suur kui kardetud...

_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firael
HV kasutaja
Firael

liitunud: 20.05.2008




sõnum 08.04.2021 10:34:55 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ma ise enne suve ei viitsi kuumapuhureid hoardida:

https://mioga.de/d0-3956836/.html?
ca 930 koos postiga ja hetkeseisuga in stock.

Viimastel päevadel on "in stock" kaarte nagu juurde tulnud ja hinnadki veidi kukkunud. Vast polegi see defitsiit nii suur kui kardetud...


"Unfortunately no suitable results were found in the online shop for your request!"

Mis kaart see oli muidu?


viimati muutis Firael 08.04.2021 10:38:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 08.04.2021 11:12:24 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ma ise enne suve ei viitsi kuumapuhureid hoardida:

https://mioga.de/d0-3956836/.html?
ca 930 koos postiga ja hetkeseisuga in stock.

Viimastel päevadel on "in stock" kaarte nagu juurde tulnud ja hinnadki veidi kukkunud. Vast polegi see defitsiit nii suur kui kardetud...

Täitsin kõik ära ning jõudsin buy now nupuni, siis olid juba läbi müüdud :
Firael Vähemalt hea meel et kohalik scalper ei saanud icon_biggrin.gif

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Online

sõnum 08.04.2021 14:06:03 vasta tsitaadiga

Zotaci valget värvi 3070 OC oli see.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firael
HV kasutaja
Firael

liitunud: 20.05.2008




sõnum 08.04.2021 14:36:24 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:

Firael Vähemalt hea meel et kohalik scalper ei saanud icon_biggrin.gif


Pigem hinnahuvi pärast, kuskilt saksa kaudu Zotac'eid skalpide jaoks ei võtaks.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2021 17:56:35 vasta tsitaadiga

Sain oma ASUS-e ROG RTX 3090 revüü valma. Tegin teste COD-is, Cyberpunkis, AC Valhallas, GTA V-s ja isegi Path of Exiles

Test rigiks oli uus i7 11700K

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 631 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 493
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2021 22:23:28 vasta tsitaadiga

taavuu kirjutas:
Proovisin ka siis LDLC-st viimasel dropil 3090 FE'd tellida, aga tühistati kuna kasutasin OstaEU aadressi. Hiljem googeldades jõudsin siis siia ja nagu näha olete igasuguseid variante proovinud. Kas mingi kombinatsioon veel toimib ka?

Veidi vaidlesin nende klienditoega ka geoblokeeringu teemadel ja igatahes julgustan EL tarbija nõustamiskeskusele kaebust esitama -- consumer.ee. Ei ole päris normaalne niimoodi kottida.


Raiskad aega. Ma võin sulle öelda kuidas nad lõpuks sind "maha sõidavad". Me müüme sulle küll aga ei postita (postitamise kohustust neil pole EU siseste kaubanduse reeglite järgi).
Saad sellelt prantsuse müüjalt arve ja teate: Oled teretulnud tellimusele järele tulema meie Saint-Tropez või Marseille poekesse. Mingeid UPS või DHL jutule ei võeta. Ongi bööö....

EDIT:

EL tarbija nõustamiskeskus (https://consumer.ee/meist/): Oleme Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti piiriüleseid kaebusi lahendav üksus ning ECC-võrgustiku liige. Meie teenused on Sulle tasuta.

Minu nõuanne teile. Ärge kunagi raisake oma aega tarbijakaitse peale. Neil pole täidesaatvat võimu (nagu näiteks kohtul). Kui te võidate siis tarbijakaitse ei saa kuidagi sanktsioneerida teist poolt.
Teeb ettekirjutuse kaotajale: olete kohustatud tegema "nii ja nii". Kaotaja ei tee. Maha ei lasta, vangi ei panda. Tehakse vaid mingi märgukiri.
Raiskasite oma aega ja närvi. Kohus, prokuratuur, KAPO, MTA jne. on võim aga, et keegi kuskil välismaal ei taha sulle mingit vidinat saata, mnjah. Tehke ise omad järeldused.
Pealegi erafirmadel on õigus klienti valida. Ütlevad et meie seda klienti ei teeninda sest "mütsi ei olnud peas"
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2021 22:41:52 vasta tsitaadiga

liiv, TTJA kaebamisel polegi point selles, et neil oleks võim sundida kauplejat kuidagi oma kohustusi täitma. Point on selles, et kui on normaalne kaupmees, siis ta lahendab oma jamad ja kui on huiar ja ülelaskja, siis tänu TTJA mustale nimekirjale teavad edaspidised kliendid (kes paar minutit guugledavad) sellisest firmast eemale hoida. Mina teen alati nii. Kui ma tellin kuskilt firmast millega mul kokkupuudet pole varem olnud, siis vaatan TTJA musta nimekirja igaks juhuks läbi. Ja kui see firma seal kirjas on, siis mõistagi ma sealt ei telli.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2021 00:02:25 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:

