Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 729, 730, 731 ... 867, 868, 869  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 22.02.2021 11:07:15 vasta tsitaadiga

Tänan soovituse eest. Kas midagi sellist ka leidub (ja soodsamat), mis elektrivõrku kasutaks, et kaableid vedama ei peaks?
A'la selline tükk, aga see konkreetne wifit ei levita:
https://pood.telia.ee/vorguseadmed-ja-lisad/elektriv%C3%B5rguadapter-ZyXel-PLA5405v2/PLA5405V2
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2021 11:14:24 vasta tsitaadiga

Ma võtaks midagi sellist: https://www.1a.ee/c/arvutikomponendid-vorgutooted/juhtmevaba-vork/signaalivoimendid-range-extender/2vy
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2021 12:27:50 vasta tsitaadiga

Karr000, kas sa just ei maininud et sul lähevad võrgukaablid tubadesse? Kui jah, siis ma ei saa aru nendest elektrivõrgu vidinatest. Võtad okidokist 40eur eest archer C7 ruuteri, paned Access Point modes tööle ning confid wifi nime/parooli samaks(aga erinev kanal) mis intenol.
PS. Ära archer c7 taha digiboxi pane(pritsib wifi multicasti täis).

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 22.02.2021 12:36:52 vasta tsitaadiga

Tänud!
VeixES, pistikus istuv väike jubin tundub kuidagi "puhtam" lahendus, kuid kaalun mõlemat varianti.
Võimalikud lahendused ühesõnaga olemas, aitäh!
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2021 13:50:56 vasta tsitaadiga

Karr000, reeglina peaksid need võimendi/repiiterijunnid ka tavalist AP'd mängida oskama. Võrgupesad on ju Sul toitepistiku lähenduses? Lühikese patchiga võiks ju ka üsna viisakas väljanägemine jääda.
Ehk siis saaksid mõlema maailma head küljed - väiksem gabariit ilma ülearuse eetri risustamiseta.

Paar näidet sealt eelnevalt positatud 1a valikust:
https://www.tp-link.com/us/support/faq/1401/
https://kb.netgear.com/20927/How-do-I-change-my-NETGEAR-router-to-AP-mode-after-setting-it-up
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 22.02.2021 13:54:48 vasta tsitaadiga

TP-Linki jublaka juba 1a'st ära tellisingi - eks konfides ole näha, kas saab AP'na ka hakkama see isend. Antud lahendus lühikese kablaga võiks väga okei jääda tõesti, tänud kaasa mõtlemast!
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannesk71
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2021 15:39:33 vasta tsitaadiga

Telia pakub uut Technicolor DGA4330 ruuterit? Kuidas on tema võimekus võrrelduna Inteno 400ga? Guugeldades leidsin, et Soome Telia pakub selles ruuteris ka VPN serveri võimekust - kas sama ka siinses ruuteris?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2021 15:44:22 vasta tsitaadiga

hannesk71, seda saab ainult koos wifi teenusega.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannesk71
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2021 15:49:43 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
hannesk71, seda saab ainult koos wifi teenusega.


Mul hetkel Inteno + Premium wifi. Hinnavahe tuleks 1 euro. Küsimus lihtsalt selle ruuteri võimekuses
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2021 16:00:19 vasta tsitaadiga

hannesk71 kirjutas:
Guugeldades leidsin, et Soome Telia pakub selles ruuteris ka VPN serveri võimekust - kas sama ka siinses ruuteris?

Lisaks VPN'ile saavad soomlased selle karbi ka paari klõpsuga sillaks konfida.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.02.2021 18:36:59 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
hannesk71 kirjutas:
Guugeldades leidsin, et Soome Telia pakub selles ruuteris ka VPN serveri võimekust - kas sama ka siinses ruuteris?

Lisaks VPN'ile saavad soomlased selle karbi ka paari klõpsuga sillaks konfida.


