Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2020 22:41:32 vasta tsitaadiga

https://youtu.be/f3Thj1NiecE Tal sama jama jah. Isegi hullem.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cado
HV vaatleja
Cado

liitunud: 10.02.2008




sõnum 25.11.2020 22:45:10 vasta tsitaadiga

Johan11 kirjutas:
Ventilaator lärmab? Mul masin suht hääletu.


Mul sama jumala vaikne
Kindlasti vaiksem kui PRO oli
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2020 22:56:28 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
ventikas lärmab jah, mul isegi ps4 pro oli vaiksem... imelik, ilmselt mingi aeg sonyga suhtlema, et kas see normaalne...

edit: oki, idles on ta enamvähem a kui mängima hakkad miskit siis fan teeb imeliku häält, kerge kõrin plärin vms.

Spoiler Spoiler Spoiler

Kõlab nagu shit tier kvaliteediga ventilaator. Kui ruumis paljad seinad ja müra ei sumbu, siis seda ilmselt suht hästi kuulda. Korpuse ja jahutuse funktsionaalne disain lonkab visuaalse disaini taga. Kaks suurt plaati küljes, mis kutsub igasuguseid resonantshelisid tekitama. Blokeerivad õhu sissetõmmet. Loodetavasti Pro versiooniga astutakse samm Xbox jahutuse disaini tasemele lähemale. Tahtsin PS5 endale esimeseks konsooliks osta, aga selliste probleemidega küll ei kutsu raha raiskama.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003




sõnum 25.11.2020 23:10:56 vasta tsitaadiga

Cado kirjutas:
Johan11 kirjutas:
Ventilaator lärmab? Mul masin suht hääletu.


Mul sama jumala vaikne
Kindlasti vaiksem kui PRO oli


Paarkümmend minutit mis täna sai proovitud Astrot oli täielik vaikus. PRO samas kohas ikka oli kuulda. Kõige hullem on see kui tagant ei saa õhk välja, nö sahtlis ja kuum õhk jääb masina taha kotti.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 25.11.2020 23:12:43 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Lubatakse veel selle aasta sees restocki:
https://twitter.com/PlayStation/status/1331583421668319234

Nu see ju seesama restock mis igalpool juba välja müüdud. Euronics ja teisedki ju öelnud et enne jõule uus partii ainult et ka see sai minutitega välja müüdud, endagi tellimuse täitmine lükati järgmisesse aastasse. Ehk siis ainuke lootus on poed kus pole preorderit ning siis loota, et minuti jooksul mil konsoolid saadaval jõuad ära krabada.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2020 23:13:15 vasta tsitaadiga

Mul samuti vaikne ja mingeid anomaaliaid ei esine.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 26.11.2020 00:25:40 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
ventikas lärmab jah, mul isegi ps4 pro oli vaiksem... imelik, ilmselt mingi aeg sonyga suhtlema, et kas see normaalne...

edit: oki, idles on ta enamvähem a kui mängima hakkad miskit siis fan teeb imeliku häält, kerge kõrin plärin vms.

Spoiler Spoiler Spoiler


Aga kui PSi külili asetad, ei muutu midagi?

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2020 00:30:54 vasta tsitaadiga

skyTronic kirjutas:
Korpuse ja jahutuse funktsionaalne disain lonkab visuaalse disaini taga. Kaks suurt plaati küljes, mis kutsub igasuguseid resonantshelisid tekitama. Blokeerivad õhu sissetõmmet. Loodetavasti Pro versiooniga astutakse samm Xbox jahutuse disaini tasemele lähemale. Tahtsin PS5 endale esimeseks konsooliks osta, aga selliste probleemidega küll ei kutsu raha raiskama.

Wow ma ei teadnudki, et HV-s käib ka Sony inseneridest kõvemaid/targemaid tegijaid siin. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cheetahh
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008




sõnum 26.11.2020 00:43:02 vasta tsitaadiga

Tänaseks teada olevad laialdaselt levinud PS5 vead, mis mul silma on jäänud (ei vaeva siis kõiki konsoole, aga mingitel isenditel on ja üsna laialdaselt):
* CE-108255-1
* CE-106485-4
* CE-108262-9
* Rest Mode crashes
* Coil Whine or worse.

