Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 147, 148, 149  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2020 23:39:14 vasta tsitaadiga

Kas ma olen rumal või ongi täna ainuke kes mitut domeeni parkida lubab Virtuaal.com?

Otsin mõistlikku varianti kuhu kõik domeenid kokku kolida.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2020 23:47:18 vasta tsitaadiga

mis Zonel häda on? On kogu aeg toiminud aliaste kasutamine.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2020 09:40:19 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
mis Zonel häda on? On kogu aeg toiminud aliaste kasutamine.


Mõtlen paraku päris domeene.
Kunagi noorena sai siin kogu suguvõsa ja nende sõprade väikettevõtetele kodulehti tehtud. Hoiaks neid ühes serveris, korralik sääst.
Vanasti oli hea lihtne, pargi domeene palju tahad. Nüüd on kõik tingimusi ja hindu nii palju muutnud.

Hetkel olen leidnud Virtuaal ja Wavecomi.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2020 12:41:52 vasta tsitaadiga

Mul on Radicenteris. Enam-vähem olen rahul. Lisa domeenikoht on 1.50€/kuu +km (max 25 lisadomeeni per konto).
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 03.06.2020 12:47:18 vasta tsitaadiga

Zone lubab lisadomeene teha aga sellist e-maili juurde ei saa(teed paketile alamdomeeni/kataloogi ja sellele lisad aliase). Virtuaal ja Wavecom lubab 5+ lisadomeeni(paketi järgi hind), millele saad ka e-maili juurde. Zone on varunduse seisukohalt peavalu(pead eraldi failid ftp-ga ja andmebaasid mysql-i kopeerima) aga teistel on cPaneli alt see lihtsaks tehtud (varukoopia kogu kontost sh e-mailid või kataloogidest või andmebaasidest).
Lisaks on Elkdata(veebimajutus.ee) aga nende lisadomeen tähendab aliast põhidomeenile(näitab selle sisu). Lisadomeen saab olla ainult nende kaudu registreeritud domeen. Kunagi oli pakett ja siis selguski, et saad 1 domeeni ja sama sisu näitavaid aliasi piiramatult kui need on nende kaudu registreeritud.
Viimane, kes piiramatult lisadomeenide majutamist pakkus oli hingusele läinud Tantum. Kuid nad läksid ahneks, kehtestasid lisadomeenile tasu ja siis umbes poole aastaga liitusid Wavecomiga. Mina kolisin ka ära, sest arvutasid minu järgmise perioodi arveks üle tuhande krooni(kõik mahtus väikseimasse paketti ja andmemahtu kasutas vähe). Wavecomist kolisin ära kui 6 euro asemel võeti 12, sest tegid uue andmekeskuse. Eelnevalt olid nii "turvalised," et ma ei saanud oma wordpressi ka kirjutada, sest sisselogimine ja teksti kirjutamine tundus infinity tarkvarale ebasoovitav(kirjeldus eelnevast).

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2020 14:30:29 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Renka kirjutas:
mis Zonel häda on? On kogu aeg toiminud aliaste kasutamine.


Mõtlen paraku päris domeene.
Kunagi noorena sai siin kogu suguvõsa ja nende sõprade väikettevõtetele kodulehti tehtud. Hoiaks neid ühes serveris, korralik sääst.
Vanasti oli hea lihtne, pargi domeene palju tahad. Nüüd on kõik tingimusi ja hindu nii palju muutnud.

Hetkel olen leidnud Virtuaal ja Wavecomi.

palju sul neid lehti ja emaile on ?

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2020 14:43:07 vasta tsitaadiga

Suur aitäh! beer_yum.gif

Hetkel tundun kanduma kõige rohkem Virtuaal.com'i poole.
Kui kellelgi juhuslikult pahasid kogemusi, olen suur kõrv.

EDIT:
Domeene on hetkel neli, jääb vähemalt ja ilmselt neli, võib juhtuda et kuni topelt rohkem.
Meiliaadresse on neil vaja ka ilmselt kõigil miinus 1.


viimati muutis Rajareits 03.06.2020 14:46:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2020 14:46:19 vasta tsitaadiga

Kui neid lehti julgem on, siis mina mõtleks pigem VPS peale kui mingi kogemus oma serveri haldamisega olemas on.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2020 14:22:01 vasta tsitaadiga

Radicentri/wavecomi asemel ma ise piiluks seljuhul pigem leedukate hostensi poole.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joogivesi
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2019




sõnum 09.06.2020 09:21:47 vasta tsitaadiga

Kasutan Zone’i, kus lehekülgi on kümneid nii umbes 5 virtuaalserveri peal. Emailid olen teinud kõikidele domeenidele läbi fastmail.com’i, kus ma maksan ~10€ kuus juurde. Kokkuvõttes väga odav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 09.06.2020 10:31:54 vasta tsitaadiga

