Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LG OLED arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 08.01.2021 21:58:44 vasta tsitaadiga

No mul samasugused probleemid. Tahaks lae alt vedada ja siis läbi seina ning kipsi tagant alla tulla, aga nurgad juba sellised, et ma ei tea, kas painutab sinna ära kui lage just 30cm madalamale ei too icon_biggrin.gif 150 eurone kaabel puruks käänata pole ka just asi, mis rahakotti erutaks, ennemini veaks vajadusel arvuti teleka juurde.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 14.01.2021 15:38:08 vasta tsitaadiga

Eile tuli üle õhu LG CX update ära, miskit vahet küll ei märka pildis eelnevaga icon_smile.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 14.01.2021 15:50:54 vasta tsitaadiga

Ei pakuta siin ikka..
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 14.01.2021 16:02:07 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Eile tuli üle õhu LG CX update ära, miskit vahet küll ei märka pildis eelnevaga icon_smile.gif


Mis seal lisanduma pidi?

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2021 22:44:28 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
wirx kirjutas:
Eile tuli üle õhu LG CX update ära, miskit vahet küll ei märka pildis eelnevaga icon_smile.gif


Mis seal lisanduma pidi?


Game mode HDR -25% brightness bug parandati ära.

Igatahes, ma pole ka update saanud. Just enne kontrollisin manuaalselt.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2021 14:21:30 vasta tsitaadiga

jaanus83 kirjutas:
Tere, sai soetatud LG Oled CX ja no igavene ikaldus selle televiisoriga. Täpsemalt probleemiks siis wifi ja LAN ühendus. Alguses leidis wifi võrgu üles ja ühendus aga see läheb tal üsna ruttu meelest ära, ehk siis ühendust ei ole ja ühtegi wifi võrku ei leia ka. LAN ühendusega pmst sama seis. LAN ühendus taastub kui ruuterile restart teha aga no igapäevaselt jube tüütu.
Telekas käis grantiis ja seal väideti, et kõik on korras, mida kahjuks veendusin kohapeal ka ise. Kodus aga jällegi probleemid.
Kodus kasutan Elisa interneti ja Huawei B525 ruuterit.

Kas kellelgi veel sarnast viga või oskab soovitada kuidas probleemi lahendada?

WiFi't pole proovinud (UniFi pannid), aga Mikrotiku 1G lan kärab stabiilselt. Üle DLNA 2K kino ketrab tõrgeteta ja Netlixi 4K pildiga pole ka probleeme olnud.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2021 16:50:23 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
jaanus83 kirjutas:
Tere, sai soetatud LG Oled CX ja no igavene ikaldus selle televiisoriga. Täpsemalt probleemiks siis wifi ja LAN ühendus. Alguses leidis wifi võrgu üles ja ühendus aga see läheb tal üsna ruttu meelest ära, ehk siis ühendust ei ole ja ühtegi wifi võrku ei leia ka. LAN ühendusega pmst sama seis. LAN ühendus taastub kui ruuterile restart teha aga no igapäevaselt jube tüütu.
Telekas käis grantiis ja seal väideti, et kõik on korras, mida kahjuks veendusin kohapeal ka ise. Kodus aga jällegi probleemid.
Kodus kasutan Elisa interneti ja Huawei B525 ruuterit.

Kas kellelgi veel sarnast viga või oskab soovitada kuidas probleemi lahendada?

WiFi't pole proovinud (UniFi pannid), aga Mikrotiku 1G lan kärab stabiilselt. Üle DLNA 2K kino ketrab tõrgeteta ja Netlixi 4K pildiga pole ka probleeme olnud.


