Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 499, 500, 501 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2021 14:49:52 vasta tsitaadiga

ma teen neid masinaid valikuliselt ja ühe kaupa, seega justkui pole olnud vaja automatiseerida neid asju.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2021 14:59:50 vasta tsitaadiga

Ma ei viitsi oma masinaid päevi installida ja imagineerida ning konfida.

Skript käima ja 15-20 minutiga on masin kasutamiseks valmis, kogu soft ja sättingud paigas, logi ainult sisse ja hakka kasutama.
Data on naguinii masinatest lahus ja eraldi varundatud.

Mul on koos töömasinatega, neid kodus hetkel 7 tükki. icon_wink.gif

Lisaks annab see võimaluse, menetlemise ajal millegi muuga tegeleda, ei pea ekraani jõllitama, next-next-next klikkima ja käsitsi setuppe alla laadima ning käivitama. icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2021 15:52:35 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
laurx, sa ei ole ilmselt microsoft storest kunagi äppe sikutanud?

Olen tõmmanud. Pole olnud vaja sisse logida.

Täpsustan, et pole üldse kunagi vaja olnud seda MS kontot OS-iga siduda. Siiani on õnneks täiesti ilma saanud.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2021 17:54:53 vasta tsitaadiga

Etz, mis skripte ja kus kasutate?
_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2021 18:20:16 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Etz, mis skripte ja kus kasutate?


Powershelli omasid... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2021 18:35:17 vasta tsitaadiga

Microsoft Store pakub sulle sisselogimist, aga seda pole vaja. No, thanks või X kinni ja saab edasi. Kogu Windows 10 aja nii olnud. Tean seda sellepärast, et Skype ja Lenovo Vantage kõikidel masinatel sealtkaudu installitud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 28.03.2021 18:44:27 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Microsoft Store pakub sulle sisselogimist, aga seda pole vaja. No, thanks või X kinni ja saab edasi. Kogu Windows 10 aja nii olnud. Tean seda sellepärast, et Skype ja Lenovo Vantage kõikidel masinatel sealtkaudu installitud.


Just. Pakub, aga kui ta kukele saadad, siis töötab edasi.
Kõik Windowsiga vaikimisi kaasatulevad äpid, MS poolt lisatasuta pakutavad äpid, arvuti- ja lisaseadmete tootjate jt tasuta äpid - kõik saab Storest sisse logimata kätte.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 28.03.2021 19:02:34 vasta tsitaadiga

ma ilmselt mäletasin siis valesti.
seda parem kui ilma logimata saab icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 28.03.2021 19:23:53 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
see on teine asi kui "uuenduste sisu kohta mingitki infot" saamine. microsoft tips äpp, mingi harilikule kasutajale upgrade-update uute featurete seletamise asi.


on jah mingi imelik vidin, mitte see, mida varem avati, mis kordades asjalikumat juttu täis oli.
tagasi üles
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.04.2021 21:01:15 vasta tsitaadiga

äkki siit oskab keegi öelda mida kuradit sellel windows storel on viga ? mul seal ostetud mängud ja mitte ükski ei hakka installima ??? kõik store reset tehtud ja windows updatetud 20H2 icon_neutral.gif icon_rolleyes.gif klikn install nupule ja mitte midagi ei toimi ... mis probleem teda nüüd vaevab ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2021 03:12:19 vasta tsitaadiga

Kes see lammas sealt midagi ostab üldse....
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.04.2021 03:38:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kes see lammas sealt midagi ostab üldse....



mina olen see lammas.... sealt forza mängud ostnud ....poleks üldse probleemi ka kui mul oleks suurem ssd ketas icon_sad.gif seal on valikud kas installida sinna kus on windows mis on ssd ketta peal ja mis on kohutavalt väike ..ma parem ei ütle kui väike naerate mu välja icon_biggrin.gif ja hdd ketas mis on suurem.. kui tahan systemi alt neid Ketaste valikuid muuta kuhu windows store oma asjad tõmbab siis ta ei lase seda teha annab sellist errorit
Spoiler Spoiler Spoiler
kopp.gif terve õhtu selelga jännanud .... icon_neutral.gif igast trikke teinud ei midagi ... soovitati windows store apps folder kustutada windows ei lase seda teha nõub õigusi ei safe modes ei normal modes ... täitsa haige koht on see microsoft store kui saaks kurat kaebaks kohtusse icon_biggrin.gif krt ma olen selle mängu eest raha maksnud miks ma ei saa seda uuesti installida ja mängida ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2021 06:04:10 vasta tsitaadiga

1. Tellid targast mingi sobiva suurusega ssd.
2. Kloonid süsteemiketta sellele.
3. Poest peaksid ostetud asjad alla laadida ja installida saama.
? Mängu jaoks on raha aga raud on kallis?

