Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1146, 1147, 1148 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
38%
 38%  [ 23 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 59

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lagzr
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2013




sõnum 05.04.2021 13:50:57 vasta tsitaadiga

See aitab sind.
https://worldoftanks.eu/en/content/strongholds_guide/reserves/#preparing_reserves
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2021 18:19:42 vasta tsitaadiga

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/dev-diaries-czech-heavy-tanks/
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 10.04.2021 20:45:01 vasta tsitaadiga

Nagu ma arvasingi.. Kui Erick siit kaob, siis on foorumiga lõpp.. Mingis mõttes on see hea uudis, sest seda ma lootsingi. Ja Erick vaevalt, et enam siia tagasi tuleb. Ja kui tulebki, siis ainult korraks. Mul on tema pärast väga hea meel. Kui sa seda loed Erick, siis päriselt on. Sa tead seda. Hoia oma naist, hoia oma last! Ainult abikaasad ja lapsed meil ongi. Kõik muu on naljanumber.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2021 21:12:29 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Kõik muu on naljanumber.

Töökoht on naljanumber ? Mille eest ma siis enda peret toidan ?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 11.04.2021 21:17:32 vasta tsitaadiga

Kremka, tema puhul võibki vabalt olla töökoht, haridus kui ka hobid naljanumber...
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 852
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 12.04.2021 07:14:43 vasta tsitaadiga

Kui sa selline tähenärija oled siis peab sul hea närviga naine olema, et mitte minema jalutada. icon_cool.gif
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 12.04.2021 08:26:45 vasta tsitaadiga

arny, rüütel valgel hobusel jälle kohal. thumbs_up.gif FastPotty vajab tuge.
Jumal õnnistagu sind ja sinu perekonda. Kõike paremat ja päikest ja lilli ja ikka armastust südamesse!
Kommentaarid: 1142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 852
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 25.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2021 12:52:33 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Kõik muu on naljanumber.

Töökoht on naljanumber ? Mille eest ma siis enda peret toidan ?


irw, ilmselt ITimees. IT mõeldi välja suht mõni hetk tagasi. Enne seda said ka pered toidetud.
Ja PS, see võib sind nüüd shokeerida: liha jaa piim ei kasva selveri külmkapis iseenesest icon_rolleyes.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.04.2021 14:19:43 vasta tsitaadiga

FastPotty-ile on vist minust mulje jäänud nagu mingist sõltlasest, kes vaja WoT'i süstla otsast minema aidata - muidu läheb pere lõhki, jään tööst ilma ja lõpetan kusagil pimedas kangialuses 15 aastat vana läpaka peal mõnest restoranist rotitud WiFi kaudu arty't mängides, kui kerjamisest ja automakkide varastamisest aega üle jääb icon_eek.gif icon_lol.gif

Ma siis rahustan - kõik on hästi, WoTi asemel vabal ajal tegelen süvendatumalt aktsiatega, mängin Forza Horizon 4, vaatan rohkem filme ja loen. Miks WoT'i ei mängi? Vaba aega on liiga vähe, et seda hästi teha, ja kehvasti tegemiseks käsi ei tõuse. Tõsi, eile ostsin enda kontole Bourrasque'i. Võibolla mõni päev proovin järele, mida siis ikkagi teeb superuunikumiga mängust pea 6 kuud eemal viibimine. Kardan, et tomat valmis.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001



Online

sõnum 12.04.2021 14:41:56 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Kardan, et tomat valmis.

Et skill kaob? Ei usu...
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 12.04.2021 22:12:46 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
arny, rüütel valgel hobusel jälle kohal. thumbs_up.gif FastPotty vajab tuge.
Jumal õnnistagu sind ja sinu perekonda. Kõike paremat ja päikest ja lilli ja ikka armastust südamesse!


Yerba, katsu nüüd rahuneda. Suvi on tulemas, päike, soe tuuleõhk.. Võtad oma võrri kuursit välja, paned kiivri pähe ja näitad autojuhtidele keskmist sõrme. Sõidad tagarattal ja oled igatepidi äge. Unusta nüüd mind ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 13.04.2021 07:07:15 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
arny, rüütel valgel hobusel jälle kohal. thumbs_up.gif FastPotty vajab tuge.
Jumal õnnistagu sind ja sinu perekonda. Kõike paremat ja päikest ja lilli ja ikka armastust südamesse!


