Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rome: Total War märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 21.05.2005 14:53:29 vasta tsitaadiga

AI on loll jah. Ma sain oma probleemile (See laevade retrain'imise probleem) lahenduse nii, et igast laevastikust tuleb üks laev eemaldada, et mitte kõik 20 kohta täis ei oleks, vaid ainult 19.

AI lollusest niipalju, et olen võitnud "Hard" astmes lahinguid nii, et mulle on see jõudude vahekorra riba öelnud: "only a military genius would win this battle". Seda ühe linna kaitselahingus Kartaagona, kui mulle tulevad vastu Kartaago kergejalaväele raskejalaväelased, arvult on minu omi mingi 5%, aga kuna vaenlane ronib linna nii, et kõnnib müüride äärtest, siis ellimineerivad müüride "kahurid" 90% vaenlasest ning peale linnaukse purunemist tegin nendest kergejalaväelastest inimkilbi ette ning sellel ajal kui vaenlane nende vastu ukse peal võitleb, kallab Gateway muudkui õli kraevahele neile. Ja niimoodi võidetigi "impossible" lahing icon_biggrin.gif

Samas kampaaniakaardil meeldib mängida kõige lihtsama tasemega ühel põhjusel - see linnade mässamine on muidu liiga sagedane ja see on minu arvates liiga vastik asi selles mängus. Misjaoks sellist jama kll vaja... aga kui on kergeim raskusaste, siis ma tavaliselt teenin niimoodu raha, et lasen populatsioonil kasvada suureks, lahkun sõjaväega linnast ning lasen tal "iseseisvuda", seejärel teen "automatically resolve battle" ning exterminate ning on raha jälle rohkem + linn toodab jälle kasumit.

Niet seukene tobenaljakas mäng on see...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.05.2005 17:02:34 vasta tsitaadiga

njah, ülestõusud ei meeldinud mulle ka alguses (ega nad praegugi just otseselt ei meeldi icon_lol.gif ), aga mingil hetkel saingi aru, et need on tegelt suht kasulikud, ainult tuleb rihtida nii, et üles tõuseks võimalikult sitt ja väike sõjavägi, siis saab neist talupoegadest hõlpsalt üle joosta, popi exterminate'da ja tükiks ajaks jälle rahu majas ning pappi voolab nagu vihmaveetorust! icon_wink.gif

muide, mis üksuseid keegi põhiliselt kasutab, ma mõtlen sõjaväe põhijõuna? idee järgi peaks vist need hastatid, principed ja legionarid olema see "main force", varasemates total warides oli nagu ka mõõga ja odava jalaväel suht oluline roll, aga selles osas olen peaaegu kõik lahingud ära otsustanud puhtalt kas ja/või vibulastega...viimased on küll minu lemmik üksus absoluutselt igas sellises strateegiamängus icon_lol.gif vahest ei jõuagi vaenlase vägi põmst minu jalaväe ja vibulaste line'i juurde, kuna ratsavägi on tüübid juba varakult ümber piiranud ja routima sundinud.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 16.07.2005 08:46:32 vasta tsitaadiga

tere Küsimus selles et hakkasin eile kah seda mängu mängima tundu päris hea olevat aga mure selles mängisin üsna kaugele juba vallutsain endale ! kaks kindlust et hakkaks inkomingut tulema ! aga kuidas ma saveda saan ! se mutike vasemas üleval nurgas vahe peal õpetab mind midagi tegema aga kui eskeipi vajutan on save ja load! hallid nii et neid avada ma ei saa kuidas v mis ma tegema selle jaoks pean et hakata saama saveda?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 16.07.2005 11:08:42 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
tere Küsimus selles et hakkasin eile kah seda mängu mängima tundu päris hea olevat aga mure selles mängisin üsna kaugele juba vallutsain endale ! kaks kindlust et hakkaks inkomingut tulema ! aga kuidas ma saveda saan ! se mutike vasemas üleval nurgas vahe peal õpetab mind midagi tegema aga kui eskeipi vajutan on save ja load! hallid nii et neid avada ma ei saa kuidas v mis ma tegema selle jaoks pean et hakata saama saveda?


Kallis inimene, sa mängid tutoriali! See on n.ö. kohustuslik õppeprogramm (kui ma õieti mäletan, siis Prologue vms nimetuse all menüüst), mida ei saagi salvestada. Hakka uud Imperial Campaign'i mängima ja saad ka salvestada nii palju kui soovid.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erik71284
HV kasutaja
erik71284

liitunud: 25.02.2004




sõnum 16.07.2005 15:30:29 vasta tsitaadiga

Aq,
kas su laevastiku probleem ei võind peituda ka selles ,et sul polnud selles linnas piisavalt kaugele arenenud sadamat.Minu teada on neid sadamaid ka erineva astmega ja Quinquireme saab vist ainult viimase taseme sadamtest.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 16.07.2005 16:01:10 vasta tsitaadiga

erik71284 kirjutas:
Aq,
kas su laevastiku probleem ei võind peituda ka selles ,et sul polnud selles linnas piisavalt kaugele arenenud sadamat.Minu teada on neid sadamaid ka erineva astmega ja Quinquireme saab vist ainult viimase taseme sadamtest.