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2021 07:47:11 vasta tsitaadiga

Gap, MS Store on jah üks jube ikaldus. Failid paigutatakse mingitesse varjatud kaustadesse kuhu ei pääse ka adminni õigustega ligi ja on isegi olnud juhuseid kus mängu uuesti paigaldamiseks on inimene pidanud Windowsi nullist uuesti paigaldama.
Lisaks peab sul olema topelt ruum mängu paigaldamiseks mingil müstilisel põhjusel. Ehk kui mäng on 50GB, siis sul peab C: kettal olema 100GB vaba ruumi jne.

Vean kihla, et sinu pragune probleem ongi vähese ketta vaba ruumi tõttu tekkinud.
Aga ma ei mõista miks sa suuremat SSD'd ei muretse?

SATA ja isegi M.2 SSD on ju väga odav. 1TB algab 85€ pealt. Kasutatult või 500GB saab kindlasti veelgi odavamalt: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/K%C3%B5vakettad+-+SSD/91eed48396e1fa4446fcc9e3d5203e15/?sort=min_price
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 08.04.2021 08:27:23 vasta tsitaadiga

laurx, asi pole nii lihtne. Steami või Originiga see asi toimib, aga Windows Store teeb kausta kuhu mängud installib süsteemikaustaks ja et sinna ligi pääseda ja seal midagi teha või kustutada, tuleb security tabi all võtta sellelt kaustalt maha kõik kaitsed ja piirangud, ehk siis anda kasutajale kes seal toimetada tahab, kõik õigused. Adminnistaatusega kasutaja saab need õigused anda, kuigi enne seda ei pääse ka tema sellesse kausta...

EDIT
Õiguste andmine käib lühidalt nii. Teed Program Files kaustas nähtavaks kõik kaustad ja seal on peidetud Kaust WindowsApps. Parem klikk kaustal, avaneb rippaken,siis properties, seal valid Security tabi ja seal siis vajutad Advance nupule. Seejärel Permissions ja add, select principal ning lisad kasutaja kellele tahad anda kausta full control kautamise õigused. Seejärel võid kaustaga teha mida tahad. Mälu järgi kirjeldasin, aga nii see umbes käib.

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 08.04.2021 10:12:13 vasta tsitaadiga

c:\ kettal on windowsapps program filesi all, teistel ketastel otse juurikas.
kui seal väga rohkem äppe installitud pole, siis teisel kettal kaust üles otsida ja rename või kustutada ning uuesti proovida.

Tomorrow, seda 2x ruumivajadust pole veel täheldanud, nii forza/gow kui game passiga sikutatud mängude osas. kindlasti mõned on aga see neid on ka igal muul platvormil.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2021 10:33:58 vasta tsitaadiga

londiste, https://youtu.be/i6AW1wuP7r4?t=3078 (51:17-54:00).
Võimalik, et sa pole ruumivajadust märganud. Ega minagi ei jälgi ju uuendusi tehes kettamahtu pidevalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 08.04.2021 10:42:58 vasta tsitaadiga

olen märganud, mul on kettad täis.
fh3 oli ka päris mitu suurt ms store muutust tagasi.

