Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Distal
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2020




sõnum 30.03.2021 17:50:34 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Distal kirjutas:
https://bit.ly/3sC1NNX580€ (PS5 Disc + Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition)

Tõesti nii odav? Sõber tellis kah selle, ütles, et pangast võeti 593€, niiet pole nii hea kurss midagi. Ma küll ei tea, et kas ta maksis eurides või pln'des.

Minult võeti 583€.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2021 17:53:29 vasta tsitaadiga

Kui ikka tahad saada praegu kätte, siis hind okei jah. Saksamaaga ei anna muidugi võrrelda. Seal oli digital 399 ja disc 499. Transa 20. Sealt saada muidugi samasugune ikaldus nagu mujalt. Esimese 1-2 minutiga saad peale siis vb vedada.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 30.03.2021 18:00:38 vasta tsitaadiga

Mängu keel peaks kindlasti muudetav olema, mul oli Witcher 3 Poola versioon ja seal sai ilusti inglise keele valida.
Ja lihavõtted ei ole Poolas pikemad pühad, Suure Reede on tööpäev nagu ikka, vaid esmaspäev on vaba.
Hind on muidugi meeldivalt madal, ilmselt saab õige pea ka juba väljakuulutatud hinnaga osta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Distal
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2020




sõnum 30.03.2021 18:09:48 vasta tsitaadiga

vester1 kirjutas:
Kui ikka tahad saada praegu kätte, siis hind okei jah. Saksamaaga ei anna muidugi võrrelda. Seal oli digital 399 ja disc 499. Transa 20. Sealt saada muidugi samasugune ikaldus nagu mujalt. Esimese 1-2 minutiga saad peale siis vb vedada.

Kui mäng ära jätta siis oleks hind umbes 540€. Saksamaa Amazonist pole mõtet ostagi, jäädki ootama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 30.03.2021 18:54:10 vasta tsitaadiga

Prisma oma saab ka neljapäev kätte. 531€ ja 3% ostusummast tagasi veel. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 30.03.2021 20:38:57 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Mängu keel peaks kindlasti muudetav olema, mul oli Witcher 3 Poola versioon ja seal sai ilusti inglise keele valida.

Olen Saksamaa ja Venemaa turule mõeldud väljalaskeid kohanud, kus inglise keele valik puudus - kuid see on pigem harv erand kui reegel.
Eelnev kommentaar oli PS vanemate konsoolide kohta; PS5 mängude osas kogemus puudub.

Xen0n kirjutas:
karlutikas kirjutas:
Kuidas läbi eshopwedropi üldse garantiiasjade ajamine käib? Või toimub suhtlus Poola amazoni kaudu? Kellelgi kogemust ka?

Umbes 100 korda on siin arutatud, et xboxi ja ps garantii on rahvusvaheline olenemata kust ostetud on.
Garantii käib otse tootja kaudu, mitte poe kaudu.

PS5 puhul see väide paika ei pea - garantii kehtib ainult riigis, kust ostsid.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2021 22:45:52 vasta tsitaadiga

Distal, Digitali ka ei õnnestunud osta, ilmselt müüdud nüüdseks. Hetk tagasi tahtsin maksta icon_smile.gif

Ahja minu suurepärane sooritus üritada PS5 tellida sealt poolast lõppes sellega, et sooritasin ära tellimuse ja peale seda pandi konto lukku. Ilmselt kuna kasutasin seda eshopwedrop aadressi seal vms. Raha igatahes tellimuse pealt maha ei ole võetud, aga konto istub lukus ja ootab mingeid dokumente kinnitamaks et see olin mina. Ühesõnaga vist ei viitsi isegi tegeleda kuna korra saatsin dokumendid juba ja tuli kohe vastus, et ei sobi ikka lukus. Ühesõnaga imege emmi poola amazon. Emaili peal kiri ütleb, et minge logi kontoga sisse ja jälgi uusi juhiseid et konto lahti saada. Logid amazoni sisse tuleb kiri, et mine vahi emaili mida tegema pead...surnud ring icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronominal
HV vaatleja

liitunud: 18.08.2016




sõnum 31.03.2021 00:14:44 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
euforia kirjutas:
Mängu keel peaks kindlasti muudetav olema, mul oli Witcher 3 Poola versioon ja seal sai ilusti inglise keele valida.

Olen Saksamaa ja Venemaa turule mõeldud väljalaskeid kohanud, kus inglise keele valik puudus - kuid see on pigem harv erand kui reegel.
Eelnev kommentaar oli PS vanemate konsoolide kohta; PS5 mängude osas kogemus puudub.

Xen0n kirjutas:
karlutikas kirjutas:
Kuidas läbi eshopwedropi üldse garantiiasjade ajamine käib? Või toimub suhtlus Poola amazoni kaudu? Kellelgi kogemust ka?

Umbes 100 korda on siin arutatud, et xboxi ja ps garantii on rahvusvaheline olenemata kust ostetud on.
Garantii käib otse tootja kaudu, mitte poe kaudu.

