Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Reinsalu: vaktsineerimise QR-tõend võiks reisimisvabaduse taastada märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2020 03:04:38 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ruutkoodi mahub rohkem infot, sinna saab panna nime isikukoodi rahvuse poliitilise eelistuse jne, ahjah ühe covidi biti ka.

Kas see mitte pole vaste mingile x lingile andmebaasis? Ruutkood ise ei tohiks midagi sisaldada...ei ole ka loogiline, et sisaldaks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 23.12.2020 11:21:47 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Sellist tegelast lihtsalt ei lase reisima, kuna see ongi tema enda vaba valik. Inimene ju ise valib, et ei vaktsineeri ja seega ka ei reisi. Ja kuhugi endasuguste seltskonda samuti ei lähe.


Ma ei saa näiteks sellest aru, et miks ei või vaktsineerimata inimene reisile minna. Kõik teised, kes vaktsineeritud, ei peaks ju kartma vaktsineerimata isikut. Ja vaktsineeritud isik kannab samamoodi viirust edasi.
Niiet mis seal vahet kas ma olen vaktsineeritud või mitte. Oma asi, kas saan selle haiguse või mitte. Seda see konpiratsiooniteooria(great reset) muidugi silmas peab, ja selle vastu tuleks tegelikult vastu võidelda..

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.12.2020 11:51:16 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
vaktsineeritud isik kannab samamoodi viirust edasi.
Niiet mis seal vahet kas ma olen vaktsineeritud või mitte. Oma asi, kas saan selle haiguse või mitte. Seda see konpiratsiooniteooria(great reset) muidugi silmas peab, ja selle vastu tuleks tegelikult vastu võidelda..

icon_eek.gif
Ikka veel sellised lamemaalased foorumis icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 23.12.2020 11:56:59 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
rem4605 kirjutas:
vaktsineeritud isik kannab samamoodi viirust edasi.
Niiet mis seal vahet kas ma olen vaktsineeritud või mitte. Oma asi, kas saan selle haiguse või mitte. Seda see konpiratsiooniteooria(great reset) muidugi silmas peab, ja selle vastu tuleks tegelikult vastu võidelda..

icon_eek.gif
Ikka veel sellised lamemaalased foorumis icon_lol.gif thumbs_up.gif


Kle sildiataja/tohman. Ma ei rääkinud maa kujust. Püsi teemas..

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2020 12:44:57 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kuidas neid võrrelda saab icon_eek.gif


Saab võrrelda kui nö. "vabatahtlikku sundi" ehk siis kus vaba valik ei ole tegelikult vaba valik ehk meenub anekdoot kuidas kass "vabatahtlikult" sinepit sööma panna.

SKG kirjutas:
Lennufirmadel on palju piiranguid, mida tuleb täita, ilma, et pardale lastaks. See pole miskit muud. icon_rolleyes.gif
Ära võrdle mingit nonsenss piirangut a'la lennukisse ei tohi võtta kaasa pommi või mingit paha parasiiti kandvat puuvilja või mingit sisalikku vms. ja seda kui pead endale laskma süstida kiirkorras väljatöötatud keemiat.



On ikka täielik müstika kuidas reaalsuses rullub silme ees lahti mingi õudusfilmi stsenaarium kuidas kivipalluritest inimesed ässitatakse teiste vastu üles nõiajahti pidama ja see toimib.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2020 13:12:24 vasta tsitaadiga

Ok, vaktsineeritule kood, aga läbipõdenule? Ma siin istun oma 14 päevast karantiini. Peaksin sama immuunne nüüd olema nagu vaktsineeritud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2020 13:31:58 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
Magic kirjutas:
rem4605 kirjutas:
vaktsineeritud isik kannab samamoodi viirust edasi.
Niiet mis seal vahet kas ma olen vaktsineeritud või mitte. Oma asi, kas saan selle haiguse või mitte. Seda see konpiratsiooniteooria(great reset) muidugi silmas peab, ja selle vastu tuleks tegelikult vastu võidelda..

