Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo läpakal emaplaat vigane ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Nutiteenus
HV vaatleja
Nutiteenus

liitunud: 14.10.2020




sõnum 28.10.2020 00:56:01 Lenovo läpakal emaplaat vigane ? vasta tsitaadiga

Lenovo B40-30 on väga kummalise käitumisega.

Panin värske win10 peale ning viskab sinist ekraani koodiga " Page fault in nonpaged area " . Tegin Youtube õpetuse järgi selle probleemi lahenduse ( kaotasin ära virtuaalse rami).
Link
See ei aidanud, viskab sama viga. Safe mode,s justkui kõik OK.

Järgmisena viskab vahepeal lambist pildi eest ja tulevad ekraanile värelevad jooned (pildil)


Imelik on ka see ,et teine RAM,i sloti koht ei tööta vaid annab justkui lühist. Peamises slotikas paremal poole on olemas ,aga teise teist panna ei saa siis läpakas tööle ei lähe. Olen proovinud erinavate töötavate rammidega ning RAM,is viga pole. See üks slot justkui vigane.

Olen windowsi peale ja maha laskunud pea 10 korda ja proovinud erinevaid parandusmeetoteid.

Ja peale kauba on BIOS lukus mis lukus. Ainuke mis selle konkreetse mudeli puhul aitab on uus lukuvaba emaplaat .

Kellelgi mõtteid soovitusi ? kirjutada PS kui soov mult selle endale nokitsemiseks osta.

_________________
Kodulehe valmistamine, arvutite taastamistööd, bios password eemaldamine jpm. https://www.nutiteenused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2020 08:35:15 vasta tsitaadiga

See, et keegi pole unlockimise juhendit kirjutanud, ei tähenda, et see võimatu oleks icon_biggrin.gif

Aga B40-30 nii säästumudel, et pole vast mõtet isegi proovida parandada kui selliselt bluescreenitab.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nutiteenus
HV vaatleja
Nutiteenus

liitunud: 14.10.2020




sõnum 28.10.2020 13:39:30 Lenovo B40-30 vasta tsitaadiga

Mitu õhtut sellega möllanud ning nüüd sai küllalt.

Võtsin RAM,i ja Kõvaketta välja ning läks ostasse oksionisse icon_biggrin.gif

Vähemalt nüüd tean millist Lenovot mitte osta taastamiseks icon_biggrin.gif

_________________
Kodulehe valmistamine, arvutite taastamistööd, bios password eemaldamine jpm. https://www.nutiteenused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2020 14:44:05 vasta tsitaadiga

Suhtkoht ainult thinkpadi tasuks lenovotest osta. Samamoodi HP-l probook/elitebook/zbook ja Dellil Latitude/XPS. Kõik muu on tavaliselt üsna kehv, mõningate eranditega.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nutiteenus
HV vaatleja
Nutiteenus

liitunud: 14.10.2020




sõnum 28.10.2020 15:42:06 ostusoovitus vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif tänud ostusoovituste eest icon_wink.gif Ma leian ka ,et Lenovol T seeria päris kuum kaup. X seeriatest X220 mulle meeldib ka, juba tema kompaksuse poolest. Mul üks selline on hetkel taastatud ning ootab kaubandusliku välimuse varuosi icon_biggrin.gif
_________________
Kodulehe valmistamine, arvutite taastamistööd, bios password eemaldamine jpm. https://www.nutiteenused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2020 19:50:06 Re: ostusoovitus vasta tsitaadiga

Nutiteenus kirjutas:
thumbs_up.gif tänud ostusoovituste eest icon_wink.gif Ma leian ka ,et Lenovol T seeria päris kuum kaup. X seeriatest X220 mulle meeldib ka, juba tema kompaksuse poolest. Mul üks selline on hetkel taastatud ning ootab kaubandusliku välimuse varuosi icon_biggrin.gif

icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nutiteenus
HV vaatleja
Nutiteenus

liitunud: 14.10.2020




sõnum 28.10.2020 20:00:39 Re: ostusoovitus vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Nutiteenus kirjutas:
thumbs_up.gif tänud ostusoovituste eest icon_wink.gif Ma leian ka ,et Lenovol T seeria päris kuum kaup. X seeriatest X220 mulle meeldib ka, juba tema kompaksuse poolest. Mul üks selline on hetkel taastatud ning ootab kaubandusliku välimuse varuosi icon_biggrin.gif

icon_eek.gif


? Ma pean mingi hirmomant olema ,et sellest näost midagi välja lugeda ?

_________________
Kodulehe valmistamine, arvutite taastamistööd, bios password eemaldamine jpm. https://www.nutiteenused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2020 20:05:20 vasta tsitaadiga

Paneb imestama, et aastal 2020 ütleb keegi X220 kohta "kompaktne". Ja ausalt öeldes oli ta juba väljatuleku ajal pisut pontsakam kui näiteks konkurentide nagu Dell ja HP äriklassi 12-13 segmendi masinad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nutiteenus
HV vaatleja
Nutiteenus

liitunud: 14.10.2020




sõnum 28.10.2020 20:12:35 selge vasta tsitaadiga

Aga sa kaldud ju teemast kõrvale , meil oli eespool juttu LENOVO arvutitest ning võrreldes T seeria arvutitega milles samuti oli juttu on X220 pisike.
_________________
Kodulehe valmistamine, arvutite taastamistööd, bios password eemaldamine jpm. https://www.nutiteenused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo läpakal emaplaat vigane ?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.