Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  StartUp/ IT ettevõtluse foorum  »  Shuupi.ee - toidupoodide hinnavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
alexx112
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2018




sõnum 15.07.2020 15:34:57 Shuupi.ee - toidupoodide hinnavaatlus vasta tsitaadiga

link :: Shuupi.ee

Tere.


Shuupi.ee on aastast 2020 tegutsev hinnavõrdlusportaal, mis aitab leida toidupoodide kaupa, soodustusi ja võrrelda nende hindu.
Hinnad uuenevad iga päev. Leht pole veel täiesti valmis, kuid põhifunktsionaalsus on olemas.

Mida saab lehel teha?
Seadetes saab valida oma partnerkaarte ja eelistatud poode.
Vaadata mugavalt kõiki soodushindu.
Otsida oma tooteid.
Vaadata toodete hinnaajalugu
Moodustada ostukorv oma toodetega, et vaadata, mis poest saaksid oma ostukorvi kõige soodsamalt.
Transferida shuupi ostukorv valitud e-poe lehele. Hetkel see realiseeritud ainult Selveriga.

Mis on plaanis?
Rohkem tooteid, sest hetkel on lisatud vaid ~15000 toodet kogu tootelistist ~ 25000.
Sisukam tooteinfo - kirjeldus, koostis, allergeenid jms
UX/UI paremaks
Lemmikud tooted - kasutaja märgib, mis tooted/kategooriad teda huvitavad ja võib meilile saada infot, kui kaubale on soodukas, siis saab ka alkoholi hindasid näidata, sest tegemist personaalse meiliga.
Keelevalik.

Ideed/ettepanekud ja info bugide kohta teretulnud.

https://shuupi.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
captjones1
HV vaatleja
captjones1

liitunud: 02.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2020 00:36:29 vasta tsitaadiga

Lahendad probleemi, mida pole olemas. Inimene ostab mitu asja korraga - kui kuskil poes on 1 toode odavam, on teises tõenäoliselt mõni teine toode odavam. Või in general kuskil poes on kõik odavam ja seal käiaksegi. Ma kasutan HinnaVaatlust, sest elektroonika on kallis, säästan ühe ostuga paarkümmend kuni sada euri. Sellisele saidile kus pärast 10min researchi säästad eur või paar kuna võtad ette teekonna kuskile kaugemale poodi, ma tulevikku ei ennusta. Siin pole isegi midagi testida, selliseid saite on olnud kümneid enne sind (jah, ma mäletan neid) ja nad on kõik uksed kinni pannud. Konkurentsi puudumine tähendab 99%, et turgu pole olemas. Mõnel juhul on lihtsalt edasi kütmine edu saladus (okidoki.ee), aga sinu sait on hoopis teine formaat (jällegi, probleem, mida pole olemas).

0,02€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 12.11.2020 00:51:51 vasta tsitaadiga

Nädala ostukorvi ja netist tellimise puhul eeltoodud ma arvan ei päde.
Väga solid sait, kui kenasti tööle hakkab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2020 09:33:58 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et hea alkoholi hinda võrrelda, aga see ei toimi, 0 hinnaga thumbs_down.gif
_________________

Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2020 09:37:35 vasta tsitaadiga

Mõnes suuremas keskuses on 3 erinevat toidupoodi. Kui teha korraga ühe-kahe nädala ostud, siis on asjal isegi jumet.
_________________
Keeletoimetamine
Taimetoitlane
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2020 13:50:50 vasta tsitaadiga

commer kirjutas:
Mõtlesin, et hea alkoholi hinda võrrelda, aga see ei toimi, 0 hinnaga thumbs_down.gif


Kuna see leht ise ei müü alkoholi, siis isegi hinna kuvamine kvalifitseerub reklaamiks. Alko reklaamil on jällegi üsna räiged piirangud ja tõenäoliselt ei taha mingi pisike veebileht sellega riskida, et mingi amet võib trahvinõudega sisse sõita kuna isegi kui see läheb halli alasse on suht vähetõenäoline, et õnnestub ametnik ümber veenda ja kohtus käimine võib osutuda liiga kulukaks ja aeganõudvaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexx112
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2018




