Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 22.02.2021 13:34:59 vasta tsitaadiga

libe, see farmi oma? See oli jah hea.
Det River oli üldse hea tegelane.
Kõige rohkem meeldis endale poliitikuga kõrvalmissioon...
Lõpusuptriitite ajal oli näha mis mu valikud põhjustasid.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2021 14:09:26 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Kõige rohkem meeldis endale poliitikuga kõrvalmissioon...
Lõpusuptriitite ajal oli näha mis mu valikud põhjustasid.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008




sõnum 23.02.2021 11:50:26 vasta tsitaadiga

66% ja 136h
Ikka tundus lühike 
Mäng pigem meeldis aga samas olen ka pettunud.
Kuhu jäid erinevad lennuvahendid?
Autode tuunimine? Isiklik garaaž? Autode ostmine tundus kuidagi mõttetu või pigem ebavajalik.
Relvade tuunimine? (suht tavaline oli said ainult sihiku ja summuti panna) Ja tiba rohkem oleks võinud erinevaid relvi olla.
Linnas liikus palju rahvast aga samas olid nad elutud (Witcheri maailm tundus rohkem elus, oleks võinud olla ka mingeid elukaid /tulnukaid/loomad keda killida isegu UbiSofti mängud teevad seda paremini)
Missioonid meeldisid, graafika on ilus ja puge oli ikka väga vähe.
Loodan et DLC-d tulevad tugevad!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 24.02.2021 14:31:53 vasta tsitaadiga

mcmarta, selle mänguga lähe veel paar aastat enne kui valmis saab. Mängisid early access mängu pmst. Iseasi kas nad ka päriselt mängu selliselt valmis teevad, mida algselt reklaamisid... kas sel rahalist mõtet oleks.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 24.02.2021 14:32:57 vasta tsitaadiga

enamus ressursse playstation poodi tagasi saamise ja Witcher4 peal pakun
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 24.02.2021 19:29:00 vasta tsitaadiga



monkey.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.02.2021 19:29:40 vasta tsitaadiga

No joppenbuhh... sellises tempos on see mäng päriselt valmis alles 2 aasta pärast. Erinevaid saite ja redditit lugedes on käputäis neid, kes seda mängu uuesti mängiks kui kogu sisu ja pseudotaust välja arendataks.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2021 20:18:16 vasta tsitaadiga

softis, Lol 2 aasta pärast olekski pidanud reliis olema. Ise olen teadmata ajaks edasi lükanud. Point on selles, et esimest kogemust enam tagasi ei võta. Ootan, et parandavad rohkem, tuleb rohkem mode välja ja ehk ka 1-2 DLC'd.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 24.02.2021 20:28:47 vasta tsitaadiga

cyberpunk bad on üsna suures osas meme.
liigne haipi sisse ostmine pole muidugi kunagi hea mõte olnud.
xb1/ps4 peal siinse teema osavõtjad pigem vist mängima ei kipu.

mängisin ära reliisil ja lühikesel ajal peale reliisi. oli väga hästi mängitav, mõned minor bugid.
ainukesed suuremad probleemid olid need despawnid ja politsei spawn aga mängus peale esimese ringi laamendamise katse kumbki olulist rolli ei mänginud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2021 09:04:22 vasta tsitaadiga

londiste, PC peal on ikkagi probleem elutu maailm. Olen kuulnud, et main questid on head aga sidequestid ja maailm on suht meh. Kahtlemata spawn süsteem kah. Aga selles osas loodan rohkem modide peale. Maailma osas loodan DLC peale aga enne on neid veel kõvasti bugfixe teha.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008




sõnum 25.02.2021 11:18:43 vasta tsitaadiga

Kui ma nüüd ei eksi siis seda mängu tehti 9a.
Aga ei paista kuskilt otsast, et seda oleks 9a tehtud sest seal ei midagi revolutsioonilist.
Isegi kui vaadata GTA SAN ADREASE ja Cyperpunky võrdlus siis paneb kukalt kratsima mis nad tegid see 9 aastat? Muidugi nende tiim on väiksem ka ilmselt.
Mul endal olid väga suured ootused mängu osas. Esimesed punased lipud kerkisid siis kui mängu oli juba mitu korda edasi lükatud. Õnneks seekord pre-orderit ei teinud.
Ubi teeb samal tasemel mängu ca 4a (nüüd võtavad õnneks rohkem aega).
Mängutootjad peaksid mängu tegema 99% valmis , siis alles teavitama, et 1a pärast tuleb välja. Võtma selle aasta mängu turundamiseks ja lihvimisek.
Cyperpunkist anti teatada kui ma nüüd õigesti mäletan kohe peale viimast Witcheri 3 dlc.
Või nagu GTA 6, kohe peale GTA 5 PC launch RS kinnitas et uus GTA on töös juba. Aga nad pole õnneks midagi vahepeal reklaaminud ega lubanud millal see tuleb.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikkparg
HV kasutaja
Mikkparg

