Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Mancave (kodukino, mängude, baari ruum) ehitus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
leierpro
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2018




sõnum 07.04.2021 18:20:00 vasta tsitaadiga

Keegi ei suru peale, lihtsalt kõlarid olemas Tallinnas hinnaga 100€ tk ja heliliselt võib võrrelda kallimate kõlaritega. Kino helis peamine, et kõlar kaoks ära ühtaseks tervikuks. Küll ja küll kuulnud lahendusi kus keskkõlarist läheb kõne teise kõlarisse ja no räägib teise heliga. Antud kõlareid saab kinnitada nii seina kui lakke ja täpselt sobivasse kohta. Heli ja selle taasesitus väga segane teema paljudele ja arusaamasid palju. Ei ole probleem tuua kuulamiseks ja ise otsustad, mis arvad heli kvaliteedist. Kuna istud väga lähedal 3m siis antud kõlar 80W per kanal saad valjuseks 98,5db, mis väga palju 80Hz + kõlarile. Pro kinos kõne/hallmüra valjus möödetuna saali kolmandas osas on 85db. Ma rohkem muretseks ressiiverite madala RMS võimsuse pärast (kui kõik kanalid töötavad), et ei ole rohkem anda kõlarisse. Võrdle Class AB stereo võimendi voolutarbivust vs ressiiveril...

Külgmised 5.1 effekti kõlarid on õiges asukohas külgedel mitte taga ja taha jääb auk mida ei täida Atmos. Seega minul teine kogemus 5.1 vs 7.1, kas Atmos laes 2 tk või 4tk siis 4tk parem. Samas Atmos heli mix filmides väga erinev ja tavaliselt all kõlarites elu huvitavam, kui korra filmis või demoklipis laes. Kui rahaliselt võimalik siis 7.2.4 oleks minu soovitus, kuid ressiiveri hind läheb kalliks 11-kanalisena 2700€. Võib ka 15-kanalist lahendust pakkuda kui tahad, kuid seal hinnad teised. Huvitav leid https://www.iotaenterprises.co.uk/products/iotavx-avx17 sinna juurde ma saan pakkuda Rotel RMB1512 12x100W jälle hea hinnaga icon_biggrin.gif

Kahjuks head demo ruumi ei ole Eestis, kus saaks kuulata reaalset vahet Atmos vs DTS:X vs 7.1.2 vs 5.1.4.

Kui huvi helista Taavi 56619710
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004




sõnum 07.04.2021 20:10:23 vasta tsitaadiga

OK, ma vähemalt vean ära kaabid 7.2.4. valmiduseks (kaasa arvatud IB supakate jaoks). Esiagu proovin 5.1.4 lahendust. Kui kunagi tekib isu upgrade järgi, siis ei pea kohe pahtli ja värviga mässama hakkama. leierpro, mitte ebaviisakusest, aga neid plastmassasju ma kaaluma ei hakka.

Pakkumisi lähen küsima integreeritud efektikatele, kui just keegi mind viimasel hetkel ümber ei veena. Küsin siis 3 sorti pakkumisi: full custom Wiltz, Klipsch - valiheli ja Polk - Audiodesign.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2021 06:45:12 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
OK, ma vähemalt vean ära kaabid 7.2.4. valmiduseks (kaasa arvatud IB supakate jaoks). Esiagu proovin 5.1.4 lahendust. Kui kunagi tekib isu upgrade järgi, siis ei pea kohe pahtli ja värviga mässama hakkama. leierpro, mitte ebaviisakusest, aga neid plastmassasju ma kaaluma ei hakka.

Pakkumisi lähen küsima integreeritud efektikatele, kui just keegi mind viimasel hetkel ümber ei veena. Küsin siis 3 sorti pakkumisi: full custom Wiltz, Klipsch - valiheli ja Polk - Audiodesign.

Ka Valiheli müüb Polki. Audiodesigni soovitasin sellepärast et see asub Tartus ja sul on võimalik minna koha peale kuulama kui viirusepiiranguid kunagi leevendatakse. Lisaks saad küsida ka paigaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004




sõnum 08.04.2021 08:27:01 vasta tsitaadiga

Arusaadav, lihtsalt elu on õpetanud, et kui võtad pakkumised mitmest kohast siis saad lõpuks soodsama hinna beer_yum.gif.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...


viimati muutis dex 08.04.2021 09:52:57, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2021 08:38:53 vasta tsitaadiga

Arusaadav. Lisaks võid küsida ka siit pakkumist:
http://soundshop.ee/
Nende pakkumiste abil sain ka mina hinda alla.
Audiodesignist võid ka küsida demoseadmete kohta - ehk need mida nad esitlemiseks kasutavad, sealt saaksid veel hinda alla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leierpro
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2018




sõnum 08.04.2021 08:46:55 vasta tsitaadiga

Plastist asi kaugel metallist korpus on antud kõlaritel, kuid las need siis jäävad, pakkusin soodsat ja töötavat lahendust. Mis materjalist lagi on, võin ka teha soovituse nii Pauli kui Allani kaudu, tegelt vahet ei ole mis müügipunkti kaudu. Number olemas anna teada www.klhaudio.eu ja või www.truaudio.com kõlaritega olen seotud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004




sõnum 21.04.2021 09:32:59 vasta tsitaadiga

Pidasime natuke Allaniga plaani ja valisime välja sellise Klipsch Atmos lahenduse 5.1.4:
Ette RP-6000F: https://www.klipsch.com/products/rp-6000f-floorstanding-speaker
Keskele RP-600C: https://www.klipsch.com/products/rp-600c-center-channel-speaker
SW: R115SW: https://www.klipsch.com/products/r-115sw
Surround (2 tk) ja Atmose jaoks (4 tk): PRO-16RC: https://www.klipsch.com/products/pro-16rc

Selle lahenduse maksumus on mulle iseendast taskukohane, aga kas selles hinnaklassis oleks mingeid oluliselt paremaid valikuid?

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 21.04.2021 10:10:34 vasta tsitaadiga

Ma ise olen ka sel teemal viimasel ajal palju kaevanud ja kuna Klipsch visuaalselt meeldib, siis ise sain väga analoogse komplekti kokku, aga tagumised vb panen seinale ja siis R-51 või R-41 mudelid.

Keskmise osas ise veel kaalun ka 500 või 504 mudelit.

Hindade osas jäi see leht silma, Eestisse saatmine ka igati OK https://www.md-sound.de/Klipsch-RP-6000F-NEU-PAAR-Standlautsprecher-RP6000F

Kui sa kohalikult kuskilt ligilähedase summaga suudad leida, siis anna mulle ka teada icon_smile.gif

_________________
Geek it til it MHz
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Mancave (kodukino, mängude, baari ruum) ehitus mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.