Vähemalt osad neist on kindlasti hardware vead, sest USAs/Kanadas vahetab selliste vigadega konsoole Sony ilma midagi küsimata välja. Ehk siis võib arvata, et Sonyle endale teada tootmispraak. Kui keegi tahab teada kui massiliste probleemidega on tegu, siis googeldage või otsige Youtubest ja näete, et tegemist ei ole päris üksikute juhtumitega. Ehk sis Minake, sul on nähtavasti isend, mis kannatab selle viimase probleemi käes. Youtube üks videotest tüüp just rääkis kuidas Kanadas Sony saatis isegi enne vana konsooli tagasi saamist täitsa uue konsooli tüübile ilma midagi küsimata. Ja palus vana probleemse konsooli hiljem tagasi saata. Ehk siis teada probleem peaks olema see Sonyle. Iseasi, et Eestis nähtavasti tähendab see seda, et saadad kõige pealt oma probleemse konsooli kuhugi ja siis 2 kuu pärast saada töökorras isendi tagasi. Aga see video on see, kus ma seda nägin https://www.youtube.com/watch?v=vECqEjynxas
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2020 07:06:05 vasta tsitaadiga


Link


Mul selle tüübiga sama heli va. see vibra mis ta alguses näitab ja nagu videost näha siis tal võrdluseks teine ps5 kõrval ja see vaikne.
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 26.11.2020 10:34:28 vasta tsitaadiga

cheetahh kirjutas:
Tänaseks teada olevad laialdaselt levinud PS5 vead, mis mul silma on jäänud (ei vaeva siis kõiki konsoole, aga mingitel isenditel on ja üsna laialdaselt):
* CE-108255-1
* CE-106485-4
* CE-108262-9
* Rest Mode crashes
* Coil Whine or worse.

Vähemalt osad neist on kindlasti hardware vead, sest USAs/Kanadas vahetab selliste vigadega konsoole Sony ilma midagi küsimata välja. Ehk siis võib arvata, et Sonyle endale teada tootmispraak. Kui keegi tahab teada kui massiliste probleemidega on tegu, siis googeldage või otsige Youtubest ja näete, et tegemist ei ole päris üksikute juhtumitega. Ehk sis Minake, sul on nähtavasti isend, mis kannatab selle viimase probleemi käes. Youtube üks videotest tüüp just rääkis kuidas Kanadas Sony saatis isegi enne vana konsooli tagasi saamist täitsa uue konsooli tüübile ilma midagi küsimata. Ja palus vana probleemse konsooli hiljem tagasi saata. Ehk siis teada probleem peaks olema see Sonyle. Iseasi, et Eestis nähtavasti tähendab see seda, et saadad kõige pealt oma probleemse konsooli kuhugi ja siis 2 kuu pärast saada töökorras isendi tagasi. Aga see video on see, kus ma seda nägin https://www.youtube.com/watch?v=vECqEjynxas

Lugedes ka sinu teisi postitusi, tahaks panna stopi sellele hirmu tekitamisele, mida proovid jagada.
Uued konsoolid pole päris nii katki kui sa tahad mulje jätta. Vigu leidub, jah. Pakun, et sots.meedia võimendab seda veidi suuremaks kui tegelik probleem. Võibolla ka eksin.

