Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  StartUp/ IT ettevõtluse foorum  »  kustutatud pealkiri märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
urandom
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2021 17:13:12 kustutatud pealkiri vasta tsitaadiga

teema jäi vanaks ja asjad on edasi liikunud. ei taha enam teemat hoida foorumis. kustutatud sisu

viimati muutis urandom 02.11.2023 16:38:33, muudetud 13 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2021 17:19:11 vasta tsitaadiga

Äriplaan on hea, aga minu arust on weebiserveried ja teenuspakkujaid hulgi, ning võib antud teenuse osta, ja ei pea kasumit jagama. Sul peaks ikka natuke rohkem olema, kui e-poe domeen ja oskus epood üles ehitada.
_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urandom
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 13:54:21 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
Äriplaan on hea, aga minu arust on weebiserveried ja teenuspakkujaid hulgi, ning võib antud teenuse osta, ja ei pea kasumit jagama. Sul peaks ikka natuke rohkem olema, kui e-poe domeen ja oskus epood üles ehitada.


Kas Sul on huvi on koostööd teha? Korra selgitan veel üle enda väärtused:

Domeenid kui põhimõtteliselt kaubamärgi effektiga ja sellised head nimed (arvutipood.com, arvutipood.eu ja thinkpad.ee) on kindlasti just see põhiline väärtus. Lisaks, et oleks tagatud hea start, saab reklaami portaalist, kus on 10 000 unikaalset kasutajat kuus. Arvan, et see on ongi see, mis on "natuke rohkem".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2021 18:00:43 vasta tsitaadiga

Ei ole huvi koostöö vastu, aga just my 2 cents
arvutipood.com ja arvutipood.eu viitaks nagu sellele, et sihtgrupiks on Eesti kliendid. Mina olen selliste Eesti e-poodide suhtes natuke skeptiline, kes ei raatsi endale .ee domeeni võtta(või siis teadlikult ei võta, et saaks whois data-t peita) kui pole silmnähtavat põhjust, miks domeen on just selline nagu ta on(a'la hoia.me äpp, fm domeen mõnel raadiojaamal jne.).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urandom
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2021 21:28:48 vasta tsitaadiga

Tere napoleon

* arvutipood.com ja arvutipood.eu on nimed, mille peale tuleb isik ilma otsingumootori abita. nendele sisu lisada siis kuvatakse ka otsingumootoris.
* lisaks on .eu domeen kõrgema tasemega kui .ee domeen üha rohkem ja rohkem otsingumootorites
* whois andmete peitmisega ei tegele. alates GDPR rakendumisest EL-s on kõikidele EU klientidele nii .com, net, eu, ee j.t domeenide whois
andmebaasi andmed privaatsed vaikimisi.

* ..ja mis puudutab seda, et ei raatsi .ee domeeni hankida siis thinkpad.ee on siiski .ee domeen ja see on hetkel ka pakkumises välja toodud.

PS! Jah, domeenid arvutipood.com ja arvutipood.eu ongi sihtgrupina Eesti kliendid


napoleon kirjutas:
Ei ole huvi koostöö vastu, aga just my 2 cents
arvutipood.com ja arvutipood.eu viitaks nagu sellele, et sihtgrupiks on Eesti kliendid. Mina olen selliste Eesti e-poodide suhtes natuke skeptiline, kes ei raatsi endale .ee domeeni võtta(või siis teadlikult ei võta, et saaks whois data-t peita) kui pole silmnähtavat põhjust, miks domeen on just selline nagu ta on(a'la hoia.me äpp, fm domeen mõnel raadiojaamal jne.).

_________________
Kasuta võimalust > arvutipood.com | arvutipood.eu | thinkpad.ee < koostööpakkumine - teeme e-äri! Uur siit lähemalt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  StartUp/ IT ettevõtluse foorum  »  kustutatud pealkiri
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.