Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 730, 731, 732 ... 867, 868, 869  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 24.02.2021 01:00:59 vasta tsitaadiga

Turvalisus loomulikult ei ole Telias no.1, muidu oleks bugine lahendus korda tehtud. icon_rolleyes.gif

PS! Ma ei ole kindel, kas turvalisus peakski olema no.1.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.02.2021 01:06:56 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Turvalisus loomulikult ei ole Telias no.1, muidu oleks bugine lahendus korda tehtud. icon_rolleyes.gif

PS! Ma ei ole kindel, kas turvalisus peakski olema no.1.


Sa hindad seda alles siis kui Suzanne Hunt tuleb advokaadiga su ukse taha ja nõuab X summat "ägeda" kommentaari eest.
Tõesta siis, et sa pole lammas.
Kes kirjutas kommentaari sinu koduvõrgust... hmm.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 24.02.2021 01:09:18 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Turvalisus loomulikult ei ole Telias no.1, muidu oleks bugine lahendus korda tehtud. icon_rolleyes.gif

PS! Ma ei ole kindel, kas turvalisus peakski olema no.1.


Sa hindad seda alles siis kui Suzanne Hunt tuleb advokaadiga su ukse taha ja nõuab X summat "ägeda" kommentaari eest.
Tõesta siis, et sa pole lammas.
Kes kirjutas kommentaari sinu koduvõrgust... hmm.
Hindan mida? Et Telial oli bugine guest wifi lahendus ja mingi hetk see kordategemise asemel ära keelati? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.02.2021 01:28:18 vasta tsitaadiga

sakinaga, Ma juba ütlesin mitu korda, Telial pole sellist guest wifi teenust erakliendile. Pole teenust, pole ka midagi korda teha.
Smartwifis on see võimekus sees aga teenusena seda ei müüda, müüakse levi laiendamise võimekust koos seadmete ja supportiga. võrgu avamine ja parooli jagamine on kliendi vastutus.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2021 01:32:51 vasta tsitaadiga

Öeldakse küll et ei saa olla usklikum kui seda on Rooma paavst, aga näed, indrpo tõestab siin pidevalt et saab ikka küll.
Seisab 24/7 nagu vankumatu tinasõdur Telia eest. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2021 01:38:49 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Siis tekib teine küsimus, MILLEST ON MINGI 1,1K korda räägitud. Miks on kasutajal vaja ISP supported ruuterit, mis oleks võimalik panna sillaks ja kaotada support.
Miks on kallim seade vaja ISPlt rentida või osta, kui saabki osta poest odavama SILLA.
Kui ainult saagimise pärast lolli küsimust küsida, siis arusaadav aga muud põhjust ma siin ei näe.

Ah, et kellele on vaja? Näiteks olude sunnil vasepaari taga olevatel vähe nutikamatel klientidel. Alles lehekülg poolteist tagasi oli meil siin (väga kiirelt väga lappesse läinud) arutelu DryTek'i karpide teemal. Selle asemel, et ajada entusiastid turule jumal teab mida kokku ostma, saaks telko pakkuda testitud seadet. Tavaline pereema kasutab, kui tavalist ruuterit, vähe nutikam nuudel aga konfib modemiks (ja riputab sinna taha külaliste võrgu, mida keegi kunagi ei kasuta). Krt võtaks, progegu kasvõi sinna UI'sse mingi alert sisse, et niipea, kui sildamist tahad sisse lülitada, saad teate, et kui siit nüüd edasi lähed, siis meie vastutame ainult selle karbini, edasine on juba Sinu enda mure.