sõnum 12.11.2020 20:38:00 vasta tsitaadiga

captjones1 kirjutas:
Lahendad probleemi, mida pole olemas. Inimene ostab mitu asja korraga - kui kuskil poes on 1 toode odavam, on teises tõenäoliselt mõni teine toode odavam. Või in general kuskil poes on kõik odavam ja seal käiaksegi. Ma kasutan HinnaVaatlust, sest elektroonika on kallis, säästan ühe ostuga paarkümmend kuni sada euri. Sellisele saidile kus pärast 10min researchi säästad eur või paar kuna võtad ette teekonna kuskile kaugemale poodi, ma tulevikku ei ennusta. Siin pole isegi midagi testida, selliseid saite on olnud kümneid enne sind (jah, ma mäletan neid) ja nad on kõik uksed kinni pannud. Konkurentsi puudumine tähendab 99%, et turgu pole olemas. Mõnel juhul on lihtsalt edasi kütmine edu saladus (okidoki.ee), aga sinu sait on hoopis teine formaat (jällegi, probleem, mida pole olemas).

0,02€


Üksikute toodete puhul tõesti mõttetu hindasid vaadata, selleks ongi olemas ostukorvi funktsionaalsus, kus saad oma nädala ostukorvi kokku panna ja siis hinnavahe võib olla tunduvalt suurem, eriti kui korvis on mingisugune erikampaania kaubad.
Nõustun ka sellega, et vähem hinnatundlik inimene läheb lihtsalt lähimasse poodi.
Toon näiteks paar usecase, kus võiks leht kasulik olla.
1. Korraldad suuremat pidu ja plaanid korraga suuremat sisseostu teha näiteks aastavahetusel/sünnipäeval. Mahukate ostukorvide puhul on kohe näha, mis poodi oleks mõistlikum minna või üldse kulleriga lasta tellida.
2. Sinu läheduses on kaks poodi ja sa tahad just osta konkreetset X toodet (mingi hea õlle näiteks.). Saad otsinguga kohe vaadata, et mis poes seda pakutakse.
3. Lihtsalt tootevalikuga/soodustustega tutvumiseks, et avastada uusi tooteid ilma, et peaksid kodust lahkuma/erilehtedel käima.
Jah, olen ka ise näinud paar sarnast idee teostust, kuid nende UI/UX ja funktsionaalsus andis soovida ja pigem ei kutsunud uuesti lehte kasutama.

commer kirjutas:
Mõtlesin, et hea alkoholi hinda võrrelda, aga see ei toimi, 0 hinnaga thumbs_down.gif

Reklaamiseadus ei luba kuvada alkoholitooteid koos hinnaga, kui antud kohas ei ole võimalik antud kaupa osta. Samal põhjusel läks kinni ka kunagine viinavaatlus.
https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/viinavaatlusee-lopp-kuidas-alkoholihindadest-kirjutamine-eestis-polu-alla-pandi?id=85522901
Kui kunagi peaksime vahendama oste, siis võib juba hindasid näidata.
Tegelikult on meil paar mõtet veel kuidas võiks ikka ikka hindasid näidata, mis on kirjeldatud esimeses postituses.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2020 14:18:52 vasta tsitaadiga

Kas on plaanis arendada juurde ka "kulleritasu" rehkendus kojutoimetamise vaatest. Et kui soovin kodutarnet siis automaatselt rehkendaks välja, kas on mõistlikum võtta ühest poest ikkagi kõik või isegi 5€ kulleritasuga 2 erinevat tellimust teha. ~100eurisel ostukorvil võib juba reaalne vahe tulla sisse küll.
Samas valdkonnas edasi võiks olla enamlevinud kaupadel "odavaim analoog" variant. Näiteks ma tahan 1l piima, siis mul kama kaks, millise firma oma on ja keskkond ise vaatab kas alma piima selverist või farmi piima maximast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alexx112
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2018




sõnum 25.11.2020 18:54:18 vasta tsitaadiga

SOS kirjutas:
Kas on plaanis arendada juurde ka "kulleritasu" rehkendus kojutoimetamise vaatest. Et kui soovin kodutarnet siis automaatselt rehkendaks välja, kas on mõistlikum võtta ühest poest ikkagi kõik või isegi 5€ kulleritasuga 2 erinevat tellimust teha. ~100eurisel ostukorvil võib juba reaalne vahe tulla sisse küll.
Samas valdkonnas edasi võiks olla enamlevinud kaupadel "odavaim analoog" variant. Näiteks ma tahan 1l piima, siis mul kama kaks, millise firma oma on ja keskkond ise vaatab kas alma piima selverist või farmi piima maximast.


