Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 328, 329, 330  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.10.2020 20:06:20 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
RustyZ, Õigus vs õigustatud ootus. Õpi lugema enne kui lahmima kukud.

Ma pole öelnud mis hinnaga keegi osta VÕIB. Ma ütlen, et sinusuguste inimeste pärast kannatavad ka teised.

Ma ei ostagi. Kindlasti mitte selliste hindadega.


Minu süül kannatavad teised? Tule taevas appi icon_biggrin.gif ma ei tea mis maailmas siin härrad elavad. Õigustatud ootus - mis kellelegi õigustatud on, on täiesti personaalne, ei hakka vaidlema.
MSRP ei ole kohustuslik hind, tehke omale see selgeks.

Ma ei saa aru eriti.õis teie agenda selle jonnimisega on tbh. Aa ja mees ise siin räägib mulle süüdistamisest ja siis ise räägib toonil "sinusuguste pärast".

Mine ela oma ideaalmaailmas ja jäta järele teema risustamine oma ideaalmaailma dilemmadega.

PS! Ei osta telosid järelmaksuga aga tegelikult on 0% järelmaks inflatsiooni tõttu üsna hea mõte ja kui sellest aru ei saa, siis võib ka teist arvamust omada.

Long story short: kui mul on toodet reaalselt vaja siis sean endale piiri palju maksimaalselt nõus maksma olen ja ostan selle. Seloe eest mind või kedagi teist süüdistada on väga veider ja ainult oma mätta otsast vaatamine. 3080 puhul oli minu piir 1k +-50eur ja ei hakanud isegi idülli looma MSRP näol et selle odavamalt kätte saan. Ja jah, mul oli selle jaoks reaalne praktiline vajadus.


0% järelmaks on hea mõte sest telia oma "0"% järelmaksuga pakub kõike 20% kallimalt kui mujalt saab aga intress on 0% ? Much logic beer_yum.gif


Ah? Kõigi opekate juured telohinnad more or less samad ju. Ära jaura icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2020 20:40:46 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
https://wccftech.com/nvidia-geforce-rtx-3060-ti-will-be-announced-on-november-17th/
NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti Will Be Announced On November 17th

Lol @ Nvidia. Ikka üritab AMD launchil ennast meelde tuletada. Ei toiminud see 3070-ga. Ei toimi see ka 3060 Ti-ga. Eriti kui see tuleb järjekorras neljas olematu saadavuse ja kõrgete hindadega kaart. 500€+ 3060 Ti incoming thumbs_up.gif

Pro tip Nvidia. Uued MSRP hinnad võiks olla:
3060 Ti: 599
3070: 699
3080: 1099
3090: 1999
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.10.2020 21:03:19 vasta tsitaadiga

Tundub, et paadunud AMD fänlus mõjub.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 31.10.2020 21:14:40 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Tundub, et paadunud AMD fänlus mõjub.


Mida see AMD siia puutub?
Kui AMD kaartidega saab sama olema, siis kisatakse seal veelgi rohkem sest AMD ju peab olema "säästu" bränd!
Ühesõnaga niipea kui keegi ei ole nõus maksma +300 eurot lisaks ja kurdab miks hinnad pole MSRP ähedased, ning pole ka kaarte saada siis on ilmselgelt on kohe AMD fanboy, mitte normaalselt ja ratsionaalselt mõtlev inimene? icon_rolleyes.gif
Kahtlane maailmavaade sul. Kõik on kohe sinu vastased kui keegi pole nõus maksma sinu kombel toote eest üle ja üldse on pimedad fanboyd. kopp.gif
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.10.2020 21:19:37 vasta tsitaadiga

Noh, teate küll seda loogikat, et südamesse võtab seda see kes...

See AMD fänluse jutt on vastuseks sama lollile halale icon_smile.gif HV style - lets carry on.