Aga olgu peale, saan aru, et see sildamise ja supporti teema on kuidagi hell koht. Las jääb. Võtame siis selle esimesena olnud küsimuse VPN'i toe - millise konnasilma peale see Telial astub? Ikka see "1,1K korda" vabanduseks olnud "teenusruuter ei pea kõike seda tegema"? See plaat hakkab veits ära tüütama. See, et 6..7 aastat tagasi esimesed Intenod ruutimisele-nattimisele lisanduva koormuse peale ära minestasid ei tähenda, et see ka täna juhtuma peaks. Arvutustehnikal on ju teatavasti omadus ajas pidevalt võimsamaks muutuda.
Pealegi, keegi pole palunud seletada Soome Telia äriliste otsuste (e. miks nad arvasid, et sildamise ja VPN'i lubamine klientidele on okei) tagamaid. Oli lihtne jah-ei küsimus - kas nimetatud funktsioonid on meil SmartWifi klientidele jagatavates seadmetes võimalikud.

See külalisvõrgu ära kaotamine on ka tegelikult täiesti valiidne probleem. Koduste paigalduste juures võib muidugi vaielda, kas on vaja aga kuna ärikliendid saavad täpselt samas konfis seadmed, siis seal on küll see vägagi teemaks. See, et mingi väikese kohviku või kontori klientidele kasutada antud wifivõrgus istuvad ka kogu ülejäänud ettevõtte seadmed (arvutid, makseterminalid, printerid, videovalve jms) on pigem reegel, kui erand. "Külaliste wifi peaks olema eraldi ISP'i taga" jms head praktikad taoliste väikeklientide puhul väga ei päde. VLAN'itud/tulemüüritud külalisvõrk Susanne Hunti ukse tagant ära ei hoia aga mingi kulmudeni ära ussitanud külalise läpaka ettevõtte võrku jalutama minemise küll. Ja palun jätame selle "aga nad võivad tellida Aruba AP'dega äriwifi" lahenduse kohe eos kõrvale - kõigepealt loome probleemi ja siis lahendame selle (lisatasu eest, ofc!).
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2021 02:04:11 vasta tsitaadiga

indrpo, Mu küsimusele sa ikkagi ei vastanud... icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.02.2021 02:16:39 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
indrpo, Mu küsimusele sa ikkagi ei vastanud... icon_lol.gif

vastasin ju, palju neid külalisi pisikesse korterisse paned, kellele guestwifi tekitada ja palju sa selle lisafuntsiooni eest nõus maksma oled?
no näiteks tuleb kunagi ehk technicolor ka üksikuna ruuteriks? palju juurde maksaksid?

teistele, teen ettepaneku, "modem" epoodi müüki? see ei ole kindlasti küll odavam kui kusagilt soojalt maalt tellida aga oleks huvilisi rohkem kui 1% tõestaks ehk kuidagi laomajanduse ja vahendamise ära?
praktikas on ebaloogiline tekitada ruuterile bridge reziim ja seda supportida kui seade on kallim kui müüdavad modemid.

ega ma ei oodanudki adekvaatset reaktsiooni, pistsin aga tiku jälle sipelgapessa ja kusti täis.. nagu peab.
Ma ise olen leidnud lahendused ja neid ma ka kirjeldasin. Tahaksin vdsli ka oma ruuterisse otse siis see drytek vdsl sfp istuks ilusti ubisse, ei rendiks elusees mingit intenot vms ruuterit.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2021 02:20:30 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Etz kirjutas:
indrpo, Mu küsimusele sa ikkagi ei vastanud... icon_lol.gif

vastasin ju, palju neid külalisi pisikesse korterisse paned, kellele guestwifi tekitada ja palju sa selle lisafuntsiooni eest nõus maksma oled?
no näiteks tuleb kunagi ehk technicolor ka üksikuna ruuteriks? palju juurde maksaksid?


Ärme nii ekstreemseks nüüd kah lähe.
Suuremas korteris ~80m2 on paljalt ühest AP’st üldiselt vähe, kolm aga on juba ilmselgelt overkill. icon_wink.gif

Lihtsalt see Smartwifi tundub sellisel kujul natuke tobe teenus, kas kõik või mitte midagi.
Suuremasse korterisse on 3 palju, suuremasse eramajja aga teinekord vähe...

Asjal oleks rohkem jumet, kui asi skaleeruks AP kaupa.
Ruuter + 1AP näiteks 6€, iga lisa AP eest 2€ otsa.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 24.02.2021 02:25:40, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2021 02:21:26 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

oleks huvilisi rohkem kui 1% tõestaks ehk kuidagi laomajanduse ja vahendamise ära?


