Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2021 08:46:14 vasta tsitaadiga

Eelista seda, mis rohkem meeldib icon_smile.gif

Kui mäng toetab erinevaid valikuid, siis klõpsi läbi ja vaata, mis sulle endale rohkem istub. The Nioh Collectioni puhul mina näiteks 120 fps valiku puhul mingit mõtet ei märganud. Jah, ta on grammikese sujuvam, kuid staatiliseks muutuvad varjud, kaduvad elemendid ning viletsam reso ei ole kaadrisageduse tõusu minu silmis väärt. Vahest see 120 fps on rohkem mingite võistluslike tulistamismängude teema? Sest ka Borderlands 3 puhul ei olnud 120 fps ja 60 fps vahe minu jaoks midagi erilist. Mõlemad jooksevad sujuvalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2021 08:49:38 vasta tsitaadiga

Kui on telekal normaale HDR, siis suurem osa juhtudes on see silmale ilusam, kui ilma ja 120 FPS.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2021 08:50:31 vasta tsitaadiga

Millest selline valik üldse tuleneb?
Kas mitte polnud ju nii, et PS5 nagunii paneb sul HDR mode tööle, isegi kui mäng ei ole HDR's (nagu nt Controli puhul) seni kuni konsoolis HDR sees?
Pole nagu näinud, et 60fps ja 120fps vahel valides peaks HDR'st loobuma.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2021 08:56:08 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin täiesti masinlikult, et küsija mõtles ray tracingut, mitte HDRi. HDR on PS5l jah süsteemi tasandil juba, kui ekraan seda toetab.

Isiklikult oleksin superrahul, kui värske põlvkonna konsoolid suudaks mänge kuvada stabiilselt ja läbivalt ray tracinguga, 1080p/1440p ja 60 fps.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004




sõnum 11.02.2021 08:59:00 vasta tsitaadiga

Godhand kirjutas:
Ma mõtlesin täiesti masinlikult, et küsija mõtles ray tracingut, mitte HDRi. HDR on PS5l jah süsteemi tasandil juba, kui ekraan seda toetab.

Isiklikult oleksin superrahul, kui värske põlvkonna konsoolid suudaks mänge kuvada stabiilselt ja läbivalt ray tracinguga, 1080p/1440p ja 60 fps.


Antud juhul, siis PS5 ei toeta üldse 1440p ekraane.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2021 09:03:22 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:

Antud juhul, siis PS5 ei toeta üldse 1440p ekraane.


Sellest ka kaldkriips, sest XSeX toetab ning Sony lubas ju armuliselt, et mõtlevad tulevikus selle toe lisamise peale.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 11.02.2021 09:35:16 vasta tsitaadiga

Godhand kirjutas:
Nokia kirjutas:

Antud juhul, siis PS5 ei toeta üldse 1440p ekraane.


Sellest ka kaldkriips, sest XSeX toetab ning Sony lubas ju armuliselt, et mõtlevad tulevikus selle toe lisamise peale.

Eks Sony lubab ka VRR-i tulevikus. Iseasi, kas see ka tuleb.
Täna otsest puudust pole sellele tundnud aga ma ei osanud ka 60fps-i hinnata enne kui PS5 peal seda tunda sain.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2021 09:53:06 vasta tsitaadiga

Mina ei suuda sellest HDR-i vaimustusest aru saada. See töötab vist kõige paremini OLED-i peal. Minu Samsung Q80T peal vähemalt PS4 Pro peal see küll on suht sitt. Pilt läheb tuhmiks. Eks see oleneb mängutootjast kah. RDR2-el on see veel eriti kole.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004




sõnum 11.02.2021 09:56:47 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Mina ei suuda sellest HDR-i vaimustusest aru saada. See töötab vist kõige paremini OLED-i peal. Minu Samsung Q80T peal vähemalt PS4 Pro peal see küll on suht sitt. Pilt läheb tuhmiks. Eks see oleneb mängutootjast kah. RDR2-el on see veel eriti kole.


