Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 09.02.2021 22:28:41 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
Huvitav , kas pärast ülalasuvat avaldust keegi veel tahab ausalt hindadest rääkida? icon_smile.gif


Need hinnad varsti jälle müügi teemas näha, kui teliast saavad kätte osad oma konsoolid. See on pigem avalik saladus. Eks ma lähen nurka häbenema. Mul oli ausalt juba endal ka raev peal, kui ma kirjutasin tihti teliasse või elisasse, midagi ei teatud, mitte krdi midagi ja mõni h hiljem olid juba netipoes müügil ja häkkerid tegutsesid kiirelt. Nüüd siis leitud neilomal äri, millega raha teha. Vähemalt, ma ei ostnud on/offist 1000 euriga, kuigi ametlik pood vist oleks rohkem õigustatud. Kas netipoodidel mingit refressprogede kaitset ei anna panna, et saaks bloki?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 09.02.2021 23:02:43 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Erik_Est kirjutas:
Huvitav , kas pärast ülalasuvat avaldust keegi veel tahab ausalt hindadest rääkida? icon_smile.gif


Need hinnad varsti jälle müügi teemas näha, kui teliast saavad kätte osad oma konsoolid. See on pigem avalik saladus. Eks ma lähen nurka häbenema. Mul oli ausalt juba endal ka raev peal, kui ma kirjutasin tihti teliasse või elisasse, midagi ei teatud, mitte krdi midagi ja mõni h hiljem olid juba netipoes müügil ja häkkerid tegutsesid kiirelt. Nüüd siis leitud neilomal äri, millega raha teha. Vähemalt, ma ei ostnud on/offist 1000 euriga, kuigi ametlik pood vist oleks rohkem õigustatud. Kas netipoodidel mingit refressprogede kaitset ei anna panna, et saaks bloki?


Elisasse on konsoole näpu otsaga ainult tilkunud jaanuaris ja veebruaris ja pole isegi müüki läinud vaid kampaaniate jms auhindadeks. Viimane kord, mil see PS "hunnik" Eestisse saabus, tuli sealt Elisasse neid lausa 4 tk icon_smile.gif

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008




sõnum 10.02.2021 00:43:20 vasta tsitaadiga

Küsisin ükspäev Elisast et millal võiks tulla. Nad Detsembris helistasid mulle ja ütlesid et Jaanuaris tuleb müüki. Nüüd väitsid et saadetis konsoole mis pidi Jaanuari lõpus jõudma tühistati
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkallas
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2017




sõnum 10.02.2021 00:47:03 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:

Need hinnad varsti jälle müügi teemas näha, kui teliast saavad kätte osad oma konsoolid. See on pigem avalik saladus. Eks ma lähen nurka häbenema. Mul oli ausalt juba endal ka raev peal, kui ma kirjutasin tihti teliasse või elisasse, midagi ei teatud, mitte krdi midagi ja mõni h hiljem olid juba netipoes müügil ja häkkerid tegutsesid kiirelt. Nüüd siis leitud neilomal äri, millega raha teha. Vähemalt, ma ei ostnud on/offist 1000 euriga, kuigi ametlik pood vist oleks rohkem õigustatud. Kas netipoodidel mingit refressprogede kaitset ei anna panna, et saaks bloki?


Jep, ma panin ärifoorumisse oma komplekti iharatele üles.
Netipoe haldajatel on suht suva kui keegi käib seal kaupu automaatselt nillimas nii kaua kuni see lehte teiste külastajate jaoks ei halva.

_________________
C/C++, PHP, C#, VB, JAVA, JS, Android ja muud veidrused
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mäkkiHull
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2019




sõnum 10.02.2021 10:35:02 vasta tsitaadiga

Eile õhtul 23:15-23:30 oli vist Elisas jälle saadavust. Leht oli täitsa katki need 15 minutit. Meenutas seda esimest Elisa droppi eelmine aasta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004




sõnum 10.02.2021 10:47:15 vasta tsitaadiga

mäkkiHull kirjutas:
Eile õhtul 23:15-23:30 oli vist Elisas jälle saadavust. Leht oli täitsa katki need 15 minutit. Meenutas seda esimest Elisa droppi eelmine aasta.


icon_lol.gif Heal ajal panevad müüki ma vaatan, nagu sõpradele üritaks "ametlikult" müüa .D

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2021 11:02:07 vasta tsitaadiga

mäkkiHull kirjutas:
Eile õhtul 23:15-23:30 oli vist Elisas jälle saadavust. Leht oli täitsa katki need 15 minutit. Meenutas seda esimest Elisa droppi eelmine aasta.

Elisas oli eile õhtul hooldustööd.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Poldma
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2011




sõnum 10.02.2021 11:13:53 vasta tsitaadiga

Vist pole päris teemasse, aga vb siiski.