Huvilisi ei oleks isegi 0.01%
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.02.2021 02:44:26 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
indrpo kirjutas:
Etz kirjutas:
indrpo, Mu küsimusele sa ikkagi ei vastanud... icon_lol.gif

vastasin ju, palju neid külalisi pisikesse korterisse paned, kellele guestwifi tekitada ja palju sa selle lisafuntsiooni eest nõus maksma oled?
no näiteks tuleb kunagi ehk technicolor ka üksikuna ruuteriks? palju juurde maksaksid?


Ärme nii ekstreemseks nüüd kah lähe.
Suuremas korteris ~80m2 on paljalt ühest AP’st üldiselt vähe, kolm aga on juba ilmselgelt overkill. icon_wink.gif

Lihtsalt see Smartwifi tundub sellisel kujul natuke tobe teenus, kas kõik või mitte midagi.
Suuremasse korterisse on 3 palju, suuremasse eramajja aga teinekord vähe...

Asjal oleks rohkem jumet, kui asi skaleeruks AP kaupa.
Ruuter + 1AP näiteks 6€, iga lisa AP eest 2€ otsa.


Mul samasuur korter. Üks ruuter esiku osas ei kata tagumisi tubasid 100%
ruuter keset elamist... intenod mitte, Technicolor juba parem.
aga kaablivõrk hargneb esiku osast. igas toas kaablid.
mesh toimb perfektselt vaid 3 tugijaama olemasolul (väikseim toimiv komplekt), võimalusel kaabel+wifi. lisaks on selle wifi eesmärk tagada max kiirus igas toas, antud juhul ca 500Mbit/s (kui sa seda ei vaja, võib ju ka mõne lihtsa ruuteri keset elamist panna ja 20-50Mbit/s käes.
2 seadet ei moodusta nö kolmnurka ja mesh ei toimi, aga nõus, teenuse haldamise ja pakkumise osas oleks ka mina teinud lahenduse, 4.99 ruuter, iga ap 1.99 jms. paraku oleks ilmselt see teenus siis olemata olnud ja tegemist seadme hoopis rendiga.. ma ei ole analüütik ja ilmselt on siin midagi muud taga.
See ei tähenda muidugi, et seadmed head ei oleks. Näiteks võib olla ka olukord kus kaableid igas toas pole aga teler on, igas toas saab ap järele digiboksi ka panna. võmalusi on mitmeid aga võid ka ühe ap karpi jätta kui tundub, et vaja on aga mitte niipalju icon_smile.gif

KillFrenzy kirjutas:
indrpo kirjutas:

oleks huvilisi rohkem kui 1% tõestaks ehk kuidagi laomajanduse ja vahendamise ära?


Huvilisi ei oleks isegi 0.01%


ära usutle kunagi klienti, kui on meil ikka siin selline ettevõtlike koduITmeeste tiim, siis ostame hulgi.

vedeles mingi aeg kast selliste asjadega mida kodud kasutasid. siis küll polnud alternatiivi aga kuna ühest lauaarvutist jäi mingil hetkel puudu, kadusid ka igasugused modemid.
link
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2021 02:49:14 vasta tsitaadiga

Mul on hetkel 80m2 peale 2 AP’d, üks elutoas, teine kabinetis.
Ruuter (ilma wifita) ise aga esikus, kilbis (kabineti vastas)...laias laastus piisaks aga ka ruuteri wifist ja ühest AP’st.

All naabril on sama planeering, ruuter on esikus kilbis ja kurtis kehva levi aga ausõna ma talle küll wifi teenust ise pakkuda ei viitsi... icon_lol.gif
Seega lootsingi selle uue ja ägeda Telia lahenduse peale...aga kolme AP’ga pole siin väga midagi teha... icon_rolleyes.gif

By default jookseb igasse tuppa ka kaabel (mul, eritellimusena, isegi rohkem kui üks)...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.02.2021 02:54:44 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Mul on hetkel 80m2 peale 2 AP’d, üks elutoas, teine kabinetis.
Ruuter (ilma wifita) ise aga esikus, kilbis (kabineti vastas)...laias laastus piisaks aga ka ruuteri wifist ja ühest AP’st.

