Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 21 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 20.12.2020 01:23:13 vasta tsitaadiga

diplomaat kirjutas:
Mis kellaaegadel WL-i Eestis mängida kannatab, et lag-i poleks?
Eile õhtul DIV-i mängides kuskil 22 paiku oli veel suht kehva gameplay.
Või kasutate VPN-i vms. parema mängukvaliteedi jaoks?

Mul kõikides mängudes näitab pingi 10-16ms, aga mehed on kui mudas kinni ja iga mäng on eri kiirusega. Annab harjuda icon_biggrin.gif


ei soovitaks reedet 20:00 kui mingi promo tulemas aga kui menus läggi pole siis olen ka reedel pelanud , endal elisa 50mb nett (ping alates 8 kuni 20) ja lag olnud vist ühel korral ( võimalik et olin liial purjus et näha piksleid icon_lol.gif beer_yum.gif )

vpn vaevalt et annab parema tulemuse

Arx07 kirjutas:

Icon swapsid ahvatlevad mind ka, aga ei viitsi väga neid friendlysid teha... Teen 2x Squad Battles omad ära, et 2x ultimate packid saada(mu jaoks see squad battles lihtne)


no ma ei tea , ma sain kõik ühe NV tehtud ( unustasin WL regada) ... pelad on ju nn golden goal peale , eks DR SR ka midagi loeb aga võrreldes eelmise fifaga neid teha oli lausa lust ....

SB-d soovitaks teha WC peal teistele , see lege on ikka nii piiksu keeratud kui võimalik ja need 400-500 lisapunkti ei ole väärt kui just mingit kindalt ranki ei püüa , jah lege on mängitav aga WC on eelmise aasta lege tase peale seda nn SB "buffi"
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diplomaat
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2019




sõnum 20.12.2020 15:19:52 vasta tsitaadiga

Kolisin 2. seasoni algul PC peale tagasi ja sain nüüd WL-i jaoks punktid kokku. Eks näis, kas järgmine nv on aega proovida beer_yum.gif . Need FUT friendlies asjad võtavad korralikult aega. Swaps läks muidugi lihtsalt, paljud pidasid kinni "golden goal" reeglist.
SB on lege peal see aasta jah suht haige, võid teha mis tahes, aga AI skoorib igaljuhul ja nende vastu skoorida pole ka just lihtne.

Mis formatsioonis mängite ja kui kõrgel kaitseliin on? Tükk aega tegin nii online kui SB-d 433 false 9-ga (online oli kaitse kõrguseks 6, offline 10), aga lõpuks peab tunnistama et 4231 on kõige lollikindlam. Eks vahepealsed patchid on mängu piiksu ka keeranud. icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 20.12.2020 15:38:10 vasta tsitaadiga

diplomaat, 4231 on mulle alati teoorias meeldinud, aga praktikas ei tule selle formatsiooniga mul midagi välja, ilmselt ei sobi mulle ja peab leppima sellega.
Ma pelan 352 ja 41212(2),vastavalt tujule ja sellele kas vastane on ohtlikum äärelt või keskelt.
Kaitseliini kõrgus vist 5-6. Press after posession loss.

Swapside tegemine online päris laadna jah kui normaalseid untradeable mehi tiimis. Täitsa lambikatega ei viitsi vehkida icon_biggrin.gif
Ma panin just enne swapse enamik paremaid mehi hakkama Bruno SBC peale.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.12.2020 21:24:04 vasta tsitaadiga

diplomaat kirjutas:
Kolisin 2. seasoni algul PC peale tagasi ja sain nüüd WL-i jaoks punktid kokku. Eks näis, kas järgmine nv on aega proovida beer_yum.gif . Need FUT friendlies asjad võtavad korralikult aega. Swaps läks muidugi lihtsalt, paljud pidasid kinni "golden goal" reeglist.
SB on lege peal see aasta jah suht haige, võid teha mis tahes, aga AI skoorib igaljuhul ja nende vastu skoorida pole ka just lihtne.

Mis formatsioonis mängite ja kui kõrgel kaitseliin on? Tükk aega tegin nii online kui SB-d 433 false 9-ga (online oli kaitse kõrguseks 6, offline 10), aga lõpuks peab tunnistama et 4231 on kõige lollikindlam. Eks vahepealsed patchid on mängu piiksu ka keeranud. icon_evil.gif
mis origin oled?

ma pole nüüd üle kuu vist juba fifat pelanud
valhallad ja cyberpunkid jne

ja fifa viskas ka siibrisse
nüüd olen kõva defitsiidiga fifas ilmselt icon_biggrin.gif

aga kui eelnevad vaadelda, siis lõpus jagati paremaid kaarte suusoojaks

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2020 22:40:24 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


No mis ma niimoodi teen !?!?
Backstory: nurgalöögi järgse palli püüdis väravavaht joonelt, aga vastane lükkas vahi väravasse, ehk tegi sellega vea. Pall pandi väravajoonele, aga väravavaht võttis hoogu, ning sellega astus otse läbi väravavõrgu. aga tagasi ei saanud... Ürita mida tahad