Seda öeldes, minu konsool töötab kenasti ja vigu pole esinenud. Väga vaikne on, mängud on väga head ja uus pult väga mõnus.
Kindlasti tasub uus konsool osta kui saab normaalse hinnaga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiwefak
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 26.11.2020 11:31:08 vasta tsitaadiga

Mul kah vist vedanud. Konsool mul jube vaikne, mis üllatas mind. Mu arvutikast teeb isegi rohkem häält praegu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
0w4er
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2014



Online

sõnum 26.11.2020 13:17:52 vasta tsitaadiga

Nagu Marek114 ütles, ei ole mõtet mingit hirmu tekitada siin. Jah, kindlasti kuskil kellelgi on konsool, millel on midagi viga, kuid iga sellise inimese kohta on kümneid tuhandeid neid,kellel konsool on täiesti töökorras.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2020 17:08:42 vasta tsitaadiga

Kõige suurem konsooli launch üldse+sotsiaalmeedia ajastu, kes veidi aju kasutada ei viitsi, see arvabki, et vigaseid konsoole on jube palju.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas6
HV vaatleja
labidas6

liitunud: 02.11.2009




sõnum 26.11.2020 17:59:46 vasta tsitaadiga

Veel üks huvitav mõte - kui Sony ise kõigi edasimüüjate jaoks PS5 hinda tõstaks nt 699€ peale, kas ostjad paneksid Xbox'i poole plagama ja boikoteeriks uut Sony konsooli? Vaevalt. Nõudluse-pakkumise vahe võimaldab seda teha ja suuremad fännid ostaks ikka konsooli ära. Siis jääks ehk scalperid/botid olemata ja Sony paneks raha otse oma tasku. VÕI... scalperid-botid ostaks need ulme-hinnaga kokku ning kõik ülejäänud saaks uuel aastal tavahinnaga osta.

Juhul, kui on päriselt konsoolide puudujääk, siis oleks see Sony jaoks win-win. Saavad esimese partii pealt ise rohkem raha kätte ja saavad rahulikult stabiilset versiooni timmida. icon_smile.gif Tõenäoliselt nad pre-orderite tõttu seda teha ei saa, aga vähemalt oleks järgmiseks launch'iks parem plaan.

Lingumees kirjutas:
Vaatan, et uus mängukonsool on toonud väga uut ja põnevat diskusiooni mängurite seas just konsooli müügi teemal. Isiklikult näen suurt probleemi tänapäeva netiostlemises, kus tarbija peab võistlema programmiga (botiga). Müüja seisukohalt saan aru, et mida kiiremini kaubast lahti saad ja sellelt tasu seda parem. Põhilised probleemid on tarbijakaitse õiguste puudumine ostes asja edasimüüjalt, kelleks on eraisik. Samuti on näha ka muret tekitavalt suurt hinnatõusu ka ametlikelt edasimüüjatelt (nagu Click ja Photopoint). Huvitav, kas uue aasta algul siis eesti edasimüüjad langetavad hinna tavapärasele tasemele?
Mis puudutab konsool.ee kahtlusi, siis Eesti tsiviilõiguse kehtiva lahutamispõhimõtte kohaselt peavad müüja aja ostja müügilepingu täitmiseks tegema müügilepingust eraldiseisva käsutustehingu, millega antakse müüdud asja omand üle ostjale. Seega peab iga ostja vaatama, milliste tingimustega ta müügilepingu sõlmis. Käsutustehingu tuvastamiseks peab olema lepingus kirjas, kunas nõue loovutatakse ostjale. Kui tuleb välja, et müüjal seda asja pole või ta ei saa seda lubada, siis tekib küsimus müüja vastutusest lepinguliste kohustuste rikkumise eest. Isiklikult leian, et ostjale müüakse mingi kindel ese, mida müüja peab eristama teistest toodetest. Päris nii ka ei saa olla, et iga e-poodnik müüb tarbijale „õhku“ ja pärast vaatab, mil moel ta selle kohustuse ostja ees täidab. Kuid eks tegelikkuses käivad asjad oma rada pidi.
Isiklikus tarbimises vallasasjade müük pole tulu. Need hulgaliselt kokkuostjad ei osta neid konsoole ju isiklikuks tarbimiseks ning seega neil on kohustus deklareerida tulu.

