Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2021 23:47:33 vasta tsitaadiga

Mul sama põhimõte. Sain küll Itaalia Amazonis tellimuse sisse antud aga mingi kala tõttu läks makse nihu ning minu konto blokeeriti. 24h ajugümnastikat ja sain konto avatud, kuid tellimus siiski tühistati. Muidu oleks pidanud selle 22 veebruar kätte saama ning seda kogusummas 510 eurot.

Endiselt ei kavatse endale seda konsooli topelthinnaga osta ega isegi 700-800 hinnasildiga nagu praegune scalperite turg seda võimaldaks. Pigem ostan kasutatud PS4 Pro selle lisasumma eest, kuniks saadavus paraneb (ja tuleb ehk ka parandatud versiooni vms).

Igatahes, kannatlikku meelt ja küll saab ka selle aastanumbri sees mõistliku hinnaga. Olgugi, et üle nädala on vaikus olnud EU Amazonides - küll paraneb see saadavus.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 20.02.2021 00:00:25 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Ei osta neid keegi 1000ga juba ammu. Viimati siinsamas liikusid digid 600ga, tavaline 700ga. Eks see inimeste huvi ja raha väljakäimise soov käivad pidevalt üles-alla.


Sain enda omast 950€ kohe tunniga lahti. Oleneb kus müüa.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 20.02.2021 00:31:43 vasta tsitaadiga

Kui Ärifoorumite arhiivi vaadata, siis on ka siin päris hiljuti vist neid siiski 900 tuuri maha müüdud. Mõni teema pole lihtsalt väga kaua jõudnud aktiivne ollagi icon_smile.gif Aga jah, loodetavasti saadavus paraneb.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 20.02.2021 01:26:36 vasta tsitaadiga

m0z41ek kirjutas:
Mul sama põhimõte. Sain küll Itaalia Amazonis tellimuse sisse antud aga mingi kala tõttu läks makse nihu ning minu konto blokeeriti. 24h ajugümnastikat ja sain konto avatud, kuid tellimus siiski tühistati.

Miks asja nii jätsid? Nõua tellimuse taastamist. Ega sa midagi valesti ei teinud, et nende süsteem sakib.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 20.02.2021 09:16:30 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Clover kirjutas:
Ei osta neid keegi 1000ga juba ammu. Viimati siinsamas liikusid digid 600ga, tavaline 700ga. Eks see inimeste huvi ja raha väljakäimise soov käivad pidevalt üles-alla.


Sain enda omast 950€ kohe tunniga lahti. Oleneb kus müüa.

Deem, peab vist kah skalpima hakkama sellisel juhul., hoian Amazonil silma peal.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l943
HV vaatleja
l943

liitunud: 03.04.2012




sõnum 20.02.2021 10:18:54 vasta tsitaadiga

raipekass kirjutas:
Sama siin, sain ka kirja.


Mis versioon, Digital või disk?

Ma panin ka ennast 21 sept kirja Digital versioonile, kuid ei ole siiani veel keegi ühendust võtnud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2021 11:43:48 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Clover kirjutas:
Ei osta neid keegi 1000ga juba ammu. Viimati siinsamas liikusid digid 600ga, tavaline 700ga. Eks see inimeste huvi ja raha väljakäimise soov käivad pidevalt üles-alla.


Sain enda omast 950€ kohe tunniga lahti. Oleneb kus müüa.

Deem, peab vist kah skalpima hakkama sellisel juhul., hoian Amazonil silma peal.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2021 12:30:42 vasta tsitaadiga

l943 kirjutas:
raipekass kirjutas:
Sama siin, sain ka kirja.


Mis versioon, Digital või disk?

Ma panin ka ennast 21 sept kirja Digital versioonile, kuid ei ole siiani veel keegi ühendust võtnud.


Disk
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2021 12:34:22 vasta tsitaadiga

raipekass kirjutas:
Miks asja nii jätsid? Nõua tellimuse taastamist. Ega sa midagi valesti ei teinud, et nende süsteem sakib.

