Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia 1 II / Xperia 5 II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 20.02.2021 06:40:11 vasta tsitaadiga

Endal olnud järjest 5 sony mudelit ja pole ühegagi probleeme olnud.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marguuss
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2015




sõnum 20.02.2021 10:57:36 vasta tsitaadiga

Võtaks ka nüüd uuesti sõna. telefon kuskil 2 kuud olnud kasutuses ja olen märganud ka jõudluse probleeme, vahest tõmbab normilt uimaseks, kaamera lagg, menüüd lahti võttes korraks tunne nagu ekraan oleks 60hz jne, probleeme liiga palju selle raha eest, pidevalt kõnet lõpetades netti pole, peab korra lennureziimile panema siis nett tagasi (igakord pole nii) kaamerat kasutades telefon vabsjee kokku jooksnud vahest, snapis mingiaeg ei lasknud välguga piltigi teha, nüüd peale android 11 tulekut tundub ok. Ma ei tea, isiklikult selleraha eest telefon liiga halb. 400-500 max kui sedagi 🙂 eks näis, peab kah garantiisse vist viima, ei kannata kui 700 eurine telefon vahest niimodi hangub
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 20.02.2021 11:32:58 vasta tsitaadiga

marguuss kirjutas:
Võtaks ka nüüd uuesti sõna. telefon kuskil 2 kuud olnud kasutuses ja olen märganud ka jõudluse probleeme, vahest tõmbab normilt uimaseks, kaamera lagg, menüüd lahti võttes korraks tunne nagu ekraan oleks 60hz jne, probleeme liiga palju selle raha eest, pidevalt kõnet lõpetades netti pole, peab korra lennureziimile panema siis nett tagasi (igakord pole nii) kaamerat kasutades telefon vabsjee kokku jooksnud vahest, snapis mingiaeg ei lasknud välguga piltigi teha, nüüd peale android 11 tulekut tundub ok. Ma ei tea, isiklikult selleraha eest telefon liiga halb. 400-500 max kui sedagi 🙂 eks näis, peab kah garantiisse vist viima, ei kannata kui 700 eurine telefon vahest niimodi hangub


Ma tegin restari kui kõne ära lõppes ja netti polnud. Tänud, proovib lennureziimi peale ja maha võtmise ära.

Volte kõned sain vähemalt lahendatud, operaator pidi ise lisama teenuse külge...

Saad proovida huvi pärast mis tulemusi sul geekbench näitab?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marguuss
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2015




sõnum 20.02.2021 21:13:16 vasta tsitaadiga

Proovisin, enne testi tegemist tegin telefonile restardi.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 20.02.2021 21:19:03 vasta tsitaadiga

marguuss kirjutas:
Proovisin, enne testi tegemist tegin telefonile restardi.

Spoiler Spoiler Spoiler


Tänud. Korralikult kõrgem kui minu mudelil, peale tühjaks laskmist ja arvutiga parandamist. Täna viisin garantiisse ära, eks näha.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marguuss
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2015




sõnum 21.02.2021 13:13:41 vasta tsitaadiga

on jep kõrgem, anna teada mis garantiist sai, vb viin ka, kopp ees et 700 eurisel telol sellised titevead
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2021 17:54:24 vasta tsitaadiga

Kas Xperial saab Back nupu asukohta vahetada paremale poole? Samsungi pealt tulles kõige harjumatum moment praegu.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2021 18:22:34 vasta tsitaadiga

Settingute alt saab.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2021 20:18:51 vasta tsitaadiga

Kus? Kui mõtled seda System navigationi osa, siis seal on Gesture navigation ja 3-button navigation, kuid rohkem võimalusi ei näita.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 23.02.2021 20:30:29 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kus? Kui mõtled seda System navigationi osa, siis seal on Gesture navigation ja 3-button navigation, kuid rohkem võimalusi ei näita.

Vist ei saa ja. Keegi üldse Gesture värki kasutab? Minu arust see palju ebamugavam. icon_biggrin.gif
Muidu oled rahul? Kaamera võrreldes samsungiga mis mulje jätab?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2021 21:35:39 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas Xperial saab Back nupu asukohta vahetada paremale poole? Samsungi pealt tulles kõige harjumatum moment praegu.