Pigem küsiks siia järele, kas keegi on uurinud, kaua Playstation 5 Plus Collection pakkumine kehtib ja kas praegustel ilma PS5 konsoolita mänguritel on mingi võimalus PS5 Plus Collection mänge oma kontole lisada? Oleks tore tormi möödudes ka PS5 ostes seda võimalust kasutada. beer_yum.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 26.11.2020 18:07:58 vasta tsitaadiga

Mis ses mõttes nii huvitavat?
Ajaloost küll näiteid, kuidas hinnaga turg võidetakse. See, et mõned suured fännid ka topelthinnaga ostma nõustuvad, on pigem marginaalse mõjuga.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lingumees
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2020 18:18:47 vasta tsitaadiga

Konsooli tootjate eesmärk on ikkagi võimalikult madala hinnaga (ingl k entry point) müüa mängimisplatvorm (konsool). Tarbijatele tuleb anda platvorm, mille peal nad saaksid pakkuja järgmisi tooteid tarbida. Mõlemad konsoolitootjad on seda ilmselgelt teinud, kui arvestada ka ilma plaadita konsooli verisooni tulekut + xbox series S (Next gen, väike hind). Tulu teenitakse mängude, PSN/Ps, lisa pult jms teenuste pealt. On ju ka teada, et Sony on tõstnud järgmiste mängutiitlite hinda.

Meie kohalikud edasimüüjad teenivad pigem tulu lastevanematelt, kes pühade ajal otse poest täishinnaga mänge ja konsoole ostavad. Teadlikumad kasutajad nagu HV-s tellivad EU e-poodidest endale.
Tänud ka neile, kes mu eelmisele küsimusele infot andsid thumbs_up.gif

tsitaat:

Veel üks huvitav mõte - kui Sony ise kõigi edasimüüjate jaoks PS5 hinda tõstaks nt 699€ peale, kas ostjad paneksid Xbox'i poole plagama ja boikoteeriks uut Sony konsooli?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cheetahh
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008




sõnum 26.11.2020 19:10:12 vasta tsitaadiga

Marek114 kirjutas:
Lugedes ka sinu teisi postitusi, tahaks panna stopi sellele hirmu tekitamisele, mida proovid jagada.
Uued konsoolid pole päris nii katki kui sa tahad mulje jätta. Vigu leidub, jah. Pakun, et sots.meedia võimendab seda veidi suuremaks kui tegelik probleem. Võibolla ka eksin.

Ei püüa ma mingit hirmu külvata. Just selle pärast olen oma allikad alati kirja pannud ja selgitanud kuidas ise asja lähemalt saab uurida. Ma ei väitnud, et kõik PS5 on katki. Ütlesin konkreetselt, et osadel isenditel on probleeme ja seda kui laialt need probleemid on levinud saab igaüks ise kontrollida kui ta minu väikest nimekirja veakoodidest googeldab. Mina väiden, et see päris 2 Youtube streameri probleem ikka ka ei ole. Sellised probleemid on tegelikult ka varasemate konsoolide välja tulemisel olnud. Ehk selles ei ole midagi erilist. Ma loodan, et sa vähemalt vaatasid neid videosid, millele ma viitasin. Seda millist osa konsoole see puudutab me nähtavasti ei saagi kunagi teada. Aga olgem ausad, kui need vead ei oleks massilised, siis Sony ise ametlikult oma kodulehel ei oleks hiljuti avaldanud, mida selliste problemide korral teha. Vaata näiteks selle Youtuberi selgitust https://www.youtube.com/watch?v=DeZ52_WLWhM
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004




sõnum 26.11.2020 19:54:26 vasta tsitaadiga

aljarve kirjutas:
Tere!
Mis kogemused teil ps5eesti.ee lehega?


raipekass kirjutas:
Ps5eesti.ee
TaraPower OÜ, Kambja vald, Soinaste küla, Rattasepa tee 1-4
Juhatuse liige: Indrek Tenno, isikukood 39708222755
http://jalgpall.ee/voistlused/player/30387/team/2704
tennoindrek@gmail.com

Tundub, et hakkab tekkima ärimudel, kus kogutakse raha, loodetakse saadavuse normaliseerumisele 2021 ja lubatakse hiljemalt veebruaris tarnida (nagu see tarapower).
Kui saadavus on lihtne veebruaris, siis võib-olla tellijad saavadki. Müüja eriti ei riski millegagi.





