Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin’s Creed Valhalla märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 11.11.2020 11:57:11 vasta tsitaadiga

Sai ka eile paar tundi mängitud - esmamulje põhjal soovitaks kui Origins ja Odyssey meeldisid thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.11.2020 20:57:15 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Sai ka eile paar tundi mängitud - esmamulje põhjal soovitaks kui Origins ja Odyssey meeldisid thumbs_up.gif


Ise võtsin ka selle subscribioniga eile ära 15€ kuus ...sellega kalliks ei lähe kui terve mäng ära osta ? Igatahes sai natuke mängitud ja meeldis väga .. ei olnud hullu midagi ja see lumine norra oli väga ilus graafiliselt ja hea vaheldus eelmistele kuumade maadega mängudele icon_smile.gif
Tegelaskuju liikumine ei olnud kohmakas minu jaoks nagu siin enne mainiti ...allguses tundub see võitlemine veits imelik icon_rolleyes.gif aga ma ei tea eks harjub ära ...millegipärast origins ja odyssey oli see kuidagi veits kiirem .... eks näeb edasi tegevust tundub palju olevat icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2020 21:28:00 vasta tsitaadiga

Mul mängu perf oli ikka jube sitt. FPS kõikus 60 pealt 25 peale. Heli hakkis ja ragises. Avastasin, et kui panna BT kinni Xbox One puldil siis fps tõusis Ultra High seadetes kohesel 93 peale. Ilmselt on mingi konflikt BT-ga. Pean puldi juhtmega ühendama.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005




sõnum 12.11.2020 19:46:00 vasta tsitaadiga

See mul esimene assassins creedi mäng mida proovinud. Mängisin 2h ning kutsub edasi mängima küll thumbs_up.gif

Mul 1440p peal ryzen 3600 + rx5700xt tegi benchmarkis 61fpsi, very high graafika peal.
Panin HUB optimized sätted:

Link
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 14.11.2020 17:41:45 vasta tsitaadiga

Sai natuke mängitud ja täitsa äge on..meeldib väga ...mul see settlement level praegu alles 2 peal huvitav mis level alates saab seda nodi ka müüa ? praegu see relva sepp ei paku nagu et ma saaks müüa midagi? Ma igasuguseid elukaid ära tapnud ja seal selles codex listis ka paar tk maha juba löönud ,see nagu seal odysseys oli huvitav kas siin ka igasuguseid legendary gear ja rõivaid saab ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 15.11.2020 15:11:24 vasta tsitaadiga

Seni meeldib väga.

Save näitab et 6h30min mängitud, ja Ubisoft Connecti järgi 3% tehtud, ikka veel Norras (kuigi tunnen et varsti liigun edasi, siis avastamist seal veel oma 2-3 tunni jagu, kui mitte rohkem). Lugu ja tegelased on väga huvitavad, ja Norra lumine maastik on hea vaheldus eelmistele mängudele (ja graafiliselt on kõik suurepärane). Combat tundus alguses võõras, aga iga mängutunniga tunnen et kohanen sellega paremini. Kahju et vibunooli ei saa craftida.

Norra tundub päris suur, ja tunnen et võrreldes eelmiste mängudega on kaardi markerite tihedust vähemaks võetud. Pole iga 25m tagant uut torni/koobast vmt ja see mulle isegi meeldib. Ei tea kuidas Inglismaale jõudes asjad on. Igasugust geari võiks rohkem olla, aga muidu päris harjunud sellega (päris meeldib see kollaste/siniste markerite süsteem). Kõige kehvem muudatus on skill tree peitmine udu taha, aga eks tuleb harjuda sellega.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2020 16:28:05 vasta tsitaadiga

Kris1 kirjutas:
Seni meeldib väga.

Save näitab et 6h30min mängitud, ja Ubisoft Connecti järgi 3% tehtud, ikka veel Norras (kuigi tunnen et varsti liigun edasi, siis avastamist seal veel oma 2-3 tunni jagu, kui mitte rohkem). Lugu ja tegelased on väga huvitavad, ja Norra lumine maastik on hea vaheldus eelmistele mängudele (ja graafiliselt on kõik suurepärane). Combat tundus alguses võõras, aga iga mängutunniga tunnen et kohanen sellega paremini. Kahju et vibunooli ei saa craftida.