Endal just vastupidi, puhta nexuse pealt Samsungi peale minnes oli valel poolel. Õnneks Samsung lasi seadetes selle normaalseks tagasi muuta.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2021 22:41:38 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kus? Kui mõtled seda System navigationi osa, siis seal on Gesture navigation ja 3-button navigation, kuid rohkem võimalusi ei näita.

Vist ei saa ja. Keegi üldse Gesture värki kasutab? Minu arust see palju ebamugavam. icon_biggrin.gif
Muidu oled rahul? Kaamera võrreldes samsungiga mis mulje jätab?

See Gesture on ebamugav. Proovisin korra, aga reaalsete nupulaadsete asjadega kiirem ja parem.
Hetkel veel ei saa/oska millegi üle kurta. Peab harjuma veidi, sest Android täiesti uue visuaaliga võrreldes Galaxy S7 omaga. Praktiliselt puhas Android on ikka märksa etem kui need modifitseeritud ja bloatware'iga konkurendid.
Kaamerat veel hakkan avastama, aga seadistamisvõimaluste mitmekesisus ja füüsiline päästik w00t.gif Sellest viimasest olen pikka-pikka aega puudust tundnud. Ülimugav pilti teha!
Google'i assistendi nupp tundub kasutu, aga sellele vist netis tundus lahendus olevat.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008




sõnum 24.02.2021 01:01:55 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kus? Kui mõtled seda System navigationi osa, siis seal on Gesture navigation ja 3-button navigation, kuid rohkem võimalusi ei näita.

Vist ei saa ja. Keegi üldse Gesture värki kasutab? Minu arust see palju ebamugavam. icon_biggrin.gif
Muidu oled rahul? Kaamera võrreldes samsungiga mis mulje jätab?

Ise kasutan Gesture varianti ja harjusin ära, päris mugav on. Mulle meeldis tegelikult Xperia 5 peal olnud 2 button navigation aga no mida pole uuel mudelil, seda pole.
Kaamera pole kunagi olnud sony telefonide suurim pluss aga mina vähemalt ei kurda. icon_biggrin.gif

Ma pole leidnud Google Assistant nupule erilist kasutust aga Samsungitel on väga sarnane nupp olemas alates S8 mudelist ning mu meelest nad pole loobunud sellest

E: lugesin, kuidas teie sonyd pidurdavad ja selle peale hakkas ka mu telefon kokku jooksma. Ei teagi, kas see on Android 11 uuendusest või kokkusattumus icon_lol.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2021 01:21:57 vasta tsitaadiga

Kaamera pole kunagi olnud sony telefonide suurim pluss ,olen sellega nõus.Praegu teeb see tavaseades normaalseid pilte,samas saab ka teha häid pilte kasutades photo prod ja töötlemist.Aga mõnele siin see ei meeldi.Arvustusestes oli sellest ju ammu juttu,et see telefon on pildistamiseks entusiastile ,kes saab ka fantastilisi pilte kui viitsib sellega tegeleda.Kes ei viitsi,ostab teise telefoni .
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2021 19:51:26 vasta tsitaadiga

Leidsin ühe asja, mis häirib - helistamiseks ei saa enam sõrmega üle kontakti libistada nimekirjas, vaid peab väikest telefonitoru märki puudutama. Samsungil oli ühele poole libistamisel kõne alustamine, teisele poole kontaktile sõnumi saatmine.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 25.02.2021 04:39:49 vasta tsitaadiga

Võid dialleri vahetada nt.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2021 12:39:56 vasta tsitaadiga

Katsetan seda praegust lahendust veidi aega. Võimalik, et harjun ära. Ma olen suhteliselt laisk inimeseloom, kes ei viitsi äppida-häkkida eriti.
Aga läbipaistev silikoonkest läheb sellele aparaadile ümber nagu vanale Samsungile, sest see aparaat on nii neetult libe. Vähe sellest, et käes libe, aga kui kusagile peale asetada, siis peab jälgima, et oleks tasapinnaline, sest muidu see elukas tahab kelgutama minna.

