Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  canyon sw71-plus paaritumisprobleem märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
skorpion
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2015




sõnum 14.11.2020 19:21:57 canyon sw71-plus paaritumisprobleem vasta tsitaadiga

Xiaomi Redmi 9 telefoniks.telefon ise läbi bluetoothi leiab kella,ühendab ära ka.ja polegi probleemi,kuni...nüüd uus canyoni app,canyon life,enne oli Canyon fit. Fitiga pold probleemi,aga lifega lihtsalt 10 9sat et ei leia seadet. Ma arvasin et mul sitt juhus,aga api tagasisidest selgub et ongi probleem apis,mitte mu kellas.täna täpselt õhtu joioksul kella resettind 25 korda ja äpis lahtisdund samapalju.eri miskit. soovituste kohaselt ka wifi hotspoti keeland...ei midagi. sinihammas sisse/välja samapalju,ikka ei aita,vot ei tunnistand ennem.,täna üldse võimatu lugu.No kuidas nii.telefon ise leiuab,tunnista ja ühendub. Kellelgi ideid,mida teha?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2020 21:31:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Fitiga pold probleemi,aga lifega lihtsalt 10 9sat et ei leia seadet. Ma arvasin et mul sitt juhus,aga api tagasisidest selgub et ongi probleem apis,mitte mu kellas

Ise küsid, ise vastad

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skorpion
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2015




sõnum 02.12.2020 20:55:20 vasta tsitaadiga

probleem lahenes,aga JUHUL KUI keegi veel peaks möllama analoogse probleemiga kus telefon tuvastab bluetooth seadet aga mingi kindel äpp mitte,siis...
Minule suureks üllatuseks et kuidas nbii on võimalik,aga probleem oli selles et kuna kell oli teloga seotud läbi bluetooth seadete siis äpp seda enam ei tuvastanud/leidnud
Mida ma tegin?
Sidusin kella bluetooth seadete alt telost lahti ja lasin telefonil unustada seadme.'
Lasin äpil uuesti otsida ja VOILAAA,kohe tuvastas ja tunnistas.Rohkem pole paaritumis probleemi esinenud. Bluetooth seadete alt kelöla otsides kella enam ei leita.
Ikkagi jääb küsimus:kuidas sai selline olukord tekkida ja KUIDAS kurat on selline asi võimalik?? icon_eek.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  canyon sw71-plus paaritumisprobleem
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.