icon_eek.gif
Ikka veel sellised lamemaalased foorumis icon_lol.gif thumbs_up.gif


Kle sildiataja/tohman. Ma ei rääkinud maa kujust. Püsi teemas..
Jah - rääkisid hoopis mingist muust umbluust mis on sama hea kui lame maa.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 23.12.2020 14:43:38 Re: ... vasta tsitaadiga

RyDos kirjutas:
Minule jääb arusaamatuks kuidas saab nõuda vaktsineerimist? Ma saan aru, et nõutakse negatiivset tulemust. Aga nõuda ,et ma pean mingit asja omale sisse süstima ei ole ok mõttemaailm.
Sinu mõttemaailmas elades oleksid meil katkud, lastehalvatused, rõuged, koolerad ja muud asjad tavapärane asi. Tänu vaktsineerimisele need haigused kadunud ongi, aga sellest vist on mõnedel väga raske aru saada.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 23.12.2020 15:06:34 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
rem4605 kirjutas:
Magic kirjutas:
rem4605 kirjutas:
vaktsineeritud isik kannab samamoodi viirust edasi.
Niiet mis seal vahet kas ma olen vaktsineeritud või mitte. Oma asi, kas saan selle haiguse või mitte. Seda see konpiratsiooniteooria(great reset) muidugi silmas peab, ja selle vastu tuleks tegelikult vastu võidelda..

icon_eek.gif
Ikka veel sellised lamemaalased foorumis icon_lol.gif thumbs_up.gif


Kle sildiataja/tohman. Ma ei rääkinud maa kujust. Püsi teemas..
Jah - rääkisid hoopis mingist muust umbluust mis on sama hea kui lame maa.


Ja mis sinu jaoks mu tekstist "Umbluu" on? icon_rolleyes.gif

Eri äge on muidugi teie arusaam asjast, "Kui sa ei mõtle nii nagu MSM kõigile pähe taob, oled lamemaalane!" okse.gif

Ma jään arvamusele, et igal ühel meist võib olla arvamus millelegi ning peab jääma vabadus seda väljendada.

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2020 15:58:39 vasta tsitaadiga

Arvamus võib olla. Ja seda võib ka väljendada. Aga ka teistel inimestel tekib sellest oma arvamus ja nad võivad seda väljendada.

Ma ei tea miks see MSM siin üldse oluline on samas icon_eek.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2020 16:33:21 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
SKG kirjutas:
Kuidas neid võrrelda saab icon_eek.gif


Saab võrrelda kui nö. "vabatahtlikku sundi" ehk siis kus vaba valik ei ole tegelikult vaba valik ehk meenub anekdoot kuidas kass "vabatahtlikult" sinepit sööma panna.

SKG kirjutas:
Lennufirmadel on palju piiranguid, mida tuleb täita, ilma, et pardale lastaks. See pole miskit muud. icon_rolleyes.gif
Ära võrdle mingit nonsenss piirangut a'la lennukisse ei tohi võtta kaasa pommi või mingit paha parasiiti kandvat puuvilja või mingit sisalikku vms. ja seda kui pead endale laskma süstida kiirkorras väljatöötatud keemiat.



On ikka täielik müstika kuidas reaalsuses rullub silme ees lahti mingi õudusfilmi stsenaarium kuidas kivipalluritest inimesed ässitatakse teiste vastu üles nõiajahti pidama ja see toimib.

Lennufirmad on enamasti erafirmad. Nende teha, mis tingimustel nad kedagi peale lasevad. Samamoodi ei saa sa Facebookilt nõuda, et sul oleks õigus ükskõik mis jura sinna kirjutada, et maha ei võetaks. Lennukiga reisimine pole enamasti eluks vajalik. Jätame erandid välja. Põhja-Koreaga võrdlus on päris meelevaldne. icon_neutral.gif

Palun uuri, kuidas pragused vaktsiinid kiiremalt välja töötati. Ei jäetud seal mingeid ohutus-samme vahele ja ei ole seal mingit õudsat "keemiat". Lõpeta see antivax-stiilis fear mongering.
kopp.gif
tsitaat:
Vaccine development is typically a lengthy and costly process. Attrition is high, and it usually takes multiple candidates and many years to produce a licensed vaccine. Because of the cost and high failure rates, developers typically follow a linear sequence of steps, with multiple pauses for data analysis or manufacturing-process checks. The urgency of a pandemic changes things and, rather than a sequential process, many of the phases are carried out in parallel.

