Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Outlook ja kirjade trackimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.03.2021 11:31:35 Outlook ja kirjade trackimine vasta tsitaadiga

Tere

Kuna saadame päevas välja pakkumisi ja kirju ja vastuseid klientidele sadades, siis oleks ülimalt hea kuidagi trackida, et kas need kirjad jõuavad kohale, kas neid avatakse jms. Kas selle jaoks on loodud juba mõni rakendus või lisa, tasuline või mitte?

Tänud ette.

_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.xdalys.lt -> üle 20 miljoni kasutatud varuosa!
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2021 11:37:53 vasta tsitaadiga

outlookis saad ju kirja kirjutades need määrata.
Uue kirja puhul follow up lahtrist properties lahti ja saad linnukesed kastidesse panna.
-request a delivery receipt for this message
- request a read receipt for this message
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2021 11:58:17 vasta tsitaadiga

Õnneks on selline träkkimine tänapäeval e-kirja klientides vaikimisi välja lülitatud, seega spämmer teadet ei saa.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.03.2021 16:45:10 vasta tsitaadiga

Me ei spämmi, vaid meile saadetakse päringuid toodete kohta millele me siis vastame enda hinnapakkumisega konkreetsele asjale.
Me ei kirjuta uusi kirju, vaid vastame nendele mis meile saabuvad.

Outlookist Reply puhul ei suuda leida seda -request read receipt aga isegi kui leiaks siis mul oleks mingit paremat analüütilist asja vaja. Kui päevas saadetakse nt. 400 kirja siis ma tahaks, et analüütika näitaks ära, et näiteks xxxxxx.ee lõpuga emaili aadress pole avanud 15 kirjast ühtegi näiteks.

_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.xdalys.lt -> üle 20 miljoni kasutatud varuosa!
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 12.03.2021 16:49:17 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
Me ei spämmi, vaid meile saadetakse päringuid toodete kohta millele me siis vastame enda hinnapakkumisega konkreetsele asjale.
Me ei kirjuta uusi kirju, vaid vastame nendele mis meile saabuvad.

Outlookist Reply puhul ei suuda leida seda -request read receipt aga isegi kui leiaks siis mul oleks mingit paremat analüütilist asja vaja. Kui päevas saadetakse nt. 400 kirja siis ma tahaks, et analüütika näitaks ära, et näiteks xxxxxx.ee lõpuga emaili aadress pole avanud 15 kirjast ühtegi näiteks.
mis kilplase tööd sa teha tahad tegelikult???
kui sa vastad tõesti ainult reaalsetele päringutele, siis kindlasti päringu tegija loeb vastust
isepaika lugu kas hind on mõistlik või vaatab, et tegemist järjekordse ratsa rikkaks saada tahtjaga ja otsib mujalt

ahjaa, kui su vastus lihtsalt kaotsi läheb, mõni vahepealne mailserver blokib, siis sa nagunii oma jälge ei saa


viimati muutis Mnator 12.03.2021 16:50:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2021 16:49:25 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
Kui päevas saadetakse nt. 400 kirja siis ma tahaks, et analüütika näitaks ära, et näiteks xxxxxx.ee lõpuga emaili aadress pole avanud 15 kirjast ühtegi näiteks.

See nüüd küll lõhnab spämmimise järgi icon_lol.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.03.2021 17:22:55 vasta tsitaadiga

Nii, ma tegelen kasutatud varuosade müümisega. Meile kirjutatakse otse aga tuleb ka varuosapäringuid läbi VOK.ee, Autmo.ee jm portaalide. Paljud töökojad (eriti keretöökojad) teevad päringu mingitele auto detailidele ning saavad vastused näiteks 7 erineva lammutuse käest. Kui näiteks minu vastus läheb pakkumisega neile 7 tunni pärast siis ma tahakski teada, et kas ta jääb lugemata või mitte. Kui ta jääb lugemata ning alati pärast kuuendat tundi, siis ma tean, et sellele firmale tuleks hinnapakkumised saata kindlasti kiiremini kuna muidu ta äkki ostab juba mujalt ära. Mul päriselt on ka vaja mitte, et ma siin mingit spämmi toodaks. Proovige nüüd päriselt ka kaasa mõelda. Või näiteks, kui mõni ettevõte ei avagi kunagi minu saadetud kirjasid siis tean, et peaks hakkama uurima milles asi ja tegelema päriselt müügitööga.

Näiteks täna oleme saatnud hinnapakkumisi 210 e-mailiga.

Leidsin sellise asja nagu Intelliverse tracker, tundub igati mugav aga millegipärast ei taha osade test-emailide asju loetuks panna kuigi nad tegelt on juba loetud.