Edit: ja kes oled sina et tuled ütlema et ma ÜLE maksin? Kes oled sina et paned paika asjade väärtused? Te süüdistate mind ülemaksmises ja selles et minusuguste süü on kallid hinnad jms, aru saamata, et te ise panete samamoodi oma mätta otsast. Õppige krdi ennast ka peeglist vaatama. Arusaamatu kuidas täismeestel saab tiinekamõtlemine olla.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 31.10.2020 21:41:40 vasta tsitaadiga

Kui mingi toote hind on paika pandud, mis ta võiks maksta ja maksad sisuliselt 50% rohkem... maksid vähem või? icon_lol.gif
Ma ei saa aru miks sa üldse siin foorumis siis teed? Mine naudi oma TÄPSELT ÕIGE HINNAGA videokaarti, persse need fanboyd siin kes plõksivad...
Hetkel tundub, et niisama kõvatad siin, et sul uus kaart olemas sest pappi oli nii palju, et kohe pidi kohe ära ostma ja ei kannatanud rohkem lihtsalt...


viimati muutis Viilutaja 31.10.2020 21:47:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.10.2020 21:46:05 vasta tsitaadiga

Vau.. toote hind paika pandud. Vau.
Okei, ma ei jaksa enam. Carry on icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2020 21:47:37 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Kui mingi toote hind on paika pandud, mis ta võiks maksta ja maksad sisuliselt 50% rohkem... maksid vähem või? icon_lol.gif


meil ei ole nõukogude liit, vaba turumajandus on
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2020 21:48:15 vasta tsitaadiga

Vabas maailmas paneb turg hinna paika - niisama krdi lihtne see ongi. Võib ka kolida hiinasse, venemaale või põhja-koreasse, seal toimivad vähe muud skeemid, aga seda saasta pole vaja siia importida. 30 aastat tagasi oli ja siis poeti või nahast välja, et sellest lahti saada.

(see ei tähenda, et ma ise 307(8)0 normaalse hinnaga ei ootaks, aga nende kallal ilkuda, kest tahavad ja suudavad hetkehinda maksta on täitsa debiilne)

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2020 21:50:20 vasta tsitaadiga

NSVL kehtis täpselt sama reegel, midagi polnud poest saada sest seda kas ei toodetud piisavalt või pandi enne lettidele jõudmist vasakule.

Leiba ja viina oli alati.


viimati muutis anubis 31.10.2020 21:50:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 31.10.2020 21:50:31 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Kui Nvidia ütles, et tuleb 699, siis eeldaks 750 või ütleme 800-ga isegi mingit saadavust. Kui nad ei suuda seda täita, siis peaks andma uue MSRP mis vastab paremini tegelikkusele.
Mulle tundub, et MSRP on kujunenud rohkem alghinnaks millega foorumis mingi raua müügiteemat alustatakse aga keegi reaalselt ei eeldagi, et sellega saaks midagi osta.

Väga mugav performance per cost graafikutel ilutseda. Tegelik turuhind on midagi muud. Reviewerid saavad oma 3070 ilusti kätte ja kujutavad ette et MSRP hind ongi päris elu. Näen et osad youtuberid boikoteerivad ja lasevad 3070 ülevaate alles siis välja kui neid on võimalik hankida.



Mind otseselt ei häiri, et scalpitakse kaartide hindasid aga just see häirib hullult kui KÕIK pagana juutuuberid jahuvad seal USA's või austraalias mingist ime MSRP hinnast kui võrreldakse perf per dollar jne. Hui enamus jänikisid ei saa selle hinnaga kaarte osta, väga üksikud AIB kaardid lähevad msrp hinnale lähedalt müüki. Kui keegi teeks EL olevate hindade põhjal perf/cost tabeleid, siis oleks pilt teatud segmentides ikka hoopis teine.
Seda enam EL keevitatakse korralikult veel otsa omakorda rääkimata teistest riikides nagu India kus on veel absurdsemad hinnad uutele kaartidele. EL's on MSRP naljanumber müüjatele. Kõik tahavad vahelt teenida nii palju kui võimalik.