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif , kunagi oli sinusugustele laul, et kõrvade vahel vilistab vaid tuul, Tõnu Aare vist laulis. Pole ime, et selles mängus on see teistele mängijatele solvangute kirjutamine nii hull, et nad pidid seda kontrollima hakkama. Inimesed nagu ei saa kohe kui peavad teistele sitasti ütlema. Mul isiklikult suva, ma nii vana, et ei solvu ja ei võta isiklikult, eriti mingit foorumi jura. Kui sulle ei meeldi kui keegi näpu sinu suunas keerab siis ära ise ka näpuga vehi, lase olla.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 09.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2021 09:03:00 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:

Yerba, katsu nüüd rahuneda...

Naljamees
Mingit erutust ma Yerba postitustest küll välja ei loe aga sinu Ümarlaua rüütleid tõmbab ikka mõnuga käima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 13.04.2021 12:16:57 vasta tsitaadiga

don't põe erick .. isegi teinud alates beta'st hunnikutes pause WoT'ist (kõige pikem oli ajateenistus ning see andis küll tunda)

aga .. hetkel olen püsivalt uue hingamislaineharjal olnud ..

tulemuseks viimase ~2000 lahinguga +0,23% winrate ja +51 punkti "e-sugutit"

hetkel 2449 overall, ainult 1 punkt jäänud, et ma ka endale ammu ette seatud eesmärgi saavutan ja muutun ka "lillaks poisiks" icon_biggrin.gif
ei teagi, mis pärast seda plaanis ..

ps. hiljuti sattusin kolmandat korda shishx'i kanalile ka https://www.youtube.com/watch?v=8Pm_WOFEeT0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 13.04.2021 17:39:10 vasta tsitaadiga

Konsoolid saavad külma sõja tankid.


Link


tsitaat:

Wednesday, April 14th Cold War Vehicles and Era-Based Matchmaker
Thursday, April 15th Four New Larger Maps
Monday, April 19th 3D Commanders
Wednesday, April 21st Cold War Co-Op mode/Co-Op Matchmaker
Friday, April 23rd Hull Patch Kits and Smokescreens + Cold War-Themed Camos, Emblems, and Inscriptions
Tuesday, April 27th (LAUNCH DAY!) World of Tanks: Modern Armor Update Notes

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 14.04.2021 12:07:42 vasta tsitaadiga

grensu kirjutas:
don't põe erick .. isegi teinud alates beta'st hunnikutes pause WoT'ist (kõige pikem oli ajateenistus ning see andis küll tunda)

aga .. hetkel olen püsivalt uue hingamislaineharjal olnud ..

tulemuseks viimase ~2000 lahinguga +0,23% winrate ja +51 punkti "e-sugutit"

hetkel 2449 overall, ainult 1 punkt jäänud, et ma ka endale ammu ette seatud eesmärgi saavutan ja muutun ka "lillaks poisiks" icon_biggrin.gif
ei teagi, mis pärast seda plaanis ..

ps. hiljuti sattusin kolmandat korda shishx'i kanalile ka https://www.youtube.com/watch?v=8Pm_WOFEeT0


No pärast WN8 2450 saab üsna vabalt ise valida klanni, kus mängida. Enamvähem kõik allapoole EU Top 10 on lahti. Ja XVM fookust hakkab juurde tulema, vastastiimi mängijad hakkavad sulle veidi enam kamikaze-rünnakuid korraldama. Arty fookus veits kasvab. Mingid tomatid käivad peale lahingut armastuskirju saatmas, kuidas sa oled fail cheater noob ja nemad oma E100-ga millel on avg dam 900 on maa sool. Muud nagu väga ei muutu. icon_wink.gif

PS - see, kui su mängu featuretakse ilma ise sisse saatmata kusagil Youtubes, on ikka väga kõva sõna thumbs_up.gif Mul on seda äkki 3x juhtunud elus. Üks kord oli DezGames, ülejäänud kordadel mingid täiesti no-name kanalid. EDIT: vaatasin selle mängu ära, Shish'i reaktsioon kui see Type 4 asi juhtus oli küll kvaliteetmeelelahutus icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

PS2 - see "uue hingamise laine" tekibki siis kui saad järjepidevalt ja süvenenult mänguga tegeleda. Mul pole hetkel lootustki, ilmselt rögisen tuleliinil nagu koroonahaige. Kuigi kiusatus on täitsa tekkinud teha live stream, et siis koos siinse rahvaga katse ära teha, et kui palju siis ikkagi on mõjunud pikem paus. icon_biggrin.gif

ricom2ger kirjutas:
Konsoolid saavad külma sõja tankid.