Norra tundub päris suur, ja tunnen et võrreldes eelmiste mängudega on kaardi markerite tihedust vähemaks võetud. Pole iga 25m tagant uut torni/koobast vmt ja see mulle isegi meeldib. Ei tea kuidas Inglismaale jõudes asjad on. Igasugust geari võiks rohkem olla, aga muidu päris harjunud sellega (päris meeldib see kollaste/siniste markerite süsteem). Kõige kehvem muudatus on skill tree peitmine udu taha, aga eks tuleb harjuda sellega.

Inglismaal tuleb kola otsimist palju juurde. Torne samuti, sest Inglismaa kaart on palju suurem. Ise olen mänginud 15h ja 12%. Eks ma palju kolan ringi kah. icon_razz.gif
Inglismaal tuleb terve persetäis (45tk) neid Order of the Ancients tegelasi keda pead killima hakkama. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.11.2020 17:08:51 vasta tsitaadiga

Inglismaa on ka väga suur ... endale meeldib ka väga ja ei kahetse üldse kuigi see 15€ kuus arvan et mängin mitu kuud + veel kui tuleb järgmine aasta neid lisaosi ja ei tea kui pikad need on ... odyssesy olid küll päris mõnusalt pikad . ise otsisin eile inglismaal mingit reeturit taga ,päris mitu tundi tuulasin ringi nagu peata kana icon_razz.gif lõpuks leidsin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 16.11.2020 01:39:14 vasta tsitaadiga

Kuskil 10 tunni ligi peaks nüüd mängitud olema, tahaks veel paari asja mainida. Ikka Norras, aga ma pakun et järgmise guestiga liigun edasi (vist). Kõiki väikseid kollaseid kirste ei hakka taga ajama, aga tahaks suured kollased markerid ja sinised markerid kõik ära teha enne kui edasi liigun, neid mõlemat paar tükki veel leidmata (jah tean et saab siia kaardile ka igal ajal tagasi tulla).

Mis meeldib - kiidaks muusikat. Tõsiselt meeldib. Ja väga meeldivad ka sinise markeri all olevad questid, vähemalt seni tunduvad palju huvitavamad kui eelmiste mängude sidequestid.
Mis ei meeldi - vibu vahetuseks pole lihtsat klahvivajutust vaid pead manuaalselt menüüs ära vahetama. Ei saa sellest disainivalikust aru. Seni kõige kehvem muudetud asi võrreldes eelmiste mängudega. Eks tuleb harjuda sellega.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2020 11:05:01 vasta tsitaadiga

Kris1 kirjutas:
Kuskil 10 tunni ligi peaks nüüd mängitud olema, tahaks veel paari asja mainida. Ikka Norras, aga ma pakun et järgmise guestiga liigun edasi (vist). Kõiki väikseid kollaseid kirste ei hakka taga ajama, aga tahaks suured kollased markerid ja sinised markerid kõik ära teha enne kui edasi liigun, neid mõlemat paar tükki veel leidmata (jah tean et saab siia kaardile ka igal ajal tagasi tulla).

Mis meeldib - kiidaks muusikat. Tõsiselt meeldib. Ja väga meeldivad ka sinise markeri all olevad questid, vähemalt seni tunduvad palju huvitavamad kui eelmiste mängude sidequestid.
Mis ei meeldi - vibu vahetuseks pole lihtsat klahvivajutust vaid pead manuaalselt menüüs ära vahetama. Ei saa sellest disainivalikust aru. Seni kõige kehvem muudetud asi võrreldes eelmiste mängudega. Eks tuleb harjuda sellega.
Mind häirib see, et Odini vaate aktiveerimiseks peab paremat analoog kangi mõned sekundid all hoidma. Jube tüütu. Tahaks instant reaktsiooni.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2020 12:06:15 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Mul mängu perf oli ikka jube sitt. FPS kõikus 60 pealt 25 peale. Heli hakkis ja ragises. Avastasin, et kui panna BT kinni Xbox One puldil siis fps tõusis Ultra High seadetes kohesel 93 peale. Ilmselt on mingi konflikt BT-ga. Pean puldi juhtmega ühendama.


