Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2104, 2105, 2106 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DiilFM
HV vaatleja
DiilFM

liitunud: 17.08.2014




sõnum 04.04.2021 23:23:25 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Pole kunagi kuulnud, et ka muusika kanaleid saab järele kuulata

Algselt olid, pakun er 2018-2019 eemaldati
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.04.2021 22:18:38 vasta tsitaadiga

Nt. Apollo TV-se on ilmunud mingi DUO 7 - ei teagi millise Sony TV ümbernimetusena.
Samas on mul listis edukalt olemas
Sony Channel HD
Sony Turbo
Sony Sci-Fi
Kui loll või tark peab olema, et arvata, et rosimannus and Co ei jõudnud enam Sony logo eest maksta ja kanalid vahetasid selletõttu nime?
Ja Sony TV lõpetas Eestis, mitte ei muutnud faking nime.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 06.04.2021 22:22:08 vasta tsitaadiga

DUO 7 ei tea ma midagi, aga 3&6 on täiesti pees kanalid
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.04.2021 22:30:43 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Nt. Apollo TV-se on ilmunud mingi DUO 7 - ei teagi millise Sony TV ümbernimetusena.
Samas on mul listis edukalt olemas
Sony Channel HD
Sony Turbo
Sony SyFy
Kui loll peab olema, et arvata, et rosimannus and Co ei jõudnud enam Sony logo eest maksta ja kanalid vahetasid selletõttu nime?


Sama siin kui ApolloTVst rääkida. T Teema aga ei klapi ei ApolloTVga, ega Sony Channelite asendamistega Eestis.
Risto Rosimannus on juba samas pundis Jüri Piheliga ja need omakorda nüüd koos UP Invest.

hakkasid levima:
https://forte.delfi.ee/artikkel/77952056/populaarsed-meelelahutuskanalid-sony-channel-ja-sony-turbo-hakkavad-tanasest-levima-balti-riikides-hd-kvaliteedis
Kanaleid vahendas balti riikides Widemedia:
http://www.widemedia.tv/ (Rosimannus)

Samal ajal Pihel ehitas ise oma impeeriumi oma sisu ja kanalitega üles..KidZone.
https://www.aripaev.ee/uudised/2019/08/20/ainus-eesti-telekanal-mida-vaatavad-miljonid-inimesed

Nüüd läksid kõik ärikad ühte potti:
https://www.err.ee/1148817/margus-linnamae-up-invest-kaasab-telearisse-strateegilised-partnerid

(minu totter arvamus) Pihel ütles Rosimannusele, et loll oled või, miks sa ostad ja vahendad kauget ameerika kanalit. Osta sisu, pane kokku, tee kanal ja müü seda, profit.
Seega promotion oligi see, et kanal muudab nime, seda kuvati operaatoritele ja (kõik eesti) operaatorid klientidele. Maaletooja asendaski Sony kanali oma DUO kanalitega ja Eestis teist levitajat pole kes Sony kanaleid müüks.

Seega ameerikast ja venemaalt vaata oma pira Sony edasi ja võta viisakalt öeldes palderjani. icon_wink.gif
Pole TeliaTV teema.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 22:32:51 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
DUO 7 ei tea ma midagi, aga 3&6 on täiesti pees kanalid

+1
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.04.2021 22:43:50 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Seega ameerikast ja venemaalt vaata oma pira Sony edasi ja võta viisakalt öeldes palderjani. icon_wink.gif
Pole TeliaTV teema.

Võtan 80 kraadi Stofii (kui ma nime suutsin enamvähem õieti kirjutada) icon_smile.gif ja vaatan pira edasi ja ei põe küll midagi. Ja vaatan mõnuga ka teisi asju.
Vaatake Apollo tv kanali listi ja seal lõpus on DUO7
või kui ei usu, siis...ei kannata kriitikat.
Aga noh Duo on pees loomulikult, pole aru saada mis on ühisjoon Sony kanalitega.
2 ja pool meest vaatame ikka aga see tuleb ju umbes 100 kanali pealt 2000-test mida ma näen.
Telia on siin mingi tegija või Indrekp?