_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.xdalys.lt -> üle 20 miljoni kasutatud varuosa!
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 338
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 12.03.2021 17:35:20 vasta tsitaadiga

kõiki tedaolevaid jälitusvigureid üritavad mailkliendiprogrammid blokeerida tänu spämmeritele
kui tekib mõni uus, siis mõne aja pärast võid oodata, et see on ka blokeeritud icon_wink.gif

seega ära lähene probleemile spämmerina vaid ainus hea tee on oma süsteem efektiivsemalt tööle saada
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2021 18:14:46 vasta tsitaadiga

Võid ju genereerida näiteks p***täie pilte, kõik enda serveris, igale kirjale siis erinev veebipilt kaasa. Ja siis piilud, kas neid pilte on vaadatud. Kasutatav muidugi juhul kui veebis asuvate piltide automaatne kuvamine pole välja lülitatud, minul näiteks on, näen vaid kaasapandud pilte.

hentz kirjutas:
Leidsin sellise asja nagu Intelliverse tracker, tundub igati mugav aga millegipärast ei taha osade test-emailide asju loetuks panna kuigi nad tegelt on juba loetud.

Aga vaata, mis jura see kirjaga kaasa paneb. Ja siis mõtle veidikene. Sest säherdusi träkkereid üritatakse kõikvõimalikul moel takistada. Ja nii tegelikult peabki, olenemata sellest, mida spämmer soovib.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2021 18:48:34 vasta tsitaadiga

Kui on mingi pädevus infosüsteemi arendada või pole kahju seda tööd kellegi käest tellida, siis mina pakuks välja hoopis sellise lahenduse, et hinnapakkumine on serveris ja mailis on vaid link pakkumisele. Lihtne ja lollikindel, kui pakkumisel ei klikitud, siis kas mail ei jõudnud kohale või polnud enam huvi ja klikkimised on alati jälgitavad.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 12.03.2021 19:32:02 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kui on mingi pädevus infosüsteemi arendada või pole kahju seda tööd kellegi käest tellida, siis mina pakuks välja hoopis sellise lahenduse, et hinnapakkumine on serveris ja mailis on vaid link pakkumisele. Lihtne ja lollikindel, kui pakkumisel ei klikitud, siis kas mail ei jõudnud kohale või polnud enam huvi ja klikkimised on alati jälgitavad.
kuna sama tehnoloogiat kasutavad kõikvõimalikud õngitsuskirjade tegijad, siis ma ei nimetaks seda heaks lahenduseks
väga paljud ei kliki reeglina taolistel linkidel
rohkem aitaks ikka see, kui vastus läheks teele nii ruttu, et adressaadil on veel huvi säilunud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2021 19:35:52 vasta tsitaadiga

Mnator, seal on suur vahe, kas tuleb lambist mingi kiri või tuleb vastus päringule, mille ise teinud olen. Lingiga on lisaboonus see, et põmst saab sinna lisada juba nupu "Telli" ka ehk kui kliendil huvi on, siis saab paari hiireklikiga tellimise ka ära teha. Tõenäoliselt mugavam kui hakata uuesti kirjutama ja vastust ootama.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 13.03.2021 11:44:57 vasta tsitaadiga

Arvan ka, et selle veebipildi lahendus oleks vast lihtsaim.
Selleks on analüütilisi lahendusi lademetes.

Aga eelkõige, soovitan kasutada mõnda teenusepakkujat, kelle kaudu neid kirju saata. Need teevad analüütilise töö sinu eest ära.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2021 12:02:52 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Aga eelkõige, soovitan kasutada mõnda teenusepakkujat, kelle kaudu neid kirju saata. Need teevad analüütilise töö sinu eest ära.

hentz, teenusepakkuja kaudu taolise asja tegemine tundub jah kõige mõistlikum.
Üks näide -> https://sendgrid.com/docs/ui/account-and-settings/tracking/
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2021 12:11:27 vasta tsitaadiga

Eks see "üks väike valge piksel" stiilis pilt on tore asi küll, kunagi ammu näiteks iplogger.org katsetasin. Kuid ei töötanud see 100% isegi mitte siis ja ei usu mina, et kirja saajad vahepeal märgatavalt rumalamaks muutunud on.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2021 12:19:47 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Eks see "üks väike valge piksel" stiilis pilt on tore asi küll, kunagi ammu näiteks iplogger.org katsetasin. Kuid ei töötanud see 100% isegi mitte siis ja ei usu mina, et kirja saajad vahepeal märgatavalt rumalamaks muutunud on.

Seda muidugi. Samas see on vist ka parim, mida ilma spets infosüsteemi ehitamata, saavutada on võimalik.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2021 12:21:43 vasta tsitaadiga

Seda küll jah, midagi paremat ilmselt tõesti pole ja suure tõenäosusega ka ei tule.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Outlook ja kirjade trackimine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.