Eriline puder ja kapsas tekiks kui klient oma nn smartwifi karbi sillaks keeraks icon_biggrin.gif

Eestis on hetkel AINULT SmartWifi teenusega see ruuter ehk koos kahe Airties tugijaamaga.
Ei silda, ei vpni ega muud.
Lühike valikuvariant:
Kui Ruuter tänane ruuter asub elutoas, esikus vms. kus on wifi leviala vajalik, siis tasub võtta SmartWifi komplekt ja tagastada vana rendiruuter ja airties premium wifi.
Kui su Ruuter on garzaazis või tehnoruumis (või ka 4G teenusel), ja kasutad kolme premium wifi tugijaama eluruumides, siis on nii parem.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2021 18:55:41 vasta tsitaadiga

DG400P on tasuta rendil + võrgulaienduseks sobib ka 20€ Mikrotik.
Selle 108€ eest mis "premiumi" eest aastas maksma peaks võin ma neid miniruutereid igasse tuppa ühe sokutada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.02.2021 19:02:06 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
DG400P on tasuta rendil + võrgulaienduseks sobib ka 20€ Mikrotik.
Selle 108€ eest mis "premiumi" eest aastas maksma peaks võin ma neid miniruutereid igasse tuppa ühe sokutada.


Seda kindlasti, muide ei ole probleemi ka osta mõni MESH lahendus mis teeb sama töö ära, mis Telia SmartWifi. Seadmete väärtus (ruuter ja 2xairties) on siia sinna ümmarguselt 300€
Samu lahendusi pakuvad Cisco, TP-Link, Zyxel jms. hinnad samas kandis.

Kui sa nüüd mõtled, et 20€ mikrotik on samaväärne, siis pane neid 2-3tk majapeale ja häälesta sujuvalt toimiv mesh, oleks tore kui see toimiks ja oleks ka mingi äpiga hallatav.

Eks operaatori pakutaval on võibolla spetsialisti jaoks väheoluline asi, tugi olemas. Tavaklient helistab kui tal on nett maas, wifi ei levi, pilt hakib jms. Tugi saab seda probleemi ka natuke lokaliseerida ja nende seadmete garantiijuhtumite korral on ka tehniku visiit tasuta. Lokaalselt muud võrguteemad loomulikult tasulised.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2021 13:14:43 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
warwas kirjutas:
hannesk71 kirjutas:
Guugeldades leidsin, et Soome Telia pakub selles ruuteris ka VPN serveri võimekust - kas sama ka siinses ruuteris?

Lisaks VPN'ile saavad soomlased selle karbi ka paari klõpsuga sillaks konfida.

Eriline puder ja kapsas tekiks kui klient oma nn smartwifi karbi sillaks keeraks icon_biggrin.gif

Mis see tark wifi siia hetkel puutub? See Technicolor on ju telko ruuter nagu iga teine. See, et meie Telia on otsustanud seda ainult oma preemium wifi'ga müüa, on nende valik. Eks kunagi saabub ka aeg, kui niisama pööblile seda pakkuma hakatakse.
hannesk71 tegi tähelepaneku (ja mina täiendasin), et põhjanaabrite juures saab selle seadmega teha asju, mida meie Telia praegused karbid ei oska. Seega küsimus on endiselt üleval - kas meil siin on see seade ära kohitsetud või täisfunktsionaalsuses.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2021 13:20:17 vasta tsitaadiga

warwas, matsirahvale ei saa nii keerulist seadet vabaks anda, kohemaid konfivad selle ju segi. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.02.2021 22:23:06 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
indrpo kirjutas:
warwas kirjutas:
hannesk71 kirjutas:
Guugeldades leidsin, et Soome Telia pakub selles ruuteris ka VPN serveri võimekust - kas sama ka siinses ruuteris?

Lisaks VPN'ile saavad soomlased selle karbi ka paari klõpsuga sillaks konfida.

Eriline puder ja kapsas tekiks kui klient oma nn smartwifi karbi sillaks keeraks icon_biggrin.gif

Mis see tark wifi siia hetkel puutub? See Technicolor on ju telko ruuter nagu iga teine. See, et meie Telia on otsustanud seda ainult oma preemium wifi'ga müüa, on nende valik. Eks kunagi saabub ka aeg, kui niisama pööblile seda pakkuma hakatakse.
hannesk71 tegi tähelepaneku (ja mina täiendasin), et põhjanaabrite juures saab selle seadmega teha asju, mida meie Telia praegused karbid ei oska. Seega küsimus on endiselt üleval - kas meil siin on see seade ära kohitsetud või täisfunktsionaalsuses.


Siis tekib teine küsimus, MILLEST ON MINGI 1,1K korda räägitud. Miks on kasutajal vaja ISP supported ruuterit, mis oleks võimalik panna sillaks ja kaotada support.
Miks on kallim seade vaja ISPlt rentida või osta, kui saabki osta poest odavama SILLA.
Kui ainult saagimise pärast lolli küsimust küsida, siis arusaadav aga muud põhjust ma siin ei näe.