Mul oli sama jama muide. Kõikides mängudes oli jube fps ja stutter, võimatu oli mängida. Lükkasin BT off ja panin xboxi doungle taha , ning töötab nagu peab.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 19.11.2020 10:32:50 vasta tsitaadiga

sain oma chari enamvähem hästi toimima juba. power on vist 130 ringis. mõned asjad on väga OP, võibolla isegi liiga mängutapjad. sain ma lvl340 Cordelia nõia maha sellise level juures (küll mitte raske raskusastmega). kesiganes arvas, et on tore lvl340 nõida level 55 tsooni panna, ei tea.

esimene on "jalaväe" vastane combo. see on nii katki, et põhimõtteliselt võib suvalisse forti sisse astuda suhtkoht mistahes Pleveliga ja maatasa teha
selleks on vaja Thorn of Slumber (soovitavalt upgraded level2, aga hädapärast toimib ka 1-ga) + Advanced Assasination. ToS lvl2 laseb (vajab adrenalinet skilli enablemiseks) noolega AoE cloudi, mis paneb kõik selles magama. lippad juurde, suskad kõik surnuks ja adrekas jälle täis (assasination täidab adrekat). rinse and repeat. nii lihtne ongi. Natuke aitab lisaks lisa adrenaline slotid, seega soovitan paar tükki võtta ka ning Chain Assasination ja Stealth Recon. Adv Assasination aitab ka kangemate vastaste vastu, tuleb ainult QTE event ära teha.
- Hea on see, et sisuliselt ei vaja mingit special geari ega armorit ega midagi ja peale ToS lvl2 (see on küll päris kaugel Centi nurgas peidus, aga tegelikult saab ilma suurema mureta kätte isegi kõvasti underleveled).
- Halb aga see, et build ei tööta (üldse) bossude vastu, seega bossudeks tuleb midagi muud võtta.

teine on "antiboss" build
see veidi laiem ja vajab rohkem levelit. Kuskil 50 kandis on enamvähem miinimum.
sellel on kaks faasi: vibufaas ja meleefaas ja saab switchida (mõni boss on väga anti-melee ja mõni vastupidi väga raske rangediga) või cycleda vahelduvalt. überhea suurte vastaste või zealotite vastu.

vibu: vaja on Focus of the Nornir skilli (saab kohe esimeses inglismaa areas), kasvõi level1
lase üks nool kuskile weakspoti (stunib või stagerib), aktiveeri FotN skill ja lase vibu valla, saab terve staminabari jagu superslow-mod, et headshotte või weakspot shotte teha. mingil X põhjusel, kui skill on active, ei kulu nooli icon_lol.gif icon_exclaim.gif
töötab kõikide vibudega. light bow on isegi vast kõige parema DPS-iga, sest sellel on lisaks ka bonus skill, et iga järgnev laks teeb rohkem dammi. Aga minul oli kuidagi mugavam hunter bowga, just esimese laksu pärast ja saab paremini sihtida.

melee: Heavy Dual-Wield kaks oda. Lisaks Counter Roll (kõrvalnode), Brush With Death ja Backstab; igasugune +melee boonus aitab ka.
põhimõtteselt (eriti peale vibufaasi veidi puhkuseks) ootad, kuni bossu hakkab sind ruuniga chargima. õigel ajal dodge ja siis saab kohe vanti selga susata. Eriti efektiivne aeglaste bossude vastu, või kes on tugevalt eest armored. Odal on seepärast hea, et peale dodge on oda vistkoht ainuke relv, mis on kohe torkeraadiuses, ei pea hakkama liginema, pluss lisaks annab veidi hingamisruumi näiteks tulega vastaste vastu (ei pea kohe nina alla ronima ja ennast põlema panema).
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 21.11.2020 13:26:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Aga nagu ikka siis tark ei torma ja nii kuu-kahe pärast peale reliisi kui tuleb suurem vigade patch on mõistlik AAA mäng ette võtta. Seni võib striime silma nurgast vaadata.