Mina pigem vaatan, mis tulemused ja kui vaikne/jahe kaart on et selle põhjal teha otsus kas on kaart hinda väärt.

Edit: Olen nõus, et pole mõtet siin hakata jälle arutama, mis hind on kelle jaoks aksepteeritav. Mõne jaoks tähendab poehind toote turuväärtuse hinda isegi kui see maksab 2 korda rohkem tootja soovituslikust näiteks. Teiste jaoks ei ole seal mõistlikku maksta selliseid hindasid.
Müts maha AMD kaartide ostjate ees, kuna sellega saab natukene Nvidia domineerimist pidurdada ja vb ka hinnad jälle normaalseks. See on vaid positiivne pikas plaanis.


viimati muutis Zonerman 31.10.2020 22:26:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2020 21:51:16 vasta tsitaadiga

Hingake sügavalt sisse....ja pidage vähe pausi teiste ostude kommentaarimisega
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 31.10.2020 21:59:38 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Vau.. toote hind paika pandud. Vau.
Okei, ma ei jaksa enam. Carry on icon_lol.gif


Kui sa ei saanud aru mida ma mõtlesin, siis ilmselgelt ei aita siin ka vanajumal- loll jääb lolliks.
Kui Nvidia on öelnud, mis nende FE soovituslik hind on ja AIB'del oli oma hinnakiri igale mudelile, kuid reaalselt jaemüüjad küsivad +30% rohkem-- mitte tootjad.
Siis kas sa maksid üle või mitte? Praegu maksid lihtsalt vahemehele selle lisa +300 eurot, et ta saaks oma Mersu liisingut tagasi maksta- sa ei saanud selle eest PAREMAT toodet kui ta tootja arvates tegelikult on väärt on.

Mul on reaalselt savi mis hinnaga sa selle ostsid, maksa kasvõi 3000.
Lihtsalt ära eelda, et see on see hind millega enamus tahavad osta, ning kui nad ei saa selle soovitusliku hinna lähedaselt osta siis on kohe kiunujad.
Sul kaart käes, mine mängi... mida sa üldse siin foorumis neid kiunujaid kuulad üldse?
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2020 22:16:35 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Tundub, et paadunud AMD fänlus mõjub.

FYI ma pole viimased 5 aastat AMD kaarti omanud. Ja 8 aastat ei omanud ka AMD prose. Aga muidugi. Kui ratsionaalsed argumendid otsa saavad siis võtame lauasahtlist fanboy kaardi icon_rolleyes.gif
Viilutaja kirjutas:
Kui AMD kaartidega saab sama olema, siis kisatakse seal veelgi rohkem sest AMD ju peab olema "säästu" bränd!

You know it icon_smile.gif . Siis oleks kisa taevani.
Viilutaja kirjutas:
Ühesõnaga niipea kui keegi ei ole nõus maksma +300 eurot lisaks ja kurdab miks hinnad pole MSRP ähedased, ning pole ka kaarte saada siis on ilmselgelt on kohe AMD fanboy, mitte normaalselt ja ratsionaalselt mõtlev inimene? icon_rolleyes.gif

See sildistamine on jah tänapäeval üle igasuguste piiride läinud. Küll sõimatakse marurahvuslaseks, küll putinoidiks, küll fanboyks. Argumendid on tavaliselt nõrgad või olematud kuna midagi targemat ei osata öelda. Kui mind nimetatakse fanboyks seetõttu, et ma pole nõus märgatavalt üle MSRP maksma, siis so be it.
Viilutaja kirjutas:
Kahtlane maailmavaade sul. Kõik on kohe sinu vastased kui keegi pole nõus maksma sinu kombel toote eest üle ja üldse on pimedad fanboyd. kopp.gif

Meenutab ühe teatud teise firma toodete tarbijaid kelle logoks näritud õun.
RustyZ kirjutas:
Vau.. toote hind paika pandud. Vau.