Kirjutas eelmisel lehel, et sai uue ruuteriga korda.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 16.01.2021 10:17:58 vasta tsitaadiga

Sain eile Club3D kaabli kätte. Siiamaani pole enam pilti mustaks visanud.
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 516
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2021 10:59:47 vasta tsitaadiga

Kui kedagi huvitab, siis minu jama sai korda ja selle ravisid ära NVIDIA uued driverid. Peale nende vahetust ei ole juba nädal aega mingit jama olnud.
Version: 461.40 WHQL
Release Date: 2021.1.26


dex kirjutas:
Videoentusiastid palun aidake ära lahendada minu probleem LG CX ja RTX 3070. Kasutan oma CXi monitorina ja mul on 99% ajast kõik OK ja pole ühtegi probleeme, aga aegajalt lihtsalt internetti browsides jookseb arvuti korraks kokku, näiteks hiir ei liigu 1-2 sekundit, seejärel viskab pildi mustaks 1-2 sekundiks ja siis tuleb pilt tagasi ette ja kõik on korras. Evnt viewerisse viskab ebaspetsiifilise nvidia driver not responding vea.
Vahepeal läheb mitu päeva mööda ja ei ole ühtegi viga, vahepeal juhtub õhtu jooksul korra paar. Mitte kordagi ei ole seda jama juhtunud kui käib video või mäng. Ainult browsides chrome või Operaga

Remondiks olen siiani proovinud:
1) HDMI kaabli vahetus 3 x (viimane kaabel on sertifitseeritud 2.1 kaabel)
2) Panin igaks juhuks võimsama toiteploki 520 W -> 750 W vastavalt NVIDIA soovitustele
3) driverite uninstall DDU abil ja uuesti install
4) proovisin välja lükata browseris riistvaralise kiirenduse (see ei aidanud ja lisaks muutis browsimise väga ebamugavaks)
5) Kõik tv HDMI pordid olen läbi proovinud ja mingit vahet ei ole

(lihtalt veel infoks, et esimese HDMI kaabliga oli olukord veel hullem, siis viskas signaali üldse maha ja aitas ainult kaabli välja ja sisse tõstmine või siis arvuti restart. Kahe viimase hdmi kaabliga sellist jama ei ole olnud)

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001




sõnum 09.02.2021 11:55:42 vasta tsitaadiga

Kas CXOLED'l on mingi variant ka monitori väljalülitamisel wifi pidevalt sisse jätta? St, et lülitaks ainult ekraani välja ning ülejäänu jääks pidevalt sisse.
Mingi aja ta töötab peale monitori puldist väljalülitamist, kuid siis lülitub välja.
Kasutan seda monitorina ning kuna videokaardil pole võimekust seda sisse välja lülitada, siis saab seda iseenesest teha üle wifi (wake on lan).
LAN pordi kaudu eeldatavasti probleemi ei oleks, seal peaks see töötama, kuid pole kahte lan kaablit veetud (st teleri jaoks teist)...

_________________
Väiksemagabariidilised trei, frees ning keevitustööd. PS.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2021 15:57:52 vasta tsitaadiga

Mehed, mis pildi seadeid kasutate LG CX 65 Teleri? Telia Digi TV nagu ei ole nii hea kui arvasin et on, kruti üht või teistpidi. Ei oska seadistada ehk? icon_smile.gif Seadistusi on ka seal palju erinevaid.
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001




sõnum 12.02.2021 16:02:20 vasta tsitaadiga

Digibox ise on ikka pandud 1080p @60Hz edastama telerisse?
Paljud kanalid ei ole ka HD signaaliga.

_________________
Väiksemagabariidilised trei, frees ning keevitustööd. PS.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2021 16:26:18 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
Digibox ise on ikka pandud 1080p @60Hz edastama telerisse?
Paljud kanalid ei ole ka HD signaaliga.


Kontrollin õhtul üle seaded aga ETV ka nagu ei ole kuidagi hea, Kanal 12 ehk tundus kõige kobedam isegi!

_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 12.02.2021 19:45:38 vasta tsitaadiga

Kas Telia digiboks on Telia enda kaabli otsas või mõne teise teenusepakkuja internetiühenduse kaudu? Viimasel juhul ongi koledavõitu pilt ka 55" ekraanil, 65" saab ainult hullem olla.
Telia juhtmega internetti pole mul võimalik saada, seega sellise lahenduse pilti ei oska kommenteerida.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 12.02.2021 20:32:26 vasta tsitaadiga

Telia kaabli otsas ja seda poolpidust "hädavariandi" pilti ei kannata eriti võrrelda. Kaabli otsas on pilt 65"c9 peal väga hea enamus kanalitel.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 14.02.2021 17:38:20 vasta tsitaadiga