Veidi vist kiirustasin kui hakkasin nüüd juba mängima. Paar tundi tehtud ja juba kaks teemat silma hakanud. Ühes kohas alla ronides jäin kinni nagu kukuks ja nüüd ei saa hobusega välja lihtsast kohast. Aga muidu kes kaugemal - kvaliteet on enam-vähem?

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.11.2020 15:49:33 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
tsitaat:
Aga nagu ikka siis tark ei torma ja nii kuu-kahe pärast peale reliisi kui tuleb suurem vigade patch on mõistlik AAA mäng ette võtta. Seni võib striime silma nurgast vaadata.


Veidi vist kiirustasin kui hakkasin nüüd juba mängima. Paar tundi tehtud ja juba kaks teemat silma hakanud. Ühes kohas alla ronides jäin kinni nagu kukuks ja nüüd ei saa hobusega välja lihtsast kohast. Aga muidu kes kaugemal - kvaliteet on enam-vähem?



endal on momendil ka 25% mängitud ja olen paaris kohas lihtsalt kinni jäänud ja ühel korral kukkusin n.ö nagu kalju sisse kuigi tahtsin kaljult vette hüpata icon_biggrin.gif aga muidu enam vähem ei saa öelda et väga bugine on ... vahepeal mängin kaarti lahti ja siis teen stoorit ütleks et väga mõnus mäng on .. viikingi teema on äge ja muusika on ka mõnus ... avastasin et siin on ka see reda poiss nagu originsis oli kellelt saab legendary asju ja contracte teha ... tahaks neid legendary asju nagu saada ma olen saanud küll igasuguseid neid rõivastuse asju kas siis rüü või saapad aga need pole legendary ühe eseme kopsisin relvaseppa juures siniseks nagu ja kas pärast saab sellest siis legendary itemi ?? ma loodan et saite aru ma ei oska eesti keelde sõnastada seda.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 21.11.2020 19:15:36 vasta tsitaadiga

päris mythical itemeid põhimõtteliselt polegi, vist ainult mõni üksik ja väga endgame. mythicaliks peab ikka ise upgradema/craftima. Aga ma ei ole veel nii kaugele jõudnud, et tungsteni kraam veel lahti oleks ja võibolla päris lõpus on teisiti. hetkel lähen just Londonisse.

igathes alguses leiad sa kõik valget kraami. mingist hetkest on armor itemid superiorid (pruunid), relvadega on kuidas juhtub. edasi pead sa ise upgradema. üksikud itemid on juba flawless (hallid), näiteks thori jupid. otse leitud mythical on minu teada excalibur (aga see on ka pääääris lõpus) ja äkki thori haamer ja odini oda, aga võibolla midagi on veel.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.11.2020 21:22:09 vasta tsitaadiga

jah seda mythicali mõtlesingi ja nüüd vaatasin jah et selleks saab upgradeda aga kulda on rohkelt vaja kulda saab vist raididelt ? icon_rolleyes.gif Praegu just uitasin ringi ja sattusin mingi lvl340 nõiaga kokku. mõtlesin et proovin, pani kaks laksu ja olingi pikali maas icon_biggrin.gif , ise olen momendil lvl98 .. ei tea jah millal ükskord sinnamaani jõuab
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 21.11.2020 23:27:08 vasta tsitaadiga

ma suutsin selle 340 nõia maha võtta, dual-spear ja focus or nornir vibucyclega, aga ma ka normaliga mängin.

upgrademiseks vaja:
* carbon ingotit, et fine>superior
* nickel ingot, et superior>flawless
* tungsten ingot, et flawless>mythical saada.
vist on nii, et armori upgrademiseks vaja ühte, ja relva/kilbi jaoks 3 tükki vastavalt tierile
see on itemi tier.

eraldi on quality, mis lihtsalt tõstab statse, iga tear tõstab max statse; fine 2 pulka, superior kuni 4, flawless 6 ja myth 10. selleks vaja iron ore, nahka ja hiljem titaniumi (mythicali jaoks ei tea). seda läheb metsikult, et täislaksu teha.