PS5 puhul see väide paika ei pea - garantii kehtib ainult riigis, kust ostsid.


Minuteada on Sony toodetega nii, et kui kaup on ostetud EL'is siis kehtib ka kohalik garantii. Kui on ostetud väljaspool EL'i, siis riigis kust ostsid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2021 08:37:54 vasta tsitaadiga

Loeme kõik koos läbi: https://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/shopping/guarantees-returns/index_et.htm
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2021 08:50:52 vasta tsitaadiga

Siin on täpsemalt kirjeldatud kuidas asi toimib: https://www.miterassa.ee/tingimused/playstationi-toodete-garantiiremont
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2021 09:40:33 vasta tsitaadiga

Sama teema mul ka! Ei viitsi sellega enam rohkem jamada!

biomehanik kirjutas:
Distal, Digitali ka ei õnnestunud osta, ilmselt müüdud nüüdseks. Hetk tagasi tahtsin maksta icon_smile.gif

Ahja minu suurepärane sooritus üritada PS5 tellida sealt poolast lõppes sellega, et sooritasin ära tellimuse ja peale seda pandi konto lukku. Ilmselt kuna kasutasin seda eshopwedrop aadressi seal vms. Raha igatahes tellimuse pealt maha ei ole võetud, aga konto istub lukus ja ootab mingeid dokumente kinnitamaks et see olin mina. Ühesõnaga vist ei viitsi isegi tegeleda kuna korra saatsin dokumendid juba ja tuli kohe vastus, et ei sobi ikka lukus. Ühesõnaga imege emmi poola amazon. Emaili peal kiri ütleb, et minge logi kontoga sisse ja jälgi uusi juhiseid et konto lahti saada. Logid amazoni sisse tuleb kiri, et mine vahi emaili mida tegema pead...surnud ring icon_biggrin.gif

_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Distal
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2020




sõnum 31.03.2021 10:34:45 vasta tsitaadiga

biomehanik kirjutas:
Distal, Digitali ka ei õnnestunud osta, ilmselt müüdud nüüdseks. Hetk tagasi tahtsin maksta icon_smile.gif

Ahja minu suurepärane sooritus üritada PS5 tellida sealt poolast lõppes sellega, et sooritasin ära tellimuse ja peale seda pandi konto lukku. Ilmselt kuna kasutasin seda eshopwedrop aadressi seal vms. Raha igatahes tellimuse pealt maha ei ole võetud, aga konto istub lukus ja ootab mingeid dokumente kinnitamaks et see olin mina. Ühesõnaga vist ei viitsi isegi tegeleda kuna korra saatsin dokumendid juba ja tuli kohe vastus, et ei sobi ikka lukus. Ühesõnaga imege emmi poola amazon. Emaili peal kiri ütleb, et minge logi kontoga sisse ja jälgi uusi juhiseid et konto lahti saada. Logid amazoni sisse tuleb kiri, et mine vahi emaili mida tegema pead...surnud ring icon_biggrin.gif
volts333 kirjutas:
Sama teema mul ka! Ei viitsi sellega enam rohkem jamada!

Konsoolid said jah kahjuks eile õhtul müüdud, ise sain küll ilusti ära tellida mingi ime läbi ja täna jõuab EshopWedropile kohale. Võib-olla Amazon nägi, et liiga paljud tellivad selle EshopWedropiga ja panid blokeeringu peale, sest kui me vaatame aadressi mis nad annavad Poolaga seoses: "Address line 1: Eshop" jne? Aga jah, minu kaastunne, annan märku kui midagi veel leian.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2021 10:39:05 vasta tsitaadiga

Mul läks eile raha lõpuks maha, aga tänaseni pole veel ESWD poole teele pandud. Loodame, et nüüd tagantjärgi kotti pähe ei tõmmata mingi blokeeringuga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Distal
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2020




sõnum 31.03.2021 10:42:47 vasta tsitaadiga

karlutikas kirjutas:
Mul läks eile raha lõpuks maha, aga tänaseni pole veel ESWD poole teele pandud. Loodame, et nüüd tagantjärgi kotti pähe ei tõmmata mingi blokeeringuga icon_biggrin.gif

Loodame, et saad ikka kätte, tellimus läks ikkagi läbi ning nad ei tohiks midagi teha. Endal on väike paranoia, et mu PS5 varastatakse töötajate poolt, sest FedExis, UPSis jt on korduvalt selliseid asju juhtunud. icon_biggrin.gif


viimati muutis Distal 31.03.2021 10:45:17, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 31.03.2021 10:44:10 vasta tsitaadiga

Peaasi, et tarne satub ikka tööpäeva peale. Amazonis aadressi lisades ikka valisite, et kohaletoimetamist ei tehtaks L ja P?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Distal
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2020




sõnum 31.03.2021 10:47:13 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Peaasi, et tarne satub ikka tööpäeva peale. Amazonis aadressi lisades ikka valisite, et kohaletoimetamist ei tehtaks L ja P?