Mul oli üks Hisense odavam 289 euri maksev 4K HDR toega telku võtta prooviks PS5-ega vs Samsungi 65" 4K teler mingi 1k-ne vist oli. Ja peaks ütlema, et see Hisense tegi paremat pilti, Hisensel on Dolby vision ja Dolby audio tugi ka, heli oli parem (vision muidugi pole toetatud PS5-e pealt). Ju see sõltub tootjast või siis mingist kalibreerimisest.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 11.02.2021 10:01:08 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Mina ei suuda sellest HDR-i vaimustusest aru saada. See töötab vist kõige paremini OLED-i peal. Minu Samsung Q80T peal vähemalt PS4 Pro peal see küll on suht sitt. Pilt läheb tuhmiks. Eks see oleneb mängutootjast kah. RDR2-el on see veel eriti kole.


Omangi oled telekat. LG C9 oli vist thumbs_up.gif Pilt on päris kena.

_________________
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexx112
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2018




sõnum 11.02.2021 10:09:44 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Mina ei suuda sellest HDR-i vaimustusest aru saada. See töötab vist kõige paremini OLED-i peal. Minu Samsung Q80T peal vähemalt PS4 Pro peal see küll on suht sitt. Pilt läheb tuhmiks. Eks see oleneb mängutootjast kah. RDR2-el on see veel eriti kole.


RDR2 HDR ongi katki ja pole siiani parandatud.
https://www.forbes.com/sites/johnarcher/2019/05/14/the-red-dead-redemption-2-hdr-fix-is-here-but-it-doesnt-really-work/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 02.08.2002




sõnum 11.02.2021 10:31:12 vasta tsitaadiga

Olen kasutanud 2 LED telerit, 1 OLED telerit ning ühte korraliku projektorit ning neil kõigil HDR olemas. Ainus mille HDR on tõesti hea on OLED teler, projektori pilt on HDR-is kindlasti parem, kui muidu, aga mingit erilist vahet ei ole. Uuemal Philips teleril miskit erilist headust HDR küll ei lisa, kuid pilt hakkab värelema(99% inimesi seda ei näe). Ja vanemal LG teleril HDR teeb pildi pigem halvemaks, kui paremaks. Ja eks see ole kõik loogiline ka, sest ainus mis suudab süsimusta pilti kuvada on OLED. Mõned mängud on tunduvalt ilusamad HDR-iga, kui ilma selleta, mõnes jällegi mingit erilist vahet ei märka.

Playstation 5-d on päris kuum kaup siin HV foorumis, lausa 3tk korraga müügis, nädala jooksul 5-6tk läbi käinud juba neid siit. Kõik kenasti pakendis kinnisena, üldjuhul Eestist ostetud, ehk siis puhas scalpimise teema, kel õnnestunud mõistliku hinnaga soetada üritab korraliku kasumiga maha müüa.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2021 10:41:30 vasta tsitaadiga

Osades mängudes tõesti halvasti HDR tehtud, RDR2 üks nendest. Pmst lihtsalt selleks, et mainida, et HDR olemas. Teine variant, et HDR'i polegi aga konsool paneb ikka peale.
Muidu eeldaks, et high end QLED teler (vähemalt 2019/2020 mudelid) võiks paremat HDR'i teha kui OLED tänu sellele, et suudab palju eredamaks ennast ajada vajadusel. Low end mudelid teine teema kuna dimming zone vähe. OLED'il pole viimasega probleeme ja mustad võiksid olla vajadusel täiesti mustad (kui just pole sitt HDR mängus).
Aga eks siin oleneb ka mida võrrelda, HDR'i kuskil koopas või värviküllasel maastikul. Viimases suure tõenäosusega võidaks high end QLED.

Endal OLED ja tegelt üsna raske aru saada millal pilt on õige. Mõnikord kui ikka must on täitsa must, siis peab pead vaevama, et kas nii ongi mõeldud või ikka keeraks valgemaks, et silmi mitte piinata. Ja siis kui asjad pigem hallid, siis mõtled kah, et ok, vähemalt on hästi näha asju aga äkki pigem sitt HDR mängus. Eks lõpuks harjud kõigega ära.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.02.2021 23:49:34 vasta tsitaadiga

Ps5 teatud mängudes ei käivita ise automaatselt hdri nagu varem juttu oli. Oled lg cx3 telekaga vajus mul küll eile "karp" lahti, kui mängisin ghost of tsushima mängu ja hdr aktiivne. Nii sametine ja super graafika, lisaks sujuv... Ps4 mängud saavad ps5 peal täitsa uue elu.