Raiskad aega. Ma võin sulle öelda kuidas nad lõpuks sind "maha sõidavad". Me müüme sulle küll aga ei postita (postitamise kohustust neil pole EU siseste kaubanduse reeglite järgi).


Kas see ei ole mitte nii, et poel puudub kohustus saata kaupa välisriiki, aga ta peab välismaisele ostjale võimaldama paki saatmise teenust samadel tingimustel, mis kohalikule ostjalegi oma riigi piires, ehk pakiedastusteenuse Prantsusmaal asuv aadress peaks igati OK olema. Nii sain mina asjadest aru, kui sügisel veidi neid EU seaduseid/direktiive sirvisin, aga reaalsus on muidugi teine.

Minul endal mingeid probleeme LDLC-st tellimisel ei olnud, aga see oli novembris ja tegemist polnud FE kaardiga.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2021 08:16:32 vasta tsitaadiga

EL kaupmeestel on kohustus sulle müüa liidusiseselt aga postitamiskohustust ei ole. Neil poodidel kohalik käive ilmselt piisavalt suur et mõni kibestunud kodanik Euroopa idablokis küll kellegi und öösel ei sega.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2021 08:36:00 vasta tsitaadiga

LDLC sai eelnevalt ennast veel kaitsta sellega, et piirang oli ju kehtestatud 1 kaart per aadress ja see kehtis kõigile. Niiet ei diskrimineeritud kedagi. Oleks sul anda neile aadressi kuhu varem saadetud pole, siis ei tühistataks ära.
Aga paljude käest kuulsin, et viimase dropi ajal küsiti ostjatelt dokumendist pildi saatmist ja see pidi olema kindlasti kohalik. See on juba diskrimineerimine küll kuna varem küsiti seda puhtalt selleks, et kontrollida kas ostja andmed klapivad pangakaardi andmetega mida kasutad ja polnud vahet mis riigist oled.
Aga nagu siin juba mainitud, neid see ei koti, eriti veel nüüd mil pmst kõik teevad nii (ja seda isegi mitte ainult FE kaartide puhul).
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 12.04.2021 08:42:33 vasta tsitaadiga

eks tuleb veidi peeglisse ka vaadata. HV ise on ka täis "uus-kiles, just soomest/saksast ostsin", mis paar päeva peale kätte jõudmist kohe foorumisse skalbina müüki tulevad. endal aga juba samad kaardid ammu profiili all kirjas. jah, saab aru, discordi dropbottide infoga joppas, sai kaardi kätte, nüüd on hea mõnisada tugrikut kerget kasu saada. Seni kuni see ongi norm, seni ongi "kaitseme oma kliente" stratt minu arust väga õigustatud.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2021 08:51:18 vasta tsitaadiga

Eks õigustage õigustage; LDLC ja NBB poole ju vaadatakse ikka seetõttu, et sealt saab FE kaarte mida meil pole muidu kuidagi võimalik osta. Pole ka muid kaarte võimalik osta sellise hinnaga. Aga loomulikult tuleb kaitsta saksa/prantsuse/UK kodanikke, nemad ju meil kõige vaesemad, nad ainult FE hindadega kaarte suudavadki endale lubada me aga saame rahus topelt hindadega kaarte kokku osta.
Skalperid on väga halvad inimesed jah, mis siis, et ainuke muu variant kohalikul turul oleks osta poest veel kallimalt (kui seal üldse midagi on).
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 12.04.2021 08:53:52 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Eks õigustage õigustage; LDLC ja NBB poole ju vaadatakse ikka seetõttu, et sealt saab FE kaarte mida meil pole muidu kuidagi võimalik osta. Pole ka muid kaarte võimalik osta sellise hinnaga. Aga loomulikult tuleb kaitsta saksa/prantsuse/UK kodanikke, nemad ju meil kõige vaesemad, nad ainult FE hindadega kaarte suudavadki endale lubada me aga saame rahus topelt hindadega kaarte kokku osta.
Skalperid on väga halvad inimesed jah, mis siis, et ainuke muu variant kohalikul turul oleks osta poest veel kallimalt (kui seal üldse midagi on).