Sain oma 10m optilise HDMI 2.1 kaabli kätte, töötab nii nagu reklaamitud. Kahju ainult, et tehnikaga ikka nii palju jamamist.
Ühendasin arvuti teleka külge otse kuna soundbar hetkel veel 2.0. Esimene asi mis ennast meelde tuletas on see, et LG on oma X seerias mõned audio codecid ära kaotanud, isegi passthrough ei toimi. Ma olin selle juba ära unustanud kuna varem oli soundbar vahel. Õnneks filmide vaatamiseks poel 120hz vaja niiet saab ringi kaabeldada lihtsalt koguaeg hakka ringi ühendama juhtmeid, optika läheb veel katki kah.

Teine asi, kuigi telekas on audio puhul pandud passthrough, siis mängimisel ei olnud sünkis audio ja pilt. (Ma filme ei vaadanud üle paari sekundi, siis nagu ei pannud tähele). Ja telekas audio sünki korrigeerimine nagu kah ei andnud tulemust. Raske aru saada mis suunas ta nihutab (ja mis debiilsus, et saab ainult ühes suunas). Sellist delayd ei ole kui arvuti soundbaris.

Kolmandana aga arvatavasti juba NVIDIA probleem kuna näitab, et teleka audio jaoks NVIDIA mingi HD audio driver. Kõik tundus ilus, arvutis väga hoolikalt ei vaadanud, panin kohe Atmose peale, käivitasin Tomb Raideri mängu, kõik tore ja toimib (v.a., et out of sync), vaatasin, et mängus on audio valikuk Auto aga saab valida stereo, 5.1, 7.1, spatial (Atmos), panin siis viimase peale, peale seda kadus heli ära. Ja kõik, muuda nüüd ükskõik mille peale, heli pole. Ja üleüldse pole heli ka väljaspool mängu. Ainult kui Windowsis stereo panna, siis toimib, kui Atmos, siis mitte. Muid valikuid pole (pole aimugi kas algselt olid)(niiet ei saa ka proovida kas 5.1/7.1 puhul oleks audio sünkis kuna ka varem kohanud, et see probleem ainult Atmosega).
Spoiler Spoiler Spoiler

Oma 10 korda DDU'ga nii video kui audio driverid maha lasknud, ei aita, sama lugu alati. Kui arvuti ühendan soundbari, siis on kõik valikud olemas ja kõik toimib. Kui aga ühendan arvuti teleka külge ning kasvõi jätan teleka enda kõlarid heliväljundiks, siis pole peale Stereo ja Atmose midagi (tulevad küll mingid DTS Ultra X vms paar valikut alla); sama kui ARC'ga heli soundbari. Teleka puhul ma veel äkki saaks aru, ta küll esi kah "esitab" Atmost aga kõlarid vast ikka ainult stereos, niiet ei pruugigi olla rohkem valikuid. Aga noh kui on passthrough läbi ARC'i soundbari, siis viimane toetab kõike ja kõik valikud peaksid olema. Kahju, et ma esimesel ühendusel, siis kui filmi esitades toimis isegi Atmose passthrough (soundbaril läks Atmose režiim peale), ei pööranud tähelepane, et kas oli rohkem valikuid kuna mul oli tähtisjustnimest Atmos. Eks praegugi muud tegelt ei huvita (kui siis äkki 7.1 puhul oleks audio sünkis) aga noh ei tööta ju ka Atmos.
Igatahes kellel veel 3000 seeria videokaardi taga LG X seeria telekas, siis kuulaks huviga teie kogemusi heliga.