All naabril on sama planeering, ruuter on esikus kilbis ja kurtis kehva levi aga ausõna ma talle küll wifi teenust ise pakkuda ei viitsi... icon_lol.gif
Seega lootsingi selle uue ja ägeda Telia lahenduse peale...aga kolme AP’ga pole siin väga midagi teha... icon_rolleyes.gif

By default jookseb igasse tuppa ka kaabel (mul, eritellimusena, isegi rohkem kui üks)...


See ongi inimeste erinevus. kes teeb ise ja kes tellib muusika. mõlemad maksavad.
nagu varem kirjutasin, antud korteri keskel on mul ubi nanoHD AP laes (ca 150€) ja tol hetkel paremat polnud, katab ära kuni 200Mbit/s
kui ma alumisele naabrile seda ise ehitada ei viitsi, siis ta leiab mingi lahenduse, ja tal oleks smartwifi täiesti pandav, esikus ruuter ja ühes keskmises elutoas ap ja tagumises magamistoas ap, mõlemas telerid, tekiks visuaalselt kolmnurk tugijaamade vahel ja kiirus oleks ühtlane igas ruumis. poleks vaja midagi lakke kaabeldada. võtab, paneb seina ja 9€ kuus.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2021 19:04:21 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
datas0ft kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Huvitav küss selline, et telia nett võtta uue liitumisega siis vurab tehnik ka kohale? Ruuter mul olemas ja suudan selle juhtme ise ka pista stepslisse... Eramaja... Või seal veel mingeid tingimusi? VDSL siis. Küsin, kuna päeval pole kedagi kodus ja suht keeruline ka tekitada, et keegi oleks kodus. icon_rolleyes.gif

Iseteeninduses jutt
"Tehniku väljasõidutasu on 15€, millele vajadusel lisandub töötasu 15€/15min. Tasu rakendub uue liitumise"


Tegin just mõni tund tagasi nende online keskkonnas uue liitumise tegevuse läbi. Sa vastad seal mitmetele küsimustele. On ka selline punkt, kus küsitakse modemi kohta, et võtad rendiks, ostad välja või sul on olemas. Ja selle rea all, kui nüüd mälu ei peta, oli ka rida küsimusega, kas vajad tehniku abi. Paned linnukese, et pole vaja.

Küll aga pani mind kulmu kergitama see, et endal olemasolevate modem/ruuterite nimistus oli valikuid ainult kaks: Inteno DG400P või Genexis Pure ED500. Kolmandat võimalust polnud. Näit: mõni muu vms.



See on teadlikult suunatud Telia ruuteri poole. Kui tead, sul on õige asi olemas, vali, et olemas ja midaiganes valikutest. See on puhtalt suunatud valik, et keegi lihtsalt ilma netita ootama ei jää millal liin tõuseb.
"Tavakasutaja" kes ei tea, mis tal on.. siis on neil tihti mingi 20 aastat vana linksys või trendnet ja see ei istu VDSLi peale mitte. pole hea ka optikal põhineval võrgul.
Linnukesed ja infovalik on õige icon_wink.gif
Viskasin siis kulli ja kirja ning tegin valiku.
Ei tea, tegin ka lõpuks selle ära. Keegi ruuteri kohta midagi ei küsinud, tuli lõpuks teade, et võtavad 2 tööpäeva jooksul ühendust ja vsjoo icon_rolleyes.gif Eks näis, raudselt hakkavad oma uusimat mudelit pähe määrima kõige aeglasema ühenduse tarvis icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 24.02.2021 19:53:14 vasta tsitaadiga