Väga head mõtted.
Esimest ei oleks vast keeruline realiseerida.
Teise idee realiseerimiseks on aga vaja teha parandusi kategooriates (hetkel on kategooriad väga suured ja üldised) ja lisada silte igale tootele, et soovitus oleks võimalikult täpne, et ta ei pakuks analoogse toote asemel midagi muud. Ideaalis tegelikult võiks olla funktsioon, et kasutaja lihtsalt sisestab märksõnu ala, piim, sai, muna ja ostukorv genereeritakse märksõnade põhjal.
Panin mõlemad ideed kirja.


viimati muutis alexx112 25.11.2020 20:10:33, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2020 19:47:09 vasta tsitaadiga

alexx112, äkki on märksõnade all võimalik ka mingi filter teha a'la tahan osta saia ja sobivad nt Kirde sai ja Perenaise sai, aga Coopi saia ei taha jne. Piim ja muna on samad olenemata karbist, aga saiad/leivad ehk mitte thumbs_up.gif
Muidu äge mõte thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexx112
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2018




sõnum 25.11.2020 20:21:25 vasta tsitaadiga

Ernits kirjutas:
alexx112, äkki on märksõnade all võimalik ka mingi filter teha a'la tahan osta saia ja sobivad nt Kirde sai ja Perenaise sai, aga Coopi saia ei taha jne. Piim ja muna on samad olenemata karbist, aga saiad/leivad ehk mitte thumbs_up.gif
Muidu äge mõte thumbs_up.gif

Seda saaks ilmselt teha, kui tulevikus saab tooteid lemmikuks määrata. Lemmikuid tooteid pakuks eelisjärjekorras.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2020 23:08:03 vasta tsitaadiga

Väga väärt idee thumbs_up.gif Kindlasti aitab Eesti rahvast raskel ajal.
_________________
Rahvusvahelise investeerimis- ja kauplemisplatvormi Funderbeam-i osakud alghinnaga:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=806294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 17.12.2020 23:19:16 vasta tsitaadiga

Kriisis.ee siiani toimetab ja esmapilgul kahjuks sinu kahjuks, sest kui on olnud hetki küll kus on vaja ca 4 lõhe osta ja siis olen kriisist vaatanud kus mis soodne on. Mõte on hea aga nüüd oleks vaja kuidagi kriisis.ee üle trumbata (koduleht on teil asjalikum aga andmed kuidagi puudulikumad Rimi pole nimekirjas)

Teil on välja toodud selver
https://shuupi.ee/product/103
aga
Rimis on odavam
http://www.kriisis.ee/allahindlus?id=844263&search=l%C3%B5he
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 23.12.2020 13:57:40 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Kriisis.ee siiani toimetab ja esmapilgul kahjuks sinu kahjuks, sest kui on olnud hetki küll kus on vaja ca 4 lõhe osta ja siis olen kriisist vaatanud kus mis soodne on. Mõte on hea aga nüüd oleks vaja kuidagi kriisis.ee üle trumbata (koduleht on teil asjalikum aga andmed kuidagi puudulikumad Rimi pole nimekirjas)

Teil on välja toodud selver
https://shuupi.ee/product/103
aga
Rimis on odavam
http://www.kriisis.ee/allahindlus?id=844263&search=l%C3%B5he
Rimi.ee kodulehel teine info.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2021 12:07:21 vasta tsitaadiga

Mina näen küll saidil potentsiaali, nii enda kui ka teiste inimeste seas, kes toiduplaneerimisega tegelevad. Hetkel küll otseselt niimoodi hindu ei jälgiks, aga kui seal oleks kogu tootevalik, siis võimalik et aeg-ajalt kiikaks küll. Tooteinfost sellisel juhul puudust ei tunnekski, piisab kui on link nn "poodide tootelehtedele" aga muidugi võib selle ka implementeerida.

Kas plaanis vaid soodushinnaga tooted kuvada? Võiks vabalt kuvada ka nn "täishindu," ka nende vahel on teinekord erinevusi.