Jah tootja on ette andnud soovitusliku hinna. Ostjad lähtuvad oma otsuostustes ikka vägagi MSRP-st ja seda mitte ainult videokaarte ostes.
dex kirjutas:
Vabas maailmas paneb turg hinna paika

Jah aga hetkel ei kujunda hinda mitte turg vaid Nvidia saamatus piisavalt kiipe pakkuda. Kui oleks korralik saadavus, siis stabiliseeruks hinnad maksimaalselt paari nädalaga nagu varem on juhtunud. Seega ma ei nõustu sellega, et nõudlus on süüdi hindades.
dex kirjutas:
aga nende kallal ilkuda, kest tahavad ja suudavad hetkehinda maksta on täitsa debiilne

Selliseid inimesi peabki välja kutsuma ja häbistama. Eriti kui nad ise tulevad siin teisi klounideks solvama. Siin on ka teisi kasutajaid kes on 30 seeria kaardi omanikud. Ma pole näinud, et nad tuleks siia sellise ülbe suhtumisega, et mida te klounid siin mölisete. Mina sain kaardi, järelikult kõik on ok ja te olete lihtsalt tänamatud viripillid kes ei suuda niipalju maksta kui mina.

Teadmiseks, et ma suudaksin vabalt maksta mida praegu küsitakse 3080 eest. Jääks veel ülegi. Kontol on ligi 1500€ vaba raha ja sinna tiksub iga kuu veel juurde.
Samas see, et mul see raha olemas on ei tähenda, et ma tormaks kohe seda kulutama. Poolpiduse Samsungi 8nm protsessile, DP 2.0 puudumisele, kõrgele voolutarbele jne võisin veel läbi sõrmede vaadata. Isegi 10GB mäluga elab ilmselt paar aastakest ära aga olematu saadavus ja skalpimine oli viimane piisk. Ma ei ütle kindlalt, et ma ka 6800XT ostan, kuna RDNA2 on minu jaoks hetkel Zen+ faasis. Tundub hea aga piiripealne, et kas ma ostan või mitte (teamiseks, et ostsin Zen2). Kui RDNA3 tuleb Zen2 moment, siis ostaks kndlasti. Küll on aga kindel Zen3 ostuplaan. Ja kui AMD'l tekivad samad tarneraskused ja tuleb samuti olematu saadavus ja kõrged hinnad, siis võite kindel olla, et ma ei hoia ennast tagasi ka nende puhul.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 31.10.2020 22:21:23 vasta tsitaadiga

Viilutaja, ära sega teda, ta on rahaboss! icon_lol.gif Selliseid "ma tulin siberist, mul raha on" mehi tuleb vahel ette, ainult litsimajas käigu asemel ostetakse topelthinnaga videokaart... selliste rahabosside üle võib vaid naerda. Nvidia fänboy, ju nõu...
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.10.2020 22:39:40 vasta tsitaadiga

Mina ütlen:
- Et ostsin veits kallimalt sest oli vaja
- Et igaüks määrab enda jaoks asjale väärtuse
- Et miks vingutakse kui keegi ostab ja et vingumine lollus
- kritiseerin teise poole arvamust hindade tõstmise kohta
TULEMUS: Tembeldatakse idioodiks.

Nö vastasleer ütleb:
- Kallimalt ostjad on lollid ja kõigis maailma hädades süüdi
- Et väärtus on paika pandud ja kivisse raiutud ja edasimüüjad ei tohiks hinda tõsta
- Et ostja kes siin enda otsust kaitseb on loll, kloun ja näritud õuna fänn jms
- Materdab minu arvamise mutta ja põhimõtteliselt sõimab veel topelt lolliks, et jõuti sõna võtta.
TULEMUS: Kõik ok. Ainuõige jutt.

Kas nii?
gg. Ma ei ole mingi musterinimene aga vaadake poisid natuke nö "peeglisse".