Clover: mis juttu sa ajad? Milline oled telekas sul on? Ps5 ja oled tv koos 2.1 hdmi toega on üldse parim valik ja hdr näeb väga ilus välja. Rääkisin ka ühe tv spetsiga ja qled telekad on oledi kõrval nõrgemad...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristikas
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2021 01:53:32 vasta tsitaadiga

QLED on põhimõtteliselt tavaline LCD ekraan, millele on valguse filtri kiht ekraani sisse pandud. Lihtsalt üks kiht rohkem kui LCD teleril. OLED on aga omaette tehnoloogia üldse. Võibolla sarnaneb mõneti plasma telerile. Sellel sellised funktsioonid nagu jääkkujutise eemaldamine jne.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.02.2021 06:45:23 vasta tsitaadiga

ristikas kirjutas:
QLED on põhimõtteliselt tavaline LCD ekraan, millele on valguse filtri kiht ekraani sisse pandud. Lihtsalt üks kiht rohkem kui LCD teleril. OLED on aga omaette tehnoloogia üldse. Võibolla sarnaneb mõneti plasma telerile. Sellel sellised funktsioonid nagu jääkkujutise eemaldamine jne.


Jep. Näiteks Lg Oledi kohta lugesin, et tal on iga piksel isevalgustav, just siis kui parajal momendil vaja. Seega loogika ütleb, et kui mängin näiteks lcd telekaga mängu kus on tumedad kohad, siis lcd taustavalgustus võib muuta seda värvi ja häirida. Eelmise lcd teleka ja praeguse oled teleka vahe on väga suur. Ekraan ei helenda taga, kus pole vaja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2021 06:57:27 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Ps5 teatud mängudes ei käivita ise automaatselt hdri nagu varem juttu oli. Oled lg cx3 telekaga vajus mul küll eile "karp" lahti, kui mängisin ghost of tsushima mängu ja hdr aktiivne. Nii sametine ja super graafika, lisaks sujuv... Ps4 mängud saavad ps5 peal täitsa uue elu.

Clover: mis juttu sa ajad? Milline oled telekas sul on? Ps5 ja oled tv koos 2.1 hdmi toega on üldse parim valik ja hdr näeb väga ilus välja. Rääkisin ka ühe tv spetsiga ja qled telekad on oledi kõrval nõrgemad...
Clover mõtles seda, et OLED on kuni 1000 nitti ja QLED kuni 2000 nitti ehk siis QLED-i pilt on palju eredam k.a HDR, mis võiks siis olla eeliseks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 02.08.2002




sõnum 12.02.2021 11:06:49 vasta tsitaadiga

2000niti on silmadele väga valus ja kes see ikka päikese käes telekaga mängib. OLED-i miinuseks on tuhmimad ekraanid, ise kasutan LG CX-i ning ekraani valgustus on 32% peal, valge värv hakkab muidu liialt silmadele. Kuna OLED-i must on 100% must ja samsungi QLEDil on see 100% lähedal siis sealt tuleb suur vahe sisse.
Siin on reaalselt mõõdetud contrast ratiot, OLED-idel on see lõpmatus:1, QLEDide parimad 7250:1 kohta ja just selle tõttu on HDR pilt OLEDil tuntavalt parem, rääkigu Samsungi müügimees sulle nii ilusat juttu kui tahab icon_smile.gif https://www.rtings.com/tv/tests/picture-quality/contrast-ratio
Siin väike võrdlus tehtud QLED vs OLED https://www.digitaltrends.com/home-theater/qled-vs-oled-tv/
Playstation 5 puhul loeb ka reaktsiooni kiirus ning LG CX-i võimekus 120Hz 4K mänge mängida. Samsungi 4K 120Hz TV-d siin https://www.samsung.com/au/support/tv-audio-video/gaming-with-samsung-smart-tvs/
Ehk kui PS5 jaoks uut telekat vaadata siis LG CX seeria on parim ost, aga egas Samsungi QLED nüüd halb ka pole, lihtsalt LG CX on parem sellest icon_smile.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2021 12:09:52 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
2000niti on silmadele väga valus ja kes see ikka päikese käes telekaga mängib. OLED-i miinuseks on tuhmimad ekraanid, ise kasutan LG CX-i ning ekraani valgustus on 32% peal, valge värv hakkab muidu liialt silmadele. Kuna OLED-i must on 100% must ja samsungi QLEDil on see 100% lähedal siis sealt tuleb suur vahe sisse.
Siin on reaalselt mõõdetud contrast ratiot, OLED-idel on see lõpmatus:1, QLEDide parimad 7250:1 kohta ja just selle tõttu on HDR pilt OLEDil tuntavalt parem, rääkigu Samsungi müügimees sulle nii ilusat juttu kui tahab icon_smile.gif https://www.rtings.com/tv/tests/picture-quality/contrast-ratio
Siin väike võrdlus tehtud QLED vs OLED https://www.digitaltrends.com/home-theater/qled-vs-oled-tv/
Playstation 5 puhul loeb ka reaktsiooni kiirus ning LG CX-i võimekus 120Hz 4K mänge mängida. Samsungi 4K 120Hz TV-d siin https://www.samsung.com/au/support/tv-audio-video/gaming-with-samsung-smart-tvs/
Ehk kui PS5 jaoks uut telekat vaadata siis LG CX seeria on parim ost, aga egas Samsungi QLED nüüd halb ka pole, lihtsalt LG CX on parem sellest icon_smile.gif
rtings.com andmetel LG CX input lag 4k@120Hz on 6.8ms ja Samsung Q80T-l on 5.8ms. Mõlemal väga hea tulemus. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 12.02.2021 12:20:19 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
rtings.com andmetel LG CX input lag 4k@120Hz on 6.8ms ja Samsung Q80T-l on 5.8ms. Mõlemal väga hea tulemus. icon_smile.gif