_________________
twitch.tv
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2021 16:06:33 vasta tsitaadiga

Mul on minevikus korduvalt kasu olnud kokku.ee nimelisest saidist, mis kadus kuskile ära. Ainult kahjuks seal kaupade ja poodide esindatus oli pigem kaootiline ja puudulik.
Aga tüüpiline kasutus oli näiteks: tellin kuu või isegi mitme kestvuskaubad korraga ära. A la partii mineraalvett, mahla, või pesuained, paberid jms mis majas vaja. Enne ostu sooritamist alati sealt vaatasin, et kus on siis nüüd odavam


Ma sooviks tegelikult sellist saiti, mis laseks sisestada kõik konkreetsed artiklid, mida ma osta kavatsen ja kuvaks kõik ostukorvi versioonid vastavalt erinevatele e-poodidele. Siis saaks otsustada, kust osta. Praegu see asi näeb mul nii välja, et mingi 3 e-poodi on paralleelselt lahti ja igasühes otsid kaupa ja selle hinda... tüütu

Samas arvan, et enamiku selliste ürituste eluiga jääb lühikeseks, kuna selleks et nad hästi töötaks, on vaja sinna pidevalt uusi artikleid sisestada ja see peaks kõigi poodidega otse liidestatud olema, et up-to-date hind oleks.
Varem või hiljem hakkab kuskilt logisema ja ilmselt ei ole poed ise ka huvitatud sellest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2021 16:42:34 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
leks.
Varem või hiljem hakkab kuskilt logisema ja ilmselt ei ole poed ise ka huvitatud sellest


Loomulikult pole poed huvitatud. Hea on ju teha kampaania, et vorst ja piim on vot sellise hinnaga et inimesi poodi meelitada, aga samal ajal vaikselt keevitatakse wc paberile, hambapastale või veinipudelile jälle pisut juurde, et millegi pealt kasumit ka teenida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexx112
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2018




sõnum 26.01.2021 18:49:07 vasta tsitaadiga

kacmesi kirjutas:
Kas plaanis vaid soodushinnaga tooted kuvada? Võiks vabalt kuvada ka nn "täishindu," ka nende vahel on teinekord erinevusi.

Kui sätetes on valitud sooduskaardid (vaikimis on valitud kõik), siis ta näitab kataloogis toote madalamat hinda poe kohta.
Täishind koos soodustusega on kuvatud soodustuste kataloogis või kui avada konkreetset toodet
Mõtleme kuidas saaks ka tavakataloogile midagi analoogset pakkuda ilma et see rikuks üldist pilti ja vaade ei muutuks liiga kirjuks (ülesisustatuks).

netcat kirjutas:

Ma sooviks tegelikult sellist saiti, mis laseks sisestada kõik konkreetsed artiklid, mida ma osta kavatsen ja kuvaks kõik ostukorvi versioonid vastavalt erinevatele e-poodidele. Siis saaks otsustada, kust osta. Praegu see asi näeb mul nii välja, et mingi 3 e-poodi on paralleelselt lahti ja igasühes otsid kaupa ja selle hinda... tüütu

Samas arvan, et enamiku selliste ürituste eluiga jääb lühikeseks, kuna selleks et nad hästi töötaks, on vaja sinna pidevalt uusi artikleid sisestada ja see peaks kõigi poodidega otse liidestatud olema, et up-to-date hind oleks.


1. Juba praegu on selline funktsionaalsus olemas. Saad lisada ükskuid tooteid ostukorvi, mis näitab ostukorvi maksmust.
2. Niikaua kuni poodidel on oma e-pood ja nad on sellega okei, et me kuvame nende hindasid, ei ole ka otseliidestust vaja. Hindade kontroll käib juba automaatselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2022 19:09:53 vasta tsitaadiga

Noh, äri kinni pandud?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 09.11.2022 19:14:53 vasta tsitaadiga

Esimest korda kuulsin icon_biggrin.gif Ja ei näinud kah...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psauce
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2022 19:22:33 vasta tsitaadiga

Norm teema oleks kui reaalselt toimiks (a la on ligipääs poes olevatele hindadele ja kuvaks võrdlusi hetkeseisust [koos võimalike kampaaniate ja aledega] peamiste kettide vahel). beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  StartUp/ IT ettevõtluse foorum  »  Shuupi.ee - toidupoodide hinnavaatlus
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.