In a traditional timeline, the preclinical phase takes years to identify the best target for the vaccine and conducting animal and in vitro studies. After that, clinical trials proceed with phases 1, 2, and 3 occurring consecutively. Small scale manufacturing is funded to address the demands for the trial, but large investments in manufacturing typically aren’t made until the end of a phase 3 trial. There is a lot of stagnant time in the course of a traditional timeline, bureaucracy, and waiting.

In the case of a pandemic, we are able to safely expedite this process. Preclinical studies (animal models) and clinical trials in humans occur at the same time. By doing so, we are able to appropriately evaluate safety, dosage, and efficacy in a situation where every moment is critical.

These accelerated timelines are financially risky, as they require multiple costly activities to be conducted without knowing the outcome of the vaccine research. Because of that, this accelerated timeline doesn’t occur unless a situation (such as a pandemic!) necessitates it.

In the case of the COVID-19 vaccine, we also had decades of research on related viruses (i.e., SARS and MERS) which substantially reduced the target identification and preclinical phase. Furthermore, we had three decades of research on mRNA technology and similar technologies have been used for cancer treatments and other diseases.

All of these factors have allowed us to accelerate the vaccine timeline to address the urgency of the pandemic without compromising safety or research integrity.



KEEMIA-argument:
tsitaat:
methyl acetate
(E)-2-hexen-1-ol
(E)-2-hexenal
(E)-2-pentenal
(E,E)-2,4-hexadienal
(Z)-2-hexenyl acetate
(Z)-3-hexenyl acetate
1-hexanol
2-heptanol
2-heptanone
2-methyl butanoic acid
2-methylbutyl acetate
alpha-terpineol
amyl acetate
amyl butyrate
benzaldehyde
benzyl acetate
butyl acetate
butyl butyrate
butyl hexanoate
butyric acid
octanoic acid
decyl acetate
decyl butyrate
d-limonene
ethyl 2-methylbutanoate
ethyl 3-methylbutanoate
ethyl acetate
ethyl benzoate
ethyl butyrate
ethyl decanoate
ethyl hexanoate
ethyl octanoate
ethyl pentanoate
ethyl propanoate
ethyl-2-hexenoate
α-farnesene
β-farnesene
furaneol
γ-decalactone
γ-dodecalactone
heptanoic acid
n-hexanal
hexanoic acid
hexyl acetate
isoamyl acetate
isoamyl hexanoate
isopropyl acetate
isopropyl butanoate
isopropyl hexanoate
linalool
mesifurane
methyl anthranilate
methyl butyrate
methyl hexanoate
methyl isovalerate
methyl octanoate
methyl pentanoate
methyl propanoate
(E)-nerolidol
nonanal
nonanoic acid
ocimenol
octyl acetate
octyl butyrate
octyl hexanoate
octyl isovalerate
propyl butyrate
propyl hexanoate

Chemicals present in the fragrance of strawberries
Allikas: https://en.wikipedia.org/wiki/Strawberry

See, et mingi koostisosa on raskesti loetav või lugeja jaoks arusaamatu, ei tee seda veel automaatselt pahaks või ohtlikuks. Logical fallacy.

conx kirjutas:
Ok, vaktsineeritule kood, aga läbipõdenule? Ma siin istun oma 14 päevast karantiini. Peaksin sama immuunne nüüd olema nagu vaktsineeritud thumbs_up.gif

Praeguste andmete kohaselt võib nn. naturaalne immuunsus kesta ainult 2-3 kuud. Seega soovitav siiski vaktsineerida, isegi siis kui läbipõdenud. Vaktsiinist saadud immuunsus on oluliselt tugevam.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2020 18:55:01 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
A.S. kirjutas:
Sellist tegelast lihtsalt ei lase reisima, kuna see ongi tema enda vaba valik. Inimene ju ise valib, et ei vaktsineeri ja seega ka ei reisi. Ja kuhugi endasuguste seltskonda samuti ei lähe.