Indrekp, söö midagi head, mai ei tea hiina makarone või vene pelmeene...
https://www.apollo.tv/epg/channel/duo-7-eesti-hd


viimati muutis seeru 06.04.2021 22:51:07, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 22:50:39 vasta tsitaadiga

Duo7 on sama pere Vene vaatajaskonnale mõeldud kanal. Peaks ka valdavalt seriaalikas olema.
Huvitav, et see juba nähtav on, ametlik käivitamine peaks alles mõne aja pärast tulema.

Olles natuke kuulnud "köögipoole" tegelaste juttu, siis indrpo teooria läheb suht-koht õiges suunas.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 06.04.2021 23:03:48 vasta tsitaadiga

Huvitav, miks Telia selle kanali oma valikusse võttis? Oleks võinud kui kräpi, lihtsalt metsa saata. Ilmselt said nii odavalt, et rumal oleks keelduda.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.04.2021 23:04:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nt. Apollo TV-se on ilmunud mingi DUO 7

tsitaat:

Sama siin kui ApolloTVst rääkida.

tsitaat:

Vaatake Apollo tv kanali listi ja seal lõpus on DUO7
või kui ei usu, siis...ei kannata kriitikat.


Mul on ApolloTV olemas...puhtalt testi mõttes, kanal täiesti olemas.
Naabriplikat vaataks ehk.. igal juhul mitte Tuuli Roosma Meest.
Makaronid ja Pelmeenid on kiirtoiduks täiesti ok.
Ikkagi pole TeliaTV siin mingi erand. Tegemist on lihtsalt Eestis levivate kanalite muudatusega kõikide pakkujate võrkudes.


viimati muutis indrpo 06.04.2021 23:05:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 06.04.2021 23:04:27 vasta tsitaadiga

Huvitav, miks Telia selle kanali oma valikusse võttis? Oleks võinud kui kräpi, lihtsalt metsa saata. Ilmselt said nii odavalt, et rumal oleks keelduda.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.04.2021 23:07:19 vasta tsitaadiga

Igal juhul väga armetu on teha libedat nägu ja rääkida õõnsa häälega, et Sony kanalid muutsid oma nime Duo-ks.
Sony on kallis nimi ja seda teavad kõik, kui eesati rotid ei suuda selle eest maksta siis nii on.


viimati muutis seeru 06.04.2021 23:07:43, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.04.2021 23:07:21 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Igal juhul väga armetu on teha libedat nägu ja rääkida õõnsa häälega, et Sony kanalid muutsid oma nime Duo-ks.

On küll jah, esita pretensioon Rosimannusele, või nagu Ameerikale ja nende kanalile kohane, kohtusse. Veel parem, anna Sony kanalile teada, et nende kanal muutis eestis nime, ja Sony annab widemedia kohtusse. icon_biggrin.gif
Piiramatu vabadus...
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.04.2021 23:12:20 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
seeru kirjutas:
Igal juhul väga armetu on teha libedat nägu ja rääkida õõnsa häälega, et Sony kanalid muutsid oma nime Duo-ks.

On küll jah, esita pretensioon Rosimannusele, või nagu Ameerikale ja nende kanalile kohane, kohtusse. Veel parem, anna Sony kanalile teada, et nende kanal muutis eestis nime, ja Sony annab widemedia kohtusse. icon_biggrin.gif
Piiramatu vabadus...

Miks ma peaksin. Mul on Sony kanalid edasi.
Telia (ja muidugi ka teised eesti mõttes odavfirmad) kotib järjest vähem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 06.04.2021 23:12:36 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
seeru kirjutas:
Igal juhul väga armetu on teha libedat nägu ja rääkida õõnsa häälega, et Sony kanalid muutsid oma nime Duo-ks.