kulda saab kalastades icon_lol.gif icon_redface.gif eks see pisut "exploit".i ole, aga niisama saab suhteliselt vähe, võtab aega jne. ma käin hoopis Norwicus, seal madal jõi, jooksen 5-10 minti mööda jõge ringi, ajan odaga kalu taga ja siis poodi müüki, paar tonni kulda nagu naksti per trip.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.11.2020 13:29:20 vasta tsitaadiga

High-Q, selge tänud thumbs_up.gif väga huvitav,ma mõtlesingi et miks see kalapüük peab siin veel olema aga tundub et nüüd peaks natuke proovima ikka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitval
HV kasutaja
priitval

liitunud: 18.09.2009




sõnum 23.11.2020 16:36:37 vasta tsitaadiga

Jõudsin ka just Inglismaale aga kas on võimalik Norra tagasi minna ? Jäi seal paar asja tegemata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 23.11.2020 16:48:41 vasta tsitaadiga

jah on ikka. mapi peal vajuta atlast (PC-l shift, igatahes allpool vasakul) ja saad tagasi fast traveldada. ainus piirang on minu teada erilised aread (Vinland, pluss Asgard/Jotunheim etc), seal on fasttravel suurte areate vahel piiratud.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.11.2020 13:26:00 vasta tsitaadiga

Naljakas et siin mängus ei saa neid armoreid ja relvi n.ö müüa v teha prahiks mida ei vaja ,muidugi ei ole siin ka nagu odysseys 100 erineva sõdalase armor aga relvaseppa juures ei saa osta ka midagi ja teatud need koti tähisega poed müüvad midagi aga suht kesine see valik... Huvitav kui need saadaolevad armorid ja relvad koguda mahuvad need ikka ära mul sinna ? ja siis selle seenetähisega asjad ma ka aru ei ole saanud ? mis seal tegema peab ja on see vajalik ? ja see kivide üksteise otsa ladumine ühes selles rändrahnude juures oli ka suht mõttetu seal mängus ? need sidequestid on ka nii kummalised minu jaoks icon_lol.gif üks oli eriti kummaline mingid vennad tahtsid maja põlema panna et vist harjutada raid-i aga unustasid võtme sisse ja mingi kirves oli ka kadunud thumbs_down.gif ja siis mingi lastega peituse mängimine on täiesti ajuvaba.Muidu on mäng lahe ja kõik see viikingite teema.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 24.11.2020 14:09:09 vasta tsitaadiga

neid imelikke mystereid on palju. mõni on päris üle võlli (animus anomaly) ja võtab aega. mõni on paar klikki ja valmis. üks jorss palus mul mingid ringis seisnud kivid kolm korda üle lugeda icon_lol.gif

kõige raskem (seni pole ära teinud) on wallopingu mystery. peab poksima mingi duudiga ja ei tohi mitte ühtegi lööki sisse saada, kohe failed. samas ise pead julgelt mitukümmend lööki pihta panema. jube frustreeriv on olnud, panin praegu ootele.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2020 17:14:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kõige raskem (seni pole ära teinud) on wallopingu mystery. peab poksima mingi duudiga ja ei tohi mitte ühtegi lööki sisse saada, kohe failed. samas ise pead julgelt mitukümmend lööki pihta panema. jube frustreeriv on olnud, panin praegu ootele.


Parry paar korda, siis ta stunned ja saad one hitida teda
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2020 19:36:22 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

kõige raskem (seni pole ära teinud) on wallopingu mystery. peab poksima mingi duudiga ja ei tohi mitte ühtegi lööki sisse saada, kohe failed. samas ise pead julgelt mitukümmend lööki pihta panema. jube frustreeriv on olnud, panin praegu ootele.


Parry paar korda, siis ta stunned ja saad one hitida teda

Mul piisas ühest parry-st ja oligi tehtud. icon_razz.gif Alguses muidugi ei jaganud matsu lahti, sest ma parry-t üldse ei kasuta mängus.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2020 22:07:14 vasta tsitaadiga

Parry on väga lihtne siin mängus, soulsi oled lasknud siis lebo seda spammida. Ise jooksen 1 handed daggeriga ringi ilma kilbita aga enamik kille võimalusel siiski assassination/vibu.

Meeldib väga see stamina sissetoomine ka et ei saa arutult palju vehkida.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin’s Creed Valhalla mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.