Ja siis lõpetuseks tuleb keegi klassikalise "siberi rahabossi" klausliga, mis on lihtsalt labane ja ei oma üldse seost ostja suhtumisega. Keegi pole öeld et ma ei otsinud seda kaarti soodsamalt, sest raha lampi loopida pole ka mõistlik. Kui väga sul mingit toodet vaja on seab ka igaühele taluvuse piiri...kallimalt polekd ma seda kaarti enam ostnud ka, siis oleks juba kannatanud. Tegu oli ühtlasi ka viimase jupiga mis arvuti upgreidist puudu. Aga arvake mis tahate. Kaart on hea ja minu jaoks makstud hinda väärt. Ju siis olen loll et tahan arvutimänge nautida põhilisel nö mängimise hooajal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu39
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2020 22:49:32 vasta tsitaadiga

Kas kuskil mujal poleks targem seda vaidlust arendada? 2-3 lehte juba jutti üksteise võidu lasevad siin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.10.2020 23:38:17 vasta tsitaadiga

Kuulge, olge nüüd ausad. Mis oli kõige muljetavaldavam asi RTX 3080 & 3070 juures? Kas tõesti performance? Või ikkagi hind, millega seda perfi lubati?

Muidu, mõelge nii - need, kes maksavad siin praegu 200-500 EUR otsa normaalsele hinnale, mis nägu nad on kahe kuu pärast, kui hinnad on normaliseerunud? Osade jaoks on see raha väärt seda, et saaks foorumisse postitada 3DMarki tulemusi kaks kuud enne kui ülejäänud maailm seda teeb. Võibolla neil üldse poxxui, sest ostavad OÜdele ja kusagil peab seda kulu ka näitama. Las nad siis laiavad, ärge pange pahaks neile seda. Hiljem ostjad võtavad sama raha eest Ryzen 5600X või suisa 5900X kõrcvale kaardile ja on veel rohkem rahul kui need, kes praegu early adopter feesid plekivad.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 31.10.2020 23:52:56 vasta tsitaadiga

RustyZ, mille üle sa nüüd kurdad, sa said ju oma üleolevale ja ärplevale "etteastele" vastuseks reaktsiooni mida üleolevad ja ärplevad etteasted alati saavad.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.10.2020 23:54:23 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Kuulge, olge nüüd ausad. Mis oli kõige muljetavaldavam asi RTX 3080 & 3070 juures? Kas tõesti performance? Või ikkagi hind, millega seda perfi lubati?

Muidu, mõelge nii - need, kes maksavad siin praegu 200-500 EUR otsa normaalsele hinnale, mis nägu nad on kahe kuu pärast, kui hinnad on normaliseerunud? Osade jaoks on see raha väärt seda, et saaks foorumisse postitada 3DMarki tulemusi kaks kuud enne kui ülejäänud maailm seda teeb. Võibolla neil üldse poxxui, sest ostavad OÜdele ja kusagil peab seda kulu ka näitama. Las nad siis laiavad, ärge pange pahaks neile seda. Hiljem ostjad võtavad sama raha eest Ryzen 5600X või suisa 5900X kõrcvale kaardile ja on veel rohkem rahul kui need, kes praegu early adopter feesid plekivad.


Minu jaoks oli omatte väärtus et saan enne selle aasta uusi mänge kätte, Cyberpunk üks nendest (selle announced recommended madal aga ei usu seda).
Lisaks perf vs 1070ti. Nüüd saan ikka kõik maxi lükata pm.
Lisaks streaming perf vs 1070ti.
Miks oleks pidand ostma nt 2080ti kui saan paremat?

Hind langeb igal asjal...nii jääbki eluaeg ootama kui seda oodata...

Eks igaüks ostab siis kui näeb et see talle seda väärt.