Praegu aga tundub, et läheb veel pool aastat enne kui saab lõpuks mängida teleka taga kuna tuleb oodata kuni Samsungi uus soundbar väljas (eelmise aasta omal lihtsalt nii palju disaini- ja funktsionaalsuse vigu, et ei kõlba), siis saab arvuti selle külge ühendada ja loota, et saadab pildi edukalt telekasse, HDMI 2.1 ju ikkagi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2021 18:55:38 vasta tsitaadiga

Mul on otse arvuti teleka HDMI pordis ja telekas ARC kaudu saadab heli denoni ressi, mille taga omakorda 2.1 kõllid. Mitte ükski seep, film ega mäng ei ole veel heli mõttes mängimata jäänud. Igal pool, kus võimalik olen ma määranud, et heli saadaks üle PCM valiku. Sellise konfiga töötavad ka DTS ja DTS HD (testisin spetsfailidega üle). Atmost mu ress ei toeta, aga teleka sisekõllidega töötab Atmos ka. Mille kuradi pärast teleka mikrokõlarid Atmost üritavad teha, see jääb mulle sügavalt arusaamatuks.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 15.02.2021 09:59:43 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Mul on otse arvuti teleka HDMI pordis ja telekas ARC kaudu saadab heli denoni ressi, mille taga omakorda 2.1 kõllid. Mitte ükski seep, film ega mäng ei ole veel heli mõttes mängimata jäänud. Igal pool, kus võimalik olen ma määranud, et heli saadaks üle PCM valiku. Sellise konfiga töötavad ka DTS ja DTS HD (testisin spetsfailidega üle). Atmost mu ress ei toeta, aga teleka sisekõllidega töötab Atmos ka. Mille kuradi pärast teleka mikrokõlarid Atmost üritavad teha, see jääb mulle sügavalt arusaamatuks.

Eks ma mõtlen ja katsetan veel. Kogu see audio koodekite värk liiga keeruline.
Minu arusaama järgi bitstream saadab audio muutmata kujul järgmisesse seadmesse ja too alles hakkab sellega tegelema. Niiet viimases peab olema antud koodeki support. Sellisel juhul pole ime kui järgmiseks seadmeks on telekas ja ta ei pruugi kõike toetada. Küll aga oleks arvanud, et kui telekas on audio pandud passthrough, siis ta ise kah ei näpi seda ja saadab audio soundbari ning see hakkab dekodeerima. Vähemalt DTS puhul, mida CX ei toeta, ei toimi ju ka see.
PCM'i puhul tehakse kogu töö ära juba mängijas endas, ehk siis sinu puhul arvuti või selles olev player. Seetõttu ei imestagi, et kõik töötab. Iseasi, et mis sealt arvutist lõpuks välja saadetakse. Ise ma nagunii ei saaks kontrollida kuna mul soundbar ei kuva audio formaati, v.a. kui Atmost esitab aga receiveri ajast mäletan, et see kuvab tavaliselt lihtsalt PCM ja kõik. Kui sul telekas saadab edasi ressi ka DTS'i, siis tahaks nagu arvata, et see pole DTS mis telekani jõuab vaid arvuti muudab juba ära. Kui audio kõlab hästi, siis pole muidugi vahet aga kui ma tahan saada oma Atmosest maksimumi, siis ei tea kas ikka sobib. Pean proovima, äkki ikka annavad seadmed märku, et tegemist Atmosega, muude koodekite puhul vast ükskõik. Kunagi vähemalt oli jama, et (bluray) playerid ei oskanud PCM's Atmost esitada, ainuke variant oli bitstream. Praegu esitajaks arvuti, niiet loodetavasti suudab tänu Atmos äppile. Mingi koodekite suppordi puudus oli ka NVIDIAl aga ei tea kas see oli vanemates kaartides ja 3000 seeria omades kõik olemas või oli driverites asi.
PCM puhul vähemalt ei tohiks jah audio süngi probleeme olla, küll aga ma hetkel ei kujuta ette kuidas ma seda saavutama peaks. Üks asi on filmide vaatamine, nende puhul saad videoplayeris audio koodekeid näppida aga mängude puhul seda võimalust ju pole. Ei tea küll kuidas ma peaks saama Windowsis/NVIDIA paneelis valima PCM/Bitstream vahel. (Kiire googeldamine annab infot, et kõik on niigi PCM kui just player/rakendus/mäng ise ei toeta bitstreami ei saada seda välja. Niiet nt kui on installitud DTS/Atmos äpp Windowsis ning Tomb Raideris valitud audioks Spatial (Atmos), siis võiks olla bitstream, muul ajal PCM).
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 15.02.2021 10:45:04 vasta tsitaadiga