liitunud: 18.10.2009




sõnum 25.02.2021 11:40:16 vasta tsitaadiga

mcmarta kirjutas:
Kui ma nüüd ei eksi siis seda mängu tehti 9a.
Aga ei paista kuskilt otsast, et seda oleks 9a tehtud sest seal ei midagi revolutsioonilist.
Isegi kui vaadata GTA SAN ADREASE ja Cyperpunky võrdlus siis paneb kukalt kratsima mis nad tegid see 9 aastat? Muidugi nende tiim on väiksem ka ilmselt.
Mul endal olid väga suured ootused mängu osas. Esimesed punased lipud kerkisid siis kui mängu oli juba mitu korda edasi lükatud. Õnneks seekord pre-orderit ei teinud.
Ubi teeb samal tasemel mängu ca 4a (nüüd võtavad õnneks rohkem aega).
Mängutootjad peaksid mängu tegema 99% valmis , siis alles teavitama, et 1a pärast tuleb välja. Võtma selle aasta mängu turundamiseks ja lihvimisek.
Cyperpunkist anti teatada kui ma nüüd õigesti mäletan kohe peale viimast Witcheri 3 dlc.
Või nagu GTA 6, kohe peale GTA 5 PC launch RS kinnitas et uus GTA on töös juba. Aga nad pole õnneks midagi vahepeal reklaaminud ega lubanud millal see tuleb.


Väidetavalt hakati ikkagi arendama alles kuskil 2016. aastal. Varajased andmed olid pigem ideelised ja nad tekitasid tunde nagu oleks rohkem valmis kui tegelikkuses oli.
Iseenesest on mängus ju retsilt palju ägedat. Lihtsalt hype oli nii kõva, et inimesed said jälle haledalt liguneda kui nende paraadi ajal vihma hakkas sadama.

Eks teda patchitakse ja parandatakse, aga fakt on see, et last-gen mudelitel ei hakka ta kunagi hundirattaid tegema. New-gen ja PC ilmselt jäävad selle mängu platvormideks ja
tulevikus kasutavad tehnika youtuberid Cyberpunki nagu Crysist.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 25.02.2021 11:47:50 vasta tsitaadiga

preproductionis alates 2012, päris hooga development algas peale witcher 3 expansionit ehk siis 2015 või 2016.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.02.2021 12:26:31 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
londiste, PC peal on ikkagi probleem elutu maailm. Olen kuulnud, et main questid on head aga sidequestid ja maailm on suht meh. Kahtlemata spawn süsteem kah. Aga selles osas loodan rohkem modide peale. Maailma osas loodan DLC peale aga enne on neid veel kõvasti bugfixe teha.
mis elutu maailm?
mida sa õieti sellelt mängult eeldad üldse?

PC peal on see mäng täiesti normaalselt mängitav ja side questid on täitsa okeid, samas neid ei tasu gigide ja ncpd ülesannetega segamini ajada, viimased on lihtsalt xp farmimiseks


aga noh oled kuulnud icon_rolleyes.gif eusa_wall.gif

Mikkparg kirjutas:

tulevikus kasutavad tehnika youtuberid Cyberpunki nagu Crysist.
cyberpunk yookseb praegugi lahjemal raual suht okeilt, ka minu 10a vana masinaga, 8GB ram ja 1080ti
FHD kukub vaid ühes kindlas kohas linnas alla 40fps'i, muidu ikka ~50fps

watchdogs jookseb hulka sitemini

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2021 14:10:58 vasta tsitaadiga

libe, Eeldaks vähemalt 7 aastat varem välja tulnud GTA V-ga võrdne. Et NPC'd käituksid elutruult mitte ei despaniks kui selja pööran ja liiklus jms oleks ikka normaalsem mitte mingit 2D sprite konveieril jooksmas.

Lol ja mis ajast on 1080 Ti lahja 10a vana raud?