On küll jah, esita pretensioon Rosimannusele, või nagu Ameerikale ja nende kanalile kohane, kohtusse. Veel parem, anna Sony kanalile teada, et nende kanal muutis eestis nime, ja Sony annab widemedia kohtusse. icon_biggrin.gif
Piiramatu vabadus...
Miks ajad sellist iba? Ainuke valelik on Telia, kes selle libauudise oma kanalile kleepis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.04.2021 23:20:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

odavfirmad

kompliment icon_smile.gif

Samal ajal võin öelda, et ei vaadanud enne ei Sony kanaleid, ega ka pärast Duo kanaleid. Teatud generatsioonil on mingite sisuteenuste tarbimisharjumused teistsugused. Täpsustamiseks pole see õige teema ega ka foorum.
Siiski midagi ma TV teenustest tarbin, kõik eesti TV teenused on läbi testitud nii bokside kui menüüde ja sisu osas. on omad eelistused tekkinud.
Osad eesti seriaalid mida saab hooaegade kaupa tagantjärele sirvida. Go3.. kasvõi läbi vahendajate. Apollo oma K2 seriaale tagantjärele korraga ei paku...veel.
Aga ka näiteks Viaplay vs. F1 ametlik äpp. Paraku jääb isegi siin viimane peale. Vaatan kogu sisu live, erinevad kaamerad, järelvaatamine jms.
Siin võiks lõputult arutelu tekitada mis ei puuduta TeliaTVd.

alpha kirjutas:
indrpo kirjutas:
seeru kirjutas:
Igal juhul väga armetu on teha libedat nägu ja rääkida õõnsa häälega, et Sony kanalid muutsid oma nime Duo-ks.

On küll jah, esita pretensioon Rosimannusele, või nagu Ameerikale ja nende kanalile kohane, kohtusse. Veel parem, anna Sony kanalile teada, et nende kanal muutis eestis nime, ja Sony annab widemedia kohtusse. icon_biggrin.gif
Piiramatu vabadus...
Miks ajad sellist iba? Ainuke valelik on Telia, kes selle libauudise oma kanalile kleepis.

https://www.home3.ee/1-aprillist-sony-channel-ja-sony-turbo-uue-nimega/

faktid paika enne postitamist.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 06.04.2021 23:28:26 vasta tsitaadiga

Ei käi home3 lehel, aga normaalsetes portaalides räägiti ikka uutest kanalitest, mitte uutest nimedest. Ja näiteks ApolloTV sellist jura ei kirjutanud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.04.2021 23:30:49 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Ei käi home3 lehel, aga normaalsetes portaalides räägiti ikka uutest kanalitest, mitte uutest nimedest. Ja näiteks ApolloTV sellist jura ei kirjutanud.

ApolloTV omanikud ju ise teevad neidsamu kanaleid. Püüa nüüd mõttega teemas/asjas olla. Head ööd.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 06.04.2021 23:37:48 vasta tsitaadiga

Ilmselgelt mul Telia inimeste aju ei ole ja asjast olen täiesti valesti aru saanud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.04.2021 23:48:08 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Ilmselgelt mul Telia inimeste aju ei ole ja asjast olen täiesti valesti aru saanud.

Ma ju kordasin, pole telia teema.
Sony ja duo asjus googelda lihtsalt. kas kanalid jätkavad, mis eestis toimub, kes kanaleid maale tõi kes duo kanalit toodab, mis ettevõtte kaudu. Tõin lingid välja. viitasin infole. lugeda on vaja ja isegi mõelda mitte. See on nagu koroona pandeemia ja maskide eitajate teema, kõik on telia süü icon_biggrin.gif
aga mis sa lapsele ikka ütled, võttis siis telia sony ära ja asendas duoga. nii on.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2021 23:52:33 vasta tsitaadiga

Kasutud kanalid. Miskit huvitavat seal ei tundunud olevat. Nanny ja Emakohtamise seriaal? Neid eeldaks mingilt muult kanalilt kordustena nagu 11, 12 või TV6. Aga eks näis, äkki tuleb tulevikus midagi värskemat...