Ei taha puid alla panna, aga kas Atmose olemasolust juba helipildi järgi ei peaks aru saama? icon_smile.gif Peaks ju nii vägev ruumiline heli olema, et millegi muuga segi ei aja.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 15.02.2021 20:36:07 vasta tsitaadiga

Hetkel mul kas stereo või ei tööta heli üldse, niiet raske kommenteerida ruumilise heli asjus icon_biggrin.gif Pealegi, isegi kui töötaks Atmos, siis muid valikuid ei ole (5.1, 7.1), ei saaks võrrelda ja anda oma arvamust. Seni arvuti pealt telekasse lasknud ainult filme ning siis Windowsi alati Atmose peal hoidnud. Kui filmil Atmost ei ole, siis esitab 7.1 DTS vms ja ega ei kurda.

Minu puhul hetkel ainult valikud Stereo või Atmos, niiet selge see, et ma tahan tööle saada Atmost. Kas muidu on Atmos märgatavalt parem kui 7.1, ei tea. Peaks ju võrdlema täpselt sama asja. Paned mingi testklipi tööle kus on Atmos ja kõik on väga äge ja suurepärane. Paned tööle mõne mängu, mõne üksiku mängu mis toetab üldse Atmost (ja Tomb Raider mul hetkel vist esimene mida testisin Atmosega), siis vaja ju kõigepealt leida mingi normaalne koht mis Atmost ka ära kasutaks. Ega kui tegelane lihtsalt kõnnib või räägib, siis ta ei pruugi olla spider-man ja ei tee seda "lae all". Kui aga plahvatused igalpool ja nagunii lärmi täis, siis mina ei tea kas see kõlab hästi seetõttu, et Atmose kiri heliseadmel ees või tegelt on 7.1 ja samahea. Lihtsalt kui Atmose kiri ees, siis vähem peavalu ja lepid heliga mis tuleb mitte nagu varem vähem asisemate filmidega olnud kus nt vahepeal tegelaste jutt kostab nii viletsalt ja pead leiutama, et kas lihtsalt filmi audio miximisel oldi täis või kuskil mingite koodekite konvertimine käimas ja mine tea äkki üldse lõpuks ainult stereo mängimas ja käid kuulatad eri kõlareid, et kas sealt ikka kah heli tuleb.

EDIT: Testisin täna uuesti, tundus, et heli igapool toimib seekord küll aga out of sync, vähemalt mängudes, on kindlasti. Filmide puhul aga oli Atmoses pidevalt katkestusi (sekundilisi mille peale ka soundbaris läks Atmose kiri iga kord uuesti põlema). DTS tööle saamiseks sain muidugi playeris DTS ja DTS-HD pass-through maha võetud, niiet lihtsalt player/arvuti tegi kogu töö ära. Telekas jätsin sisendiks bitstream (kuna ma ei saa aru kuidas see peaks midagi mõjutama; PCM/bitstream valides ta ei saa ju mõjutada neid seadistusi arvutis) ja passthrough. Huvitav asjaolu oli see, et isegi kui Windowsis on audio Stereo valitud, siis nt kui filmil on Atmos, siis saadab ikka Atmose telekasse/soundbari, niiet vist nagu HDR'ga, et suudab Windowsi sätetest üle sõita.
Sai proovitud Tomb Raideri kolmandat osa, seal heli väga hea; vahepeal pani muretsema, et kaotasin jälle heli ära aga tuleb välja, et kui mängu sees muuta stereo/5.1/7.1/Atmos, siis läheb mingi 10-15sek enne kui heli tööle läheb. Kas midagi ka muutub, raske öelda. Out of sync oli kindlasti ka stereo puhul. Muus osas ma ei testinud niiet mul piisas, et Atmose lülitamisel mängus hakkas ka soundbaril Atmos põlema ja üleüldse surround heliga olin väga rahul. Samal ajal nt Red Dead Redemption 2 ei paku nii häid audio sätteid, ainult kas stereo või surround ja viimane on küll mingi väga hädine. Kui ma ise soundbaril heli sätteid ei muuda, siis pooled helid oleks nagu kadunud, nt enda sammu või hobuse kappamist pole kuuldagi, surround on kah kuidagi väga halvasti arusaadav. Heli tuleks nagu koti seest. Pidin soundbaril sundima heli surroundi, siis oli nagu parem, vähemalt samme oli kuulda aga ikka mitte kõige parem. Seetõttu ongi hea kui midagi Atmose sarnast olemas, ei pea pead murdma, et miks kõlavad asjad nii imelikult. Seal vähemalt tead, et asjad lähevad õigetesse kanalitesse.

