Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 458, 459, 460 ... 575, 576, 577  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 18.01.2021 15:54:11 vasta tsitaadiga

TSME panid disabled BIOS'es, kui testisid latencyt?
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 18.01.2021 15:55:55 vasta tsitaadiga

Selle unustasin ära.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 18.01.2021 15:57:25 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Selle unustasin ära.

Proovi peale disablemist uuesti.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 18.01.2021 16:38:42 vasta tsitaadiga

Üks asi mis küll häirib on see, et kui lärmakas see kast on..
Lõpetasin hetkel testimise, pole aega tegeleda, jätsin kõrvale seisma, torrent vaikselt tirib nii 30MB/s kanti ja CPU 58-60'C kogu see aega. No kas tõesti see nii raske tegevus tema jaoks?
Vendid kõik 50-75% peal, pump 50% (kui üle selle panen, siis hakkab seegi veel korralikult pinisema). Proovisin ka kõrgemaks panna aga ega see tempi suurt alla ei too (samas vedelik AIO's väidetavalt 26'C, ei tea kas see norm, esimest korda AIO prosel). Arvuti seisab rõdu ukse kõrval mis normaalselt lahti, mul käed külmetavad aga arvuti ei suuda vaikselt toimetada.
Tea kas AIO'd ongi nii sitad, et ei saa 5900X'ga hakkama nii tühise asja puhul või hakka juba kahtlustama, et panin termopasta sitalt...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 18.01.2021 17:22:36 vasta tsitaadiga

Mul oli TSME auto, aga disabledes ei muutunud midagi, ju oligi disabled läbi auto.
Need numbrid on väga ok tulemus 3800mhz ja cl14 kohta, otsi oma windowsis probleem üles, kuhu kaovad puudujäävad 3ns.
Safemode https://www.upload.ee/image/12780313/cachemem3800cl14_15_15_15_32_1.47_after_BIOS_OC_safe_mode.png
Tavaline https://www.upload.ee/image/12780352/cachemem3800cl14_15_15_15_32_1.47_after_BIOS_OC_wNZXT.png

Tempi osas pane all-core overclock ja saad idle alla 40c ning full loadi 70c kanti. Kiiruses pigem võidad, kui kaotad.
Parim lahendus cpu overclockimiseks on CTR programm, siit saad väikese tasu eest Zen3 toetava - https://www.patreon.com/1usmus/posts
Testib CCX1 ja CCX2 kiirused erinevate voltide juures ära. Mul endal on CCX1 4650Mhz ja CCX2 4525Mhz ning volt 1.25V ja just sellised tempid ongi nagu ülal kirjas, pigem isegi +35c idle ning full +69c

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2021 18:09:40 vasta tsitaadiga

TSME mõjub vist ainult Pro seeria prosedele nagu minu 4750G ?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 18.01.2021 19:41:19 vasta tsitaadiga

suur13 kirjutas:
TSME mõjub vist ainult Pro seeria prosedele nagu minu 4750G ?


Seal ta mõjub eriti, kuid mina oma 5600X'l sain ka 2ns'i alla tulemuses.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 18.01.2021 21:10:41 vasta tsitaadiga

Ma ütlen ausalt nüüd, ma ei leia seda TSME'd oma Tomahawk WiFi pealt üles. Google kah ei aita.
Teiste puhul leidsin märksõnasid, et võiks olla (Settings - Advanced -) AMD CBS all aga mul seal midagi sarnast pole. Ma ei tea kas teise nimega või mis. BIOSes otsing ei tookah midagi välja kui proovida TSME, SME või pikalt välja kirjutatult.

Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2021 22:05:53 vasta tsitaadiga

Vaatasin huvi pärast oma DeskMini X300 BIOSi. Seal ka polnud, kuigi mul 4750G. Võibolla lisatakse järgmiste BIOS uuendustega, see hetkel initial release.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2021 22:42:38 vasta tsitaadiga

See on siiski plate tootja otsustada kas see säte nähtavaks muuta või mitte. Olemas on ta kõigil, kuna tootjad ei tohi AGESA-t ise muuta ja AMD CBS all on need sätted. Seega kui seal pole, siis järelikult pole MSI pidanud vajalikuks seda nähtavaks muuta. Minu Gigabyte'l on see täiesti olemas. Non-Pro mudelitel peaks see olema Auto=Disabled aga igaks juhuks olen ise alati käsitsi Disabled pannud. 4750G-ga oli selle kinnikeeramisest suurem kasu latentsusele.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2021 01:10:49 vasta tsitaadiga