Contabo pakub ka WHM paketti VPS-le. Ehk kui soov veidi nikerdada, siis see on vast kõige paindlikum.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005




sõnum 24.06.2020 17:18:05 vasta tsitaadiga

Siin vaid mõned korrad mainitud, seega mainin uuesti.. Sakslaste hetzner.com käest saab väga odavalt nii veebi, VPS, dedicated jm hostingut. Endal on aasta algusest nende kõige odavam VPS hinnaga 2.99 euri kuus (2GB RAM, Helsinkis) ja seni pole probleeme esinenud. Kõik kes otsivad midagi "normaalse" hinnaga, uurige.
PS! Ei ole reklaamtekst ega saanud postitamise eest mingeid lisasi. Lihtsalt pidevalt keegi otsib midagi soodsat, sellest ka postitus..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syrexs
HV vaatleja
Syrexs

liitunud: 22.02.2004




sõnum 27.08.2020 08:17:56 vasta tsitaadiga

Veel üks odav pakkuja virtono.com (sooduskood #stayhome saad €5 alla)
Endal seal 2 VPSi ja tundub suht OK
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-IFFI-
HV kasutaja
-IFFI-

liitunud: 31.12.2002




sõnum 28.11.2020 07:20:43 vasta tsitaadiga

Contabost 5€ eest VPS kus 4x prose, 8GB ramm, 200GB ssd vint +1x snapshots.... lased LEMP peale ja pista sinna nii palju domeene ja emaile kui jaksad... mida te kepite ja toidate noid mõtetult hirm kalleid webhostinguid. Kui ise ei saa selle esmase VPS seadistamisega hakkama siis kindlasti leiad siit mõne tegelase kellel kulub selleks mõni silma pilk aint.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Carl
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2020 16:14:46 vasta tsitaadiga

-IFFI- kirjutas:
Contabost /.../ toidate noid mõtetult hirm kalleid webhostinguid.


Näiteks seepärast, et on soov kvaliteetset teenust kasutada? Contaboga on mul halb kogemus.
Üldiselt kõik hea ja ilus, aga aeg-ajalt kukkus neti kiirus üliväikeseks.

Kui mingi katsemasin idles istub, siis ilmselt ei märkagi, aga kui (isegi väikese koormusega) live stream katkeb, siis on üsna vastik.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-IFFI-
HV kasutaja
-IFFI-

liitunud: 31.12.2002




sõnum 29.11.2020 08:12:29 vasta tsitaadiga

Carl kirjutas:
-IFFI- kirjutas:
Contabost /.../ toidate noid mõtetult hirm kalleid webhostinguid.


Näiteks seepärast, et on soov kvaliteetset teenust kasutada? Contaboga on mul halb kogemus.
Üldiselt kõik hea ja ilus, aga aeg-ajalt kukkus neti kiirus üliväikeseks.

Kui mingi katsemasin idles istub, siis ilmselt ei märkagi, aga kui (isegi väikese koormusega) live stream katkeb, siis on üsna vastik.


Mhhh, aga eks ikka kõike võib juhtuda kuna tegemist ikkagi tehnikaga. Eks meil kõigil on kogemusi erinevaid. Ise olen contabod kasutanud ~6 aastat. Kasutuses 3 VPSi eri eesmärkide ja teenuste tarbeks (ühes siis istuvad 7 domeeni). Loomulikult kasutan ka selle kõige jälgimiseks monitoringut mis siis teavitab erinevatest asjadest. Mina isiklikult pole veel oma teenustes probleeme kohanud selle ajaga. Kõik probleemid mis on olnud olen ise tekitanud icon_biggrin.gif

Aga selline vaidlemine siin on täiesti mõttetu tegelt. Ammu vana tuntud tõde, et eks igaüks kiidab oma ***** icon_biggrin.gif

Kirjutasin oma esimese postituse siia samal põhjusel milleks see teema on algatatud, olen selle tee läbi käinud ise samamoodi. Esmalt kasutasin ka ise erinevaid webihostinguid kuni lõpuks ei olnud rahul ma nendega ning ei suutnud leida normaalset teenusepakkujat kes oleks suutnud mulle pakkuda mõistliku hinnaga mõnda teenust mida vajan. Siis saigi vaikselt hakatud uurima seda VPS teemat.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Carl
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2020 14:33:44 vasta tsitaadiga