Siiamaani olen pc peal mänginud, aga pc vana ja vajaks uuendust. Olen mõelnud, et jupid on kallid ja ps5 üpriski võimekas, et äkki hoopis natuke veel oodata ja minna ps5 peale üle hoopis? Kas keegi veel nii teinud/plaanib sama teha? Kuidas olete otsusega rahul?

Ja teiseks kuna peale ps1 pole konsoolidega kogemust olnud, siis kuidas mängude järelturuga lood on? Kas see on reaalne plaan, et kui võtta disc versioon siis saab mänge osta/müüa/vahetada ja mängud peale läbimängimist riiulile tolmu koguma ei jääks? Või pigem väga sellega ei tegeleta?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2021 11:19:22 vasta tsitaadiga

Majanduslikult 550€ eest PS5 igati mõistlikum praeguses olukorras soetada jah, kui see krüptobuumi mull lõhkeb ja turg üle ujutatakse leftover kaartidega siis saad võikuhinna eest ka kasti kokku klopsida kui soovi on.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2021 11:20:18 vasta tsitaadiga

Hõiskasin liiga vara. Tellimusse sai PS5 antud aga makse ei läinud läbi (ei jõudnud broneeringusse isegi) ning Amazon.it blokeeris mu konto. Nüüd pean mingi vormi kaudu mingit tõestust edastama aga ükskõik mis neile saadan, see ei sobi - tuleb automaatvastus ja olen taas ringi alguses. Kontole ligi ei pääse, klienditeenindusega suhelda ei saa. Kellelgi kogemusi, mida teha selles olukorras?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 10.02.2021 11:22:45 vasta tsitaadiga

stenpoiss kirjutas:
Olen seda teemat siin päris pikalt jälginud ja annan ka veidi infot enda poolt. Tegin Miterassast tavalise konsooli eeltellimuse 19.sept hommikul kell 6:57 icon_smile.gif
Tund tagasi sain neilt kirja, et mul on nüüd võimalus saada PS5 konsooli omanikuks. Kirjaga oli kaasas ettemaksuarve ja konsooli lubati märtsi esimesel nädalal.


Mul sama teema. Tellisin ka Miterassast 19. septembril, aga keskpäeva paiku. Sain samuti eile õhtul ettemaksuarve ning lubaduse, et konsool jõuab märtsi esimesel nädalal. Vahepeal juba näpud korralikult sügelesid ning mõtlesin skalbi äraandmisele, kuna Demon's Souls tahab mängimist. Nüüd aga hea meel, et tagasi hoidsin end. 530 euri on ikka tiba teine tera kui 800-1000.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 10.02.2021 12:10:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas see on reaalne plaan, et kui võtta disc versioon siis saab mänge osta/müüa/vahetada ja mängud peale läbimängimist riiulile tolmu koguma ei jääks? Või pigem väga sellega ei tegeleta?

Tegeletakse ikka - HV foorumiski eraldi teema:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=81
+ FB jms. kohad

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 10.02.2021 12:17:35 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Kas see on reaalne plaan, et kui võtta disc versioon siis saab mänge osta/müüa/vahetada ja mängud peale läbimängimist riiulile tolmu koguma ei jääks? Või pigem väga sellega ei tegeleta?

Tegeletakse ikka - HV foorumiski eraldi teema:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=81
+ FB jms. kohad


Kui PS Plus mängude kõrvale jätta, siis ma olen ka kõik alati plaadil ostnud ja pärast maha müünud. Ostes ka eelistan kasutatud variante. Tavaliselt realiseerimise ega hankimisega väga palju vaeva pole pidanud nägema, saab suht kiiresti tehingud tehtud. Kunagi PS ja Xboxist hoidsingi mängude hindade tõttu kõrvale, aga see järelturu asi töötab vähemalt praegu veel piisavalt hästi, et mõnikord saab lausa tasuta mängitud või siis läheb viieka maksma.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 10.02.2021 12:25:35 vasta tsitaadiga

m0z41ek kirjutas:
Hõiskasin liiga vara. Tellimusse sai PS5 antud aga makse ei läinud läbi (ei jõudnud broneeringusse isegi) ning Amazon.it blokeeris mu konto. Nüüd pean mingi vormi kaudu mingit tõestust edastama aga ükskõik mis neile saadan, see ei sobi - tuleb automaatvastus ja olen taas ringi alguses. Kontole ligi ei pääse, klienditeenindusega suhelda ei saa. Kellelgi kogemusi, mida teha selles olukorras?