Asjaajamine üsna keeruline nendega. Peale konto avamist proovisin ka läbi chati suhelda (Google translate abiga). Sain vastuseks, et nad ei saa enam midagi teha kui tellimus tühistatud - aga mul on võimalik see uuesti tellida kui tuleb "in stock". Veidi taustainfot ka siinsest Amazoni teemast:

m0z41ek kirjutas:
Kui kellelgi veel selline olukord esineb, siis on kiirem ja lihtsam saata vajalikud dokumendid ntks Saksa Amazoni kaudu. Kui blokeering on peal, siis dokumentide esitamise vorm tuleb ükskõik millise riigi Amazoni sisse logides - Itaalia jäigi nõudma dokumente, ükski variant polnud sobiv. Täna hommikul saatsin samad dokumendid Saksa vormi kaudu ja 15 minuti pärast oli konto avatud.

Itaaliaga üldse korralik kadalipp läbitud - ei oska seal keegi inglise keelt ning ühtegi ligilähedale adekvaatset vastust ei saa. Ainus mis toimus oli see, et suspended muutus päevapeale blocked staatusesse ning päeva lõpuks ähvardati ka terminated läbi viia, kui dokumente ei saada. Kahjuks blocked staatusega kaasnes ka PS5 tellimuse tühistamine aga samas - mis oleks saanud juhul kui vaja garantiisse pöörduda? Itaalia Amazoni puhul oleks vist saanud lõputult seda surnud ringi läbi teha - ei räägi inglise keelt, kasuta "Contact us in English" e-maili vormi - mis omakorda toob tagasi selleni, et helista meile aga räägime ainult itaalia keelt.

24h peavalu ning kuhugi pole selle kohta isegi kaebust esitada või nõuda, et mu tellimus siiski täidetaks, sest viga polnud minu poolne. Kõlab hästi icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 20.02.2021 14:29:50 vasta tsitaadiga

l943 kirjutas:
raipekass kirjutas:
Sama siin, sain ka kirja.


Mis versioon, Digital või disk?

Ma panin ka ennast 21 sept kirja Digital versioonile, kuid ei ole siiani veel keegi ühendust võtnud.


Disk ja ka 21. sept.


m0z41ek kirjutas:
raipekass kirjutas:
Miks asja nii jätsid? Nõua tellimuse taastamist. Ega sa midagi valesti ei teinud, et nende süsteem sakib.

Asjaajamine üsna keeruline nendega. Peale konto avamist proovisin ka läbi chati suhelda (Google translate abiga). Sain vastuseks, et nad ei saa enam midagi teha kui tellimus tühistatud - aga mul on võimalik see uuesti tellida kui tuleb "in stock". Veidi taustainfot ka siinsest Amazoni teemast:

m0z41ek kirjutas:
Kui kellelgi veel selline olukord esineb, siis on kiirem ja lihtsam saata vajalikud dokumendid ntks Saksa Amazoni kaudu. Kui blokeering on peal, siis dokumentide esitamise vorm tuleb ükskõik millise riigi Amazoni sisse logides - Itaalia jäigi nõudma dokumente, ükski variant polnud sobiv. Täna hommikul saatsin samad dokumendid Saksa vormi kaudu ja 15 minuti pärast oli konto avatud.

Itaaliaga üldse korralik kadalipp läbitud - ei oska seal keegi inglise keelt ning ühtegi ligilähedale adekvaatset vastust ei saa. Ainus mis toimus oli see, et suspended muutus päevapeale blocked staatusesse ning päeva lõpuks ähvardati ka terminated läbi viia, kui dokumente ei saada. Kahjuks blocked staatusega kaasnes ka PS5 tellimuse tühistamine aga samas - mis oleks saanud juhul kui vaja garantiisse pöörduda? Itaalia Amazoni puhul oleks vist saanud lõputult seda surnud ringi läbi teha - ei räägi inglise keelt, kasuta "Contact us in English" e-maili vormi - mis omakorda toob tagasi selleni, et helista meile aga räägime ainult itaalia keelt.

24h peavalu ning kuhugi pole selle kohta isegi kaebust esitada või nõuda, et mu tellimus siiski täidetaks, sest viga polnud minu poolne. Kõlab hästi icon_smile.gif