Ei pannud aga õnneks jõuab täna kohale nii et pole hullu, jätan meelde kui järgmine kord tellin midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2021 10:48:01 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Peaasi, et tarne satub ikka tööpäeva peale. Amazonis aadressi lisades ikka valisite, et kohaletoimetamist ei tehtaks L ja P?


No näitab iseenesest reedet jah. Aga eks peab passima, kui tänase jooksul liikvele ei lähe, siis ei imesta, kui alles järgmine nädal kuskile jõuab.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2021 10:57:33 vasta tsitaadiga

Saksamaa amazon munes ka mul 3 päeva kui alles pani teele. Siis aga oli ka 3da päeva hommikul kohal Eestis. Eilsed Poola tarned olid ju märgitud 2 aprill kätte või kiirkorras 1 aprill.(eshopi lattu)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2021 11:01:52 vasta tsitaadiga

Dokumentidena tahetakse konto väljavõtet, mille peal vajalik info tõendamaks, et konto kuulub ostjale. Kõige lihtsam on väljavõte saata Saksa Amazoni lehel - nemad tegid minu konto lahti viie minutiga, samas kui Itaalia Amazoniga võitlesin põhimõtteliselt 24h.

Kiiresti tegutseda, siis ehk jõuab veel enne kui konto blokeeritakse ja tellimus tühistatakse. Iseasi kuidas edasi, sest raha pole neile laekunud (isegi broneeritud mitte).
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Distal
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2020




sõnum 31.03.2021 11:17:27 vasta tsitaadiga

Sain emaili InPostilt, et (Google Translate): "Ole turvaline, võta oma pakk kullerilt kätte, esitades allpool oleva vastuvõtukoodi:", kuidas ma selle EshopWedropile andma peaks? Pakk pole veel kohal aga lihtsalt selline email, huvitav.



m0z41ek kirjutas:
Dokumentidena tahetakse konto väljavõtet, mille peal vajalik info tõendamaks, et konto kuulub ostjale. Kõige lihtsam on väljavõte saata Saksa Amazoni lehel - nemad tegid minu konto lahti viie minutiga, samas kui Itaalia Amazoniga võitlesin põhimõtteliselt 24h.

Kiiresti tegutseda, siis ehk jõuab veel enne kui konto blokeeritakse ja tellimus tühistatakse. Iseasi kuidas edasi, sest raha pole neile laekunud (isegi broneeritud mitte).

Suvaliselt võetakse inimesi? Ma ei pidanud andma mingit infot.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 31.03.2021 13:32:20 vasta tsitaadiga

Distal kirjutas:
Sain emaili InPostilt, et (Google Translate): "Ole turvaline, võta oma pakk kullerilt kätte, esitades allpool oleva vastuvõtukoodi:", kuidas ma selle EshopWedropile andma peaks? Pakk pole veel kohal aga lihtsalt selline email, huvitav.

Saada ESWD supporti kiri.

Teistele kes sealt tellisid infoks:
Spoiler Spoiler Spoiler

(Paki hind 13 euri sentidega)

Kui järgmine kord jälle seal olemas aga teil amazoni kontod lukus, siis võin ju oma kontoga riskida, mul sealt amazonist tellimusi olnud küll.
3 komplekti oli nagu aru sain, niiet potentsiaalselt saaks tellida 3tk (2 tavalist, 1 digi)


viimati muutis Clover 31.03.2021 13:42:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Distal
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2020




sõnum 31.03.2021 13:41:45 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Distal kirjutas:
Sain emaili InPostilt, et (Google Translate): "Ole turvaline, võta oma pakk kullerilt kätte, esitades allpool oleva vastuvõtukoodi:", kuidas ma selle EshopWedropile andma peaks? Pakk pole veel kohal aga lihtsalt selline email, huvitav.

Saada ESWD supporti kiri.
Nüüd sain teada, et korjati üles juba, polnudki vaja siis. kopp.gif

viimati muutis Distal 31.03.2021 15:27:05, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 31.03.2021 13:42:27 vasta tsitaadiga

miks nii närvilised olete oma pakkidega? icon_rolleyes.gif
Paar päevas siia-sinna.....

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012




sõnum 31.03.2021 14:45:11 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:

Kui järgmine kord jälle seal olemas aga teil amazoni kontod lukus, siis võin ju oma kontoga riskida, mul sealt amazonist tellimusi olnud küll.
3 komplekti oli nagu aru sain, niiet potentsiaalselt saaks tellida 3tk (2 tavalist, 1 digi)


1 konto kohta üks konsool lubatud. Kui oled juba ostnud, siis vähemalt enne kui asjad normaliseeruvad nad hetkem rohkem tellida ei luba.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 31.03.2021 14:50:34 vasta tsitaadiga

Iga komplekt on eri toode, niiet kui 3 erinevat, siis saab ka 3 tk osta. Muudes Amazonides on need piirangud üldse olnud per drop, niiet järgmine kord saab uuesti osta.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.