Küsi Amazoni teemast, äkki seal teatakse. Endal konto nii ammusest ajast, et ei mäleta kas algselt oli mingi kinnituse läbimine või ei.

tsitaat:
Until we receive this information from you and complete our review, you won't have access to your account. If you can't find the notification email or you have questions or concerns, contact us at account-confirmation@amazon.com.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 10.02.2021 15:17:06 vasta tsitaadiga

Meie edasimüüjatel on veel arenguruumi. Soome Giganttis hinnaks 9999 EURi
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004




sõnum 10.02.2021 15:22:02 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
Meie edasimüüjatel on veel arenguruumi. Soome Giganttis hinnaks 9999 EURi


Seal oli loosimise pärast pandud, et tellida said ainult need, kellele loositi, text ka seal, et reaalne hind 549 vms.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2021 16:08:22 vasta tsitaadiga

Soomes jõukamad inimesed ka, mingi 300 ruuduses korteris Helsingi kesklinnas elav somm vast ei viitsi seda PS5 hinda vaadatagi ostukorvi lisades icon_biggrin.gif
Eestiski ostetakse viinamarju ja pärast avastatakse et viinamarja kilohind oli placeholderina 110€ https://arileht.delfi.ee/artikkel/79809164/foto-jalle-kaalul-vale-klahv-selveri-110-eurone-viinamari-loi-ostleja-pahviks
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2021 16:12:27 vasta tsitaadiga

Ma omal ajal mänguri arvuti just seepärast maha müüsin, et kogu aeg kui uued kaardid-prosed-emaplaadid-mälud välja tulid, oli ju vaja neid uuendada ja enamvähem kõige-kõigemat taga ajada. Lisaks uue mängu alguses läks erinevate sätete proovimisele pool päeva, et parim pilt v. perf. kätte saada. Pira oli ka siis ju tore panna torrentist sikutada ja viiruste osas palvetada.
Lõpuks lõin käega, müüsin maha ja poole PC hinna eest sain PS-i (krooniajal).
Plaat sisse v mäng alla laadida - ja tuld, diivanil lösutades. Multiplayer lastega jne. Pilt ei ole loomulikult PC-ga võrreldav, aga mugavus sobis, ei mingeid sätete tagaajamisi jne. PC tahtis regulaarselt uuendamist, konsool oma mõne sotiga kestab 5-8a. Siis võtad järgmise.
Konsooli raha eest ei saa praegu isegi videokaarti arvutisse, kui tippu tahta.
Ilmselt lapsed hakkavad millalgi ikkagi läpakate asemel mängurikasti ka tahtma, aga see siis nende teema. Ise jäin konsooli peale ja rahul sellega.
Epic jmt. ka olemas, regan seal tasuta mänge ja vahel mõnda isegi mängin, kui läppar kannatab.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aaateee
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2021




sõnum 10.02.2021 16:25:47 vasta tsitaadiga

stenpoiss kirjutas:
Olen seda teemat siin päris pikalt jälginud ja annan ka veidi infot enda poolt. Tegin Miterassast tavalise konsooli eeltellimuse 19.sept hommikul kell 6:57 icon_smile.gif
Tund tagasi sain neilt kirja, et mul on nüüd võimalus saada PS5 konsooli omanikuks. Kirjaga oli kaasas ettemaksuarve ja konsooli lubati märtsi esimesel nädalal.



Paistab, et siis 21. dets ootelisti panduna ei tasu mul konsooli enne järgmise aasta jõule oodata icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 10.02.2021 16:28:31 vasta tsitaadiga

kas playsation plsussiga on ka midagi mis mõeldud ps5-le `?
_________________
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004




sõnum 10.02.2021 16:30:59 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
kas playsation plsussiga on ka midagi mis mõeldud ps5-le `?


PS Plus näitab jah uusi PS5 mänge seal listis eraldi kohe.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 10.02.2021 16:35:15 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Wusses kirjutas:
kas playsation plsussiga on ka midagi mis mõeldud ps5-le `?


PS Plus näitab jah uusi PS5 mänge seal listis eraldi kohe.


Okey. Ma täna sain ps5-e ja pole veel töölt koju jõudnud icon_lol.gif

Juba uurin kas ja mida mängida saab

_________________
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004




sõnum 10.02.2021 16:39:01 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Nokia kirjutas:
Wusses kirjutas:
kas playsation plsussiga on ka midagi mis mõeldud ps5-le `?


PS Plus näitab jah uusi PS5 mänge seal listis eraldi kohe.


Okey. Ma täna sain ps5-e ja pole veel töölt koju jõudnud icon_lol.gif

Juba uurin kas ja mida mängida saab


mida mängida saab on jah hea hetkel, kuna PS5 mänge Plusis vist paar tk ainult ja ülejäänud PS4 omad, aga nii öelda õiget asja hetkel ei sa, kui just ise neid 60 euriga ostma ei hakka.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rekvisiit
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2017




sõnum 11.02.2021 01:24:29 vasta tsitaadiga

Panin nime kirja Miterassa listi 8. okt. Ei ole kuulnud neilt sõnakestki tarneaja kohta. Hea kuulda, kui keegigi sealt midagi kätte saab.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 11.02.2021 09:22:49 vasta tsitaadiga

Kas eelistada HDR+4K+60FPS või 4K+120fps ?
_________________
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.