edit:
aa, see double space on videos uuenduste küsimus. see on paljuski mängupõhine ja toimub igal platvormil nii. tõsi, vähemalt xboxi peal ei olnud mingi ajani paremad failide patchimise võimalused lubatud aga iirc seda mingi hetk muudeti ja ma ei ole kindel, kas pc-l ms stores see kunagi päris nii piiratud oli.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.04.2021 13:08:26 vasta tsitaadiga

londiste, fh3 ei ole nii suur mingi 55gb,Horizon 4 oli juba mingi 88gb ja viimane gearsofwar lausa 120gb icon_razz.gif ok see selleks.
Tänud teile nõuande eest thumbs_up.gif uut ssd ketast jõuan küll osta icon_biggrin.gif Lihtsalt see mure on et mismoodi ma saan selle Windowsi ümber installida ja mismoodi ma selle paigaldan?panen vana ssd ketta asemele või? Ma ei ole ju kunagi seda teinud...keeran midagi tuksi...ja mis see tähendab kloonimine laurx?? Sry ma ei taha teemat läbustada aga igatahes tahaks osta küll suurema ssd ketta praegune mul 120gb ja millest juba mingi 76gb täi ma ei tea mis sinna instsllitakse koguaeg .ise ei ole peale uplay ja steami sinna midagi installitud hdd ketas on mul 1tb ja seal momendil vaba ruumi umbes 420gb..kui ssd kettale tuleb win uuesti peale siis kas hdd kettal jäävad asjad alles ? Win installiks saab ju mälupulgaga ka vist ? Kui suur see peaks olema siis ? Ja ma ei tea milline ssd ketas sobiks mu raalile? See crucial tundus norm? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 08.04.2021 13:46:50 vasta tsitaadiga

samsungi ssd-del on näiteks väga lihtsalt kasutatav süsteemiketta kloonimise tarkvara kaasas.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2021 14:02:42 vasta tsitaadiga

Gap, ei ole vaja installida,kloonid. Clonezilla, macrium reflect jms..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.04.2021 14:17:44 vasta tsitaadiga

jah tänud ... usb mälupulgaga saaks ju teha ka fresh installi juhul kui olen saanud suutnud endale uue ssd peale panna icon_neutral.gif praegu on mul selline ssd ketas
https://ssd.userbenchmark.com/SanDisk-Extreme-II-120GB/Rating/1889 icon_rolleyes.gif
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Kovakettad-HDD-SSD-SSD/331684 kas selline sobiks näiteks ? sry ma tean et vale teema ma ei tea kus teemas ma saaksin neid asju uurida ja küsida icon_rolleyes.gif raua teemasse eraldi teema tegema ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2021 19:10:38 vasta tsitaadiga

Gap, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=781550 > Ostuabi teema.

Kiirem oleks praegune ikkagi kloonida praegune uuele. Siis ei pea hakkama USB mälupulka tegema ja Windowsi uuesti paigaldamine. See ongi kloonimine. Ehk tekitatakse teisele SSD-le 1:1 koopia. Isegi kui tegu on süsteemikettaga.
Kloonimiseks on eraldi tarkvara aga nt Samsungi SSD-dega tuleb see kaasa. Kuigi ma pole kindel mis piirangud seal võivad olla. Ilmselgelt see SSD kuhu kloonitakse peab olema Samsungi oma aga kas ka nö "doonor" või "allikas" peab Samsung olema seda ma ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2021 20:24:10 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Gap, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=781550 > Ostuabi teema.

Kiirem oleks praegune ikkagi kloonida praegune uuele. Siis ei pea hakkama USB mälupulka tegema ja Windowsi uuesti paigaldamine. See ongi kloonimine. Ehk tekitatakse teisele SSD-le 1:1 koopia. Isegi kui tegu on süsteemikettaga.
Kloonimiseks on eraldi tarkvara aga nt Samsungi SSD-dega tuleb see kaasa. Kuigi ma pole kindel mis piirangud seal võivad olla. Ilmselgelt see SSD kuhu kloonitakse peab olema Samsungi oma aga kas ka nö "doonor" või "allikas" peab Samsung olema seda ma ei tea.

Allikas ei pea kindlasti Samsung olema, omal ajal sai kloonitud kõvakettaid SSD peale ümber. Kaasasolev soft tegi oma tööd ilusti, SATA kaablit siis lisaks vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 08.04.2021 20:35:12 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kloonimiseks on eraldi tarkvara aga nt Samsungi SSD-dega tuleb see kaasa. Kuigi ma pole kindel mis piirangud seal võivad olla. Ilmselgelt see SSD kuhu kloonitakse peab olema Samsungi oma aga kas ka nö "doonor" või "allikas" peab Samsung olema seda ma ei tea.
target peab olema samsungi ketas. allikas ei pea olema samsung.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 499, 500, 501 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.