Positiivse poole pealt üllatas sõrmejäljelugeja. Kartsin, et sellega saab olema paras peavalu, sest täiesti teistsugune võrreldes teiste telefonidega, aga lasin sõrmejäljed igaks juhuks ekstreemsete nurkade all skaneerida ja pole probleemi thumbs_up.gif

Negatiivne on see, et pole ekvalaiserit nagu Samsungil. Sellest tunnen veidi puudust bassilembelise inimesena.
Veidikene vajab harjumist ka telefonil heli, vaigistamise ja vibratsiooni sisselülitamine. Olen harjunud seda ülevalt menüüribalt tegema, aga seal seda valikut pole. Heliklahv üles-alla reguleerib aga meedia helitugevust. Peab veidi uurima. Võimalik, et mingi seadistamise küsimus.

Vahepeal S7 näppides tundub viimane ikka väga paksuke võrreldes Xperiaga icon_lol.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2021 13:06:03 vasta tsitaadiga

Tõmba Headphones äpp ja saad ekvalaiseri ning muudki näppida. Ma ise kuulan ikkagi flatiga,minu meelest bassi täpselt parajalt,üldse tasakaalus.Kasutan WH-XB900N klappe
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008




sõnum 25.02.2021 13:09:36 vasta tsitaadiga

Betamax, kui heliklahve vajutad, siis tekib heliriba kohale nupp ja saad valida, kas on vibra peal, heliseb või ei helise. thumbs_up.gif

Heli poole pealt soovitan Heli seadete alt sisse lülitada Dolby Atmos - see tegi mu jaoks heli palju kvaliteetsemaks. Siis on selline seadistus nagu Dynamic Vibration - peaks basse lisama telefoni vibraga...ma sellest pole aru saanud kunagi ja lülitan välja alati enda telefonides icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2021 13:14:27 vasta tsitaadiga

Peab proovima - äkki Sony enda telefoniga on miskit "unlocked". Mul on MDR-XB950B klapid (just bassi pärast) ja viimati Samsungi peal ei andnud see äpp suurt midagi, sest nii vanad klapid.
Dolby sai kohe peale pandud. Helis ikka märgatav erinevus sees nii telefoni enda kõlari kui ka BT klappide ja kõlaritega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2021 13:31:32 vasta tsitaadiga

Selle Atmose alt saab ka ekvalaiseriga mängida
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008




sõnum 25.02.2021 14:39:27 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Selle Atmose alt saab ka ekvalaiseriga mängida

vaatasin üle ja tõesti!
Vajuta vaid Dolby Atmose kirja peale ning saab mängida seadistustega
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2021 14:49:09 vasta tsitaadiga

See on üks asi, mida ma Androidi puhul vihkan mõnikord. On see sisse-väljalülitamise nupuke ja siis saad veel selle nimetuse peal vajutada icon_lol.gif
Aga jah, sealt alt tuleb miskit adekvaatsemat välja kui Samsungil. Plusspunktid jälle Sony'le.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marguuss
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2015




sõnum 27.02.2021 04:11:54 vasta tsitaadiga

viimasel paaril päeval on minu sony ikka korralikult hanguma hakanud ming geekbenchi tulemus veel halvem kui siin ühel foorumi kaaslasel, ilge tahtmine see luts lihtsalt sodiks visata, läheb garantiisse, eks näis kas saab selle normilt tööle või ei. seni arvan, et õudne telefon, kindlasti hullem kui mõni 200eurone.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 27.02.2021 08:30:37 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kus? Kui mõtled seda System navigationi osa, siis seal on Gesture navigation ja 3-button navigation, kuid rohkem võimalusi ei näita.

Vist ei saa ja. Keegi üldse Gesture värki kasutab? Minu arust see palju ebamugavam. icon_biggrin.gif
Muidu oled rahul? Kaamera võrreldes samsungiga mis mulje jätab?


Arvasin sama, et jään surmani füüsilisi nuppe eelistama, aga gestures on ülimugav. Ekraani mõlemast äärest backi minna. I'm sold and this works fine.
Isegi viimaste aktiivsete appide vahel valimine on kiirem. E intuitiivsem ja kiirem = efektiivsem. Mulle täiega meeldib, üllatuseks endalegi.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia 1 II / Xperia 5 II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.