Siin vist oli ainult see teema, et EU Q80T ei ole vist sama, mis USA Q80T vaid siin vastavat Q85T (mida ma pole eriti HV hinnakirjas näinud). Vb meie Q80T numbreid peaks kuskil EU testide lehelt vaatama?

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2021 13:57:08 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Dj-E kirjutas:
rtings.com andmetel LG CX input lag 4k@120Hz on 6.8ms ja Samsung Q80T-l on 5.8ms. Mõlemal väga hea tulemus. icon_smile.gif


Siin vist oli ainult see teema, et EU Q80T ei ole vist sama, mis USA Q80T vaid siin vastavat Q85T (mida ma pole eriti HV hinnakirjas näinud). Vb meie Q80T numbreid peaks kuskil EU testide lehelt vaatama?
Vot seda ma ei oskagi öelda.
Aga samas mis neil niiväga vahet saab olla peale tüüneri vms? Ju muu tehnika ikka sama ma usun.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 12.02.2021 14:30:29 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Dj-E kirjutas:
rtings.com andmetel LG CX input lag 4k@120Hz on 6.8ms ja Samsung Q80T-l on 5.8ms. Mõlemal väga hea tulemus. icon_smile.gif


Siin vist oli ainult see teema, et EU Q80T ei ole vist sama, mis USA Q80T vaid siin vastavat Q85T (mida ma pole eriti HV hinnakirjas näinud). Vb meie Q80T numbreid peaks kuskil EU testide lehelt vaatama?
Vot seda ma ei oskagi öelda.
Aga samas mis neil niiväga vahet saab olla peale tüüneri vms? Ju muu tehnika ikka sama ma usun.


Minu arust pidi vist ka nt local dimmingu tsoonide arvus erinevus olema.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 12.02.2021 20:45:04 vasta tsitaadiga

Millises asendis tasub ps5 hoida? Muidu püstises asendis ilus, aga tõmbab vist ülevalt kiiresti tolmu sisse?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2021 20:48:36 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Millises asendis tasub ps5 hoida? Muidu püstises asendis ilus, aga tõmbab vist ülevalt kiiresti tolmu sisse?

Ette on ju nähtud tehase poolt 2 asendit. Vali see mis sobib sulle kõige paremini.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amcx
HV vaatleja

liitunud: 21.04.2007




sõnum 13.02.2021 11:17:34 vasta tsitaadiga

Ostsin ps5 ja nüüd peaks vaatama uue teleka ka, kuna vana telekas juba üle 10.a vana ja pole 4k. Nagu eelnevast jutust aru sain oleks oled parim valik? Mis kriteeriumit peaks veel vaatama on mingi muul tehnoloogial ka head telekat? 65 tolli tahaks suurust
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.