Clover, Overclocking\Advanced DRAM Configuration\Misc Item\ all ka pole TSME valikut ?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2021 09:54:56 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas B450 emaplaatidel on lootust saada 5-gen APU'de tugi? 5950X on iseenesest toetatud icon_biggrin.gif
_________________
Keeletoimetamine
Taimetoitlane
Kommentaarid: 343 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2021 10:04:49 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5 kirjutas:
Ei tea, kas B450 emaplaatidel on lootust saada 5-gen APU'de tugi? 5950X on iseenesest toetatud icon_biggrin.gif
Eks need vaikselt peaks tulema nüüd jaanuaris, vastavalt kuidas keegi tootja uue biosi välja jõuab. AMD-i ametlik statement oli "BIOS updates supporting the AMD Ryzen™ 5000 Series desktop processors on AMD 400 Series chipsets are expected to be available starting January 2021; exact availability will vary by manufacturer and motherboard model."
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 20.01.2021 10:15:10 vasta tsitaadiga

ryzen 5000 series desktop processors ei tähenda apusid.
4000-seeria apude tuge praeguseks vist juba selgelt b450 platedele ei tule.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2021 10:21:03 vasta tsitaadiga

Mõnel B450 emaplaadil 4000-seeria APU'd töötavad. Korraks oli isegi support listis olemas, aga nüüd on millegipärast support listist eemaldatud.
_________________
Keeletoimetamine
Taimetoitlane
Kommentaarid: 343 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 20.01.2021 17:42:21 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Clover, Overclocking\Advanced DRAM Configuration\Misc Item\ all ka pole TSME valikut ?

Tänud, tõesti oli seal; huvitav, et otsing üles ei leidnud.

wirx kirjutas:
Parim lahendus cpu overclockimiseks on CTR programm, siit saad väikese tasu eest Zen3 toetava - https://www.patreon.com/1usmus/posts
Testib CCX1 ja CCX2 kiirused erinevate voltide juures ära. Mul endal on CCX1 4650Mhz ja CCX2 4525Mhz ning volt 1.25V ja just sellised tempid ongi nagu ülal kirjas, pigem isegi +35c idle ning full +69c


Võtsin selle endale sealt aga hetkel päris täpselt ei saa aru selle tööpõhimõttest.
Pmst annab P1, P2 ja undervolt profiilid. Näitajate järgi ma saan aru, et P2 on kõige võimsam, siis P1 ja kõige lahjem undervolt.

Juhend ütleb:
"If CPU usage exceeds 80%, P1 profile will be activated. If the load is less than 80% - profile P2 will be active (in case it was saved beforehand). If only P1 profile is present in CTR, below 80% the standard boost will be activated.
P2 profile is controlled by the range "CCX usage max (%) - CCX usage min (%)". Milleks minu puhul on hetkel min 25% ja max 80%.

Mina saan aru sellest nii, et kui CPU load on alla 80%, siis töötab võimsamalt, kui üle selle, siis võtab voldi ja mhz vähemaks? Samas kui üldse alla 20%, siis ei ole üldse midagi muutunud (umbes nagu ainult P1 puhul alla 80% oleks standard). Ehk siis kuidas see peaks idles mind aitama?
Kui ma tahaks masinat jahedamaks, siis võiks pigem undervolti teha aga ei saagi siis aru, et kuhu selle andmed sisestada, juhend sellest juttu ei tee. Et kas siis P2 asemel (sest kui P1 asemel ja P2 üldse tühjaks, siis ju undervolt oleks ainult CPU 80%+ kasutuse korral), kuigi ka selle puhul idles, ehk siis alla 20% poleks mingit vahet.
Mind hetkel häirib suuremas osas idles olek või minimaalsete tegevuste tegemine kus CPU on alla 10% aga temp kohe tõuseb jubedalt.

P1'ks, peale tuunimist, ta pani 1,19V ning CCX1 4475 ja CCX2 4400.
P2 tuunimine sai just läbi aga kurat rakendus läks mingil põhjusel kohe peale seda kinni enne kui jõudsin salvestada profiili. Kuna see võttis 2 tundi aega, siis pigem uuesti ei tee enne kui pole läbi mõelnud, et kuidas ja milleks (enne tuunimist pakkus 1,27V ja 4525mhz; undervoltiks 1V ja 4075mhz).
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 20.01.2021 21:43:00 vasta tsitaadiga

Seda teemat ja eriti just viimaseid postitusi lugedes ma enam ei julge AMD peale üle minna icon_eek.gif icon_lol.gif