PS. Põhjanaabrid pole ehk nii nutikad, et seda silda kasutada viitsiksid, seega pole seda ka eriliselt tarkvaras sätitud. Ehk seal ei viitsitagi väga eriti tarkvara arendada, default sisse ja läks? Tagamaid ei hakka siin lahti voltima.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 23.02.2021 22:50:43 vasta tsitaadiga

Kas kohitsemine on Sinu meelest arendamine icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2021 23:16:07 vasta tsitaadiga

Zuumbox kirjutas:
Kas kohitsemine on Sinu meelest arendamine icon_eek.gif

A võiboilla telia eestis ei suuda paremat softi arendada ja selle nuditud värgendus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.02.2021 23:21:34 vasta tsitaadiga

Zuumbox kirjutas:
Kas kohitsemine on Sinu meelest arendamine icon_eek.gif


Telia võtab nn 0 tarkvara ja arendab selle seadmetes sobivaks tehnoloogiatega, teenustega, toe tagamise vahenditega...lähtuvalt suure enamuse klientide vajadustest.
Ei puhu pilli, et 1% kodukasutajaid oleks ajud, ja vajaks VPNi, 1% kasutajatest vajaks DDNSi, 1% kasutajatest vajaks Bridge mode jnejne.
See ei ole vajalik, see ei too raha sisse ja ainus mis see teeks, tekitaks kulusid kogu protsessis alates arendusest, toe koolitamisest ning edasi klientides küsimusi ja nende harimist. see kulu oleks kordades suurem kui 1% tulust.

Nagu öeldud, ka sellel 1% klientide kogumist on need võimalused olemas, kui nad teavad, mida nad tahavad, kuidas seda teha ja millega seda teha.

Kohitsemine oleks nagu võetakse valmis tarkvara, ja siis hakatakse asju ära võtma, seda ei ole mõistlik teha, kui oleks valmis tarkvara kasutamiseks, mis ka töötaks veatult.
Taaskord, minule suunatud küsimused suletud.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2021 23:25:29 vasta tsitaadiga

Ainus asi, mille üle mina kiunuks, oli Guest Wifi eemaldamine.
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.02.2021 23:30:19 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Ainus asi, mille üle mina kiunuks, oli Guest Wifi eemaldamine.

Mis on tagasi SmartWifil ja veeidikene paremal kujul, eraldi LAN vahemik.
Samas ma võin aastapärast pakkuda tagasisidet, palju smartwifi kasutajatest kasutab Guest võrku... pakun 1%
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2021 23:43:50 vasta tsitaadiga

indrpo, see oli ainus featuur, mis keskmisele kodukasutajale neist eemaldatutest vajalik oli.
See eraldi IP vahemiku puudumine ja ka üks võimalik turvakala selle seadistuses, sai Teliale raporteeritud, selle asemel et asi korda teha roogiti see featuur üldse välja.

Smartwifi on tore, aga kui on vaja Guest võrku aga elamine pole piisavalt suur, et repiitereid ja meshi tarvis oleks?
Laotakse need kolm repiiterit, ruuteri peale, üksteise otsa torni või? icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.02.2021 00:10:05 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
indrpo, see oli ainus featuur, mis keskmisele kodukasutajale neist eemaldatutest vajalik oli.
See eraldi IP vahemiku puudumine ja ka üks võimalik turvakala selle seadistuses, sai Teliale raporteeritud, selle asemel et asi korda teha roogiti see featuur üldse välja.

Smartwifi on tore, aga kui on vaja Guest võrku aga elamine pole piisavalt suur, et repiitereid ja meshi tarvis oleks?
Laotakse need kolm repiiterit, ruuteri peale, üksteise otsa torni või? icon_lol.gif


Palju neid külalisi siis ühetoalises on kes vajaksid külaliste võrku?
Enamik ei vaevu esiteks oma telefoni lahtigi tegema näoraamatu tarbeks, need kes vaevuvad, suudavad mõne pildi ka 4G kaudu üles laadida ja viimaseks tegemist on eraklienditeenusega, ettevõttele on selleks väikekontori wifi millega saab igasuguseid vigureid teha. Päris ausalt, ma mõtlen lihtsalt enda vaatest mitte veel ettevõtte seisukohast, kuhu kõike võiks seda arendusraha matta, eriti teenustele mis ei ole "arveldatud"