Sellest FE kaartide fenomenist ma ei saa ausalt öeldes aru. Põhimõtteliselt iga suvaline MSI , ASUS vms factory kaart on neist tehniliselt etem. Jahutuse ja müra osas.
FE oli tugev tükk siis, kui muud veel turul ei olnud ja tehased alles seadsid atrasid, et tootma hakata...
Kommentaarid: 1142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 852
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firael
HV kasutaja
Firael

liitunud: 20.05.2008




sõnum 12.04.2021 08:59:16 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Skalperid on väga halvad inimesed jah, mis siis, et ainuke muu variant kohalikul turul oleks osta poest veel kallimalt (kui seal üldse midagi on).


Otse südamesse noaga kohe. icon_biggrin.gif


P.S.: Caseking on kuningas, saadavad igale poole, Isiklikuks tarbeks EVGA 3080 tuli nelja päevaga.

P.P.S. Kusjuures uurides erinevaid netipoode üle euroopa, väga paljud ei pakkunud võimalust, et enda riigist kaugemale saata, et see ei ole ainult Prantslaste teema.
ja UKst tellides, tuleb kogu see tollikepp juurde, sest Brexit oli hea idee...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2021 09:01:22 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Sellest FE kaartide fenomenist ma ei saa ausalt öeldes aru. Põhimõtteliselt iga suvaline MSI , ASUS vms factory kaart on neist tehniliselt etem. Jahutuse ja müra osas.
FE oli tugev tükk siis, kui muud veel turul ei olnud ja tehased alles seadsid atrasid, et tootma hakata...


Ma ise lootsin saada 3060ti FE kaarte puht nende hea hinna pärast. Ma ei tea asjadest piisavalt ega julge väga riskida, seetõttu lubasin endale, et lähen kaevandamise hullusega kaasa ainult juhul kui saangi FE hindadega 4-5 kaarti kätte, siis olen nõus ühe rig'i prooviks valmis ehitama. Aga 3060ti FE kaart on see mida mul pole ühtegi õnnestunud saada, alati saanud canceli, niiet nii mul see mõte katki jäigi icon_biggrin.gif
Niisama endale arvutisse küll FE'd ei ostaks (kuigi paljudele meeldib nende kaartide disain) aga ka seda ainult seetõttu, et õnnestus veel jaanuaris "norm" hinnaga 3080 TUF ligi võtta ja selle kaardiga olen üsnagi rahul. Kui aga alles praegu oleks arvuti kokkupanek käsil, siis FE ju ainuke mõistliku hinnaga kaart, niiet valik oleks kas jahtida FE kaarti või üldse mitte arvutit kokku panna; teiste kaartide hinnad hetkel ajuvabad.

Firael kirjutas:
ja UKst tellides, tuleb kogu see tollikepp juurde, sest Brexit oli hea idee...

Õnneks Amazon on mõistlik, see ei võta sult topelt käibemaksu, niiet hinnas erinevust pmst ei tule.
Aga kui UK'st FE kaart saada, siis selle hind on nii hea, et ka teist korda maksustades on ikkagi väärt tehing icon_biggrin.gif


viimati muutis Clover 12.04.2021 09:04:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 12.04.2021 09:02:19 vasta tsitaadiga