Kuna mul ka alati olnud soov süsteemist nö viimast võtta (et kõik ressurss oleks max kasutatud), siis siinsete postituste järgi ma jääks kohe jänni icon_neutral.gif

Mingid If`id, P1, P2 jne. Jommaijoo icon_biggrin.gif

Kas võib arvata/eeldada, et AMD platvorm on pm tõsise entusiasti nö pärusmaa. Ja kes ei oska mingeid timinguid jne sättida, siis see parem kasutagu intelit edasi?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2021 22:13:19 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Seda teemat ja eriti just viimaseid postitusi lugedes ma enam ei julge AMD peale üle minna icon_eek.gif icon_lol.gif

Kuna mul ka alati olnud soov süsteemist nö viimast võtta (et kõik ressurss oleks max kasutatud), siis siinsete postituste järgi ma jääks kohe jänni icon_neutral.gif

Mingid If`id, P1, P2 jne. Jommaijoo icon_biggrin.gif

Kas võib arvata/eeldada, et AMD platvorm on pm tõsise entusiasti nö pärusmaa. Ja kes ei oska mingeid timinguid jne sättida, siis see parem kasutagu intelit edasi?


Naljatilk. AMD töötab mul ilusti Asuse emme automaatoverclockiga probleemivabalt. Lihtsalt AMD on jätnud tõsistele nohikutele võimaluse asja ise viimase vindini timmida. Seda aga ei pea tegema.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 20.01.2021 22:25:33 vasta tsitaadiga

Eks see RAM'ga jamamine oli pigem minu soov ning ka minu oskamatus aga CPU paneb imestama küll.
Üks asi kui inimene peab nokitsema juhul kui tahab rohkemat välja pigistama aga ma pmst tahtsin nüüd ju vastupidist. Mis loogika järgi töötab koguaeg 4,7-4,9ghz peal, prose kasutus 4-5% aga samas kuna taustal midagi tõmbab, siis temp stabiilselt 57-58'C kuigi kõik ventid vuhisevad 50-75% peal. Masin ise seisab praokil oleva rõduukse juures, gpu kaevandab 100% peal krüptot ja on ikka 40'C aga CPU üritab päikest järgi teha.

Igatahes CTR mingi hetk lõpetas käivitamise niiet pidin konfi maha laskma ja jäin oma P1 profiilist ilma. Hetkel sai seadistatud P2 alla undervolt profiil, 1V ja 4050 mõlemale ja masin hea jahe. Samu asju tehes nüüd prose 37-39'C ja vendid kas väljas või minimaalse 500-600rpm peal. Nüüd tahaks ainult aru saada, et kuidas peaks seadistama, et ikka nt mängimisele ajal lülituks ümber võimsamaks; samuti ei saa hästi aru, et kas rakendus peab alati jooksma taustal või ei. Kinni pannes nagu halvemaks ei läinud miski aga uuesti lahti tehes teavitab, et nüüd Hybrid OC applied. Kas siis vahepeal ikkagi ei olnud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2021 22:58:58 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Seda teemat ja eriti just viimaseid postitusi lugedes ma enam ei julge AMD peale üle minna icon_eek.gif icon_lol.gif

Kuna mul ka alati olnud soov süsteemist nö viimast võtta (et kõik ressurss oleks max kasutatud), siis siinsete postituste järgi ma jääks kohe jänni icon_neutral.gif

Mingid If`id, P1, P2 jne. Jommaijoo icon_biggrin.gif

Kas võib arvata/eeldada, et AMD platvorm on pm tõsise entusiasti nö pärusmaa. Ja kes ei oska mingeid timinguid jne sättida, siis see parem kasutagu intelit edasi?

Naljakas, sest kunagi oli Intel entusiasti pärusmaa kes soovis üle kiirendada jms. Keegi ei keela lihtsalt XMP profiiliga jooksutada. Need kes ise timmivad saavad lihtsalt jõudlust juurde aga see pole vajalik kui ei viitsi mässata.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 20.01.2021 23:30:03 vasta tsitaadiga