Igal juhul, hetkel see, et telekas on enne soundbari tekitab pmst igas asjas probleeme. Kas siis heli out of sync või Atmos katkendlik. DTS'l on vähemalt workaround, arvuti puhul. Kui oleks nt PLEX telekas, siis seal oleks pidanud transkoodima audiot ja sellega igast pulli nähtud, kas siis ei suuda normaalselt (kui mingi 100GB fail) või siis HDR kaob ära või tekib mingi probleem subtiitritega. Siis vaja ka selleks mingi NVIDIA Shield osta mis siis soundbari ühendada ja see saatku pilt telekasse.
Igal juhul tuleb HDMI2.1'ga soundbar ära võtta ja loota, et siis mured kaovad.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2021 11:15:52 vasta tsitaadiga

Lihtalt niisama postitiivset. Kui ma peale tööpäeva väsinuna lähen koju ja panen mingi hea filmi peale, siis iga kord ma ikka muigan, kui kuradi hea pilt CX OLEDil on icon_lol.gif Ei kahetse mitte raasugi, et sai niiöelda preemium juurde makstud, kui vahetasin välja LCD FALD telekaga (Sony X900H).
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2021 11:25:59 vasta tsitaadiga

Clover, Ma ei kujuta ette, mis pull Sul selle süngist väljas olekuga on. Mind see ka häiriks jubedalt kui nii oleks, aga ma ise ei ole selle vältimiseks midagi teinud ja kõik toimib algusest peale.

Kas nii oled proovinud, et lasknud kõigile seadmetele factory reseti ja otsast peale kõik sidumised/seadistused?

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 17.02.2021 11:46:33 vasta tsitaadiga

Vb istub nii kaugel, et pilt (valgus) jõuab helist lihtsalt nii palju varem kohale icon_cool.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005




sõnum 17.02.2021 13:17:32 vasta tsitaadiga

Hei,

see 2m 2.1 hdmi kaabel oomipood.ee töötab / kogemusi? Eesmärk Xbox One X-ga 4K moovisid vaadata + DD heli saata resiiverisse.
https://www.oomipood.ee/product/hs_307_2m_hdmi_2_1_kaabel_2m_premium_must_8k_60hz_48gbps

65OLED804/12 ja kas arc kaudu heli edastamiseks on vaja ka 2.1 hdmi kaabel, et oleks olemas Dolby Atmos® and Dolby Atmos Height Virtualization resiiveris (Yamaha RX-V6A) ?

_________________
Passiivselt müüaicon_smile.gif:
i5 3570k @ 4,2(4,8) + nzxt 63 AIO jahutus sellele, ASRock Z77, 4x4GB 1600mhz CL9, Seasonic 750W
SSD leiab kui vaja... Asjad valges ATX korpuses, mis kõlbab kasutada/vaadata! Küsi pilte!!!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2021 13:32:16 vasta tsitaadiga

tondu kirjutas:
Hei,

see 2m 2.1 hdmi kaabel oomipood.ee töötab / kogemusi? Eesmärk Xbox One X-ga 4K moovisid vaadata + DD heli saata resiiverisse.
https://www.oomipood.ee/product/hs_307_2m_hdmi_2_1_kaabel_2m_premium_must_8k_60hz_48gbps

65OLED804/12 ja kas arc kaudu heli edastamiseks on vaja ka 2.1 hdmi kaabel, et oleks olemas Dolby Atmos® and Dolby Atmos Height Virtualization resiiveris (Yamaha RX-V6A) ?


Väga hästi töötab RTX 3070 taga, probleeme ei ole olnud.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LG OLED arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.