Algatuseks ütlen kohe, et otsing ei aidanud, kuigi ma tean, et see teema on siit läbi käinud.
Telia 100/100 fiiber ja 2 (3,palju) routerit. Hetkel seis selline, et mõlemad saavad IP (erinevast subnetist) aga kummagi marsruuteri seest nende jaoks default gw enam ei vasta.
Kunagi on mul selline kontraptsioon töötanud. Kas kellegi on kogemust, Telia on viimasel ajal "kraane koomale keeranud" või peaks routerite konffis sobrama, ehk olen ise midagi oinasarve keeranud.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 25.02.2021 09:33:39 vasta tsitaadiga

Ilmselt oled midagi pariisi konfinud.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannesk71
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2021 19:47:29 vasta tsitaadiga

Uus katse. Ostsin TP-Link'i AX1500 ruuteri. WAN otsale andsin Inteno MAC'i ja tõstsin WAN kaabli Inteno tagant TP-Linki taha. ONT-ile tegin ka taaskäivituse. TP-link WAN'i üles ei tõsta - milles võiks probleem olla? Kasutan Inteno MAC'i sest mul staatiline IP
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.02.2021 20:05:03 vasta tsitaadiga

hannesk71 kirjutas:
Uus katse. Ostsin TP-Link'i AX1500 ruuteri. WAN otsale andsin Inteno MAC'i ja tõstsin WAN kaabli Inteno tagant TP-Linki taha. ONT-ile tegin ka taaskäivituse. TP-link WAN'i üles ei tõsta - milles võiks probleem olla? Kasutan Inteno MAC'i sest mul staatiline IP


lase resetti, mingi mac kloonimine pole oluline. dhcp annab onti järel olevale ruuterile sinu tellitud staatilise ip.
proovida võid kasvõi arvutiga otse.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 25.02.2021 20:29:17 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Ilmselt oled midagi pariisi konfinud.

Jah, midagi sai tõesti saapasse konffitud... ju oli parasjagu akuutne ajuvähihoog. Testisin lihtsalt läpakate ext switchi laksimisega, Said kõik ilusti IP ja ei mingeid anomaaliaid. Teema maas!

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannesk71
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2021 20:56:12 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
hannesk71 kirjutas:
Uus katse. Ostsin TP-Link'i AX1500 ruuteri. WAN otsale andsin Inteno MAC'i ja tõstsin WAN kaabli Inteno tagant TP-Linki taha. ONT-ile tegin ka taaskäivituse. TP-link WAN'i üles ei tõsta - milles võiks probleem olla? Kasutan Inteno MAC'i sest mul staatiline IP


lase resetti, mingi mac kloonimine pole oluline. dhcp annab onti järel olevale ruuterile sinu tellitud staatilise ip.
proovida võid kasvõi arvutiga otse.


See toimis! Kas saan kuidagi ka ipv6-külge?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.02.2021 21:39:00 vasta tsitaadiga

hannesk71, on sul seda vaja? sul on ju staatiline.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 25.02.2021 23:04:20 vasta tsitaadiga

Tegin 400P menüüs ühe wifi juurde nö. Valik on AP Isolation. Kas see ei hoia äkki kohtvõrgust siis seadmeid eemal ja saab kasutada nö "külaliswifina"?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2021 00:15:20 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Tegin 400P menüüs ühe wifi juurde nö. Valik on AP Isolation. Kas see ei hoia äkki kohtvõrgust siis seadmeid eemal ja saab kasutada nö "külaliswifina"?

Ei. AP Isolation eraldab traadita kliendid üksteisest
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2021 14:53:46 vasta tsitaadiga

Einoh tore. Mul maja kõrval käib vee- ja kanalisatsioonitrassi ehitus. Kopamees leidis vaskkaabli üles mille asukohta ilmselt ka telia ei teadnud ja nüüd maja ühenduseta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2021 17:13:49 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Kopamees leidis vaskkaabli üles mille asukohta ilmselt ka telia ei teadnud


Vaskkaablid on küll kõik teada. Kui on vaja kaevata kaabli juures, siis pannakse genekas peale ja järelvalvetöötaja märgib maha.

Musta ringi seest kaevas katki?

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis KillFrenzy 04.03.2021 19:47:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 730, 731, 732 ... 867, 868, 869  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.