Enamusel pole 1080 Ti või kiirem arvutis. 50 fps FHD peal on naeruväärne. GTA V mis on palju vanem mäng jookseb mul 1440p peal 2x paremini ja maailm näeb palju parem välja kui 2077 nendes videotes mida mina olen vaadanud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.02.2021 14:12:13 vasta tsitaadiga

libe,ta teeb antihype'i endale, et hiljem ei peaks pettuma icon_biggrin.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 25.02.2021 14:14:13 vasta tsitaadiga

ilge tahtmine on mäng jälle ette võtta aga enne DLCd nagu ei taha otsast alata tho
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2021 14:17:43 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
libe,ta teeb antihype'i endale, et hiljem ei peaks pettuma icon_biggrin.gif

Kui ma eeldan halvimat on väike võimalus, et ma olen meeldivalt üllatunud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.02.2021 14:19:05 vasta tsitaadiga

just
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 25.02.2021 14:22:07 vasta tsitaadiga

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-02-24/cd-projekt-hack-severely-disrupts-work-on-cyberpunk-game-updates

tsitaat:
CD Projekt SA said Wednesday it will delay a promised update to the much-criticized role-playing game Cyberpunk 2077, pinning the blame for its slow progress on a recent security breach. What the Polish publisher didn’t say is that most of its employees have been locked out of their workstations for the past two weeks, according to people familiar with the matter.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2021 14:24:40 vasta tsitaadiga

Tomorrow, Ma soovitaks proovida, arvestades, et praeguseks on hind ikka päris madal nii värske mängu kohta, siis ei ole väga palju kaotada. Interneti hala on nii või naa rupooriga võimendatud. Kui soodukaid mitte kasutada ja steamist osta, siis alati saab refundi küsida kui ei meeldi.

Minu isiklik kogemus on, et veits buge on, paar korda on DLSS lolliks läinud ja hakanud ilmselt Performance modes tööle ja autoga sõites on paar korda juht püsti tõustnud pool keha hakanud katusest paistma icon_biggrin.gif mingis kakluses jäin ka rahast ilma kui võitsin, aga noh mis teha.


Vaikselt 40 tundi koos ja hetkel ütleks, et täitsa okei, olen nii mõnegi teise mängu puhul näinud buge veel rohkem (Battlefield 5 oli PS4 peal päris bugine alguses)
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008




sõnum 25.02.2021 15:04:25 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
libe, Eeldaks vähemalt 7 aastat varem välja tulnud GTA V-ga võrdne. Et NPC'd käituksid elutruult mitte ei despaniks kui selja pööran ja liiklus jms oleks ikka normaalsem mitte mingit 2D sprite konveieril jooksmas.

Lol ja mis ajast on 1080 Ti lahja 10a vana raud?

Enamusel pole 1080 Ti või kiirem arvutis. 50 fps FHD peal on naeruväärne. GTA V mis on palju vanem mäng jookseb mul 1440p peal 2x paremini ja maailm näeb palju parem välja kui 2077 nendes videotes mida mina olen vaadanud.


+thumbs_up.gif

DLC-d lubati ka 2021 algul, aga nüüd vist läheb kogu energia konsooli versiooni parandamiseks.

Kas DLC-d on kõik tasuta või mingid osad on tasulised?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 25.02.2021 15:19:55 vasta tsitaadiga

kõik DLC mis tuleb peaks tasuta olema. väljanägemise koha pealt saan ma pideva 60fps 4Ks kätte kui RTX peale ei pane, ning on vaid natuke vähem silmailu. graafiliselt on ta absoluutselt parim eales, GTAV ei küündi sellisele tasemel kindlasti mitte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 25.02.2021 15:20:40 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
libe, Eeldaks vähemalt 7 aastat varem välja tulnud GTA V-ga võrdne. Et NPC'd käituksid elutruult mitte ei despaniks kui selja pööran ja liiklus jms oleks ikka normaalsem mitte mingit 2D sprite konveieril jooksmas.


Äkki sa lõpuks jõuad ka selleni, et saad aru selle mängu mõõtkavast ja mõistad, kuhu aur ja masina ramm kuluvad CP puhul? See kuradi reddit-lik hüsteeriline kräpp on ausalt öeldes kõigil kopa ette visanud juba.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.02.2021 15:23:21 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Äkki sa lõpuks jõuad ka selleni, et saad aru selle mängu mõõtkavast ja mõistad, kuhu aur ja masina ramm kuluvad CP puhul? See kuradi reddit-lik hüsteeriline kräpp on ausalt öeldes kõigil kopa ette visanud juba.


Mille peale need siis kuluvad? Korduvate mustrite piiratud alas simuleerimiseks? icon_rolleyes.gif
Kopp on ees selles, et alati leidub hulk inimesi, kes sellist üle mõistuse valetamist ja hämamist õigustavad ja vabandavad icon_rolleyes.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.