Eks sõltub teenusest ka. Mina tegin live streami, ehk ka mõned sekundilsed katkestused ülekande ajal olid üsna killerid kui nende käigus TCP sessioonid maha kukkusid.
MRTG monitooring samal ajal ei näidanud vähimatki kõrvalekallet läbi aegade.
Kui ma oleks seal kodukaid hostinud, siis oleksin ilmselt väga rahul olnud, sest peale nende (murdosa)sekundliste katkestuste muid muresid polnud ja VPS performance oli 24/7 väga hea.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2021 20:23:21 vasta tsitaadiga

Tere,

oleks nõu vaja kuhu panna nodejs + express +postgre jooksma. Midagi sarnast nagu Heroku aga kui seal free pealt hakkad ära minema, kerib hind kiiresti Lisaks suutis/suutsin seal midagi config failiga pekki keerata ja enam db'le ligi ei saa. Andmetest on savi tegemist test keskonnaga aga nüüd mõtlesin, et kuhu võiks siis test + prod istutada. Kuidas Eesti teenuspakkujad on? Zone'l midagi oli seoses nodejs'ga aga seal oli ka miski pusimine conf failidega. Ja kuidas on githubi integratsiooniga lood, Heroku puhul meeldis see, et lükkasid koodi ülesse ja sai automaatse deploy kohe teha.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 30.03.2021 08:38:30 vasta tsitaadiga

VPS tee mis tahad, pane sinna mida soovid...
Selle jaoks soovitan teha eraldi foorumiteema, sest see on juba VPS seadistamise küsimus.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2021 18:21:59 vasta tsitaadiga

Olen testinud mitmeid virtuaalserveri pakkujaid 2 aasta jooksul:
https://www.mvps.net/configure - siiamaani parim iseteenindus portaal+valik erinevaid serveri asukohti üle maailma, custom ISO jne. ( kasutasin pool aastat)
https://www.marbell.com/ - sveitsi serverid, lihtne kasutada, custom ISO ei toimi. Kasutan seda pigem privaatsuse eesmärgil. (kasutuses 2a)
https://contabo.com/en/vps/ - saksa teenusepakkuja, väga hea hinnaga, custom ISO ei paku. (kasutuses üle 1a )

domeenid ( va. .ee) on mul kõik www.namecheap.com -s.

Praegu mõtlen, et peaks hakkama severikappi rentima, kas siis wavecomilt või seadmefarmilt, ehk oskab keegi veel paremat varianti pakkuda?!
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 21.10.2021 19:59:31 vasta tsitaadiga

Kuidas hindad erinevate teenusepakkujate VPS-de performance? Ketas, prose, mälu, võrguühendus (erinevate suurustega paketid) kiirus?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2021 23:35:45 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kuidas hindad erinevate teenusepakkujate VPS-de performance? Ketas, prose, mälu, võrguühendus (erinevate suurustega paketid) kiirus?


Sealt listist contabo ei kõlba kuhugi kui just niisama hobikorras ei majuta midagi.

upcloud on praegu kõigist kiirem, järgmisena hetzner ja ovh

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 22.10.2021 05:45:38 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
LKits kirjutas:
Kuidas hindad erinevate teenusepakkujate VPS-de performance? Ketas, prose, mälu, võrguühendus (erinevate suurustega paketid) kiirus?


Sealt listist contabo ei kõlba kuhugi kui just niisama hobikorras ei majuta midagi.

upcloud on praegu kõigist kiirem, järgmisena hetzner ja ovh
Kirjelda põhjust, miks ei sobi Contabo. Minu arust too on just täitsa hästi tasakaalus, kus ei ole ühte ressurssi liiga palju topitud ning teisest jääb puudu.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2021 10:15:15 vasta tsitaadiga

Contabo puhul oleneb täiesti, missugusest teenusest rääkida. Tavaline jagatud veebimajutus on olnud tõesti kehva, aga vps on mõistlikult stabiilne.
_________________
Keeletoimetamine
Taimetoitlane
Kommentaarid: 343 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2021 11:09:59 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
ufo56 kirjutas:
LKits kirjutas:
Kuidas hindad erinevate teenusepakkujate VPS-de performance? Ketas, prose, mälu, võrguühendus (erinevate suurustega paketid) kiirus?


Sealt listist contabo ei kõlba kuhugi kui just niisama hobikorras ei majuta midagi.

upcloud on praegu kõigist kiirem, järgmisena hetzner ja ovh
Kirjelda põhjust, miks ei sobi Contabo. Minu arust too on just täitsa hästi tasakaalus, kus ei ole ühte ressurssi liiga palju topitud ning teisest jääb puudu.


Ketta IO on reeglina enamus ajast päeval kehvake. Alles siin ootasin nende VPSis 1gb andmebaasi dumpi ligi 5min.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 147, 148, 149  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.