CTR-i profiilid pole midagi muud kui lihtsalt CCX-ide mhz. Kui tõesti kaotsi läheb, siis löö manuaalselt uuesti sisse mis enne olid ning toimib kenasti edasi. Võid julgelt jätta ainult P1 ja kui soovid siis enable hybrid ära ning auto load with windows ka sisse. Siis kasutab tavatöös BIOS-is paika pandud PBO sätteid ning kui vaja läheb üle 30-40%(seda saad ise määrata) siis lülitub all-core overclockile. Kuna aga gigabyte pole siiani suutnud teha BIOS-is erinevatele CCX-idele erinevaid kiiruse määratlusi, siis mul endal on hoopis nii pandud, et BIOS-is stock seaded ning CTR määrab windowsi käivitamisel voldiks 1240mv ning CCX1 4650Mhz ning CCX2 4550Mhz. Hybrid on disabled ja peale startupi panen üldse CTR programmi kinni ja jätab eelnevalt öeldud kiirused sisse. Kui hybridit ei kasuta võid P2 panna just madalama voldi nagu sul ülevalpool oli, siis saadki vaiksema arvuti. Kuna sul ka 4K ekraan paistab olevat, siis olen nt Cyberpunkis proovinud ja täpselt 0fps-i muutub kas kiirus on 4400, 4600, 4800 või hoopis PBO. CTR programm ei tee protsessorit kiiremaks, vaid selle abil on võimalik lihtsalt leida oma protsessori-jahuti piirid(see ongi 30-120 minutit vältav test, kus CTR programm paneb alguses nt 4400Mhz protsessori kiiruseks ja hakkab siis vaikselt volti langetama või siis Mhz tõstma, samal ajal CPU testi tehes, kui näeb viga siis langetab mhz/tõstab volti ja proovib uuesti, kuniks leiab protsessori ja jahuti piiri). Soovitaks LLC (load-line-calibration) kuhugile keskmise astme peale panna kui diagnosticut ja tune teed, siis juhtub harvem, et jookseb kokku tuunimise ajal. Kui tahad P2 ära teha, siis pane reference voltage 1.27V ning reference Mhz 4525 ning teeb selle P2 tune ka kenasti ära. Siis võidki kasutada nii, et kui lihtsalt netis jms paned Apply P1 profiilile, mis väiksema voldiga ning kui mängid vms teed, siis P2 profiilile. Hybrid overclocki mõte on see, et sa ei pea käsitsi neid panema, aga kuna on alles beta programm siis minumeelest ei juhtu see piisavalt kiirelt ning hästi, seetõttu kasutan ise manuaalset. Sa võid neid minu Mhz P2 peal Applyga proovida ja siis cinebench R20 multi testi teha ja samal ajal CPU tempi jälgida, kui alla 80C jääb siis peaks igati ok olema ning pääsed sellest pikast testist icon_razz.gif Kui arvuti kokku jookseb siis tõsta nati volti, kui temp üle 80c läheb, siis langeta volti nt 1225v peale ja mhz mõlemat 50 alla.

olafsand, ma pool aastat tagasi ei teadnud mitte midagi AMD overclockimisest, nüüd nati juba tean, eks kui soov viimast võtta siis õpid kiirelt ära ning corona ajal põnevam kodus ka istuda, kui saad arvutit testida icon_wink.gif Need P1, P2 jms on ainult CTR programmiga, see programm on tegelikuses selleks mõeldudki, et väheste teadmistega AMD prose omanik saaks oma arvutist viimast võtta. Midagi imekeerulist küll pole, hetkel Beta-test faasis, aga lähiajal peaks õige versioon avalikusele välja tulema, eelmine oli tasuta, vast tuleb see ka.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!


viimati muutis wirx 20.01.2021 23:33:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 20.01.2021 23:32:29 vasta tsitaadiga

udumees, ma ei ütleks, et nohikute teema. Kui juba süsteem kokku panna, siis tahakski sellest viimast võtta.

Clover, see cpu küpsetamine on kahtlane jah, aga samas kui nüüd uute sätetega ok, siis nagu...ok?

Tomorrow, mul intel ongi OC kõik 4 tuuma. Aga see on tehtud bios tasemel all core @4,3 ja 1,100V. Mäludest ei oska miskit arvata ega tuunida. Samas vana aja mälud ka. DDR3, 1600Mhz ja CL9, 4x4Gb.

Need kes ise timmivad saavad lihtsalt jõudlust juurde aga see pole vajalik kui ei viitsi mässata...

Samas tundub, et see jõudlus võib isegi poole võrra kasvada?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2021 23:37:28 vasta tsitaadiga

Palju see timmimine siis annab 5,10,20,50% juurde?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 20.01.2021 23:41:46 vasta tsitaadiga

wirx, tnx info eest, see tekitas julgust juurde ikkagi üle kolida.

jeesus188, 20% minimaalselt nagu ma olen aru saanud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 21.01.2021 00:01:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Palju see timmimine siis annab 5,10,20,50% juurde?

Mõni rida üleval pool oli kirjas
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10654135#10654135

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 458, 459, 460 ... 575, 576, 577  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.