Max jelly tunne on. Ammu olen juba tahtnud midagi säärast ja tõttöelda selline update PC peal tooks mu mängu tagasi küll.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 14.04.2021 16:33:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Cold War mode is artillery-free.


tsitaat:
Western Alliance
M46 Patton [P]
M47 Patton
M48A5 Patton [P]
M60 Patton [E]
M60A1 Patton
M60A3 Patton
M1 Abrams
M1A1 Abrams
M1A2 Abrams

Eastern Alliance
T-44 [P]
T-54 [P]
T-62A [P]
T-62
T-72A
T-72AV
T-72B
T-72BM
T-72BU

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Online

sõnum 14.04.2021 17:18:05 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty-ile on vist minust mulje jäänud nagu mingist sõltlasest, kes vaja WoT'i süstla otsast minema aidata - muidu läheb pere lõhki, jään tööst ilma ja lõpetan kusagil pimedas kangialuses 15 aastat vana läpaka peal mõnest restoranist rotitud WiFi kaudu arty't mängides, kui kerjamisest ja automakkide varastamisest aega üle jääb icon_eek.gif icon_lol.gif

Ma siis rahustan - kõik on hästi, WoTi asemel vabal ajal tegelen süvendatumalt aktsiatega, mängin Forza Horizon 4, vaatan rohkem filme ja loen. Miks WoT'i ei mängi? Vaba aega on liiga vähe, et seda hästi teha, ja kehvasti tegemiseks käsi ei tõuse. Tõsi, eile ostsin enda kontole Bourrasque'i. Võibolla mõni päev proovin järele, mida siis ikkagi teeb superuunikumiga mängust pea 6 kuud eemal viibimine. Kardan, et tomat valmis.

WoT'ist peabki aegajalt pikema pausi tegema, täiesti normaalne.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 16.04.2021 00:27:25 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty-ile on vist minust mulje jäänud nagu mingist sõltlasest, kes vaja WoT'i süstla otsast minema aidata - muidu läheb pere lõhki, jään tööst ilma ja lõpetan kusagil pimedas kangialuses 15 aastat vana läpaka peal mõnest restoranist rotitud WiFi kaudu arty't mängides, kui kerjamisest ja automakkide varastamisest aega üle jääb icon_eek.gif icon_lol.gif

Ma siis rahustan - kõik on hästi, WoTi asemel vabal ajal tegelen süvendatumalt aktsiatega, mängin Forza Horizon 4, vaatan rohkem filme ja loen. Miks WoT'i ei mängi? Vaba aega on liiga vähe, et seda hästi teha, ja kehvasti tegemiseks käsi ei tõuse. Tõsi, eile ostsin enda kontole Bourrasque'i. Võibolla mõni päev proovin järele, mida siis ikkagi teeb superuunikumiga mängust pea 6 kuud eemal viibimine. Kardan, et tomat valmis.


Iroonia on asjatu, Erick. Sina tead ja mina tean, et sa oled WoT-i sõltlane. Kas läheb mööda nädal, ilma, et sa WoT-ile mõtleksid? Ei lähe ju? Paar päeva - kahtlen isegi selles.

Mis on üldse sõltlase tunnus? Narkomaan igatseb oma doosi. Iga tund. Alkohoolik igatseb oma doosi - viina, veini, õlut, odekolonni..Iga päev. WoT-i sõltlane igatseb seda mängu - vähemalt kord nädalas.. Tuttav tunne, Erick?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2021 00:39:18 vasta tsitaadiga

Sul tundub mingi HV foorumi sõltuvus olema? Palu ometigi siinseid adminne, nad panevad sulle rõõmuga "AM 2a". Saad sõltuvusest vabaks ja oma elu peale tagasi, ehk E25 jälle "triikima".
Kuigi tundub, et viimasel ajal oled sa küll rohkem tier IV peale rõhku pannud. Eks vastased oled seal ka extra klassist. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grensu
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2012




sõnum 16.04.2021 10:15:33 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:

PS2 - see "uue hingamise laine" tekibki siis kui saad järjepidevalt ja süvenenult mänguga tegeleda. Mul pole hetkel lootustki, ilmselt rögisen tuleliinil nagu koroonahaige. Kuigi kiusatus on täitsa tekkinud teha live stream, et siis koos siinse rahvaga katse ära teha, et kui palju siis ikkagi on mõjunud pikem paus. icon_biggrin.gif


võin "katsest" osa võtta icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.04.2021 22:53:47 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Iroonia on asjatu, Erick. Sina tead ja mina tean, et sa oled WoT-i sõltlane. Kas läheb mööda nädal, ilma, et sa WoT-ile mõtleksid? Ei lähe ju? Paar päeva - kahtlen isegi selles.