Lühidalt: omal vastutusel.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cheetahh
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008




sõnum 26.11.2020 20:18:29 vasta tsitaadiga

raipekass kirjutas:
Ps5eesti.ee
Tundub, et hakkab tekkima ärimudel, kus kogutakse raha, loodetakse saadavuse normaliseerumisele 2021 ja lubatakse hiljemalt veebruaris tarnida (nagu see tarapower).
Kui saadavus on lihtne veebruaris, siis võib-olla tellijad saavadki. Müüja eriti ei riski millegagi.


Jätab mulje, et mitte ainult ei maksa sa täna turuhinnast olulisemalt kõrgemat hinda ja saad oma konsooli siis kui nende saadavus juba poes on normaliseerunud vaid maksad raha ja ei saa konsooli kunag. Info nende lehelt:
Playstation 5 mängukonsool
€649,00 allahinnatud €599,00 peale

PlayStation 5 Digital Edition mängukonsool
€699,00 allahinnatud €649,00 peale

Üldse on mingid lambi hinnad aga et Digital Edition on kallim kui diskiga, siis jätab mulje, et pole isegi süvenetud mis jama seal üles pannakse.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2020 20:30:15 vasta tsitaadiga

PULSE 3D™ juhtmevabad kõrvaklapid
€299,00. icon_eek.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2020 20:54:27 vasta tsitaadiga

Telefon neil on google andmetel üldse mingi Tartu koristusfirma oma.

Keegi targem võiks lehe koodi vaadata, et mis jama seal genereeritakse. Numbrid eeltellitud, järgmise tellimusega saabuvaid ja müüdud järel tunduvad küll lambist fikseeritud.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raymk5
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2015




sõnum 26.11.2020 21:31:00 vasta tsitaadiga

Pettusega seal tegemist pole. Lehekülg ja marketing on nagu on, aga praeguse nõudluse juures kindlasti töötab ja tahtjaid on. Mõned õnnelikud kindlasti saavad ka oma konsooli sealt kätte enne kui mujalt eeltellides. Aga noh kui esimeste seas ei ole, siis tuleb ikka oodata, sest kõik need vahendajad istuvad ladude taga. Tubli noormees oma ettevõtlikusega, et nägi võimalust ja suutis ka diili välja rääkida konsoolide edasi müümiseks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A1r
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2016




sõnum 26.11.2020 22:05:34 vasta tsitaadiga

Kus kohast tuleb selline info, et maksad raha ja ei saa konsooli? Muide 599e PS5 eest on normaalne hind maksad ainult 50 e üle.

cheetahh kirjutas:
raipekass kirjutas:
Ps5eesti.ee
Tundub, et hakkab tekkima ärimudel, kus kogutakse raha, loodetakse saadavuse normaliseerumisele 2021 ja lubatakse hiljemalt veebruaris tarnida (nagu see tarapower).
Kui saadavus on lihtne veebruaris, siis võib-olla tellijad saavadki. Müüja eriti ei riski millegagi.


Jätab mulje, et mitte ainult ei maksa sa täna turuhinnast olulisemalt kõrgemat hinda ja saad oma konsooli siis kui nende saadavus juba poes on normaliseerunud vaid maksad raha ja ei saa konsooli kunag. Info nende lehelt:
Playstation 5 mängukonsool
€649,00 allahinnatud €599,00 peale

PlayStation 5 Digital Edition mängukonsool
€699,00 allahinnatud €649,00 peale

Üldse on mingid lambi hinnad aga et Digital Edition on kallim kui diskiga, siis jätab mulje, et pole isegi süvenetud mis jama seal üles pannakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2020 22:28:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kus kohast tuleb selline info, et maksad raha ja ei saa konsooli?

no vaadates lehte, siis näha et seal valetatakse juba otse näkku

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.