Mul ka selle nädala alguses USA amazonist tellitud PS5 tellimus canceldati. Samas mingeid vorme täitma ei pidanud, et kontot kasutada, lihtsalt parooli reset tuli teha. Amazon saatis veel enne kirja, stiilis kuidas neile läheb turvalisus korda ja umbes, et tegid heategusid mulle, kuna kahtlustasid, et keegi on mu kontot kasutanud mu teadmata. Supportilt nõudsin, et nad taastaks tellimuse ja väitsid, et nad ei saa. Ja et mingi security tiim võtab minuga ühendust 48-72 tunni jooksul, kuna mingi uurimine käib. Ma põhimõtteliselt ei kavatse seda asja nii jätta. Järgmine nädal hakkan eskaleerima nii kaugele kui võimalik. Ma pole midagi ise valesti teinud ja see pole normaalne kui Amazoni süsteem annab false-positive ja tagatipuks veel niigi üliraskesti saadav tellimus lõpuks nullitakse. Eks näis mis saab, erilist optimismi mul pole.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 20.02.2021 14:58:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mul ka selle nädala alguses USA amazonist tellitud PS5 tellimus canceldati.

mul ei lasknud seda tellidagi, kui sisse logisin ja nägi, et USAst ei ole icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 20.02.2021 15:36:04 vasta tsitaadiga

raipekass, palju sa tellid neid, sul oli olemas konsool ju? Pood ei taha ei pea midagi mingile tüübile eestisse saatma. Mis õiguseid nüüd siin taga ajad.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raipekass
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2004




sõnum 20.02.2021 16:16:39 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mul ei lasknud seda tellidagi, kui sisse logisin ja nägi, et USAst ei ole icon_razz.gif

Kui third party (marketplace) pood ei müü, siis jah annab selle. Amazon USA müüb Eestisse küll. Shipping on $66.15.

hkurujo88r kirjutas:
Pood ei taha ei pea midagi mingile tüübile eestisse saatma. Mis õiguseid nüüd siin taga ajad.

Amazon müüb Eestisse küll, asi pole üldse selles ja see saadetis oli üldse USAsse. “Turvaautomaatika” sekkus ilmselt seetõttu kuna muutsin maksekaarti ja saaja aadressit peale tellimust. Esialgselt Eesti aadressilt USA aadressile. Kuni tellimus pole täidetud, tohib ja saab alati muuta aadressit ja maksevahendit, selles pole midagi illegaalset. Isegi Amazoni supportiga enne rääkisin sellest ja nad lubasid seda teha. Kui on õigus ja pole midagi valesti teinud, siis tuleb selle eest ka seista, see on elementaarne asi elus.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lyth
HV kasutaja
Lyth

liitunud: 29.02.2012




sõnum 20.02.2021 18:31:34 vasta tsitaadiga

raipekass kirjutas:
Kui on õigus ja pole midagi valesti teinud, siis tuleb selle eest ka seista, see on elementaarne asi elus.


Iseenesest õige, aga hetkel tundub kogu see PS5 ja GPU'dega seotud jamadega tõmblemine tuuleveskitega võitluse moodi. Isegi kui sul ongi õigus ja tunnistatakse oma viga ning vabandatakse jne jne, siis reaalselt asendust saata pole kellelgi niikuinii.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aaateee
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2021




sõnum 21.02.2021 18:30:42 vasta tsitaadiga

Ehk jõuab võitlus skalperite vastu ka meie maile icon_biggrin.gif
link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 22.02.2021 00:10:13 vasta tsitaadiga

Kellelgi pult ka juba on hakanud driftima või triggerid katki? Juhtusin jälle ühte video youtubes vaatama ja seal väitis, et kõikide pultide analoogid hakkavad mõne kuuga driftima. Sellised videod ajavad ikka närvi küll.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sub05
HV vaatleja
sub05

liitunud: 17.05.2008




sõnum 22.02.2021 08:59:20 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kellelgi pult ka juba on hakanud driftima või triggerid katki? Juhtusin jälle ühte video youtubes vaatama ja seal väitis, et kõikide pultide analoogid hakkavad mõne kuuga driftima. Sellised videod ajavad ikka närvi küll.


400+ tundi mängitud ja pult nagu uus. Ei tasu igasuguseid clickbait videosid uskuda.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2021 09:09:05 vasta tsitaadiga

sub05 kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Kellelgi pult ka juba on hakanud driftima või triggerid katki? Juhtusin jälle ühte video youtubes vaatama ja seal väitis, et kõikide pultide analoogid hakkavad mõne kuuga driftima. Sellised videod ajavad ikka närvi küll.