Mul on varasemalt suuremad elamised varustatud Ubiquiti APdega mis on CloudKeyga võrgus, saaksin teha ja tegingi kõiki võrke ja isegi Guest portaali. No käib neid külalisi ka mitmes kohas ja ühes neist katsetuseks tegin... ei võeta vedu, et seinalt QR koodigi pildistada ja kõik toimiks.
Hetkel ma isegi mõtlen veel lisaks mis võiks Telias olla ja mul on ka hetkel vajalik. On lihtsalt oma võrk 2Ghz/5Ghz ja eelista 5G, teiseks on Külaliste võrk samadel eeldustel, teises vlanis ja teise parooliga ning kolmandaks on põhi vlanis nutikodu seadmete võrk 2,4Ghz only kuna osa Homekit seadmeid kukuvad maha kui võrk on koos 5Ghz võimalusega aga nad peavad olema samas võrgus kus iPad, AppleTV jms. kontrollerid.
Ühesõnaga, ma tean mida ma tahtsin, millega seda teha ja kuidas sellele ise tuge pakkuda. Telia ei saaks sellega kunagi hakkama sest see pole nende põhiteenuste pakkumise eesmärk.

Kusjuures ma olen kunagi ise samuti Telia arendusega maid vedanud ja ma nüüd tean, et see on mõttetu. Soovisin nn maakodus DDNSi kasutada turvakaamerate tarbeks ja kuna hikvision antud teenusepakkujat ei näidanud, soovisin Telia ruuterilt seda funktsiooni. Ei õnnestunud, eeldas mingeid diile teiste osapooltega ja taas, suur töö, vähe tulu. Lisasin odava Syno NASi võrku ja tehtud.
Ma üldse imestan, et Telia ruuterites vedeleb hulganisti kasutuid funktsioone ja just selles mõttes kasutuid, et neid on ebamugav sättida ja need töötavad kesiselt... DECT, lastelukk, printer ja kõvaketas jms.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 24.02.2021 00:37:08 vasta tsitaadiga

indrpo, sa räägid rumalat juttu. Praeguste Telia ruuteritega katab suurema korteri ära kui 1-toalise. Miks mingit vahtu genereerida selle asemel, et lihtsalt tunnistada: Jah, Telia ei pidanud külaliswifi kasutajate hulka piisavalt suureks, et külaliswifit turvaliseks muuta, selle asemel otsustati featuur lihtsalt kinni keerata.

Ja tegelikult koorub siit välja see, et Telia ei pea oma klientide turvalisust minu hinnangul piisavalt oluliseks, sest nüüd lihtsalt jagatakse oma koduse wifi paroole välja.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.02.2021 00:56:22 vasta tsitaadiga

sakinaga, Ot, ma võin kõike tunnistada, kasvõi 5G vaktsiini kui soovitakse.
Ma räägin lihtsalt mida mina asjast arvan ja miks mõni asi võib Telias nii olla ja seda sinu väidet ma just enne kinnitasin, kasutajate hulk, turvalisus jms.
Loe tervet teksti järjest, paned pildi kokku.
Telia Smartwifis on Guest olemas, küllap sellepärast, et see võimalus on Airties pakis olemas ja toimib ja selle olemasolu võib suures majas isegi mingile protsendile oluline olla.
Telia tavaline ruuter katab napilt kolmetoalise korteri, köök, elutuba, lastetuba ja magamistuba. Kas seal on külalistewifi oluline, on igaühe enda asi. Pigem antakse külalisele just omaenda võrk, sest vaja castida mingeid pilte või videosid teleri ekraanile. Guest võrk peaks olema sellest niiehknaa piiratud.

Turvalisus on Telias no.1 ja siin kliendi lollust oma koduvõrgu parooli jagada, pole mõtet välja tuua, samuti igasugused bugised guest lahendused, mis on õigem kinni panna kui arendada eraldi teenus Guest wifi 1€ ja see on vaid neti.ee külastaja telefonis.
Ma ei ütle ka, et Smartwifi guest on üdini turvaline aga see on kliendi otsus kellele ta oma tagaukse võtme annab.

Seega ei maksa vahtu üles peksta Telia suunal. Seadmed, teenused, soft ja müük peavad käima harmoonias.
Kliendi soov on aga kindlasti aktsepteeritav, viide googlesse ja tuld.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 729, 730, 731 ... 867, 868, 869  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.