Ma ei saa näiteks sellest aru, et miks ei või vaktsineerimata inimene reisile minna. Kõik teised, kes vaktsineeritud, ei peaks ju kartma vaktsineerimata isikut. Ja vaktsineeritud isik kannab samamoodi viirust edasi.
Niiet mis seal vahet kas ma olen vaktsineeritud või mitte. Oma asi, kas saan selle haiguse või mitte. Seda see konpiratsiooniteooria(great reset) muidugi silmas peab, ja selle vastu tuleks tegelikult vastu võidelda..


Mis juttu sa siis räägiks, kui see "ma tean ise mis mulle parem on" tüüp reisilt koroona kaasa tassiks ja mõne su eakama lähedase nakataks?
Ja noh, mina kui maksumaksja ei tahaks ka sinu haiglaravi kinni maksta kui põikpäiselt end vaktsineerimata jätad ja peaksid ise seda raskelt põdema.
Tõenäosus, et vaktsiiniga mingi tõsine kõrvalmõju tekib on ikka väga oluliselt väiksem kui tõenäosus reisilt koroona kaasa tuua kui pole just ette teada, et mõni vaktsiini komponent sinu puhul vastunäidustatud on.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 23.12.2020 19:49:55 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
rem4605 kirjutas:
A.S. kirjutas:
Sellist tegelast lihtsalt ei lase reisima, kuna see ongi tema enda vaba valik. Inimene ju ise valib, et ei vaktsineeri ja seega ka ei reisi. Ja kuhugi endasuguste seltskonda samuti ei lähe.


Ma ei saa näiteks sellest aru, et miks ei või vaktsineerimata inimene reisile minna. Kõik teised, kes vaktsineeritud, ei peaks ju kartma vaktsineerimata isikut. Ja vaktsineeritud isik kannab samamoodi viirust edasi.
Niiet mis seal vahet kas ma olen vaktsineeritud või mitte. Oma asi, kas saan selle haiguse või mitte. Seda see konpiratsiooniteooria(great reset) muidugi silmas peab, ja selle vastu tuleks tegelikult vastu võidelda..


Mis juttu sa siis räägiks, kui see "ma tean ise mis mulle parem on" tüüp reisilt koroona kaasa tassiks ja mõne su eakama lähedase nakataks?
Ja noh, mina kui maksumaksja ei tahaks ka sinu haiglaravi kinni maksta kui põikpäiselt end vaktsineerimata jätad ja peaksid ise seda raskelt põdema.
Tõenäosus, et vaktsiiniga mingi tõsine kõrvalmõju tekib on ikka väga oluliselt väiksem kui tõenäosus reisilt koroona kaasa tuua kui pole just ette teada, et mõni vaktsiini komponent sinu puhul vastunäidustatud on.


Samamoodi võib selle samuse ka vaktsineeritu reisi pealt kaasa tuua ja mõne mu vanema lähedase nakatada... ptuiptuiptui..
Samamoodi võin öelda et ei tahaks ka mina kui maksumaksja sinu vaktsiinist tingitud eluaegseid tüsistusi kinni maksta.
Ja öelda, et See vaktsiin on ohutum kui viirus ise? icon_lol.gif Kamm-ooon. Süsti terviseks..

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2020 20:11:36 vasta tsitaadiga

Vaktsineeritu ei saa viirust levitada. Vähemalt mitte olulisel määral kuna viirusele pole kasvulava. Vaktsineeritu levitab viirust umbes samapalju kui su seljakott ehk kui seda peale viirusega kokkupuutumist käperdama hakata ja kohe näpud ninna/suhu toppida, siis võib ju juhtuda, aga teab mis tõenäoline see pole.
Jutt vaktsineerimise tüsistuste kinnimaksmisest on umbes sama tark kui promoda autos ilma turvavööta sõitmist. Mõnel üksikul erijuhul võib turvavöö mittekasutamine ka elu päästa, kuid need on vaid üksikud erijuhud.
Kogu elu on üks risk, võid tänaval jalutada kiiver peas ja mask ees ning ikka komistada ja kukkuda nii, et mingi ora täpselt silma tabab ja saad surma või jääd invaliidiks. Aga nende riskide tõenäosust tuleb hinnata. Kui vaktsiini on katsetatud kümnete või sadade tuhandete inimeste peal ja see midagi hullu ei tee, siis on tõenäosus sealt tüsistus saada umbes sama mis minu eespool toodud näitega.