Edit: viimasele vastuseks et vaata nüüd kes siin millega ärplses. Jäta järele juba.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011




sõnum 01.11.2020 01:23:49 vasta tsitaadiga

RustyZ, sa ju konkreetselt sõimasid inimesi klounideks. Tänaval võib selle eest hambasse saada, kuna tegemist on solvanguga. Ära siis nüüd ise liiga palju ka solvu, kui sellise vastureaktsiooni osaliseks said. See ju teeb ainult rõõmu, kui sul on raha, et endale kalleid asju lubada, aga ära viisakust unusta, siis ei kaota ka oponendid nägu. Eks igaüks väärtustab teenitut omamoodi ja see sõltub ka kulutatud vaevast. Võõra raha lugemine pole loomulikult tänuväärne tegevus, küll aga on meeste jutus iva ja ma olen kindel, et sa ka ise saad aru, millest jutt. Juurdehindlus on hetkel liialt agressiivne, muidugi tekitab see inimestes nördimust. Ühtedes rohkem, teistes vähem. Inimesed on erinevad. Sa ju ei tea, kui palju keegi teine neid kaarte ootas ja soovis.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2020 02:58:22 vasta tsitaadiga

3070 hindu ja saadavusi Eesti veebipoodidest vaadates võiks öelda, et valikut tekib nö tundidega juurde. Hinnad liiguvad allapoole, saadavusega on nagu on. Ehk on siiski 3070ga rõõmsamad lood kui 3080 ja 3090ga.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2020 04:18:30 vasta tsitaadiga

jannu39 kirjutas:
Kas kuskil mujal poleks targem seda vaidlust arendada? 2-3 lehte juba jutti üksteise võidu lasevad siin.

Miks? Kas tegu pole 30 seeria kaartide teemaga? Kas saadavus on muutunud nii heaks ja hinnad nii normaalseks, et see pole enam aktuaalne teema?
Kindlasti firmad tahaksid, et inimesed unustaksid nende vead ja sigadused. Aga ei unustata. Võid kindel olla, et seda poolikut launchi hõõrutakse veel pikalt Nvidiale nina alla. Täpselt samamoodi nagu pole unustatud 2080 Ti $999 scami.
RustyZ kirjutas:
Minu jaoks oli omatte väärtus et saan enne selle aasta uusi mänge kätte, Cyberpunk üks nendest (selle announced recommended madal aga ei usu seda).

CP tuleb alles Detsembris. Sinna on ligi poolteist kuud veel aega. Muidugi ostu vormistades sa seda ilmselt ei teadnud veel.
RustyZ kirjutas:
Lisaks perf vs 1070ti. Nüüd saan ikka kõik maxi lükata pm.

Turul on palju kaarte mis oleksid andnud sama efekti.
RustyZ kirjutas:
Lisaks streaming perf vs 1070ti.

Ma pole näinud, et Ampere selles osas märgatavalt parem oleks vs Turing. Vs Pascal ilmselt küll.
RustyZ kirjutas:
Miks oleks pidand ostma nt 2080ti kui saan paremat?

Ma ei ütleks, et 3070 tingimata parem on kui 2080 Ti. Eks see sõltub rohkem mis resol ja mis sätetega sa mängid.
RustyZ kirjutas:
Hind langeb igal asjal...nii jääbki eluaeg ootama kui seda oodata...

No kui konkurendi kaardid on paari nädala kaugusel siis on veidi kummaline osta 3070 kui 20% parema perfi ja poole suurema mälupuhvriga 6800 on kohe tulemas. Isegi kui inimene ei plaani AMD osta, siis ei saa välistada hinnakorrektuure pärast Navi tulekut ka Nvidia kaartidel.

Ok sinu raha, sinu valik. Ise poleks sellist valikut teinud ja ei soovita ka teistel teha. Rahuneme nüüd maha ja ärme läheme siin isiklikuks.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005




sõnum 01.11.2020 06:06:42 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Tundub, et paadunud AMD fänlus mõjub.


irw mis idioot.
maksad nvidia eest täiega üle ja hakkad fanboy juttu ajama?

puhka jalga
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
0rpheus
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2011




sõnum 01.11.2020 11:04:51 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas Jimms.fi teeb kah nii nagu mitmed teised ketid, et eelisjärjekorras täidavad uue (kallima) hinnaga ostetud uued tellimused ning algse madalama hinnaga tellijad, kes on juba algusest peale järjekorras oodanud, jäetakse pika ninaga?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 328, 329, 330  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.