Selle asemel, et uusi kanaleid vorpida,mis kordavad ühes ja teises mõttes sisu, võiks kogu nendes oleva sisu mahutada kenasti hoopis poole väiksemasse arvu kanalitesse. Eesti kanalite turg on üleküllastunud juba ammu ja hetkel lüpsab sisu osas meediamaastiku niigi kuivast udarast valdavalt vanade seriaalide ja saadete korduseid mitmendat ringi. Kaua sellega ära ei ela.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 06.04.2021 23:54:22 vasta tsitaadiga

indrpo, kas sa päris lolll? Või ei oska lugeda? Normaalsed portaalid kirjutasid nii. Kuskil pole juttu, et vaid nimevahetus. Ja nimevahetus eeldaks ju samu saateid, mitte täiesti uut kava, nagu Telia jutust välja tuli.

https://www.bestmarketing.ee/uudised/2021/03/24/uued-telekanalid-duo-3-ja-duo-6-nahtavad-juba-1-aprillist
https://diktor.geenius.ee/rubriik/tele/alates-aprillist-naeb-eestis-kahte-uut-telekanalit-kuid-siin-on-uks-konks/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.04.2021 00:22:13 vasta tsitaadiga

alpha, Selliseid teavitusi ei koosta edastajad. Teavitused koostavad kanalite vahendajad/tootjad. need tuleb kliendile edastada 1 kuu ette.
Ma usun, et kõik eesti operaatorid tegid seda samal kujul. Google aitab. Mina pole mingi pressiesindaja.

Delfi jms. Uudistes võib kanaleid reklaamida kasvõi SpaceX süstikuna. Saad uue kanali, osta mind kohe...
Tõsiselt, milles mina personaalselt süüdi olen? Ma peaks lugema neid või teisi normaalseid portaale? Ma võin ju lugeda aga 2+2 on vaja kokku panna mitte näpuga vehkida. Suuna siis oma viha otse allikasse mitte turuleti taga istuvale kodanikule.

Seejuures ongi mainitud fakt oluline Sony kanal ei muutnud nime. Maaletooja asendas selle kanali oma enda kanaliga, reklaamides seda kui kanali "nime muutust". Mujal saab mainida nagu uut kanalit.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 07.04.2021 07:18:59 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
indrpo, kas sa päris lolll? Või ei oska lugeda? Normaalsed portaalid kirjutasid nii. Kuskil pole juttu, et vaid nimevahetus. Ja nimevahetus eeldaks ju samu saateid, mitte täiesti uut kava, nagu Telia jutust välja tuli.

https://www.bestmarketing.ee/uudised/2021/03/24/uued-telekanalid-duo-3-ja-duo-6-nahtavad-juba-1-aprillist
https://diktor.geenius.ee/rubriik/tele/alates-aprillist-naeb-eestis-kahte-uut-telekanalit-kuid-siin-on-uks-konks/


Alpha Sony kanal ise reklaamis nimevahetust.

Video:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2021 20:04:09 vasta tsitaadiga

Showerthought, tihtipeale ununeb box välja lülitada, st võib seal tiksuda öö läbi. Ilmselt Telia korjab statistikat palju ja mis kanaleid inimesed vaatavad ja teevad selle pealt mingeid järeldusi. Ma kahtlustan et on veel mõni inimene kes paneb teleka kinni aga mitte boxi (nt vahetad teleka youtube peale ja pärast sulged teleri ja boks jääb tööle). Ehk see statistika võib vähemalt öösel olla suht vildakas... Võiks vist olla ka timeout režiim, nagu teleritel, aga samas vist sealt energiasäästu nagunii ei tule.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.04.2021 20:06:57 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
tsitaat:

odavfirmad

kompliment icon_smile.gif


Võta seda komplimendina kui tahad.
Aga Eestis polegi muud kui "kui kliendile jalaga perse" odavfirmad.
Ma näen palju rohkem asju odavamalt aga kes maailmas ei ole odavfirmad.
Ja miks ma peaksin põdema kui ma vaatan USA või Vene firmade edastavaid tv kanaleid?
Miks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2104, 2105, 2106 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.