Aga ok maa on lame ja vaktsiini taga on konspiratsioon, seega rohkem sel teemal sõna ei võta /s
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Styrman
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2005




sõnum 23.12.2020 21:13:46 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:

Aga ok maa on lame ja vaktsiini taga on konspiratsioon, seega rohkem sel teemal sõna ei võta /s


Huvitavad argumendid sul. Ühesõnaga inimesed kes ei soovi endale suure promokamaapniaga tehtud vaktsiini sisse süstida on lamemaalased? Kas kõik inimesed kes sinusugustega mõnes teemas nõus ei ole, on automaatselt lamemaalased?

Julgen väita, et siin pole kohatu paralleel nendest nõrgamõistuslikest kes erinevate petuskeemide otsa langevad lootuses ratsa rikkaks saada, ning kes loodavad et Nigeeria prints nende kõik rahalised probleemid lahendab - sest kes see ikka ise viitsib vaeva näha ja tööd teha. Samamoodi nagu paljud inimesed langevad erinevate kaalulangetustablettide ja tont teab mille ohvriks, sest tablette võtta on lihtsam kui trennis käia ja tervislikult süüa. Nüüd aga loodavad need samad inimesed, et maskid päästavad neid viirusest, ning peatselt, et vaktsiin päästab neid viirusest. Selle peale aga, et oma tervis üle vaadata ja eluviisi korrigeerida, selle peale nad ei tule, sest see on raske. Vaktsiin aga on lihtne - ainult üks-kaks süsti ja korras. Oma tervisest ja haigustest aru saada - ja veel enam - midagi ette võtta, on aga raske, ja kes see küll viitsiks iseenda elu ja elukvaliteedi eest vastutada? icon_razz.gif

Jah, vaktsiin võib töötada, kuid kõrvalmõjud võivad avalduda alles aastate või kümnete aastate pärast. Immuunsüsteem aga kaitseb ilma kõrvalmõjudeta. Oli ju isegi näiteid, kuidas 90+ vanaprouad kes elu läbi olid aktiivselt ja tervislikult elanud said koroonast jagu nagu niuhti. See aga, et osa inimesi ei ole võimelised ise oma tervise eest vastutama ja hoolt kandma on ainult nende samade inimeste süü.

Olgu, ma olen nõus, et igal inimesel on vaba voli iseendale süstida sisse mida tahes ja loota, et kõik terviseprobleemid, haigused ja viirused lahenevad kohe ja praegu ilma et ise midagi ette võtma peaks. Aga palun tehke seda kusagil omaette ja laske teistel normaalselt edasi elada.

_________________
*A collision at sea can ruin your entire day.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.12.2020 21:17:35 vasta tsitaadiga

Kuulud ka "uhuu" klubisse?
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2020 21:23:36 vasta tsitaadiga

vahet pole, ignoreerin teemat edaspidi. Lamemaalasega pole mõtet vaielda
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.12.2020 21:29:38 vasta tsitaadiga

Uskumatu, et nad ka siin icon_eek.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2020 21:47:33 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
Samamoodi võin öelda et ei tahaks ka mina kui maksumaksja sinu vaktsiinist tingitud eluaegseid tüsistusi kinni maksta.
Ja öelda, et See vaktsiin on ohutum kui viirus ise? icon_lol.gif Kamm-ooon. Süsti terviseks..

Selle kohta sooviks mingeid tõendeid näha.

Pfizeri testgrupis oli ule 44-tuhande inimese. Vaktsiini tõttu ei surnud keegi ja hulleim kõrvalnäht oli allergiline reaktsioon.

Milline komponent eluaegsed tüsistused põhjustab?

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Styrman
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2005




sõnum 23.12.2020 21:58:09 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
vahet pole, ignoreerin teemat edaspidi. Lamemaalasega pole mõtet vaielda


Väga tore, et sa seda pidevalt kõigile kuulutad. icon_smile.gif

Tõsi, selle asemel oleks võinud mõne asjaliku argumendi leida. icon_razz.gif Aga eks lihtsam ole oma moraalset üleolekut inimeste suhtes üles näidata kellega sa nõus pole, kui asjalikke vastuargumente leida.