Ei, nii loll ma ple icon_razz.gif
Ainus asi, mis mind aitas, on see, et ma ei ehita oma laevastikku kunagi täis. St. 20-laevalist Quinquireme armeed ei ole võimalik retrain'ida. 19-laevaliste ja väiksematega ple aga probleeme.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erik71284
HV kasutaja
erik71284

liitunud: 25.02.2004




sõnum 17.07.2005 17:39:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ei, nii loll ma ple
Ainus asi, mis mind aitas, on see, et ma ei ehita oma laevastikku kunagi täis. St. 20-laevalist Quinquireme armeed ei ole võimalik retrain'ida. 19-laevaliste ja väiksematega ple aga probleeme.

väga kummaline tegelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udna
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2004




sõnum 29.07.2005 20:21:31 vasta tsitaadiga

äkki kellelgi on sellest mängust mõni seiv vahetult enne seda kui mängu ära võidab? Ma eelmine kord tegin lõpuni ning hakkasin siis sakslastega mängima, aga tegin formati ning unustasin seivid plaadile võtmast


kuradi junnid kas te annate mulle seivi või mitte? Või on suvine päike ja Pärnu rand teie ajud peast tagumikku küpsetanud icon_razz.gif icon_wink.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 10.08.2005 11:05:02 vasta tsitaadiga

Kes veel ei tea siis on väljas uusim MOD RTW'le RTR 6.0. Vahe eelmistega on mäekõrgune, sisaldades tervet paketti (muusika, intro video, uued loading pildid, suurem kaart, uued üksused, ehitiste süsteem, üksuste skinnid + nimed, combat ja uudne ROR+ süsteem, factionite sümbolid jne.
Installides on soovitatav panna otse vanilla peale pärast 1.2 patchi. Ning peale MOD'i panekut preferences.txt muuta 1 rida "FIRST_TIME_PLAY:TRUE" to "FIRST_TIME_PLAY:FALSE"

http://www.rometotalrealism.com/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 31.08.2005 16:41:26 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

uus exp pack tulekul
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2006 13:17:02 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

uus exp pack tulekul icon_razz1.gif

nüüd teada millal, 19. juuni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 26.07.2006 12:27:57 vasta tsitaadiga

Nii... jõudsin siis ka oma uute strateegiamängude otsinguil selle mänguni (mis nüüd uus siis enam, aga minu jaoks, noh). Ja üldmulje üdini positiivne. Kuigi käigustrateegia, siis ikkagi haaras kohe algul mängima, nii et lasin kohe paar-kolm tundi järjest.

Kohe väga hea on kogu lahinguosa ülesehitus. Üksuste kaupa väljavalimine ja liikumine on mugav, meeldib see, et ei ole võitmatuid üksusi (paljudes mängudes oleks heavy cavalry selline jõud, mis pühiks kõik tee pealt minema, aga siin on iga vastase vastu võimalik oma vasturohi leida). Lihtsa ülesõitmise asemel on vaja strateegiliselt mõelda.
Teine asi on see, et mehed reaalselt väsivad lahingus, eriti kui sa lased neil tühja ringi joosta.
Kolmandaks selline tegur nagu 'command' mis peaks siis olema vaste väljaõppetasemele.

Siiani olen jõudnud alles 300-400 mehelise väega sõdida, aga kibeleks juba suuremate armeede pulti icon_razz.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jurkakm
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2005




sõnum 26.07.2006 14:09:05 vasta tsitaadiga

Endale ka mäng meeldib. Minu suurim lahing on olnud miski 4000 meest 4000 mehe vastu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tabu
HV kasutaja
tabu

liitunud: 16.02.2005




sõnum 20.10.2006 10:29:59 vasta tsitaadiga

kas keegi on juba barbaritega mänginud
või siis lausa Alexandrit ja kuidas on
ma olen barbari expenioniga pelanud kuid alexander on installimatta
see on fantastiline mäng ükski teine pole nii hea kui Rome Total War
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 25.03.2021 19:08:12 vasta tsitaadiga


Link


https://www.twitch.tv/totalwar
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2021 22:22:14 vasta tsitaadiga

https://store.steampowered.com/app/885970/Total_War_ROME_REMASTERED/ 29,99€
Release Date: 29 Apr, 2021
tsitaat:
Owners of Rome: Total War on Steam receive an extra 50% off!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 01.04.2021 12:03:38 vasta tsitaadiga

Minu sendid lähevad sellel aastal Warhammer 3 -le.
Rome remastered puhul soovitan esmalt uurida paljud mode uuele veesioonile uuendada saab ja palju neid uuendatakse. Ilma modide toeta kaotab iga TW seeria mäng suurema osa oma väärtusest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tabu
HV kasutaja
tabu

liitunud: 16.02.2005




sõnum 16.03.2023 17:42:01 vasta tsitaadiga

see mis eelmine nädal proovisin oli ikka vapsee bugine , kiiluvad kinni mehed hüppavad kohast kohta , sada häda
_________________
Njah natuke veel ja saabki läbi....
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 18.03.2023 12:16:39 vasta tsitaadiga

TW mängud on alati bugised ja rumala AI-ga olnud. Mõni mäng rohekm , mõni vähem. Kui see häirib , siis tasuks sellest seeriast eemale hoida.

Kui ei häiri , siis on kogu seeria praegu steamis soodustusega.
TW:Warhammer 3 neist siis ilmselt kõige parem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tabu
HV kasutaja
tabu

liitunud: 16.02.2005




sõnum 18.03.2023 17:21:25 vasta tsitaadiga

no vana rome total war mul küll jookseb ilusti puhtalt
_________________
Njah natuke veel ja saabki läbi....
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rome: Total War mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.