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.12.2020 22:51:36 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


No mis ma niimoodi teen !?!?
Backstory: nurgalöögi järgse palli püüdis väravavaht joonelt, aga vastane lükkas vahi väravasse, ehk tegi sellega vea. Pall pandi väravajoonele, aga väravavaht võttis hoogu, ning sellega astus otse läbi väravavõrgu. aga tagasi ei saanud... Ürita mida tahad
võta õlu ja silluta pult LS'ile thumbs_up.gif icon_razz1.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2020 23:27:19 vasta tsitaadiga

Õlle võin küll võtta jah, aga andsin oma 2000 punkti käest, sest lõpus lihtsalt forfeittisin. LS teeks antud olukorras mida?
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.12.2020 00:13:45 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
Õlle võin küll võtta jah, aga andsin oma 2000 punkti käest, sest lõpus lihtsalt forfeittisin. LS teeks antud olukorras mida?
LS'i lükkad kõrvale ja siis mäng arvab, et mängid ning selle saad mängu ära lõpetada, kuigi ise ei ole online
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diplomaat
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2019




sõnum 22.12.2020 16:55:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis origin oled?



random_eleven_11


Selle väravavahi glitchi puhul oleks võinud lihtsalt lasta ajal lõpuni tiksuda. SB-s ei pea mingit nupuvajutust tegema, välja ei viska ja mäng kestab lõpuni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.12.2020 06:59:08 vasta tsitaadiga

tegin üle pika aja ka 2 sbc'd
maradona laenu sbc ja siis 86+ upgrade
rohkem kokku ei õnnestunud panna, aga esimesest tuli nif van dijk ja teisest freeze saint-maximin - mõlemad untradeable

miks see maximin nii kallis on, ei tea

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribenski
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2020




sõnum 28.12.2020 00:30:43 vasta tsitaadiga

See on küll FIFA, kust saab iga puute järel vastane penalti. Juba kontakti minek teise mängjaga kastis tekitab mul sõõmu sisse hingata ja loota, et sealt penaltit ei tule. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.01.2021 20:31:34 vasta tsitaadiga

Paljud teist Fifas seda auto pass blocki kasutavad control settingutes?

Redditist muudkui loen, et see nii OP

panin prooviks peale ja mehed on jockeymisel ja üldse liikumisel nii uimased kaitses, et sain haledalt kohe väravaid mõttetutest kohtadest.
Lülitasin peale 2:2 seisu offi peale ja kaitse toimis ikka sitaks paremini, lõin kohe kolmanda golli ka ja vastane natukene üritas veel mängida, aga märkas, kuidas minu kaitse järsult oli paremini mängima hakanud ja tuli quit
mul manual jockey ka peal

ma muidugi div8

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 23.01.2021 15:24:53 vasta tsitaadiga

libe, defaultis see pass block assist ongi vist ju peal. Vähemalt mul ta peal igatahes.
Shot block assisti võiks saada maha võtta, paremad vastased viivad koguaeg kaitsjaid kohvile fake shotega.
Samuti võiks olla loose ball assist, pidevalt mehed pole pallist huvitatud ja pooled korrad ei lase meest aktiivseks teha ka.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.01.2021 19:41:23 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
libe, defaultis see pass block assist ongi vist ju peal. Vähemalt mul ta peal igatahes.
Shot block assisti võiks saada maha võtta, paremad vastased viivad koguaeg kaitsjaid kohvile fake shotega.
Samuti võiks olla loose ball assist, pidevalt mehed pole pallist huvitatud ja pooled korrad ei lase meest aktiivseks teha ka.
nu see pass block on imo ikka ilge piix ja vaatasin seda taanlast mängimas ja too on ka full manual
viimase patchiga nerfiti seda super cancelit LT+RT ja enam kaitsjad ei pidavat kohe selili langema


aga mu point oli, et see auto block kaitses on küll jumala mööda, manualiga liiguvad mehed paremini ja laseb ennetada mehe skilli, liikudes seejuures kaks korda kiiremini

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 23.01.2021 22:02:29 vasta tsitaadiga

