Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  liquidctl data export hwinfosse. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
antikas
Kreisi kasutaja
antikas

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2020 19:32:08 liquidctl data export hwinfosse. vasta tsitaadiga

Probleem jääb enda teadmiste taha ilmselt, äkki keegi targem oskab aidata. Kasutan evga clc280 ja controlleriks on liquidctl kuna stock soft hoiab vente ebavajalikult kõrgel pöördel. Sellega üksi kõik toimib, pump koguaeg 90% ja vente reguleerib vastavalt vedeliku tembile.

https://github.com/jonasmalacofilho/liquidctl

Nüüd seoses sellega, et tegin simhubis vanast telefonist süsteemi monitoorimise seadme, sooviks saada selle pumba kiiruse, vee tembi ja vendi kiiruse sealt välja. Seal ka olemas export.py, mis siis peaks saatma andmed hwinfosse, millelt juba saaks lihtsasti simhubi läbi afterburneri kuvada. Neid asju ma igaljuhul tööle ei saa. Ühtegi step-by-step tutoriali ka ei leia. Ehk keegi kasutab seda ja on asjaga kokku puutunud ja oskab ehk mingit nõu anda.

https://www.hwinfo.com/forum/threads/custom-user-sensors-in-hwinfo.5817/ siin ka mingi võimalus aga mul "basic programming skill" puudub.

Edit:

Probleem oli siis selles, et mul polnud siiski õiged driverid ja microsoft build tools-i. Need kõik korras, siis sealt tollest teemast oli vaja LQiNFO.py korra käivitada ja voila, kõik on hwinfos olemas.

Asi toimib!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  liquidctl data export hwinfosse.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.