Mis on üldse sõltlase tunnus? Narkomaan igatseb oma doosi. Iga tund. Alkohoolik igatseb oma doosi - viina, veini, õlut, odekolonni..Iga päev. WoT-i sõltlane igatseb seda mängu - vähemalt kord nädalas.. Tuttav tunne, Erick?


Tead, mulle tundub, et sul on suurem mure selle mänguga kui mul icon_lol.gif Võibolla peaksid ise ka 6 kuud pausi pidama icon_wink.gif

grensu kirjutas:
võin "katsest" osa võtta icon_wink.gif


Väga vahva pakkumine, tule carry tomatit icon_redface.gif

Okei, no aga ma siis mõtlen mingi plaani välja ja jagan detaile kui asjaks läheb. Lepib aja kokku jne.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 18.04.2021 16:56:29 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Iroonia on asjatu, Erick. Sina tead ja mina tean, et sa oled WoT-i sõltlane. Kas läheb mööda nädal, ilma, et sa WoT-ile mõtleksid? Ei lähe ju? Paar päeva - kahtlen isegi selles.

Mis on üldse sõltlase tunnus? Narkomaan igatseb oma doosi. Iga tund. Alkohoolik igatseb oma doosi - viina, veini, õlut, odekolonni..Iga päev. WoT-i sõltlane igatseb seda mängu - vähemalt kord nädalas.. Tuttav tunne, Erick?


Tead, mulle tundub, et sul on suurem mure selle mänguga kui mul icon_lol.gif Võibolla peaksid ise ka 6 kuud pausi pidama icon_wink.gif

grensu kirjutas:
võin "katsest" osa võtta icon_wink.gif


Väga vahva pakkumine, tule carry tomatit icon_redface.gif

Võtan väljakutse vastu, Erick. Teeme kuus kuud pausi mängust ja fooumist. Kas tunnistad kohe sõltuvust või või väljakutse vastu?

Okei, no aga ma siis mõtlen mingi plaani välja ja jagan detaile kui asjaks läheb. Lepib aja kokku jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2021 18:47:05 vasta tsitaadiga

https://worldoftanks.eu/en/content/guide/general/matchmaker-for-low-tier-battles/

Bot-de asemel võiks piirangu teha, et kuniks I klassi pole välja sõitnud seniks kõrgemale tech trees oma tankiga minna ei saa. Sunniks tomateid veidigi pingutama.

erick, tehke jah platooni ja võrrelge siis oma tulemusi nt. icon_lol.gif

Link

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 20.04.2021 18:36:37 vasta tsitaadiga

Küsin uuesti oma küsimust, kusjuures tundub, et selle vastust teavad väga vähesed. Erick peaks seda küll kindlasti teadma, aga mingil põhjusel ei ole ta mulle seda öelnud.

Kui luua oma klann, täiesti nullist, siis kuidas aktiveerida seda nn. "airstrike" paketti? Õhurünnak või misiganes selle nimi on. Mul on neid "kastikesi" või ressurssi vms kümnete tuhandete jagu, aga aktiveerida ei saa/ei oska. Keegi oskas mulle mängus niipalju öelda, et tuleb kindluselahingut teha ja siis see aktiveerub, aga seejärel kadus ta silmist ja ma täpeslt ei saanudki aru, mis või kuidas.

Siis postitasin wot-i üldchatti selle küsimuse ja lubasin abipakkujale alguses 3000 kulda ja siis 5000 kulda ja siis 10000 kulda, aga ühtegi vastust tunni aja jooksul ei tulnudki. Mis annab lootust, et ma pole ainuke naiivne selles mängus.

Kuigi ma küsisin seda ka siin juba varem ja keegi ei vastanud, siis - kas keegi üldse seda teab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1146, 1147, 1148 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.