_________________
*A collision at sea can ruin your entire day.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2020 22:00:20 vasta tsitaadiga

Styrman kirjutas:
napoleon kirjutas:

Aga ok maa on lame ja vaktsiini taga on konspiratsioon, seega rohkem sel teemal sõna ei võta /s


Huvitavad argumendid sul. Ühesõnaga inimesed kes ei soovi endale suure promokamaapniaga tehtud vaktsiini sisse süstida on lamemaalased? Kas kõik inimesed kes sinusugustega mõnes teemas nõus ei ole, on automaatselt lamemaalased?

Julgen väita, et siin pole kohatu paralleel nendest nõrgamõistuslikest kes erinevate petuskeemide otsa langevad lootuses ratsa rikkaks saada, ning kes loodavad et Nigeeria prints nende kõik rahalised probleemid lahendab - sest kes see ikka ise viitsib vaeva näha ja tööd teha. Samamoodi nagu paljud inimesed langevad erinevate kaalulangetustablettide ja tont teab mille ohvriks, sest tablette võtta on lihtsam kui trennis käia ja tervislikult süüa. Nüüd aga loodavad need samad inimesed, et maskid päästavad neid viirusest, ning peatselt, et vaktsiin päästab neid viirusest. Selle peale aga, et oma tervis üle vaadata ja eluviisi korrigeerida, selle peale nad ei tule, sest see on raske. Vaktsiin aga on lihtne - ainult üks-kaks süsti ja korras. Oma tervisest ja haigustest aru saada - ja veel enam - midagi ette võtta, on aga raske, ja kes see küll viitsiks iseenda elu ja elukvaliteedi eest vastutada? icon_razz.gif

Jah, vaktsiin võib töötada, kuid kõrvalmõjud võivad avalduda alles aastate või kümnete aastate pärast. Immuunsüsteem aga kaitseb ilma kõrvalmõjudeta. Oli ju isegi näiteid, kuidas 90+ vanaprouad kes elu läbi olid aktiivselt ja tervislikult elanud said koroonast jagu nagu niuhti. See aga, et osa inimesi ei ole võimelised ise oma tervise eest vastutama ja hoolt kandma on ainult nende samade inimeste süü.

Olgu, ma olen nõus, et igal inimesel on vaba voli iseendale süstida sisse mida tahes ja loota, et kõik terviseprobleemid, haigused ja viirused lahenevad kohe ja praegu ilma et ise midagi ette võtma peaks. Aga palun tehke seda kusagil omaette ja laske teistel normaalselt edasi elada.

Läbipõdemisel saadud immuunsus on nõrk ja kestab lühikest aega, 2-3 kuud. Vaktsiin annab kordades tugevama immuunsuse, hetkel uusimad andmed näitavad.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 24.12.2020 00:15:08 vasta tsitaadiga

SKG, pole mõtet rigiidsete inimestega vaielda. Eriti meditsiini ja/või tervise teemal ja seegi teema taandub sellele, et heas mõttes tavainimene ei jaga suurt midagi meditsiinist, mis pisutki jääb pinna alla. Ümardatakse oma teadmised 1ks ja muututakse emmaks-kummaks äärmuseks.

Seesama teema on heaks tõestuseks - misasi üldse on kõrvalmõju, kuidas toimub vaktsineerimine, mis asi on limaskest, kas hingamine on piisknakkus jne. Ilmselt tulebki aru saada, et kõik peavad end normaalseteks inimesteks,kes vaidluses osalevad.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2020 06:39:50 vasta tsitaadiga

ma julgen väita, et olen oma elu jooksul päris palju reisinud. euroopa piires praktiliselt kõikjale ning korduvalt vähemalt viimase 15a jooksul, aga märgatavalt rohkem kui ühe korra ka mujale/kaugemale. seega sõidetud nii lennuki, laeva kui autoga. külastatud riike vast 30-40tk ikka. püüdsin hetkel meenutada ning ei meenu mitte ÜHTAINSAT juhtumit, kus ma oleksin pidanud seoses reisimisega mõtlema mingitele vaktsineerimistele või kellelegi/kusagil tõestamisele, et kas mul nüüd on mingid x,y.z vaktsineerimised tehtud või ei ole tehtud. pole mitte kunagi, keegi, kuskil mitte midagi selle kohta küsinud ega mingeid takistusi olnud. kõige karmimad riiki sisenemisega seotud kontrollid on olnud vast usa's.