400+ tundi mängitud ja pult nagu uus. Ei tasu igasuguseid clickbait videosid uskuda.
Päris click-bait ei ole, sest äsi läheb ametlikult kohtusse usa-s https://www.slashgear.com/playstation-5-dualsense-drift-lawsuit-filed-in-court-15659477/
Võimalik, et probleemne oli ainult mingi kindel partii.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
0w4er
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2014




sõnum 22.02.2021 09:11:33 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Miterassa 21 September sisse antud eeltellimus jõudis ka minuni täna, ~13 minutit tagasi tuli email et kätte saab märtsi esimene nädal.


22.sept siis vast tuleb Aprillis 🤣
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 22.02.2021 11:49:48 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
sub05 kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Kellelgi pult ka juba on hakanud driftima või triggerid katki? Juhtusin jälle ühte video youtubes vaatama ja seal väitis, et kõikide pultide analoogid hakkavad mõne kuuga driftima. Sellised videod ajavad ikka närvi küll.


400+ tundi mängitud ja pult nagu uus. Ei tasu igasuguseid clickbait videosid uskuda.
Päris click-bait ei ole, sest äsi läheb ametlikult kohtusse usa-s https://www.slashgear.com/playstation-5-dualsense-drift-lawsuit-filed-in-court-15659477/
Võimalik, et probleemne oli ainult mingi kindel partii.


Võimalik, et sony hakkas neid juppe asendama, ilma suure kärata mis olid alguses probleemsed!? Ise day one editioni ei saanud, arvan, et kui paar nädalat tagasi ostetud, siis pole day one edition. Vaevalt, et kuskil laos seisid, sest nõudlus nii suur. Aga eks paistab. Siiani kõik ok.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 22.02.2021 11:52:33 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kellelgi pult ka juba on hakanud driftima või triggerid katki? Juhtusin jälle ühte video youtubes vaatama ja seal väitis, et kõikide pultide analoogid hakkavad mõne kuuga driftima. Sellised videod ajavad ikka närvi küll.

Kaks pulti praegu olemas. Üks pult koos konsooliga, teine jaanuari lõpus juurde ostetud. Kummagi puldiga pole probleeme. Mõlemad on saanud omajagu mängimist.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 22.02.2021 11:54:50 vasta tsitaadiga

Kangid on ju samad mis ps4 ja xboxi pultide sees. Ega siis ei tähenda, et kõigil probleeme tekib. Kui tekib, aitab ju garantii. Mõttetu asi mille pärast põdeda.
Nintendo switch on kordades hullem, praegu peres kahel konsoolil kangid läbi, kuigi poisid nii palju ka ei mängi.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2021 12:07:07 vasta tsitaadiga

Jah, kangid on samad (Switch Pro controlleril vist ka täpselt samad). Varem või hiljem hakkavad need driftima, aga, millal see juhtub, on suuresti kasutaja enda kätes. Kui Switch Lite välja tuli, siis oli ka kisa, et kangid on vigased, sest juba paari nädalaga hakkavad driftima. Isegi vist class action lawsuit oli soolas (pole huvi tundnud, mis sellest lõpuks sai). Minu Switch Lite pole 1,5 aastaga driftima hakanud (ostetud paar nädalat peale konsooli välja tulekut - ehk mingi täiendatud versiooniga pole tegemist). icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2021 18:14:32 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
sub05 kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Kellelgi pult ka juba on hakanud driftima või triggerid katki? Juhtusin jälle ühte video youtubes vaatama ja seal väitis, et kõikide pultide analoogid hakkavad mõne kuuga driftima. Sellised videod ajavad ikka närvi küll.


400+ tundi mängitud ja pult nagu uus. Ei tasu igasuguseid clickbait videosid uskuda.
Päris click-bait ei ole, sest äsi läheb ametlikult kohtusse usa-s https://www.slashgear.com/playstation-5-dualsense-drift-lawsuit-filed-in-court-15659477/
Võimalik, et probleemne oli ainult mingi kindel partii.


Selle asemel et pidune elektroonika viia garantiisse viib asja kohtusse. Inimestel ikka viitsimust.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 23.02.2021 09:52:46 vasta tsitaadiga

Olen algusest peale öelnud et las need skalperid beta testivad enne PS5 ära enne kui ma ostma hakkan Sony parandab veel asju nagu näha nii ongi vähemalt kui kunagi saan enda kätte ka siis juba valmis seisukorras masina icon_lol.gif Nii et jah testige testige siin väga tublid olete beer_yum.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.