me võime siin igasugu asju mõelda ja me võime ju kõikse ühine euroopa liiit olla, ikkagi oleme jaotatud regioonideks. kes arvab meid eastern-europe, kes nordics, kes paneb ühte patta mother-russiaga jne. Kui üks toode ei ole mõeldud antud regioonile, siis nii ongi. Poodnik peab hiljem tõestama, et kõik tooted said müüdud õigetele klientidele. See on kõik "grey marketing"-u kaitsemehhanismid.
On ka vastupidiseid näiteid. Ükski "lääne"-euroopa elanik ei saa nii odavalt LG telekaid jms tooteid, kui meie saame. Sest me oleme LG silmis CIS/venemaa regioonis ja meile kehtib vene regiooni hind.
On palju teisigi teenuseid, mis olgugi EU olemasolul, ei ole meitemaaile mõeldud: xbox gamepass näiteks.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2021 09:21:38 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
eks tuleb veidi peeglisse ka vaadata. HV ise on ka täis "uus-kiles, just soomest/saksast ostsin", mis paar päeva peale kätte jõudmist kohe foorumisse skalbina müüki tulevad. endal aga juba samad kaardid ammu profiili all kirjas. jah, saab aru, discordi dropbottide infoga joppas, sai kaardi kätte, nüüd on hea mõnisada tugrikut kerget kasu saada. Seni kuni see ongi norm, seni ongi "kaitseme oma kliente" stratt minu arust väga õigustatud.

Üksikisiku tasemel scalpimine a'la 1-2 kaarti on minuy meelest veel ok. Probleem on siis kui scalpitakse kümneid või sadu kaarte. Selles osas olen nõus jah, et iga pood peaks esimesena eelistama ikka oma asukohamaaa kodanikke, eeldusel, et ta sealjuures seadusi ei riku. Vaevalt meiegi siin väga õnnelikud oleksime, kui Arvutitark oma tooted kõik nt Venemaale maha müüks.
yerba kirjutas:
Sellest FE kaartide fenomenist ma ei saa ausalt öeldes aru. Põhimõtteliselt iga suvaline MSI , ASUS vms factory kaart on neist tehniliselt etem. Jahutuse ja müra osas.
FE oli tugev tükk siis, kui muud veel turul ei olnud ja tehased alles seadsid atrasid, et tootma hakata...

Hind. Mitte kvaliteet. FE on ainuke mudel mida on lootust MSRP eest saada. AIB mudeleid näeb praegu MSRP eest sama hästi kui sadat neitsit oma voodi ümber tantsimas iga öö icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firael
HV kasutaja
Firael

liitunud: 20.05.2008




sõnum 12.04.2021 09:42:29 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
Ükski "lääne"-euroopa elanik ei saa nii odavalt LG telekaid jms tooteid, kui meie saame. Sest me oleme LG silmis CIS/venemaa regioonis ja meile kehtib vene regiooni hind.


Eestis saab 'märgatavamalt' madalama hinnaga mingeid tooteid, kui nt. amazon.de'st?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 12.04.2021 09:48:13 vasta tsitaadiga

jah. regiooniteema, juba hulgihinnastus on teine. vanasti oli samsa telekatega ka, aga see vist vahepeal muutus. meile kehtis CIS hinnastus. krt seda teab, kuidas need tootjad seal regioonivärki jagavad.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firael
HV kasutaja
Firael

liitunud: 20.05.2008




sõnum 12.04.2021 10:18:29 vasta tsitaadiga

Eesti poed võtavad lihtsalt rämedalt katust siis?

Sest elektroonikat ostes Soome/Amazon.de/Eesti hindu võrreldes on Amazon.de tihti lugu kõige odavam.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 12.04.2021 10:28:13 vasta tsitaadiga

ei, üldjuhul oleme ikka nüüd EU mõjuvõimu all ja enamik hulgimüüki on ikka läänepoolne. Üldjuhul jah, suurte epoodnikel, kus tarneahel on lühem, on hind soodsam. Aga on olnud hetki/olukordi, kus see nii ei pruukinud olla ja kaup, mis meile saabus, ei tulnud läbi EU ladude või tuli teise hinnastusega. Ja oligi nii, et tahtsid näiteks LG pesumasinat, siis meie tavalises jaepoes sai seda 10-15-20% soodsamalt kui läänest. Ja seda juba tavapoes, rääkimata amazonist.

aga teema pole praegu hinnas, vaid regiooninduses. kui nvidia (ja samalaadne asi on AMD-ga) otsustab, et teie, ääremaa murumütsimehed, ei ole mõeldud saama meie kaupa, sest... (leia mingi loll põhjendus), siis nii ongi.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2021 12:33:49 vasta tsitaadiga

sai täna AT-st ASUS TUF GAMING GeForce RTX 3070 OC tellitud , kas 600w chieftec gpa-600S on piisav ? seal on küll 2 väljundit 6+2 video jaoks aga mõlemad väljundid on üha juhtme otsas, arvuti profiilis
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 253, 254, 255 ... 328, 329, 330  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.