mingeid vaktsiine on mulle süstitud viimati kas põhikoolis või kõige hiljem keskkooli aegu. keskkooli lõpetasin ma aga tükk maad üle 15a tagasi. olgu öeldud, et mingi teatud vaktsineerimine tol ajal tekitas mulle ka reaalse püsiva tervisekahjustuse + veel otseselt põhjustas eraldi teise tervisekahjustuse! seejärgselt tõusis keskmine näpp silma pilgutamata kõigi edaspidiste vaktsineerimispakkumiste peale. olgu ühtlasi öeldud, et mingeid "koletuid" haigusi ma põdenud või kuskilt reisilt saanud ega kaasa toonud kunagi ei ole.

anyway, kas siin tahetakse väita, et edaspidi ma ei saa reisida (mitte kuskile) kui ma ei ole lasknud end sellesamuse "koletu viiruse" vastu vaktsineerida? ehk siis teisisõna, ma pean laskma end mingisuguse "imelise ravimiga süstida" et pääseda riigist välja icon_eek.gif ja seda isegi eu piires?! ja siin päris tõsimeeli leidub inimesi, kes täiesti tõsise näoga räägivad mingisugusest vabast valikust sellega seoses??? icon_eek.gif kui tõesti nii siis on vägagi päevselge, et selles "lamemaalaste" teemas on kohad sõna otseses mõttes vahetunud, ajupesu on jõudnud massidesse ja pesupulber on olnud päris kange toimega! okse.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.12.2020 06:47:27 vasta tsitaadiga

Wiltz, Indias sa vist pole käinud?
Sulle on endale ülimalt soovituslik teha enne tüüfuse ja hepatiidi kaitsesüstid.
IIIRC paari-kolme aasta jooksul korrata ja vist sai pmst eluaegse immuunsuse.

Olukord maailmas ongi praegu erakordne, mis nõuab erakordseid meetmeid.
Mina usaldan meditsiinisüsteemi ja lasen end esimesel võimalusel vaktsineerida. Ja mõistan ka, miks riigid ja lennufirmad seda nõudma hakkavad.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Styrman
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2005




sõnum 24.12.2020 09:52:54 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Wiltz, Indias sa vist pole käinud?
Sulle on endale ülimalt soovituslik teha enne tüüfuse ja hepatiidi kaitsesüstid.
IIIRC paari-kolme aasta jooksul korrata ja vist sai pmst eluaegse immuunsuse.

Olukord maailmas ongi praegu erakordne, mis nõuab erakordseid meetmeid.
Mina usaldan meditsiinisüsteemi ja lasen end esimesel võimalusel vaktsineerida. Ja mõistan ka, miks riigid ja lennufirmad seda nõudma hakkavad.


Tüüfust ja hepatiiti koroonaga ühele pulgale seada on sama mis Indiat arenenud riigiks pidada.

Jah, praegu on olukord erakordne, aga erakordne sel põhjusel, et teatud seltskond astub tohutu sammu edasi ülemaailmse kommunistliku tehnokraatia kehtestamise poole. Kes sellest veel aru pole saanud, siis on tal palju suuremad probleemid, kui mingi viirus mis on ohutu 99%+ inimestele. Tõsi, surevad need kes on veganluse, üleüldise halva toitumise, vähese liikumise, joomise-suitsetamise või tont teab millega oma tervise ja immuunsüsteemi pekki keeranud. Aga noh, õnneks vaktsiin aitab kõige vastu, sest WHO (kes pole üldse korrumpeerunud) ja onu Bill ütlevad. icon_smile.gif

_________________
*A collision at sea can ruin your entire day.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Reinsalu: vaktsineerimise QR-tõend võiks reisimisvabaduse taastada mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.