Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Sisuturundus »  Kooliteed alustades võib aidata nutitelefoni asemel jõnglasel silma peal hoida hoopis nutikell märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010




sõnum 01.09.2019 21:42:43 vasta tsitaadiga

Normaalne teema lahti - palju täiesti ebaolulist.

Minu jaoks on nutikell suht uus avastus, ka selline paari päeva jagu ja ma ütleks, et mulle tundub hetkel väga mõnus lahendus. Kui vanemad käivad tööl ja laps läheb 1.klassi, siis paratamatult oleks tore/või suisa hädavajalik lapsega esialgu päeva jooksul kontakti ka saada, et kas jõudis ilusti koju. Kas kodutee kenasti meeles. Sai õige bsusi peale vms. Ka lapsele kindlustunne, et saab abi vajades vanemale helistada. Tavaliselt selliseks puhuks on 1.klassi lastel telefon.

Minu laps ei ole hetkeseisuga kasvanud nutitelefonis istudes ja ma ei tunne ka, et tal niiväga oleks veel vaja seda labidat pihku, taskusse, koolikotti, mänguväljakule. Pigem tahab laps lihtsalt õues liikuda, mitte muretseda, et kas tal on meeles oma kotti/telefoni jälgida või see maha unustada. Telefoni omamine võiks tulla ikka siis, kui laps juba asja hinnata oskab selliselt, et jälgib ja ei kaota.

Seega 1.klassi minejale ja nooremale ma näen, et on nutikell väga hea lahendus. Laps saab olla lihtsalt laps ja ei pea muretsema mingi ekraani kaasavedamise pärast, samas saab vajadusel helistada ja samas saan mina lapsevanemana ka jälgida, et ta turvaliselt sihtpunktist A sihtpunkti B jõuab.

Tänapäev ei ole ikka päris see, mis oli "vanasti" ja ei saa sama malliga lüüa. Erinevusi on piisavalt ja kes ei suuda neid näha, siis ei suuda.

Ja andmete leakimine.. kui keegi ikka tahab su andmetele ligi pääseda, siis pääseb ta ka nutikellata. Ega telefonid, arvutid, asjad tingimata turvalisemad pole. Nii kui sa oled ükskõik kuidas, kuskile võrku ühendatud, oled sa haavatav.

Minu arust kasulik vidin ja enda kiddo puhul küll peagi katsetan ära. Just et iseseisvust harjutada, turvalises võtmes.

_________________
twitch.tv
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003




sõnum 28.05.2020 15:37:12 vasta tsitaadiga

Kas keegi on lapsele ka Aliexpressit nutikella võtnud, kui ja siis millise? Ise vaatasin seal ringi ja .... silme eest võttis kirjuks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 30.05.2020 11:37:55 vasta tsitaadiga

Ei. Kahtlased asjad. Ühe suvaka võtsin prooviks, aga kasutamine oli nutune. Nüüd vedeleb kuskil.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
randomize
HV vaatleja
randomize

liitunud: 24.05.2003




sõnum 03.11.2020 12:24:55 vasta tsitaadiga

Kui operaatorilt nutikell osta, siis (vähemalt Elisa Põnniradariga) on see eelis, et kui kell positsioneerib ennast masti täpsusega, siis näed ka seda masti asukohta ja ringi ümber selle.
Kui operaatorilt ainult tavaline SIM võtta (näit kõnekaardiga) ja nutikell mujalt osta, siis tõenäoliselt ei saa see kell masti koordinaate teada => annab ebatäpsemat infot => vähem kasu.

Ehk üldiselt ma olen selle Elisa teenusega rahul ja kui kell välja osta, siis kuumakse on 3.50, mis ei ole midagi hullu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 03.11.2020 22:10:59 vasta tsitaadiga

Minu arvates parim lahendus oleks selline, kell on nähtav ja võidakse ka põnnilt ära võtta:
https://www.jiobit.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Sisuturundus »  Kooliteed alustades võib aidata nutitelefoni asemel jõnglasel silma peal hoida hoopis nutikell mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.