libe, ei tea korra proovisin ilma pass blockita,eriti vahet ei teinud, aga kuna läks sitasti siis panin tagasi icon_biggrin.gif
Ootan kuni full TOTY on pakkides siis saab korraliku pakiralli teha, hetkel on 76 pakki ja 4x player picki kogutud. Lisaks siis SB, weekendi ja rivalsi auhinnad tulemas.
Aga muidu mäng ajab toorelt närvi, see aasta(natuke juba täheldasin ka eelmine aasta) on mingi krdi VIPid, kelle vastu mängides kohe alguses juba saab aru, et mäng on tema poolt. Kõik 50-50 olukorrad langevad vastase kasuks, söödud on sitad, reboundid lähevad vastasele, üks ühele olukorrad mu ründajad löövad mööda/posti jne... Täielik huumor rsk.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.01.2021 22:24:55 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
libe, ei tea korra proovisin ilma pass blockita,eriti vahet ei teinud, aga kuna läks sitasti siis panin tagasi icon_biggrin.gif
Ootan kuni full TOTY on pakkides siis saab korraliku pakiralli teha, hetkel on 76 pakki ja 4x player picki kogutud. Lisaks siis SB, weekendi ja rivalsi auhinnad tulemas.
Aga muidu mäng ajab toorelt närvi, see aasta(natuke juba täheldasin ka eelmine aasta) on mingi krdi VIPid, kelle vastu mängides kohe alguses juba saab aru, et mäng on tema poolt. Kõik 50-50 olukorrad langevad vastase kasuks, söödud on sitad, reboundid lähevad vastasele, üks ühele olukorrad mu ründajad löövad mööda/posti jne... Täielik huumor rsk.
vahe on jockying reageerimises, auto pass blockiga hoiab kaitsjat ründaja küljes lukus ja laseb vaid natukene kõikuda, samas mingi skilliga silub ründaja kergelt mööda ja kaitsja on liialt uimane, et reageerida

manualis on võimalik seda skilli ennetada ja isegi kui skill tuleb, siis saab koheselt kõrvale tõmmata ja pall võtta
eks muidugi paljugi mängib see, millega harjunud pelama, aga ma panin kohe esimene päev manualile, miski käis rämedalt vastu

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diplomaat
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2019




sõnum 24.01.2021 13:23:51 vasta tsitaadiga

Minuarust sõltub mängu kvaliteet puhtalt sellest, kas konkreetne mäng on vastase omaga enamvähem sünkroonis (onilne-s muidugi). Kui ei ole, siis jääbki mulje, et vastaste iga löök läheb sisse (kuigi sinu kaitsja ja väravavaht nagu ON palli trajektooril ees), sinu söödud-löögid aga puusse. Siin pikalt juttu sellest:
https://fifaforums.easports.com/en/discussion/570590/lag-comp-is-one-of-the-reason-why-delay-exists-not-just-the-servers-exact-same-issue-as-fifa-20

Endal ka mingi 50 paki kanti kogutud, sh. swapsi ultimate, 85+ ja 83 pakid. Pole ühelgi aastal TOTY mängijat omanud (veel vähem pakist tõmmanud). Andke teada, mis parim tulemus pakist tuleb. Soovin edu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 29.01.2021 08:31:24 vasta tsitaadiga

Avasin 90+ pakki ära ja ei saanud ühtegi TOTY't thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diplomaat
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2019




sõnum 29.01.2021 13:56:41 vasta tsitaadiga

Mul oli veidi üle 50 paki, milledest veidi üle 10 Rare Mega ja üle 10 Mega paki. Lisaks siis 82+ pakke kuskil 7-8 ja muud sodi. Swapsi 85+ pakist sain Handanovici ja 83+ pakis oli samuti väravavahtide meri, ei ühtegi asjalikku kaarti. Peale nende kahe paki oli ainuke walkout 82+ pakist - Busquets icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 29.01.2021 14:06:38 vasta tsitaadiga

Täna keevitasin veel korralikult neid Premium PL upgrade SBC'sid teha, sai avatud ilmselt üle 30 paki ja ikka midagi... coine 2,7M, saaks neid tükk aega teha, aga ei viitsi nüsida rsk icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.02.2021 18:05:58 vasta tsitaadiga

81 rated+ player pick sbc'st noppisin täna mbappe, totw delaney, griezmani välja ning veel pinutäis 85 rated mehi thumbs_up.gif


täitsa asjalik sbc 5x rare gold + 6x non rare gold kaarti vaja , chem 30

tegin neid mingi 15tk max, rohkem mehi ei jätkunud

hetke squad
https://www.ea.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=grUG0kXgnV7UJ:FFA21PCC

platsil oleks ilmselt nõnda

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2021 19:05:09 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
81 rated+ player pick sbc'st noppisin täna mbappe, totw delaney, griezmani välja ning veel pinutäis 85 rated mehi thumbs_up.gif



Lotopileti täna ostsid?

Ma sain Neueri (89), Jimenez (84), Maguire (82), If Soucek (86). Ühtegi full tiimis kasutada ei saa, väravas on untradeable Ter Stegen, muidu võiks Neueri panna küll, kuigi Chem läheks kehvemaks.

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 19:25:55 vasta tsitaadiga

kui pakkidest ei saa icon-it siis parem osta....1000€

https://www.trueachievements.com/n44884/ea-fifa-ultimate-team-scandal
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.09.2021 23:01:08 vasta tsitaadiga

selle aasta fifa lõpp oli korralik rollercoaster, kõik mängijad grindiga tasuta kätte





Link

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 21 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.